اخبار متاورس | آموزش معرفی و پاداش ارجاع بازیکن در متاورس آپلند دریافت UPX

1

اخبار متاورس | آموزش معرفی و پاداش ارجاع بازیکن در متاورس آپلند دریافت UPX

با معرفی دوستان و آشنایان خود از متاورس آپلند پاداش دریافت کنید ، پاداش دریافتی از 2500 UPX الی 50000 UPX میباشد . خرید هرگونه ارز خارجی و مخصوصا UPX پیشنهاد نمیشود چرا که ایران تحریم است و برگشت سرمایه بسیار دشوار و در بعضی موارد امکان پذیر نمیباشد ، محتوای زیر از منبع سامانه متاورس آپلند ترجمه شده است .

اخبار متاورس

42177332064f057b1296eae11a10e69626de85c5 3 - اخبار متاورس | آموزش معرفی و پاداش ارجاع بازیکن در متاورس آپلند دریافت UPX

دستیابی به وضعیت بالادست برای به دست آوردن مشارکت کامل در متاورس حیاتی است. تا آن زمان، شما قادر به فروش ملک یا خرید Lمegits نیستید ، و این امر به شدت مانع رشد شما در متاورس خواهد شد. 4 استراتژی اصلی برای رسیدن به وضعیت uplander وجود دارد که می توانید در اینجا بخوانید . صرف نظر از نحوه رسیدن به وضعیت Uplander، استفاده از کد ارجاع مهم است. به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چه پاداش هایی هنگام استفاده از ما وجود دارد.

قبل از شروع چند سوال بپرسید استراتژی شروع خود و مسیر رسیدن به وضعیت Uplander را به ما اطلاع دهید (در زیر) و ما می توانیم یک شهر شروع کننده مناسب را به شما توصیه کنیم. همچنین می توانید با استفاده از دکمه آبی رنگ در گوشه سمت راست پایین به ما پیام دهید.

5 مسیر به وضعیت Uplander عبارتند از:

  1. بهترین ارزش اولیه مسکن
  2. NFL Fanatic
  3. محافظه کار
  4. رایگان 2 بازی

سلب مسئولیت – فرصت‌های خوبی برای کسب درآمد و تبدیل UPX خود به USD وجود دارد. این چیزی است که افراد زیادی را به خود جذب می کند. ما به شدت توصیه می کنیم که هر پولی که در این بازی سرمایه گذاری می کنید (یا هر سرمایه گذاری دیگری در بلاک چین) پولی است که مایلید از دست بدهید. راهنمای  متاورس آپلند Upland هیچ مسئولیتی در قبال ضررهایی که ممکن است در  متاورس آپلند Upland با آن مواجه شود را بر عهده نمی گیرد.

از دوشنبه 13 دسامبر، ساعت 9 صبح به وقت PT تا یکشنبه 19 دسامبر، 11:59 بعد از ظهر PT، می توانید پاداش های اضافی را برای ارتقاء سطح به وضعیت های مختلف دریافت کنید. حتماً اینجا را بخوانید تا از پاداش جرقه زمانی محدود و توصیه های اضافی ما در مورد بهترین راه برای شروع در این فرصت ویژه مطلع شوید.

1 – بهترین ارزش شروع مسکن: 

UPX را می توان (از طریق کارت اعتباری، پی پال یا کریپتو) در  متاورس آپلند Upland خریداری کرد و بهترین ارزش اولیه خرج کردن 50 دلار است که معادل 50000 UPX است. در اولین خرید شما از UPX، Upland 25000 UPX اضافی به شما پاداش می دهد (پس از ارتقاء سطح Uplander). علاوه بر این، راهنمای Upland اولین ملک شما را با 5 برابر قیمت ضرابخانه (حداقل 10000 UPX) و حداکثر قیمت فروش 18000 UPX از شما خریداری می کند (پس از 5% کارمزد خدمات  متاورس آپلند Upland ، شما دریافت خواهید کرد. تا 17100 UPX). این بدان معناست که در خرید 50 دلاری خود، تا 88.5 دلار ارزش UPX دریافت خواهید کرد! توجه داشته باشید که می توانید تا 25000 دلار در UPX در یک زمان خرید کنید. با این حال، هنگامی که از 100000 UPX ارزش خالص نگه دارید (در حال تبدیل شدن به وضعیت حرفه ای) فراتر بروید، نمی توانید دارایی های FSA را خریداری کنید.. بهترین ارزش شروع مسکن بهترین راه برای ایجاد رشد تصاعدی با سرمایه گذاری اولیه نسبتاً کوچک است. اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه می توانید انتظار رشد داشته باشید . خرید UPX با پی پال یا کریپتو فقط از طریق نسخه مبتنی بر وب بازی انجام می شود و نه موبایل.

اگر به Upland ملحق می شوید تا اساساً هر نوع Legits را جمع آوری کنید ، ممکن است بخواهید جایزه NFL Fanataic را در نظر بگیرید . این منحصراً برای طرفداران NFL نیست، اما تاکنون بسته‌های Legits بین 5000 تا 1300000 UPX متغیر است. خرید چند ملک و چند بسته Legits ممکن است شما را در موقعیت عالی برای رشد ارزش خالص خود قرار ندهد. علاوه بر این، خرید Legits در ارزش خالص شما تاثیری ندارد.

مهم: برای ثبت نام در Upland روی ورود به متاورس آپلند کلیک کنید .محتوای آموزش داده شده در این صفحه به شما روش ثبت نام اصولی یک ایرانی را معرفی خواهد کرد . از اینجا نام کاربری، ایمیل و رمز عبور خود را ایجاد کنید. توصیه می کنیم نام فارسی و ایمیلی که با نام فارسی باشد ننویسید و از اسامی کد دار استفاده کنید برای مثال \” SOSO67 \” با ما تأیید کنید که در واقع ثبت نام کرده اید و بنابراین واجد شرایط دریافت پاداش های ذکر شده در بالا هستید. از دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین استفاده کنید و نام کاربری خود را در بازی به ما بگویید. ما صلاحیت شما را بررسی خواهیم کرد. پاداش خود را فقط پس از صعود به uplander دریافت خواهید کرد.

استفاده از بهترین تبلیغ ارزش شروع کننده نیز شما را واجد شرایط دریافت پاداش های اضافی در آینده می کند .

2. NFL Fanatic:

دلیل اصلی شما برای بازی  متاورس آپلند Upland افزایش امتیاز طرفداران و جمع آوری Legits استو شرکت در رویدادها با همه چیز فوتبال ارتباط برقرار کنید. مهم است که توجه داشته باشید که نمی‌توانید پایه‌های اساسی بازی را که مربوط به مالکیت دارایی است نادیده بگیرید. داشتن یک مکان برای زندگی (شاید چندین خانه) و یک ماشین (در آینده) بسیار مفید خواهد بود، اگر لازم نباشد زیرا عملکردهای بیشتری در بازی پیاده سازی شده است. با نادیده گرفتن این عوامل ممکن است هزینه بیشتری برای اجاره خانه یا سایر هزینه های ناشناخته یا پنهان که هنوز معرفی نشده اند متحمل شوید. به یاد داشته باشید که Upland یک متاورس بر اساس دنیای واقعی است. مواردی مانند زمان واقعی سفر، اجاره خانه و تخریب خودرو، پیشرفت‌های آینده هستند که هنوز معرفی نشده‌اند. این موارد قطعاً روی گیم پلی شما تأثیر می گذارد. ممکن است بتوانید با نادیده گرفتن این عوامل در جمع آوری Legits خود شروع کنید.

به منظور رشد پورتفولیوی Upland Legits خود، به UPX نیاز دارید. برخلاف املاکی که می توانید در بازار ثانویه بفروشید (در بسیاری از موارد برای سود خوب) و بازدهی سالانه 17.28٪ را به دست آورید، در مورد Legits نمی توان همین را گفت. در آینده می‌توانید Legits خود را به قیمت UPX یا USD بفروشید، اما برای شروع، بازیکنان فقط می‌توانند یک Legit را با یک Legit با بازیکنان دیگر مبادله کنند.

در حال حاضر، مشخص نیست که Legits 2021 چقدر هزینه دارد. روش توزیع نیز متفاوت خواهد بود. آنچه ما می دانیم این است که Legits 2021 به صورت انفرادی ضرب می شود و شما می توانید انتخاب کنید که کدام بازیکن را می خواهید ضرب کنید و چه تعداد. در مورد Legits 2020، آنها در بسته های 10 تایی فروخته می شدند که میانگین قیمت فروش معمولی ارزان ترین Legit 1200 UPX است. (بسته ها به طور خودکار باز می شوند و نمی توان آنها را برای باز کردن در تاریخ بعدی نگه داشت). اکثر Legits 2020 برای UPX و 2021 Legits فقط برای UPX به فروش خواهند رسید. با استفاده از 1200 UPX به عنوان معیاری برای ارزانترین Legit در فصل 2021، ما تخمین می زنیم که برای شروع مجموعه Legits شما، ممکن است بخواهید حداقل 100 Legits داشته باشید. برخی از آنها برای ترکیب و تجارت برای ماکت استفاده خواهند شد. برخی از آنها برای معامله با سایر بازیکنان استفاده خواهد شد. حتی ممکن است در نظر داشته باشید که مجبور شوید به شهرهای دیگر سفر کنید تا لگت های بازیکنان تیم های مختلف یا در بخش های مختلف را ضرب کنید. این نوع مجموعه می تواند بیش از 120000 UPX یا 120 دلار برای شما هزینه داشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که هزینه متوسط ​​1200 UPX/Legit فقط برای پخش کننده های ضربه ای است. بازیکنان سوپراستار (3 نفر برتر هر تیم بر اساس اطلاعات امتیاز هواداران ) به طور قابل توجهی گران تر هستند. نیاز به مالکیت برخی از املاک را در نظر بگیرید، که احتمالاً سعی خواهید کرد برخی از آن‌ها را بفروشید تا UPX بیشتری برای خرید Legits دریافت کنید. 

به این دلایل، راهنمای Upland هزینه 100 دلاری را به عنوان سرمایه گذاری اولیه توصیه می کند. با اولین خرید خود از UPX، پاداشی به ارزش 50000 UPX دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، راهنمای Upland اولین ملک شما را به قیمت 30000 UPX خریداری می کند. پس از 5% کارمزد فروشنده، 28500 UPX دریافت خواهید کرد. در مجموع، سرمایه گذاری اولیه 100 دلاری شما به 178500 UPX تبدیل می شود. با داشتن دارایی خالص بیش از 100,000 UPX، امکان خرید املاک FSA را از دست می دهید ، اما با ارزش خالص بزرگتر، مشکلی نیست!

(توجه داشته باشید که خرید بیش از 100 دلار UPX باید در نسخه دسکتاپ بازی انجام شود و نمی توان آن را روی تلفن همراه انجام داد. این امر برای خرید UPX از طریق پی پال یا کریپتو نیز صادق است).

از اینجا نام کاربری، ایمیل و رمز عبور خود را ایجاد کنید. از دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین استفاده کنید و نام کاربری و ایمیل خود را در بازی به ما بگویید. ما واجد شرایط بودن شما را تأیید می کنیم تا تأیید کنیم که به درستی ثبت نام کرده اید. پاداش خود را فقط پس از صعود به uplander دریافت خواهید کرد. استفاده از تبلیغات متعصب NFL همچنین شما را واجد شرایط دریافت پاداش های اضافی در آینده می کند

3- محافظه کار:

شما می خواهید به سرعت به وضعیت uplander برسید، اما نمی خواهید دلار زیادی را در  متاورس آپلند Upland سرمایه گذاری کنید. حداقل خرید UPX 5 دلار است و این به شما کمک می کند به وضعیت uplander برسید. در اولین خرید UPX شما، Upland 2500 UPX اضافی به شما پاداش می دهد (هنگامی که به Uplander صعود کنید). این پاداش 50٪ برای تمام مقادیر دیگر UPX که می توانید خریداری کنید صادق است . مهم است که عاقلانه انتخاب کنید، زیرا افزایش 50٪ اضافی می تواند برای رشد سریع بسیار مفید باشد. به همین دلیل است که ما بهترین گزینه مقدار شروع را توصیه می کنیم .

از اینجا نام کاربری، ایمیل و رمز عبور خود را ایجاد کنید. از دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین استفاده کنید و نام کاربری و ایمیل خود را در بازی به ما بگویید. ما واجد شرایط بودن شما را تأیید می کنیم تا تأیید کنیم که به درستی ثبت نام کرده اید. پاداش خود را فقط پس از صعود به uplander دریافت خواهید کرد.

استفاده از تبلیغات محافظه کارانه همچنین شما را واجد شرایط دریافت پاداش های اضافی در آینده می کند .

4 – بازی رایگان 2:

شما نمی خواهید پولی برای بازی بپردازید. اشکالی ندارد، و اگر نظرتان تغییر کرد، می‌توانید بعداً پرداخت کنید. اگر با کد ارجاع ثبت نام کنید، همچنان واجد شرایط پاداش های ذکر شده در بالا خواهید بود . دو راه برای رسیدن به وضعیت Uplander بدون پرداخت در اینجا به تفصیل آمده است .

از اینجا نام کاربری، ایمیل و رمز عبور خود را ایجاد کنید. از دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین استفاده کنید و نام کاربری و ایمیل خود را در بازی به ما بگویید. ما واجد شرایط بودن شما را تأیید می کنیم تا تأیید کنیم که به درستی ثبت نام کرده اید. پاداش خود را فقط پس از صعود به uplander دریافت خواهید کرد.

استفاده از تبلیغات رایگان 2 بازی همچنین شما را واجد شرایط دریافت پاداش های اضافی در آینده می کند .

جوایز اضافی

اگر پاداش های ذکر شده در بالا به اندازه کافی فریبنده نیستند، ما در حال کار روی روش های دیگری هستیم تا در آینده پاداش های انحصاری اضافی را به شما ارائه دهیم. با پیوستن به تیم متاورس ایران شروع کنید . ما یک بخش خصوصی برای افرادی داریم که از کد ارجاع ما استفاده کرده اند. 

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

ناشناس سوال پاسخ داده شده آوریل 19, 2023

با سلام من یک هفته عضو شدم ولی نمی تونم زمین بخرم همین طوری ول می گردم لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیز .
خب این آموزش رو ببین شروع به کار کن سوالات اصلی شما پاسخ داده شده :
https://faq.irpsc.com/metaverse-upland-training/

گذاشتن نظر
1
کورش (anonymous) 1 نظر

درود در پروفایل من درآمد کسب شده از بازدید زمینهام جمع آوری نمیشه کسی دلیلش رو میدونه؟

حسین قدیری ارسال نظر جدید آوریل 20, 2023

سلام
احتمال وجود باگ در api و مرورگر وجود دارد .
با یک مرورگر دیگر امتحان کنید .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2902 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات