اخبار متاورس | تبدیل شدن به یک آپلندر UPLANDER در متاورس آپلند

0

اخبار متاورس | تبدیل شدن به یک آپلندر UPLANDER در متاورس آپلند

دریافت یک سطح بعد از شروع بازی در متاورس آپلند را آپلندی می نامند که در کنار آواتار شما علامت U نمایش داده میشود .

اخبار متاورس

اولین قدم شما در  متاورس آپلند Upland  این است که Uplander شوید. برای انجام این کار شما به ارزش خالص 10000 UPX می رسید. اکثر مردم کار خود را با 4500 UPX* شروع می کنند. به عنوان یک بازدیدکننده، مانع اصلی شما برای تبدیل شدن به بالابر ناتوانی شما در فروش ملک است. راهنمای مرتفع است تبلیغات برای بازیکنان که استفاده از کد ارجاع ما . این می تواند کمک زیادی به شما در آغاز زندگی خود در متاورس کند. اگر با کد ارجاع ما ثبت نام نکردید، برای ما پیام ارسال کنید (دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین) و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما کمک کنیم! به عنوان یک بازیکن جدید، باید به این اشتباهات رایج نیز نگاهی بیندازید تا به عنوان یک بازیکن جدید از آن اجتناب کنید .

* اگر با 6000 شانس UPX شروع به کار کرده اید، از کد ارجاعی از Brave، Womplay یا تبلیغات دیگری استفاده کرده اید. توجه داشته باشید که با ثبت نام در Upland Guide، ما پاداش های بهتری را ارائه می دهیم که می توانید در مورد آنها اینجا بخوانید .

4 راه برای رسیدن به Uplander وجود دارد:

 • UPX را میتوانید دریافت و یا خرید کنید که پیشنهاد انجمن متاورس ایران خرید آن نمیباشد .
 • نعنا 5 خواص
 • جمع آوری جوایز روزانه
 • شکار گنج

به عنوان یک بازیکن جدید می توانید پاداش روزانه خود را در 21 روز اول دریافت کنید. این دوره به 3 رگه 7 روزه تقسیم می شود. اگر هر 24 ساعت بدون شکستن این بازه (یعنی نه زودتر) وارد بازی شوید، پاداش روزانه خود را دریافت خواهید کرد که هر روز افزایش می یابد. اگر خط ورود ۷ روزه را بشکنید، پاداش روزانه شما روزانه افزایش نمی یابد و مبلغ آن به مبلغی که در همان روز اول دریافت کرده اید کاهش می یابد. محدودیت روز باقی می ماند – 21 روز.

اگر یک Uplander شوید و قانون ذکر شده در بالا را زیر پا بگذارید، می‌توانید خط فعلی را به پایان برسانید، اما نمی‌توانید مسیر جدیدی را شروع کنید. این به این معنی است که دوره 21 روزه ممکن است برای برخی از کاربران کوتاه شود.

این جایزه خوب است، به خصوص اگر به دنبال امتحان کردن بازی ابتدا بدون سرمایه گذاری پول هستید. این به بازیکنان کمک زیادی می کند تا به وضعیت Uplander نزدیک شوند.

UPX را خریداری کنید

ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک آپلندر، خرج کردن حداقل پول و خرید UPX (5 دلار) است. زمانی که مراحل زیر را کامل کردید به یک آپلندر تبدیل خواهید شد.

 • به  متاورس آپلند Upland بپیوندید (4500 UPX)
 • خرید UPX به ارزش 5 دلار (5000 UPX*)
 • ضرابخانه یک ملک
 • مجموعه کامل Newbie (800 UPX) – اینجا را بخوانید تا بفهمید بهترین زمان برای پر کردن مجموعه‌های استاندارد چه زمانی است.

* کدهای ارجاعی خاصی مانند کد ما وجود دارد که در اولین خرید UPX شما 50٪ پاداش اضافی را در اختیار شما قرار می دهد. در این صورت شما 7500 UPX دریافت می کنید.

قبل از تصمیم به خرج کردن 5 دلار، راهنمای  متاورس آپلند Upland هنگام استفاده از کد ارجاع ما، تبلیغات دیگری را ارائه می دهد . ارزش آن را دارد که قبل از ثبت نام آن ها را بررسی کنید. دریافت پاداش 50 درصدی در 5 دلار خوب است، اما اگر مایل به هزینه بیشتر هستید، همچنان واجد شرایط دریافت همان پاداش 50 درصدی هستید (حتی تا خرید 25000 دلاری UPX!) راهنمای Upland همچنین مزایای بیشتری را هنگام استفاده ارائه می دهد. کد ارجاع ما

نعنا 5 خواص

اگر قرار نیست پول خرج کنید، این بهترین راه برای رسیدن به ارتفاعات است، اما همیشه ممکن نیست. برای انجام این کار، باید در یک نسخه جدید شهری شرکت کنید و املاکی را که کمتر از 1600 UPX (یا 1500 UPX در صورتی که نسخه شهری حالت وانیلی است ) قیمت دارند ، بریزید . این کمک می کند که تا حد امکان پاداش های روزانه را قبل از انتشار شهر جمع آوری کنید. هر چند همیشه زمان بندی ممکن نیست.

در نظر بگیرید که برای سفر به این شهر جدید باید UPX خرج کنید (بسته به جایی که هستید تا حدود 300 UPX). برای برنامه ریزی سفرهای خود از ربات راهنمای Upland Travel . همچنین توجه داشته باشید که اگر قبل از سفر به شهر جدید ملکی را ضرب کرده باشید، احتمالاً در تکمیل آخرین مرحله با مشکل مواجه خواهید شد. در نهایت، هنگام ضرب این خواص، باید به خواص غیر FSA اولویت داده شود . این مراحلی است که باید دنبال کنید:

 1. به  متاورس آپلند Upland بپیوندید (4500 UPX)
 2. هر روز به مدت حداکثر 3 هفته وارد سیستم شوید تا در مجموع 775 جایزه UPX برای هر هفته دریافت کنید. توصیه می شود این جایزه را قبل از انتشار شهر جمع آوری کرده باشید.
 3. اولین ملک خود را ضرب کنید
 4. برای ضرب اولین ملک خود 100 جایزه UPX دریافت کنید
 5. 2 ملک دیگر در همان خیابان ضرابخانه بزنید
 6. مجموعه Newbie و King of the Street را تکمیل کنید و به ترتیب 800 UPX و 950 UPX دریافت کنید.
 7. مجموعه خاص شهر را تکمیل کنید و پاداش دریافت کنید (بسته به شهر appx 650 UPX). از آنجایی که مجموعه‌ها برای شهرهایی که در حالت وانیلی منتشر می‌شوند شناخته نشده‌اند ، این مرحله تنها پس از اعلام مجموعه‌ها، معمولاً بیش از یک هفته پس از انتشار امکان‌پذیر است.
 8. نعنا ۲ خاصیت دیگر
 9. مجموعه City Pro را تکمیل کنید و 1200 UPX دریافت کنید.

اگر در طول انتشار شهر جدید توانستید به وضعیت uplander برسید، مطمئن شوید که سطح خود را بالا برده و شروع به فهرست کردن املاک خود برای فروش کنید. سعی کنید 2 فروش سریع داشته باشید، زیرا به زودی تمام ارزان ترین املاک خریداری می شود. به خاطر داشته باشید که 2 فروش در هفته محدودیت FSA وجود دارد ، بنابراین احتمالاً نمی توانید ملک های بیشتری خریداری کنید. به همین دلیل است که اگر همه چیز برابر است، همیشه باید یک ویژگی غیر FSA را برش دهید.

به احتمال زیاد از آنجایی که در یکی از محله‌های ارزان‌تر به دنبال ملک می‌گردید، این 5 ملکی که مالک آن هستید احتمالاً ارزش فروش مجدد زیادی ندارند. مردم احتمالاً در طول نسخه‌های جدید، بر روی املاک ضرابخانه تمرکز می‌کنند و در بازار ثانویه (مخصوصاً در مناطق با ارزش پایین) خرید نمی‌کنند، ممکن است فروش املاک شما در ابتدا دشوار باشد.

به همین دلیل توصیه می کنیم برای رسیدن به وضعیت Uplander پول پرداخت کنید. داشتن انعطاف‌پذیری برای ضرب چندین ملک، یا یک یا دو مورد استراتژیک در طول انتشار شهری ، بهترین راه برای رسیدن به رشد نمایی در  متاورس آپلند Upland  است. اگر این استراتژی شما هنگام پیوستن به  متاورس آپلند Upland است، ناتوان کردن خود با عدم آپلندر ایده هوشمندانه ای نیست.

پاداش های روزانه را جمع آوری کنید

اگر نمی توانید با ضرب کردن املاک ارزان قیمت همانطور که در بالا توضیح داده شد به وضعیت بالادستی برسید، می توانید از مردم برای بازدید بخواهید. حداکثر هزینه بازدید بسته به شهر متفاوت است. بالاترین هزینه 100 UPX است. سر را به سرور رسمی مرتفع اختلاف برای بازدیدکننده داشته است در کانال انجمن متاورس بپرسید . شروع به درگیر شدن در جامعه کنید و امیدوارم که مردم به شما بازدید کنند. این فرآیند بسته به زمان سرمایه گذاری شما ممکن است چند روز طول بکشد. این، در ترکیب با ورود هر روز به مدت 21 روز متوالی، می تواند شما را به وضعیت Uplander برساند.

ما به 3 دلیل اصلی این روش رسیدن به ارتفاعات را پیشنهاد نمی کنیم.

 1. ما برای وقت شما ارزش قائلیم موارد زیر ممکن است برای همه صادق نباشد و این یک تعمیم برای توده ها است. ما معتقدیم که زمانی که باید برای درخواست بازدید صرف کنید بیش از 5 دلار ارزش دارد.
 2. همیشه پاداش روزانه خود را جمع آوری کنید، اما وقتی این استراتژی اصلی رشد شما باشد، فرصت های دیگر را از دست می دهید. اتفاقات زیادی در سه هفته در آپلند ممکن است بیفتد. ممکن است نخواهید از حاشیه تماشا کنید زیرا بازی همچنان به جلو می رود و به آرامی پاداش های روزانه را دریافت می کنید.
 3. هنگامی که به وضعیت کوهستانی رسیدید، رشد شما نیز احتمالاً بسیار کند خواهد بود. اگر املاکی که خریداری کرده‌اید ارزان‌ترین املاک بوده‌اند، اما در محله‌ای دلخواه نبوده‌اند، ممکن است بدون توانایی فروش در آنها گیر کرده باشید. این شما را به نقطه اول باز می گرداند – ویژگی هایی که هیچ کس نمی خواهد و بدون UPX. این احتمالاً شما را به انجام کارهای زیر سوق می دهد – برای خرید ملک های بیشتر پول سرمایه گذاری کنید یا ناامید شوید و بازی را رها کنید.
 4. خرید UPX و استفاده از کد ارجاع به شما یک جایزه عالی (50٪ اضافی) از 5 دلار اولیه یا هر مبلغی که تصمیم به سرمایه گذاری دارید می دهد. بهترین راه برای دستیابی به رشد سریع این است که با خرید راه خود به سمت بالادستی شروع کنید – حتی اگر فقط 5 دلار باشد.

شکار گنج

گنج یابی می تواند پاداش دهنده باشد، اما به خصوص به عنوان یک بازیکن جدید خطرناک است. این شامل فرستادن خود به املاک در اطراف شهر به دنبال گنج است. گنج یابی منحنی یادگیری دارد و ممکن است با یادگیری و پیشرفت در آن، UPX را از دست بدهید. فرستادن خود به سایر املاک مستلزم استفاده از ارسال هزینه بازدیدکننده است، و به همین دلیل جستجوی گنج زمانی بهترین است که شما مالک شبکه بزرگی از املاک پراکنده در یک شهر هستید زیرا مجبور نیستید هزینه بازدید بپردازید یا از بازدید استفاده کنید. هنگام فرستادن خود به ملک خود اطلاعات بیشتر در مورد ارسال و سفر را اینجا بخوانید .
شما می توانید به صورت رایگان در هر 24 ساعت یک بار گنج یابی کنید. اگر گنجی پیدا کنید، برنده UPX خواهید شد. حتی یک شانس کوچک وجود دارد که شما ممکن است برنده جرقه شوید. اگر برنده اسپارک شوید، فوراً آن را دریافت نخواهید کرد. به عنوان یک بازدیدکننده، تا سه شنبه آینده فرصت دارید تا به Uplander صعود کنید، در غیر این صورت پاداش جرقه را از دست خواهید داد. برخی از گنجینه ها دارای UPX بیشتری نسبت به سایر گنجینه ها هستند، بنابراین ممکن است حتی اگر گنجی پیدا کنید، به دلیل هزینه های ارسال خود با ضرر خالص مواجه شوید.

اگر بتوانید به سرعت در جستجوی گنج مسلط شوید، ممکن است راه خود را به سمت بالادستی برنده شوید. قبل از شروع، توصیه می کنیم قبل از شروع به جستجوی گنج، 5 مورد برتر ما را بخوانید .

صرف نظر از مسیری که انتخاب می کنید، فراموش نکنید که به تیم متاورس ایران بپیوندید . در اینجا می توانید سوالات بیشتری بپرسید و شروع به تعامل با جامعه کنید.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آوریل 7, 2022
مقدم اظهار نظر کرد

سلام کد دعوت خودم در بازی از کجا میتونم ببینم لطفا راهنمایی کنید

null

لینک آموزش کامل به شرح زیر است :
https://faq.irpsc.com/questions/question/referral-bonus/

امیر اظهار نظر کرد

سلام من 50000 upx شارژ کردم اما بازم نمیتونم خرید کنم. میگه شما uplander نیستین.

گذاشتن نظر
1
Hamidreza GHanbari (anonymous) 1 نظر

سلام من ۵ دلار خریدم و الان زده لول اپگرید ولی شماره تلفن موبایل می‌خواد برای تایید اپلندر شدن که پیام هم برای ایران نمیاد

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آوریل 7, 2022

سلام تنها راه استفاده از شماره مجازی گوگل ویس است که پیشنهاد ما خرید از لینک زیر است .
خیلی مهم است شماره مجازی گوگل را از کجا تهیه میکنید چرا که شرکت هایی با هدف سود آوری فرایند درستی برای تهیه گوگل ویس ندارند و حساب شما باطل خواهد شد و بسیار خطرناک است :
https://sale.irpsc.com/

گذاشتن نظر
1

سلام

من 3800 تا میخوام تا به اپلندر تبدیل بشم شما روشی بلدین به ما بگین؟ این مقاله روش هایی که گفته همشو باید upx داشته باشی تا بتونی جایزهارو دریافت کنی

حسین قدیری ارسال نظر جدید فوریه 25, 2022

سلام بزودی تور گرش از لس آنجلس باز میشه و upx رایگان میدهد حتما شرکت کنید .

گذاشتن نظر
0
مسعود (anonymous) 1 نظر

سلام تشکر میکنم بابت مطالب خوبتون بنده از کد شما استفاده نکردم میشه راهنمایی بفرمایید

حسین قدیری ارسال نظر جدید ژانویه 17, 2022

سلام و درود بر شما مشکلی نداره ما با هدف آموزش این ساختار را جلو خواهیم برد .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها4045 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات