ویژگی های FSA در متاورس چیست | اخبار متاورس

1

ویژگی های FSA در متاورس چیست | اخبار متاورس

سوالی که خیلی از ما پرسیده شده در خصوص FSA متاورس آپلند را در این تاپیک برای شما عزیزان بارگذاری کرده ایم و پاسخ آن را به اشتراک میگذاریم .

اخبار متاورس

FSA مخفف Fair Start Act است. این برای اطمینان از این است که بازیکنان جدید فرصت مناسبی برای رشد در  متاورس آپلند Upland دارند. هر کسی با دارایی خالص بیش از 100000 UPX (حرفه ای، مدیر، اجرایی و مدیر اجرایی) نمی تواند این املاک را ضرب کند. با این حال، آنها می توانند آنها را در بازار ثانویه از بالادست هایی که می توانند آنها را با قیمت پایه نعناع از  متاورس آپلند Upland خریداری کنند، خریداری کنند. این املاک را می توان در همه شهرها، همه محله ها و همه مجموعه ها (به استثنای فوق نادر) یافت. برای درک نحوه شناسایی ویژگی های FSA در  متاورس آپلند Upland ، تصویر زیر را ببینید.

fsa 300x146 - ویژگی های FSA در متاورس چیست | اخبار متاورس

  1. ویژگی FSA حذف نشده، اما خارج از محدوده. کاوشگر بلوک خود را نزدیک تر کنید و می توانید آن را برش دهید. (خاکستری)
  2. ویژگی FSA حذف نشده است، اما در محدوده کاوشگر بلوک شما قرار دارد. شما می توانید این ملک (سبز روشن) را نعناع کنید
  3. دارایی FSA که توسط بازیکن دیگری خریداری شده و برای فروش نیست (آبی روشن)
  4. دارایی غیر FSA، متعلق به بازیکن دیگری و فهرست شده برای فروش (سبز تیره)

بالابرهایی که می توانند املاک کلکسیون را ضرب کنند، احتمالاً بهترین بازده را در فروش خود خواهند دید. هر چه بیشتر بتوانید ضرب کنید، رشد تصاعدی بیشتری می توانید انتظار داشته باشید. هنوز در بسیاری از شهرها املاک FSA فراوانی وجود دارد . معمولاً ویژگی‌های مجموعه ابتدا ضرب می‌شوند، بالاترین نشانه‌فروشی مجدد را دارند و بیشترین تقاضا را دارند.

از آنجایی که درصد زیادی از بازیکنان نمی توانند املاک FSA را خریداری کنند، رقابت کمتری بر سر آنها وجود دارد. علاوه بر آن، آپلندرها معمولاً UPX زیادی ندارند و ویژگی‌های FSA با کیفیت بیشتری را برای بازیکنان بیشتر می‌گذارند. شهرهای مختلف طبقاتی دارای مقادیر متفاوتی از خواص FSA هستند. شهرهای ردیف 1 مانند شیکاگو دارای 15٪ دارایی FSA هستند، در حالی که شهرهای سطح 3 مبتدی مانند Bakersfield دارای 75٪ هستند.

محدودیت های FSA

تا اینجای کار، ویژگی های FSA ایده خوبی به نظر می رسد، و اینطور هم هستند. با این حال آنها می توانند به یک شمشیر دو لبه تبدیل شوند. هر بازیکن فقط می تواند هر هفته 2 ملک FSA را بفروشد (و فهرستی تنظیم کند). هفته در ساعت 12 صبح دوشنبه UTC بازنشانی می‌شود. همین امر در مورد معاملات نیز صادق است. هنگامی که یک ملک FSA خریداری، فروخته یا معامله می شود، وضعیت FSA خود را از دست می دهد. این محدودیت صرف نظر از وضعیت بازیکن در بازی برقرار است.

این بدان معنی است که به طور بالقوه می تواند به عنوان یک Uplander به طور تصاعدی دشوار شود. به عنوان مثال، اگر شما مالک یک ملک UPX 3000 هستید و دو مورد از آنها را به 2 برابر ارزش آن بفروشید، در آن هفته 5700 UPX به دست می آورید (پس از فاکتورگیری هزینه فروش بالا). این احتمال وجود دارد که در طول آن هفته ارزان‌ترین املاک FSA اکنون ارزش خود را افزایش داده‌اند و با 5700 UPX که به تازگی ساخته‌اید، فقط می‌توانید یک ملک جدید خریداری کنید. این می تواند به چرخه معیوب رشد آهسته تبدیل شود یا اینکه به نقطه ای برسید که املاکی که دارید نمی فروشید. در برخی مواقع ممکن است متوجه شوید که تنها راه شما برای ادامه رشد، خرید UPX است. حتی اگر منتظر انتشار شهر بعدی باشید، ممکن است UPX کافی برای شرکت نداشته باشید و املاک کافی برای فروش با یک نشانه‌گذاری بزرگ نداشته باشید.

از طرف دیگر، اگر بتوانید یک مجموعه ارزشمند را ضرب کنید و آن را به قیمت بیش از 10 برابر بفروشید، گزینه های بیشتری برای خود ایجاد کرده اید. می توانید چندین ملک FSA بخرید، آن پول را نگه دارید و منتظر باشید تا شهر بعدی آزاد شود. استراتژی دیگر خرید یک دارایی FSA بسیار بزرگتر است که اگر برای یک نشانه گذاری خوب فروخته شود می تواند رشد سریع مورد نظر شما را به دست آورد.

در بسیاری از موقعیت ها داشتن ترکیبی از ویژگی های FSA و غیر FSA سودمند است. این به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهد زیرا اموال غیر FSA را می توان بدون محدودیت برای فروش فهرست کرد. اگر در یک انتشار شهری جدید شرکت می‌کنید و دارایی‌های FSA و غیر FSA دارای ارزش یکسانی هستند، به همین دلیل ابتدا باید به سراغ ملک غیر FSA بروید. اگر به دنبال خرید ملکی هستید که بخش زیادی از محله هنوز برای فروش است، اگر قیمت املاک FSA نزدیک به قیمت کف در بازار ثانویه باشد، می توانید انتظار داشته باشید که فروش ملک خود در بازار سخت باشد. . شاید منطقی باشد که برای یافتن فرصت های خرید بهتر منتظر انتشار شهر بعدی باشید.

معمولاً در طول انتشار شهر جدید، همه بهترین دارایی‌ها خیلی سریع ساخته می‌شوند – از جمله املاک FSA، که با ارزان‌ترین موجود در بازار شروع می‌شود. با گذشت زمان حداقل قیمت یک ملک ضرب شده افزایش می یابد. اگر هدف شما فروش املاک FSA است که می خواهید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • اگر در یک نسخه جدید شهری شرکت می کنید و می توانید بسیاری از ارزان ترین املاک FSA را بسازید، عالی است. ممکن است مدتی طول بکشد تا آنها را بفروشید، اما می توانید انتظار داشته باشید که کف آن بالا برود. این ویژگی ها برای بازیکنانی که می خواهند شبکه گنج یابی خود را گسترش دهند عالی هستند. ممکن است آنها را برای سود کلان نفروشید، اما درصد نشانه گذاری ممکن است خوب باشد. هر چه مدت طولانی تری این املاک را نگه دارید، احتمال افزایش سود بیشتر خواهید داشت.
  • اگر اموال مجموعه با ارزشی را می‌سازید، می‌توانید انتظار داشته باشید که آنها را برای سود خوبی بفروشید، صرف نظر از اینکه چه زمانی آنها را می‌فروشید.
  • ضرب خواص مجموعه نه همیشه بهترین استراتژی. در اکران شهر جدید، املاک کلکسیون ضرابخانه و املاک ارزان همیشه استراتژی خوبی هستند. اگر قصد شما فروش سریع است، ممکن است چند روز یا حتی هفته‌ها پس از انتشار شهر، املاک Minting Standard and Limited استراتژی خوبی نباشد. در این شرایط، احتمالاً تعداد زیادی از این املاک برای فروش وجود دارد، از جمله مواردی که ارزان تر از قیمت نعناع شما هستند. شاید فروش سختی باشد

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgo

حسین قدیری ارسال نظر جدید فوریه 2, 2022
Shima اظهار نظر کرد

کاش این اطلاعاتو چند ساعت پیش داشتم
تو همین برکلی که ازاد شد یه ملک سبز خریدم ۳۲ هزار😔

ما پنج نفریم
تو همون کد رفرال گیری هم اطلاعاتمون کافی نبود
و میتونستیم از اون هم خیلی بیشتر سود کنیم

بعد یه چیزی من اواتارم تو یه شهر دیگه اس
خواستم بیارمش جایی که ازاد شده سیستم ارور داد
گفت امکانش نیست

سلام یک آموزش میزارم برای ایرانیان عزیز تا بتونن با دور زدن بازی اقتصاد راه بندازن یکم ممکنه پیچیده باشه ولی خب ایرانیا از پسش بر میان بزودی آماده باشید .

ببینید وقتی شما در شهر دوری هستید تنها راه سفر هوایی هست و شما میبایست بتونید به فرودگاه برسید .
فرودگاه ها یکسری از شهر دور هستن و یکسری نزدیک .
بعضی از فرودگاه ها با با یه پرواز برید به یک فرودگاه سپس از اون فرودگاه برید به یک شهر دیگه .
این موضوع یکم اذیت کننده است ولی خب ویدیو برای شما آماده کرده ایم میتونید از این لینک ببینید :
https://faq.irpsc.com/questions/question/how-to-travel-to-other-cities/

البته نگران نباشید شهر های جدید وقتی آزاد بشه شما تجربه کافی دارید .
راستی دوستان ایرانی عزیز به دنبال UPX رایگان حتما هستید این محتوا رو بخونید :
https://faq.irpsc.com/questions/question/get-upx-free/

مستقیم از گوگل ترجمه کردن اگر همراه با ویرایش باشد عالی می باشد .بهرحال بابت زحمتی که می کشید متشکرم .

درود بر شما تلاش ما جمع آوری اطلاعات میباشد و اگر زمان کافی باشد حتما ویراستاری انجام میدهیم .
سپاس

گذاشتن نظر
0

سلام من چند وقته پیش زمین های خاکستری میشم سبز نمیشن باید چیکار کنم

حسین قدیری ارسال نظر جدید ژانویه 17, 2022

سلام زمین ها در صورتی سبز روشن میشن که آواتار شما در نزدیکی آن زمین باشد . این آموزش روش خرید را به شما آموزش میدهد :
https://faq.irpsc.com/questions/question/who-can-buy-the-new-city-at-a-low-price/

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها3145 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات