اخبار متاورس | انواع بازیکنان متاورس آپلند NFL Player Upland Legits

0

اخبار متاورس | انواع بازیکنان متاورس آپلند NFL Player Upland Legits

فروش یادگاری های قانونی متاورس آپلند توسط بازیکنان در مراکز فروش را در این محتوا توضیح داده شده است .

اخبار متاورس

بنابراین شما قبلاً صفحه را خوانده اید که چگونه NFTها جایگزین کارت های معاملاتی اصلی می شوند . NFT ها خیلی بیشتر اجازه می دهند. در اینجا ما انواع مختلف Upland Legits را تجزیه می کنیم و بر اساس معرفی Legits توسط Upland و ارائه ارائه شده در طول یک AMA (از من هر چیزی بپرس) با مدیر عامل شرکت ، نحوه عملکرد این NFT ها در بازی را خلاصه می کنیم و فراتر از آن حدس و گمان می زنیم. آنچه گفته شد اطلاعات اضافی بر اساس کتابچه راهنمای Upland NFLPA Lدegits اضافه شد.

سلب مسئولیت – هر جا که حدس و گمان ذکر شود، راهنمای  متاورس آپلند Upland بر اساس توضیحات Upland از Legits، و همچنین درک راهنمای  متاورس آپلند Upland از سایر پروژه‌ها و بازی‌های NFT بلاک چین که بر روی ورزش‌های فانتزی تمرکز دارند، حدس می‌زند. این صفحه آخرین بار در 5 نوامبر 2021 به روز شد.

در زیر انواع مختلف Legits برای بازیکنان NFL آمده است:

 • ملزومات قانونی
 • یادگاری های قانونی
 • ماکت های قانونی
 • نورافکن قانونی
 • خودکارهای قانونی

ملزومات قانونی

 متاورس آپلند Upland می گوید که این NFT ها «معمولاً رایج و ارزان هستند. ملزومات به تعداد نعناع ها محدود نمی شود، بلکه از نظر فصلی یا زمانی محدود می شود.
ما فرض می کنیم که هر فصل، یا دو بار در سال – فصل عادی و فصل پست، این زمان های مختلف را تشکیل می دهند. شما می‌توانید این NFT‌ ها را در  متاورس آپلند Upland خریداری کنید (گمان‌زنی – یا حتی برنده شوید). هر فصل می‌توانید از فروشگاه/استادیوم تیم دیدن کنید تا ملزومات بازیکن خاصی را که می‌خواهید خریداری کنید.

از آنجایی که هیچ محدودیتی برای تعداد قابل دستیابی وجود ندارد، می توانید انتظار داشته باشید که این NFT ها ارزش فروش مجدد نسبتاً کمی داشته باشند. زمانی که فصل تمام شود و این NFT ها متوقف شوند، ممکن است ارزش آنها در آینده افزایش یابد. به عنوان مثال، یک تازه کار کمتر شناخته شده ممکن است در طول سال اقلام ضروری زیادی نداشته باشد. چندین سال بعد، اگر او یک سوپراستار شود، این واقعیت که چیزهای ضروری او در سال تازه کاری او ساخته نشده است، می تواند کمبود بیشتری ایجاد کند، زیرا تقاضا برای ضروری سال تازه کار او احتمالاً افزایش می یابد، بنابراین ارزش آن افزایش می یابد.

چرا به لوازم ضروری نیاز دارید؟

 • آنها را بفروشید، تجارت کنید یا به عنوان یک کلکسیون نگهداری کنید.
 • آنها امتیاز طرفداران تیم و بازیکن شما را افزایش می دهند و احتمال گرفتن خودکار را افزایش می دهند.
 • درست مجموعه مربوط به گروه برای پاداش UPX و اضافی افزایش فن نقطه
 • آنها را با هم ترکیب کنید تا یک ماکت به دست آورید
 • حدس و گمان – هنگام شرکت در مسابقات فوتبال فانتزی، آنها را به تیم خود اضافه کنید

یادگاری های قانونی

آنها منحصر به فرد نادر هستند (1 از 1) Legits که به یاد اجرای بازی یک بازیکن خاص است. قبل از هر بازی، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که یادگاری از یک بازیکن خاص خریداری کنند. بازیکنان باید از ورزشگاه مربوطه بازدید کنندبه منظور ورود به صف و شانس خرید یادگاری. اگر بازیکنی در یک یا چند آمار خود یک بازی بالاتر از میانگین یا حرفه ای داشته باشد، “آتش می گیرد”. از 5 آمار موجود در Memento، امتیاز آتش می تواند از صفر تا پنج باشد و راهی بصری برای نشان دادن عملکرد آن بازیکن در آن بازی خاص است. آمار خاص بر اساس درصد کلی لیگ فصل قبل بازیکن در آن آمار آتش می گیرد. بازیکنی که دارای 5 آمار آتش گرفتن باشد بسیار نادر است، به این معنی که بازیکن یک بازی حرفه ای داشته است. از آنجایی که Legit 1 از 1 است، به این معنی که فقط یکی از آنها ضرب شده است، این می تواند به کالایی بسیار مطلوب برای طرفداران فوتبال یا طرفداران آن بازیکن خاص تبدیل شود.

یادگاری ها 1 از 1 هستند، اما بازیکنان دیگر توانایی ایجاد کپی از یادگاری شما را خواهند داشت. یادگاری‌ها دو برابر بیشتر از نمونه‌های خود امتیاز فن دارند.

چرا به یادگاری نیاز دارید؟

 • آنها را بفروشید، تجارت کنید یا به عنوان یک کلکسیون نگهداری کنید.
 • آنها امتیاز طرفداران تیم و بازیکن شما را افزایش می دهند و احتمال گرفتن خودکار را افزایش می دهند.
 • درست مجموعه مربوط به گروه برای پاداش UPX و اضافی فن افزایش نمره
 • حدس و گمان – هنگام شرکت در مسابقات فوتبال فانتزی، آنها را به تیم خود اضافه کنید

ماکت های قانونی

کپی‌های قانونی کپی‌هایی از Mementos هستند. برای توصیف بهتر، به مونالیزا فکر کنید. تنها یک نسخه اصلی وجود دارد، اما چندین نسخه مجدد یا کپی وجود دارد. با ادغام 5 Essentials، بازیکنان فرصتی برای بدست آوردن کپی از Mementos خواهند داشت. آنها به اندازه Momento اصلی ارزشمند یا کمیاب نیستند. آنها در مقایسه با یادگاری اصلی، نصف تعداد Fan Points را دارند.

ادغام 5 Essentials به شما فرصت کمی می دهد تا یک توپ بازی ماکت دریافت کنید. اگر Replica یک توپ بازی نباشد، یکی از پنج Essentials مورد استفاده برای ادغام به طور تصادفی انتخاب می شود تا روی Replica حاصل تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر Essential به طور تصادفی کشیده شده یک پیراهن سوپراستار باشد، Replica حاصل به احتمال زیاد یک بازیکن سوپراستار، بیشتر احتمال دارد که یک پیراهن باشد، و/یا احتمال بیشتری دارد که از همان تیم بازیکن سوپراستار باشد. به طور مشابه اگر Essential به طور تصادفی کشیده شده یک کلاه Impact Player باشد، Replica حاصل به احتمال زیاد Impact Player باشد، به احتمال زیاد یک کلاه باشد، و احتمالاً از همان تیم Impact Player باشد.

چرا به Replicas نیاز دارید؟

 • آنها را بفروشید، تجارت کنید یا به عنوان یک کلکسیون نگهداری کنید.
 • آنها امتیاز طرفداران تیم و بازیکن شما را افزایش می دهند و احتمال گرفتن خودکار را افزایش می دهند.
 • درست مجموعه مربوط به گروه برای پاداش UPX و اضافی افزایش فن نقطه
 • حدس و گمان – هنگام شرکت در مسابقات فوتبال فانتزی، آنها را به تیم خود اضافه کنید

درباره Replica ها و استراتژی های آینده در مورد نحوه به دست آوردن آنها و ایجاد مجموعه های تیمی خود بیشتر بخوانید .

نورافکن قانونی

Legit Spotlights لحظات ویدئویی از یک بازیکن است که به صورت NFT توکن شده و توزیع می شود. این لحظات احتمالاً لحظات شخصی بازیکن یا یک بازیکن در طول تمرین خواهند بود و نه در لحظات یا نکات برجسته بازی. با داشتن تعداد زیادی Legits بازیکن خاص، امتیاز طرفداران بازیکن و فرصت شما برای رسیدن به خط مقدم هنگام ثبت نام برای دریافت نور افکن افزایش می یابد. این همچنین گرفتن امضا برای آن بازیکن را آسان تر می کند.

چرا به Spotlights نیاز دارید؟

دقیقاً مشخص نیست که Spotlights چه کاری انجام خواهد داد، با این حال این یک راه بسیار منحصر به فرد برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه و دنبال کننده بازیکنان خاص است. شاید به امتیاز طرفداران فرد کمک کند یا شاید بتوان از آن برای تکمیل مجموعه ها در آینده استفاده کرد. به نظر می رسد این قابلیتی است که در کوتاه مدت منتشر نخواهد شد. به طور خلاصه در Upland Legits Ask Me Anything به آن اشاره شد.

خودکارهای قانونی

هر Legit این قابلیت را دارد که به صورت دیجیتالی و رسمی توسط بازیکن امضا شود. خودنویس برای هر خودکار یکسان است، با این حال اندازه و مکان روی خود Legit می تواند متفاوت باشد. این عنصر جالبی برای ارزش خودکارهای مختلف Legit فراهم می کند. بر اساس این واقعیت، ممکن است کسی که در مکان «خوب» در مقابل «بد» از Legit خودنویس دارد، بر ارزش بازار آن نیز تأثیر بگذارد. گرفتن خودکار Legit به طور دائم، امتیاز طرفداران آن را ضریب 1.2 افزایش می دهد. قوانین را می توان پس از بازی در استادیوم یا بازیکنان در خانه بازی امضا کرد.

در دنیای واقعی، معمولاً می‌توانید بعد از بازی در بیرون از استادیوم به امید دیدن بازیکن مورد علاقه‌تان منتظر بمانید. این بازیکنان معمولاً هنگام خروج از ورزشگاه پس از بازی برای هواداران امضا امضا می کنند. در Upland هم همین اتفاق خواهد افتاد. با آویزان شدن در اطراف استادیوم در پایان بازی، می توانید برای دریافت امضا صف بکشید. داشتن امتیاز فن بالاتر به شما در اولویت خواهد بود. مطمئن شوید که یک Essential/Replica/Memento بدون امضا از آن بازیکن دارید تا او آن را امضا کند.

علاوه بر گرفتن امضای بازیکنان در استادیوم ها، می توانید برای مشاهده برنامه های امضای بازیکنان به خانه بازیکنان مراجعه کنید. هرچه امتیازات قانونی بیشتر و امتیازات طرفداران شما برای آن بازیکن بیشتر باشد، گرفتن امضای او آسان تر خواهد بود.

تابلوی امتیازات هواداران را در استادیوم تیم خود بررسی کنید و ببینید در بین سایر Uplanders در چه رتبه‌ای قرار می‌گیرید. اگر بعد از آخرین بازی فصل بعد جزو 3 تیم برتر باشید، یک NFT فوق العاده کمیاب “یکی از سه” را برنده خواهید شد که برای تیم خود تهیه شده است! رتبه اول ضرابخانه شماره 1، رتبه دوم ضرابخانه شماره 2، و رتبه سوم ضرابخانه شماره 3 می شود.

برای ارتقاء جدول امتیازات، Legits را برای تیم خود جمع آوری کرده و تقویت کنید. هر Legit به امتیاز طرفداران تیم شما کمک می کند. هرچه تعداد Legit های بیشتری داشته باشید، در مجموعه های تیم خود ذخیره کنید و امضا بگیرید، رتبه بالاتری خواهید داشت.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgo

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 19, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1070 times
 • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات