اخبار متاورس | لوازم قابل فروش در فروشگاه های متاورس آپلند Upland Legits و NFT

0

اخبار متاورس | لوازم قابل فروش در فروشگاه های متاورس آپلند Upland Legits و NFT

یکسری از لوازم قابل فروش در متاورس آپلند را میتوانید مشاهده کنید ، لیستی از لوازم ورزشی فوتبال آمریکایی در متاورس .

اخبار متاورس

 متاورس آپلند Upland  اعلام کرده است Upland Legits، جایی که آنها با انجمن بازیکنان NFL همکاری می کنند تا NFT های کلکسیونی بازیکنان NFL را به طرفداران خود و بازیکنان  متاورس آپلند Upland  ارائه دهند. با استفاده از بلاک چین، Upland قادر است در بازی اطمینان حاصل کند که دارایی های متعلق به بازیکنان در واقع متعلق به شما هستند – نه فقط در بازی، بلکه در خارج از آن نیز. اگر از فناوری آگاه نیستید و از بلاک چین، NFT ها و یا کل شور و شعور آن مطلع نیستید، این صفحه برای شما مناسب است. من این فناوری را توصیف نمی‌کنم، اما توضیح می‌دهم که چگونه Upland Legits و کلکسیون‌های دیجیتال نحوه تعامل ما را به عنوان جامعه با چیزهایی که دوست داریم، برای مثال بازیکن یا تیم NFL مورد علاقه‌مان، متحول می‌کنند. اگر از طرفداران NFL هستید و کارت های فوتبال، یادگاری ها یا هر چیز دیگری که مربوط به بازیکن یا تیم مورد علاقه شما است جمع آوری می کنید، پیوستن به  متاورس آپلند Upland  و دریافت Upland Legits ضروری است!

آیا شما صاحب کارت های فوتبال دهه 90 هستید یا از هر دوره ای؟ اگر این کار را انجام دهید، NFT ها تفاوتی ندارند. در واقع، اگر چیزی جمع آوری کنید، NFT ها به راحتی قابل درک هستند. بیایید از کارت زیر به عنوان مثال استفاده کنیم. فرض کنید شما صاحب این کارت معاملاتی امتیازدهی امت اسمیت در دهه 1990 هستید. شاید ارزش زیادی نداشته باشد، اما او بازیکن مورد علاقه شماست و این کارت مورد علاقه شماست. در حال حاضر در جعبه ای با صدها کارت فوتبال دیگر که احتمالا گرد و غبار را جمع آوری می کند، ذخیره شده است. Aaron Rodgers Upland Legits NFT نسخه دیجیتالی کارت فیزیکی Emmitt Smith است.

Emmitt Smith 1 - اخبار متاورس | لوازم قابل فروش در فروشگاه های متاورس آپلند Upland Legits و NFT
کارت معاملاتی معمولی

aaron rodger 946x1024 - اخبار متاورس | لوازم قابل فروش در فروشگاه های متاورس آپلند Upland Legits و NFT
نمونه NFT Upland Legits

اگر از هر نوع کلکسیونی هستید، مسائل زیر مواردی هستند که هنگام خرید یا فروش کلکسیون جدید نگران آن هستید. قیمت مناسب برای ارزش گذاری دارایی شما چقدر است؟ نقطه شروع درک این نکته است که کارت Emmitt Smith یک کارت کمیاب است به این معنا که تعداد محدودی چاپ شده است. در آن زمان، چاپ شماره سریال روی کارت ها معمول نبود، بنابراین دقیقاً مشخص نیست که تعداد آنها چقدر است، اما این واقعیت که تعداد محدودی از آنها وجود دارد، کارت را تا حدی کمیاب می کند.

  • شاید برخی از آن ده‌ها هزار کارت بیرون ریخته شده یا گم شده باشند، بنابراین مشخص نیست که دقیقاً چند کارت در حال حاضر وجود دارد.
  • شرط می بندم اگر امت اسمیت شخصاً آن کارت را به شما می داد، ارزش بیشتری برای آن قائل بودید، اما به احتمال زیاد راهی برای اثبات آن ندارید. تنها چیزی که ممکن است داشته باشید یک داستان جالب است که دیگران ممکن است آن را باور نکنند.
  • کارت فیزیکی است و باید محافظت شود. پس از 30 سال به بالا، ممکن است گوشه ها کمی آسیب دیده باشند و در نتیجه ارزش کارت کاهش یابد – ممکن است نقص های دیگری نیز وجود داشته باشد.
  • حتی ممکن است کارت تقلبی باشد – چیزی که تأیید آن آسان نیست.

نادر بودن، تاریخچه، ذخیره سازی و اصالت از ویژگی های مهم کارت Emmitt Smith هستند. NFT ها راه حلی برای همه این ها دارند و به همین دلیل است که NFT ها به سرعت به آینده کلکسیون ها تبدیل می شوند. (NFT ها به غیر از کلکسیون ها، کاربردهای بیشتری دارند، اما در اینجا به آن اشاره نمی کنیم).

وقتی به اطلاعات مرتبط با NFT نگاه می کنید، همیشه خواهید فهمید که چه تعداد از آنها ایجاد شده است. علاوه بر این، هر NFT دارای یک شماره سریال است که آن را واقعا منحصر به فرد می کند. ممکن است تصویر یکسانی داشته باشند، اما ساخت اولین Aaron Rodgers NFT (ضرابخانه شماره 1) از نعناع شماره 4586 ارزشمندتر خواهد بود. این اساساً با کارت Emmitt Smith متفاوت است، جایی که هیچ سابقه مستند و قابل دسترسی آسانی از تعداد چاپ شده وجود ندارد. بلاک چین یک دفتر کل عمومی است که هر تراکنش را مستند می کند، بنابراین اگر آرون راجرز شخصاً NFT را به شما هدیه می داد، می توانید آن را به صورت آنلاین جستجو کنید. این همچنین راهی برای تأیید اینکه NFT در واقع یک نسخه اصلی است – بسیار آسان است که مالک و از کجا آمده است. NFT دیجیتال است، بنابراین اطمینان از آسیب نرسیدن به آن مشکلی نیست.

اکنون که ده ها یا حتی صدها NFT دارید، با آنها چه می کنید؟ اگر یک کلکسیونر هستید، ممکن است بخواهید آنها را نجات دهید و امیدوار باشید که ارزش آنها را قدردانی کنند. حتی ممکن است بخواهید آنها را در خانه خود به نمایش بگذارید. اینجاست که بقیه Upland Metaverse وارد بازی می شوند. برای نمایش NFT های دیجیتال خود به یک خانه دیجیتال و برای دریافت خانه دیجیتال به یک ملک دیجیتال نیاز دارید. در آینده نیز می توانید ماشین های دیجیتالی تهیه کنید! این قابلیت ها توسط تیم Upland در حال توسعه هستند. هدف آنها ایجاد دنیای دیجیتالی است که دنیای واقعی را تقلید کند. در مورد نحوه ادغام Upland Legits با بقیه دیدگاه خود از Metaverse در اینجا از Upland بیشتر بخوانید .

از طرف دیگر، ممکن است به دنبال فروش آن برای کسب سود باشید. با استفاده از پورتال Upland NFT می توانید Upland Legits NFT خود را خارج از بازی ببرید و آن را بفروشید. این تفاوت اساسی با انواع دیگر بازی‌هایی است که در بلاک چین نیستند. در بازی‌های دیگری مانند World of Warcraft، خریدهای درون بازی را فقط در داخل بازی انجام می‌دهید. بلاک چین چیزی است که مالکیت واقعی این دارایی های دیجیتال را امکان پذیر می کند.

اگر به دنبال شروع کار در  متاورس آپلند Upland  هستید، راهنمای Upland دارای یک کتابچه راهنمای کاربر گام به گام، صفحه پرسش‌های متداول گسترده و استراتژی‌های مبتدی است که به شما در شروع کار کمک می‌کند. اتمام پاداش مرتفع راهنمای پیشنهادات در زمان ثبت نام با ما.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 19, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1174 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات