مروری بر قوانین NFLPA متاورس آپلند

0

مروری بر قوانین NFLPA متاورس آپلند

772dfa8427043b83249997aa84b865419c8b1d06 3 - مروری بر قوانین NFLPA متاورس آپلند

 NFTهای منحصر به فرد در متاورس آپلند

به استادیوم های تیم های خانگی بروید یا به بازی های خارج از خانه سفر کنید تا فرصتی برای ضرب یادگاری های کمیاب و رسمی بی نظیر داشته باشید! با جمع‌آوری کالاهای مجازی سه بعدی خیره‌کننده که عملکرد بازیکن در هر بازی را با مجموعه‌ای تعاملی از آمار بازیکنان یادآوری می‌کند، تاریخ را ثبت کنید.

امتیاز طرفداران خود را بسازید در متاورس آپلند

امتیازات هواداران خود را با داشتن Legits برای بازیکنان و تیم های فوتبال مورد علاقه خود بسازید. هر Legit که جمع‌آوری می‌کنید، امتیاز طرفداران به‌دست می‌آورد که با قرار دادن آن‌ها در مجموعه‌هایتان می‌توانید آن‌ها را افزایش دهید. با قرار گرفتن در صف و امضای دیجیتالی آنها توسط بازیکنان از طریق رویدادهای امضای خودکار مجازی، امتیازات طرفداران Legits خود را برای همیشه افزایش دهید! 

ملزومات را جمع آوری کنید 

ملزومات لگیت های معمولی و کمیابی هستند که می توانند در طول فصل استفاده شوند. به اندازه کافی ملزومات جمع آوری کنید و می توانید آنها را با هم ادغام کنید تا NFT های ارزشمندتری را تکرار کنید!

تجارت NFLPA Legits

Legits خود را با سایر Uplanders در بازار آزاد معامله کنید یا آنها را در فروشگاه های طرفداران متعلق به بازیکنان بفروشید! این به جامعه بازیکن بستگی دارد که تصمیم بگیرد کدام Legits را به UPX یا دلار آمریکا بفروشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد NFLPA Legits، لطفاً به خواندن ادامه دهید.

واژه نامه NFLPA Legits 
NFLPA Legits | شرایط و انواع NFT
ملزومات

Essentials NFT های سه بعدی مارک دار هستند که از نظر کمیت محدود نمی شوند، بلکه با زمان و فصل محدود می شوند. به عنوان مثال، مجموعه ای از Essentials ممکن است فقط برای فصل 2021 در دسترس باشد. در اصل، Essentials NFT‌های رایج‌تری هستند که می‌توان از آنها برای تکمیل مجموعه‌های Legit استفاده کرد یا با ترکیب آنها NFT‌های کمیاب‌تر و انحصاری‌تر مانند Replicas تولید کرد.

انواع ضروری 

ملزومات با پیچ و تاب بصری که نعناع کل کمتری نسبت به Essentials استاندارد دارند.

یادگاری ها متاورس آپلند

یادگاری‌ها Legits نادر و منحصربه‌فردی هستند (همیشه 1 از 1) که رویدادهای دنیای واقعی مرتبط با نام تجاری یا شخصیت را به یاد می‌آورند. این NFT ها معمولاً با داده های منحصر به فرد مانند آمار بازیکنان برای یک بازی خاص ادغام می شوند. بازیکنان می توانند قبل از شروع بازی برای ایمن کردن یادگاری ها ثبت نام کنند. پس از بازی، یادگاری در کنار آمار بازیکن برای آن بازی ضرب خواهد شد. اگر بازیکن در آن روز عملکرد برجسته ای داشته باشد، ممکن است Memento “آتش بگیرد” و منحصر به فرد بودن و نادر بودن بصری آن را افزایش دهد.

کاربران می توانند ثبت نام کنند تا هر روز برای یک تیم در هر استادیوم یادگاری بریزند. ثبت‌نام به هر کاربر این فرصت را می‌دهد که در طول فروش زودهنگام یک یادگاری برای یک تیم ضرب کند. پس از فروش زودهنگام، همه کاربران می‌توانند یادگاری‌های باقی‌مانده را تا زمانی که ذخایر تمام می‌شود، ضرب کنند، اما کاربران ممکن است مجبور باشند چند دقیقه بین دو ضرابخانه صبر کنند. 

امتیاز طرفداران تیم شما شانس شما را برای قرار گرفتن در نزدیکی صف فروش زودهنگام افزایش می دهد. شما می توانید با قرار دادن تیم Legits در مجموعه های تکمیل شده، امتیاز طرفداران تیم خود را افزایش دهید. اگر پس از ثبت نام برای Mementos برای بازی قبلی این فصل در این تیم، امتیاز طرفداران تیم شما نیز می تواند کاهش یابد.

ماکت ها

Replica ها NFT هایی هستند که می توانند با ادغام (یا “سوزاندن”) Legit Essentials تکرار شوند. کپی یادگاری ها اساساً کپی یادگاری هستند و به طور کلی ارزش کمتری نسبت به یادگاری اصلی دارند.

نورافکن

ویدیوهایی که لحظات اجتماعی قابل اشتراک گذاری بازیکنان فوتبال را ثبت می کنند.

دکل ها

دستگاه پخش Spotlights.

شرایط عمومی NFT
ضرب

رویدادی که ایجاد یک NFT را توصیف می کند.

ضرابخانه های موجود

تعداد منت هایی که روی بلاک چین باقی می مانند. زمانی که ضرابخانه های دیگر سوزانده می شوند یا ادغام می شوند، این عدد تغییر می کند.

ضرابخانه/شماره ضرابخانه

شماره ترتیبی که در زمان ضرب به Legit اختصاص داده شده است. وقتی ضرابخانه های دیگر سوزانده شوند یا ادغام شوند، این عدد تغییر نخواهد کرد. (مثلاً «1 از 1»)

کل ضرب شد

مقدار کل هر Legit که بر روی بلاک چین ضرب شده است.

ضرب به پایان می رسد

شمارش معکوس برای پایان ضربات.

بسته های قانونی NFLPA

باندل‌های NFLPA Legits 2020 را می‌توانید از فروشگاه UPX خریداری کنید. هر بسته حاوی مضمون Legits بازیکن فوتبال است. پس از خرید یک باندل، چند روز طول می کشد تا اقلام به دست شما برسد، اما نگران نباشید، به محض رسیدن به شما اطلاع می دهیم. زمان تحویل ممکن است متفاوت باشد، اما به طور متوسط، زمان تحویل کمتر از 7 روز است.

پس از تحویل Legits، می توانید آنها را در کیف پول دارایی خود در NFLPA Legits مشاهده کنید. هنگامی که آنها وارد شدند، جزئیات Legit که قبلاً ناشناخته بود، مانند نام و تیم فوتبالیست، فاش خواهد شد. برای تفکیک کامل محتویات باندل و همچنین شانس دریافت بازیکن فوتبال مورد علاقه خود، لطفاً توضیحات بسته و پیوندهای جداول باندل را در زیر ببینید.

توجه: این بسته‌ها قابل معامله نیستند .

توضیحات بسته
NFLPA Legits 2020 باندل محتوا و امتیاز طرفداران
Essentials Bundle (فصل 2020)

شامل: x10 Essentials

هر Essential یک کلاه یا پیراهن از یکی از 27 بازیکن تاثیرگذار هر تیم به استثنای 3 بازیکن برتر هر تیم است.

جزئیات پس از تحویل مشخص خواهد شد. برای Bundle Probabilities اینجا را کلیک کنید

بسته بازی (فصل 2020)

شامل: x9 Essentials

شامل: X1 Memento

هر Essential یک کلاه یا پیراهن از یکی از 27 بازیکن تاثیرگذار هر تیم به استثنای 3 بازیکن برتر هر تیم است.

یادگاری یا کلاه یا پیراهن یکی از 27 بازیکن تاثیرگذار هر تیم به استثنای 3 بازیکن برتر هر تیم، یا یک توپ بازی است که عملکرد بازیکن را برجسته می کند.

جزئیات پس از تحویل فاش شد. برای Bundle Probabilities اینجا را کلیک کنید

سوپراستار باندل (فصل 2020)

شامل: x9 Essentials

شامل: X1 Superstar Memento

هر Essential یک کلاه یا پیراهن از یکی از 3 بازیکن برتر هر تیم است. 

یادگاری یا یک کلاه یا پیراهن یکی از 3 بازیکن برتر هر تیم است، یا یک توپ بازی که عملکرد یک بازیکن را برجسته می کند.

جزئیات پس از تحویل فاش شد. برای Bundle Probabilities اینجا را کلیک کنید

بسته فصل پست (فصل 2020)

شامل: x9 Essentials

شامل: X1 یادگاری پس از فصل

هر Essential یک کلاه یا پیراهن از یکی از 27 بازیکن تاثیرگذار هر تیم به استثنای 3 بازیکن برتر هر تیم است.

یادگاری یا کلاه یا پیراهن یکی از 27 بازیکن تاثیرگذار هر تیم به استثنای 3 بازیکن برتر هر تیم، یا یک توپ بازی است که عملکرد بازیکن را در یک بازی پس از فصل برجسته می کند.

جزئیات پس از تحویل فاش شد. برای Bundle Probabilities اینجا را کلیک کنید

مجموعه فوق ستاره پست فصل (فصل 2020)

شامل: x9 Essentials

شامل: X1 Postseason Superstar Memento

هر Essential یک کلاه یا پیراهن از یکی از 3 بازیکن برتر هر تیم است. 

یادگاری یا یک کلاه یا پیراهن یکی از 3 بازیکن برتر هر تیم یا یک توپ بازی است که عملکرد بازیکن را در یک بازی پس از فصل برجسته می کند.

جزئیات پس از تحویل فاش شد. برای Bundle Probabilities اینجا را کلیک کنید

تحویل بسته

چه یک Bundle را از فروشگاه UPX خریداری کنید و چه یک Legit از یک استادیوم، هر مورد باید قبل از تحویل، ضرب شود. زمان تحویل اقلامی که به تازگی ساخته شده اند متفاوت خواهد بود و زمانی که این اقلام به دست شما می رسد به شما اطلاع داده می شود، اما تحویل معمولاً حدود 7 روز است.

اجناس خریداری شده از فن شاپ باید ظرف چند دقیقه پس از اتمام معامله تحویل داده شوند.

معامله یک Legit با یک Uplander’s Legit دیگر مستلزم ارائه پیشنهاد به یکی از بازیکنان است. اگر طرف های مربوطه بپذیرند، Legits باید ظرف چند دقیقه تحویل داده شود.

پس از تحویل Legits، می توانید آنها را در کیف پول دارایی خود در بخش NFLPA Legits مشاهده کنید. روی هر Legit کلیک کنید تا جزئیات بیشتری مانند نام بازیکن فوتبال، تیم و آمار (اگر یادگاری باشد) نمایش داده شود.

NFLPA Legits Mechanics & Features
امتیاز فن

هر Legit شما دارای مقدار از پیش تعیین شده ای از Fan Points است. هنگام بازرسی Legit خود، روی نماد Fan Points کلیک کنید تا امتیاز طرفداران بازیکن و همچنین امتیاز طرفداران تیم خود را مشاهده کنید.

با جمع آوری Legits برای هر بازیکن، هواداری خود را برای بازیکنان فوتبال فردی ثابت کنید. همانطور که جمع آوری می کنید، امتیاز طرفداران بازیکن شما افزایش می یابد و گرفتن خودکار و نورافکن را آسان تر می کند.

با جمع آوری Legits برای آن تیم از هر تیمی حمایت کنید. تمام امتیازات فن برای آن امتیازها در امتیاز هواداران تیم شما به حساب می آید. از استادیوم تیم خود دیدن کنید تا امتیاز هواداران تیم فعلی خود را مشاهده کنید.

داشتن امتیاز هواداران تیمی بالا همچنین شانس شما را برای گرفتن یک یادگاری منحصر به فرد هنگام ثبت نام برای یک تیم قبل از هر بازی افزایش می دهد.

امتیاز برای امتیازات طرفداران تیم و بازیکن را می توان با قرار دادن Legits خود در مجموعه ها یا امضای دیجیتالی آنها افزایش داد. لگت های بازی های پس از فصل نیز به دلیل نادر بودن، دارای یک ضرب کننده امتیاز فن هستند. این مکانیسم‌ها برای افزایش امتیاز طرفداران در ماه‌های آینده فعال خواهند شد.

ثبت نام برای Mementos در استادیوم ها

در طول دوره ثبت نام به استادیوم مراجعه کنید تا بتوانید برای یکی از تیم هایی که در بازی خانگی بعدی بازی می کنند یادگاری بگیرید. شما فقط می توانید هر روز برای یک تیم که در هر استادیوم بازی می کند ثبت نام کنید. تیمی که بیشترین ثبت نام آپلندر را داشته باشد نیز در پایان بازی امضاهای بیشتری خواهد داد.

مراحل ثبت یادگاری
مرحله 1: دوره پیش ثبت نام

قبل از شروع ثبت نام برای “فروش زودهنگام” یک تایمر شمارش معکوس وجود دارد که به شما اطلاع می دهد ثبت نام برای “فروش زودهنگام” شروع می شود. پس از اتمام زمان سنج، باید به استادیوم سفر کنید و برای شانس شرکت در “فروش زودهنگام” ثبت نام کنید.

مرحله 2: دوره ثبت نام

اولین بازیکنانی که برای فروش زودهنگام ثبت نام می کنند، یک افزایش زودهنگام برای امتیاز هواداران تیم خود دریافت می کنند . امتیازات طرفداران تیم، احتمال قرار گرفتن در نزدیکی صف در طول فروش زودهنگام را افزایش می دهد. این بدان معناست که بازیکنانی که به سرعت ثبت نام می کنند نسبت به بازیکنانی که منتظر هستند برتری جزئی خواهند داشت. پس از پایان ثبت نام، یک اعلان با جایگاه خود در صف دریافت خواهید کرد.

مرحله 3: فروش زودهنگام

بازیکنان ثبت نام شده زمانی که نوبت به حضور در استادیوم می‌رسد و برای تیمی که قبلاً در آن ثبت‌نام کرده‌اند یادگاری بریزند، اعلانی دریافت خواهند کرد. یادگاری‌ها تا زمانی که موجودی تمام شده است محدود هستند و فقط کاربران ثبت‌نام شده فرصت دارند یادگاری‌ها را در طول فروش اولیه برش دهند.

مرحله 4: فروش محدود

پس از پایان دوره فروش زودهنگام، دوره فروش محدود آغاز می‌شود که به همه کاربران امکان می‌دهد یادگاری‌هایی را که در طول فروش اولیه حذف شده‌اند، ضرب کنند. در طول فروش محدود، بازیکنان می‌توانند یادگاری را برای هر تیم ضرب کنند، با این حال، پس از هر ضرب کردن، پنج دقیقه استراحت وجود خواهد داشت.

مرحله 5: فروش نامحدود

پس از پایان دوره فروش محدود (معمولاً چند ساعت پس از پایان بازی)، بازیکنان می توانند هر یادگاری حذف نشده را برای هر یک از تیم ها بدون خنک کردن ضرب کنند.

اگر در 4 بازی گذشته در 100 موقعیت صف برتر این تیم قرار گرفته باشید، امتیاز طرفداران تیم شما، همانطور که برای ثبت نام در Mementos برای این بازی اعمال می شود، کاهش می یابد. این کاهش موقتی است و فقط برای این تیم اعمال می شود. برای تفکیک بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید.

استادیوم ها (در حال پیشرفت)

Uplanders می توانند برای خرید Essentials از استادیوم ها دیدن کنند، برای Mementos ثبت نام کنند، تابلوهای امتیازات هواداران را مشاهده کنند، برنامه تیم های میزبان را مشاهده کنند و در صف گرفتن امضا قرار گیرند. هنگامی که شهرهای تیم جدید باز می شوند، تیم هایی که در شهر خود حضور ندارند به استادیوم خانگی جدید خود نقل مکان می کنند.

اگر کاوشگر بلوک آنها برای ثبت نام در بازی های آینده به اندازه کافی نزدیک نباشد، بازیکنان می توانند استادیوم ها را مشاهده کنند. برای انجام این کار، روی NFLPA Legits و سپس Stadiums در منو کلیک کنید . 

پس از انتخاب یک تیم، به کاوش در استادیوم خواهید رسید که گویی کاوشگر بلوک شما آنجا بوده است. اگر کاوشگر بلوک شما به اندازه کافی نزدیک است تا وارد استادیوم شود، می توانید برای یادگاری ها نیز ثبت نام کنید، برای گرفتن امضا در صف قرار بگیرید، یا برای تیم های خانگی مجوز بخرید.

ویژگی های آینده متاورس آپلند
فروشگاه های فن 

Uplanders می توانند برای داشتن فروشگاه های طرفداران خود درخواست دهند. صاحبان فروشگاه می توانند Legits خود را برای فروش در فروشگاه خود لیست کنند، تصمیم بگیرند که Legits دیگر Uplanders می توانند در فروشگاه خود لیست کنند، و کمیسیونی را تعیین کنند که زمانی که Legits سایر فروشندگان در فروشگاه آنها فروخته می شود، دریافت می شود.

Uplanders همچنین می توانند درخواست کنند تا Legits خود را برای فروش در فروشگاه های فن لیست کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، فروشگاه های طرفداران را در شهرهای اطراف کاوش کنید.

تجارت 

Legits به طور کامل با سایر Uplanders قابل معامله هستند.

برای ارائه یک معامله، باید دارایی های Uplander دیگر را با کلیک بر روی نمایه آنها، کلیک کردن بر روی دارایی های آنها و انتخاب “NFLPA LEGITS” آنها مرور کنید. اگر Legit آنها برای معاملات پیشنهادی باز است، به پایین Legit بروید و برای شروع معامله، OFFER TRADE را کلیک کنید . هنگامی که معامله در حال انجام است، طرف مقابل باید پیشنهاد تجاری شما را بپذیرد یا رد کند. همچنین می‌توانید با اسکرول کردن به پایین Legit که ارائه کرده‌اید و کلیک بر روی RETRACT OFFER، پیشنهاد را پس بگیرید.

شما همچنین می توانید ضامن اجازه پیشنهادات تجاری در پایین هر یک از Legits خود را. اگر نمی‌خواهید سایر Uplanders پیشنهاد دهند که Legit خود را با Legit شما معامله کنند، آن را خاموش کنید. 

اگر Legit قبلاً در یک معامله به کاربر دیگری ارائه شده باشد یا اگر در یک فروشگاه فن برای فروش باشد، نمی توانید آن را برای تجارت ارائه دهید.

ثبت نام برای Spotlights 

آیا از خانه یک فوتبالیست در آپلند دیدن کرده اید؟ این یک راه عالی برای دیدن برنامه خودکار آنها، انتخاب Legits آنها و ثبت نام برای Spotlights آنها است. اگر شما مالک Legits برای آن بازیکن هستید، در راه ایجاد امتیاز طرفداران بازیکن خود هستید . این امتیاز شانس شما را برای قرار گرفتن در نزدیکی صف هنگام ثبت نام برای Spotlight افزایش می دهد و گرفتن امضا برای آن بازیکن را آسان تر می کند.

امضا در استادیوم ها 

یکی دیگر از راه‌های افزایش ارزش Legits و افزایش امتیاز طرفداران آن‌ها، گرفتن امضا توسط بازیکنان فوتبال است! در نزدیکی پایان بازی در کنار یک استادیوم حرکت کنید و به صف امضا برای بازیکنانی بپیوندید که بعد از بازی کنار می‌نشینند تا برگه‌های خود را امضا کنند. از جمله Essentials، Mementos و Replicas. قبل از اینکه بتوانید به صف بپیوندید، باید یک Legit بدون امضا آماده داشته باشید تا بازیکن امضا کند.

امضا در خانه های فوتبالیست ها متاورس آپلند

آیا فوتبالیست خاصی در نظر دارید که بخواهید لژیت خود را امضا کنید؟ کنار خانه آنها در آپلند بچرخید و برنامه خودکار آنها را مشاهده کنید. هرچه تعداد Legits بیشتری برای آن بازیکن داشته باشید، پس از پیوستن به صف، گرفتن امضای او آسانتر است. هنگامی که در صف قرار گرفتید، مطمئن شوید که برای ماندن در صف ثبت نام کرده اید وگرنه ممکن است جایگاه خود را از دست بدهید! 

وقتی نوبت شماست که امضا بگیرید، می‌توانید یک Legit بدون امضا را برای آن بازیکن انتخاب کنید تا قبل از رفتن او امضا کند. خودنویس ها امتیاز طرفداران را به طور دائم افزایش می دهند!

ادغام ملزومات 

  1. هر فصل تعداد محدودی از ماکت‌ها برای ایجاد وجود دارد.
  2. کاربران می‌توانند 5 Essentials منحصربه‌فرد را از همان فصل ادغام کنند تا نسخه‌ای از آن فصل بسازند.
  3. 5 ضروری مورد استفاده برای ادغام سوزانده شده اند (به طور دائم حذف شده اند) و قابل بازیابی نیستند.
  4. هر Replica بدون در نظر گرفتن موارد ضروری مورد استفاده، شانس کمی برای تبدیل شدن به یک توپ بازی دارد.
  5. اگر Replica یک توپ بازی نباشد، یکی از پنج Essentials مورد استفاده برای ادغام به طور تصادفی انتخاب می شود تا روی Replica حاصل تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر Essential به طور تصادفی کشیده شده یک پیراهن سوپراستار باشد، Replica حاصل به احتمال زیاد یک بازیکن سوپراستار، بیشتر احتمال دارد که یک پیراهن باشد، و/یا احتمال بیشتری دارد که از همان تیم بازیکن سوپراستار باشد. به طور مشابه اگر Essential به طور تصادفی کشیده شده یک کلاه Impact Player باشد، Replica حاصل به احتمال زیاد Impact Player باشد، به احتمال زیاد یک کلاه باشد، و احتمالاً از همان تیم Impact Player باشد.

مجموعه ها 

مجموعه ها را کامل کنید تا امتیاز طرفداران Legits خود را افزایش دهید. هر فصل شما این فرصت را خواهید داشت که برای هر یک از 32 تیم مجموعه ها را تکمیل کنید. 

مجوزهایی که در یک مجموعه تکمیل شده ذخیره می شوند، تقویتی دریافت می کنند که امتیاز طرفداران آنها را افزایش می دهد.

هر Legit را می توان در هر زمان به یک مجموعه واجد شرایط اضافه یا حذف کرد، با این حال، Legit ها را می توان هر بار فقط در یک مجموعه قرار داد.

تابلوهای امتیازات 

تابلوی امتیازات هواداران را در استادیوم تیم خود بررسی کنید و ببینید در بین سایر Uplanders در چه رتبه ای قرار می گیرید. اگر بعد از آخرین بازی فصل بعد جزو 3 تیم برتر باشید، یک NFT فوق العاده کمیاب “یکی از سه” را برنده خواهید شد که برای تیم خود تهیه شده است! رتبه اول ضرابخانه شماره 1، رتبه دوم ضرابخانه شماره 2، و رتبه سوم ضرابخانه شماره 3 می شود.

برای بالا رفتن در جدول امتیازات، Legits را برای تیم خود جمع آوری و تقویت کنید. هر Legit به امتیاز طرفداران تیم شما کمک می کند. هرچه تعداد Legits بیشتری داشته باشید، در مجموعه های تیم خود ذخیره کنید و امضا بگیرید، رتبه بالاتری خواهید داشت.

جهت ثبت نام در آپلند و دریافت 4500 upx رایگان از لینک ورود به متاورس استفاده نمایید .

منبع : upme

ناشناس سوال پاسخ داده شده ژوئن 14, 2023
گذاشتن نظر
1
میلاد (anonymous) 1 نظر

با سلام . من در ترکیه زندگی میکنم و در آپلند احراز هویت کردم اما چون پیپال با ترکیه مشکل دارد با حسابپیپال خودم نمیتوانم از آپلند برداشت کنم . اگر از دوستم یک کلاه یا تیشرت به دلار بخرم از نظر آپلند جرم است ؟

حسین قدیری ارسال نظر جدید ژوئن 16, 2023

سلام
شما میتونید از دوستتون خرید کنید ولی اگر خرید شما به ضرر آپلند باشه بلک میکنه حسابتون رو .
قیمت گذاری نباید به ضرر آپلند باشه و اگر به ضررش است و تنها یک بار خرید کنید از دوستتون و یا بفروشید بهش چشم پوشی میکنه و البته این موارد تست شده توسط بازیکنا .
تضمین نمیکنیم ولی تست های ما به این صورت که گفتم بوده .

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1474 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات