اخبار متاورس | 5 اشتباه بزرگی که در طول اکران شهر جدید انجام شده است

0

اخبار متاورس | 5 اشتباه بزرگی که در طول اکران شهر جدید انجام شده است

محتوای این تاپیک بسیار مهم است و برای افراد فعال در متاورس آپلند تاکید میشود مطالعه نمایند .

اخبار متاورس

9ac597e672eae196c5a82d252847dce1c7bde9dc 3 - اخبار متاورس | 5 اشتباه بزرگی که در طول اکران شهر جدید انجام شده است

نسخه‌های جدید شهر هیجان‌انگیز هستند و فرصت‌های زیادی را برای رشد گسترده فراهم می‌کنند – به‌ویژه به‌عنوان یک شهر بالا. در مورد چگونگی آماده شدن برای انتشار شهر جدید و چند استراتژی اساسی اینجا را بخوانید .

حتی اگر قبلاً در انتشارات شهری دیگر شرکت کرده باشید، همه مستعد اشتباه هستند. اگر این اولین نسخه جدید شهری شماست، Dale the Llama خواندن این صفحه را توصیه می‌کند که کل فرآیند انتشار شهر جدید را توضیح می‌دهد و تعدادی از سؤالات متداول درباره موضوع را روشن می‌کند. در اینجا 5 اشتباه اصلی راهنمای  متاورس آپلند Upland که باید از آنها اجتناب کنید آورده شده است. اگر فکر می‌کنید چیزی را گم کرده‌ایم، با ارسال پیامی به ما اطلاع دهید – روی دکمه آبی در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید. شاید این به 10 اشتباه بزرگ تبدیل شود.

به تیم متاورس ایران بپیوندید تا از ربات مسافرتی ما بپرسید که ارزان ترین و سریع ترین راه برای سفر به شهر جدید چیست.

 1. سرعت بازی: این یکی واقعا آسان است. انتشار شهر جدید یک مسابقه است، بنابراین شما می خواهید بتوانید در سریع ترین زمان ممکن املاک را ضرب کنید. مطمئن شوید که تنظیمات زیر را خاموش کرده اید تا مطمئن شوید که بازی تا حد امکان سریع و روان اجرا می شود:
  • نمایش کاوشگران دیگر
  • نمایش جشن مالکیت
  • نمایش اشیاء سه بعدی
  • گرافیک پیشرفته
 2. با حداکثر ارسال شروع نمی شود: قبل از اینکه برای آماده شدن برای انتشار به شهر جدید سفر کنید، مطمئن شوید که ارسال های خود را به حداکثر برسانید. آخرین چیزی که می‌خواهید این است که کاوشگر بلاک شما در حال سرگردانی بدون توانایی فرستادن خود به جای دیگری گیر کند زیرا فراموش کرده‌اید ارسال‌ها را جمع‌آوری کنید.  درباره ارسال و بازدیدها در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 3. اتلاف وقت با ارسال : اگر منطقه‌ای را دیدید که به سرعت در حال ضرب‌کاری است و می‌خواهید وارد آن عمل شوید، راه رسیدن به آنجا، فرستادن خود به یک ملک قبلاً ضرب‌شده است. تا زمانی که کاوشگر بلاک شما می رسد، سایر بازیکنان به ضرب کردن ادامه داده اند و احتمالاً دارایی مورد نظر شما را ضرب کرده اند! اگر برای رساندن خود به جایی محبوب نیاز دارید از ارسال استفاده کنید، احتمالاً دو قدم عقب هستید. علاوه بر این، احتمالاً فقط یک ارسال را هدر داده اید. یک عنصر شانس در نسخه های جدید شهر وجود دارد.
 4. خرید فقط املاک FSA : املاک FSA یک ویژگی عالی در  متاورس آپلند Upland است. آنها اطمینان می دهند که بازیکنان جدید دارای ویژگی هایی هستند که فقط آنها می توانند آنها را ضرب کنند. این باعث می‌شود بازیکنانی که دارای ارزش خالص و پول نقد بیشتری هستند نتوانند کل محله‌ها را خریداری کنند. برای آپلندرها، اگر دو خصوصیت همسایه با ارزش یکسان را می بینید اما یکی FSA است و دیگری نه، ترجیح شما این است که ابتدا یکی غیر FSA را برش دهید. محدود به محدودیت های فروش نخواهد بود.
 5. خرج کردن تمام پولتان : فریب نخورید. همیشه املاک بیشتری برای خرید وجود خواهد داشت. شما هرگز پول کافی نخواهید داشت. درازمدت فکر کنید – شهرهای جدیدی وجود خواهند داشت و شما هم می خواهید ملکی را در آنجا بخرید. رشد سریع خوب است، اما با سرعتی که کیف پول شما اجازه می دهد رشد کنید. همچنین اگر معامله ای را می بینید که نمی توانید از آن رد شوید، همیشه مقداری UPX در دسترس داشته باشید.

نکته پاداش مبتدی

اگر املاک FSA را می فروشید، فقط می توانید 2 مورد در هفته بفروشید. اگر هدف شما این است که تمام دارایی های FSA خود را بفروشید، ممکن است مدتی طول بکشد. اگر با بازیکنان دیگر معامله می کنید، مراقب این محدودیت باشید و مطمئن شوید که آنها از شما سوء استفاده نمی کنند. اگر ملکی را به قیمت 1500 UPX ضرب کنید و فقط 50 درصد بازدهی دریافت کنید، فرصت خوبی برای رشد برای شما باقی نمی گذارد. مطمئن شوید که شما نیز از هر معامله سود می برید.

اگر به تازگی به Upland Metaverse ملحق شده اید، ما به شدت توصیه می کنیم مقداری پول سرمایه گذاری کنید. هرچه UPX بیشتری در نسخه شهری جدید شروع کنید، وابستگی شما به دیگران را کاهش می دهد. اگر املاک و مستغلات اصلی را از دست بدهید، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا این املاک FSA رشد کنید. اتمام پاداش که راهنمای مرتفع فراهم می کند هنگامی که شما پیوستن مرتفع با لینک ارجاع است.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 20, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1061 times
 • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات