چشم انداز متاورس آپلند 2022 | اقتصاد آینده و توسعه متاورس آپلند جذاب است

0

چشم انداز متاورس آپلند 2022 | اقتصاد آینده و توسعه متاورس آپلند جذاب است

622bcc534a879227fa849804 1t3ttnh AMA Roadmap Update Q1 2500x1400 Medium%401x - چشم انداز متاورس آپلند 2022 | اقتصاد آینده و توسعه متاورس آپلند جذاب است

به‌روزرسانی نقشه راه Q1 2022: اقتصاد موتور متاورس

سال 2022 در نوسان کامل است، به این معنی که زمان آن رسیده است که برخی از به روز رسانی ها را در مورد پیشرفت امسال و همچنین آنچه بازیکنان می توانند در ماه های آینده منتظر آن باشند به اشتراک بگذاریم. امسال فوق‌العاده هیجان‌انگیز بوده است، و ما آماده هستیم تا با رونمایی از انواع سیستم‌های جدید، به ویژه خودروها و حمل‌ونقل خصوصی ، به این هیجان ادامه دهیم ! لایه به لایه، متاوره کم کم جان می گیرد. به زودی، Upland به یکی از متنوع ترین پلتفرم های Web3 تبدیل می شود که با اکوسیستم های غنی تعبیه شده است که تجربیات منحصر به فردی را برای همه ارائه می دهد. 

امروز، می‌خواهیم در مورد آنچه در چند ماه گذشته انجام داده‌ایم، و همچنین آنچه بازیکنان می‌توانند در سه ماهه دوم سال 2022 منتظر آن باشند، روشن کنیم. پس از به‌روزرسانی امروز، ما میزبان یک AMA خواهیم بود. -بنیانگذاران درک لوث و ایدان زاکرمن برای ارائه زمینه بیشتر در مورد تحولات اخیر نقشه راه و پاسخ به هر سوالی که جامعه ممکن است داشته باشد.

قبل از اینکه وارد به‌روزرسانی‌های نقشه راه خود شویم، می‌خواهیم از استودیوی توسعه جدید خود که در سائوپائولو، برزیل فعالیت می‌کند استقبال کنیم! این شبکه جدید از توسعه دهندگان با استعداد منابع توسعه ما را تقویت می کند و توانایی ما را برای ارائه اهداف نقشه راه تقویت می کند. لطفاً به ما بپیوندید تا به دوستان جدید خود در برزیل بهترین استقبال را ارائه کنیم!

نگاهی به Q1

در ژانویه، ما Block Explorer Shop Beta را راه‌اندازی کردیم و اولین Metaventures را در Upland معرفی کردیم، که تکامل بعدی اقتصاد Upland را ایجاد کرد. در اواخر همان ماه، ما همچنین دایرکتوری انجمن را در وب‌سایت Upland راه‌اندازی کردیم که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا جوامع گره‌های مختلفی را که Upland را خاص می‌کنند، کشف کنند.

در اوایل فوریه، انتقال‌های UPX Peer-to-Peer و عملکرد جستجوی بازیکن را معرفی کردیم تا بازیکنان بتوانند برای اولین بار UPX را مستقیماً برای یکدیگر ارسال کنند. بعداً، فروشگاه‌های موجود در ورزشگاه NFLPA را با 2021 Essentials گسترش دادیم ، که به بازیکنان اجازه می‌دهد برای فصل جاری، NFLPA Essentials Legits را برش دهند. در پایان ماه فوریه، مسابقه Master Builders را آغاز کردیم تا به بازیکنان اجازه دهیم اولین مدل‌های خاص شهر را در متاورس Upland طراحی کنند.

تاکنون در ماه مارس، کارها را با بازنگری بصری مجموعه‌های املاک آغاز کرده‌ایم و برنامه‌های خود را برای معرفی دوره‌های نگهداری مجموعه به تفصیل شرح داده‌ایم. سرگرمی به همین جا ختم نمی‌شود، انتظار می‌رود در هفته‌های آینده شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشیم، اما در حال حاضر، بیایید به آنچه در سه ماهه دوم روی آن تمرکز خواهیم کرد، بپردازیم…

آینده حمل و نقل در Upland

اتومبیل‌ها و حمل‌ونقل خصوصی به‌طور فعال در حال توسعه هستند، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این نگاه کوتاه را در مورد اینکه این همه به چه معناست برای آینده Upland Metaverse به اشتراک می‌گذاریم…

تولید NFT

قبل از اینکه سیستم حمل و نقل خصوصی بتواند واقعاً سرعت خود را افزایش دهد، Uplanders باید برخی از اتومبیل ها را در دست بگیرند. زمانی در سه ماهه دوم، انتظار داشته باشید که اولین کارخانه تولیدی خود را در سانتا کلارا، کالیفرنیا مستقر کنید، که به عنوان دفتر مرکزی برند خودروی بومی Upland، “Metaverse Motors” خدمت خواهد کرد. به زودی، Upland فرآیند تولید اولین خودروهای متاورس را آغاز خواهد کرد که بازیکنان در نهایت از آنها برای مسابقه، اشتراک سواری، خدمات تحویل و موارد دیگر استفاده خواهند کرد. ساخت و ساز کارخانه سانتا کلارا اکنون در حال انجام است! 

تولید یک لایه زیرساختی حیاتی برای Metaventures است و بستر را برای تمام متاونچرهایی که اقلامی را با استفاده از Spark تولید می‌کنند، مانند دکور بیرونی، تزئینات ساختاری و اتومبیل‌ها فراهم می‌کند. این شامل، اما نه محدود به، مدیریت صف‌های تولید، تعریف و مدیریت لات‌های تولید، امکان قرار دادن و تغییر موقعیت چند اقلام در یک دارایی، و موارد دیگر است. به عبارت دیگر، راه اندازی تولید NFT یک گام بزرگ رو به جلو برای توانمندسازی و تنوع بخشیدن به اکوسیستم Upland است.

با نزدیک‌تر شدن به عرضه اولین خودروها، جزئیات بیشتری در مورد نحوه رزرو دسته اول خودروها با شروع تولید در ماه‌های آینده ارائه خواهیم کرد. هنگامی که تولید آغاز شود، Upland اولین تولید کننده در متاورس خواهد بود، اما ما به طور فعال در حال بررسی راه هایی برای گسترش این فرصت به برندهای موجود و البته Uplanders خود هستیم. 

مسابقه

Racing اولین تجربه کاملاً فراگیر مبتنی بر Unity در متاورس Upland خواهد بود. این محتوای پویا، قابل تکرار، رقابتی و پرسود ارائه می دهد که مجموعه ای کاملاً جدید از تجربیات را ایجاد می کند. تماما به صورت سه بعدی متحرک هستند. این یک تقاضای ذاتی ایجاد می کند که به بعد کاملاً جدیدی از اقتصاد Upland که توسط کالاها و خدمات هدایت می شود، قدرت می بخشد. Racing همچنین سطح کاملاً جدیدی از ابزار را برای Block Explorers معرفی می کند، زیرا آنها به عنوان رانندگان وسایل نقلیه در متاورس عمل می کنند، با مجموعه ای از ویژگی های متنوع خود که با رقابت در مسابقات و از طریق “Racing Academies” قابل آموزش هستند. 

در SXSW امسال، ما از یک نسخه نمایشی آلفا قابل پخش پرده برداری خواهیم کرد که مجموعه منتخبی از مسیرهای مسابقه را که در Upland ایالت فعلی برگزار می شود، به نمایش می گذارد. هنگامی که بازیکنان به اولین ماشین‌ها دست پیدا کردند، ما قصد داریم این نسخه نمایشی را باز کنیم تا به بازیکنان اجازه دهیم مسابقه‌ها را با استفاده از ماشین‌های خودشان در مسیرهای خود تولید شده خودشان در متاورس شبیه‌سازی کنند. 

چه چیز دیگری در Q2 کار می کنیم

پروژه های زیر در حال حاضر در حال توسعه هستند، برخی از این موارد ممکن است در سه ماهه اول تحویل داده شوند، در حالی که برخی دیگر احتمالاً در سه ماهه دوم سال 2022 تحویل خواهند شد.

متاونچرها
نمایشگاه ها

نمایشگاه‌ها بازار را برای تمام اقلام تولید شده در Upland، مانند ماشین‌ها، دکورهای فضای باز، زیور آلات ساختاری و موارد دیگر نیرو می‌دهند. با افزایش تقاضا برای این NFT ها، فرصت های زیادی برای اعضای جامعه وجود خواهد داشت تا نمایشگاه های خود را راه اندازی کنند. 

فروشگاه های طرفداران NFLPA

فروشگاه های طرفداران NFLPA دقیقاً در گوشه و کنار هستند! به زودی، 40 شرکت کننده جدید بتا اولین فروشگاه های فن را در متاورس راه اندازی خواهند کرد. فروشگاه‌های طرفداران NFLPA اولین فرصت واقعی بازار ثانویه برای بازیکنانی خواهد بود که مجوزهای NFLPA را جمع‌آوری می‌کنند و فعالیت‌های اقتصادی در متاورس را بیشتر تقویت می‌کنند! 

عوارض مخاطره آمیز

با ورود Fan Shop های NFLPA، مدل Venture Dues را به همه متاونچرهای متاورس Upland معرفی می کنیم. هر ماه، صاحبان Metaventures ملزم به پرداخت هزینه متغیری خواهند بود که بر اساس سهم متوسط ​​UPX از صاحبان metaventure (از همان نوع در همان منطقه) به استخر جامعه Upland محاسبه می شود. 

بازرگانان فرعی متاونچر

همچنین در آینده ای نزدیک، این امکان را برای صاحبان متاونچر برای فروش اقلام به نمایندگی از سایر بازیکنان برای پورسانت معرفی خواهیم کرد. بازیکنان می‌توانند به صورت دستی نرخ کمیسیون را برای ماجراجویی‌های خود تنظیم کنند و راه را برای جریان‌های درآمدی جدید هموار کنند.

BE Shop Open Beta

در آینده ای نزدیک، قصد داریم برنامه Block Explorer Shop را برای همه بازیکنان باز کنیم! این به هر Uplander مایل اجازه می دهد تا فروشگاه متاورسBlock Explorer با برند سفارشی خود را راه اندازی کند. 

کارخانه ها و نمایشگاه های تولید دکور در فضای باز

هنگامی که تولید NFT شروع به کار کرد، انتظار داشته باشید که بتای دکور بیرونی با کارخانه‌ها و نمایشگاه‌های تولیدی مربوطه و به دنبال آن Structure Ornaments وارد بازار شود، زیرا این فرا ماجراجویی‌ها از همان زیرساخت‌های تولیدی برای خودروها استفاده می‌کنند.

NFLPA Legits 
NFLPA Legit Collections

ما به طور فعال روی مجموعه‌های مربوط به NFLPA Legits کار می‌کنیم . هنگامی که مجموعه‌های NFLPA فعال شدند، بازیکنان می‌توانند Legits خود را در مجموعه‌ها (مثل مجموعه‌های دارایی) قرار دهند تا امتیازات طرفداران خود را بیشتر کنند. لژیت هایی که در یک مجموعه برگزار می شوند دارای یک ضریب افزایشی برای امتیازات پایه فن خود خواهند بود. تکمیل مجموعه های Legits یک استراتژی مهم برای بهبود شانس هر بازیکن در برش بهترین یادگاری ها خواهد بود. پس از استقرار مجموعه‌ها، انتظار داشته باشید که Autographs و Replicas به زودی پس از آن دنبال شوند.

به روز رسانی های اقتصادی
سقف انباشت سود وصول نشده

بازیکنان به زودی ملزم خواهند شد قبل از اینکه درآمد انباشته آنها به آستانه مشخصی برسد، وارد سیستم شده و درآمد خود را جمع آوری کنند. متغیر بر اساس وضعیت Upland. این بدان معنا نیست که Upland روی میزان درآمد بازیکنان محدودیتی قائل است. بلکه محدودیتی است برای اینکه چه مقدار UPX می تواند جمع آوری نشود قبل از اینکه انباشته شدن متوقف شود. به عبارت دیگر، اگر سقف انباشت 500000 UPX باشد، تا زمانی که بازیکن UPX خود را مطالبه نکند، کسب درآمد متوقف خواهد شد. این بدان معناست که بازیکنانی که بیشترین مشارکت را دارند همیشه به پتانسیل درآمد کامل خود دسترسی خواهند داشت، در حالی که بازیکنان از کار افتاده ممکن است برخی از جوایز را از دست بدهند.

دوره های برگزاری مجموعه

مجموعه‌ها یکی از مکانیزم‌های اصلی خرید و نگهداری اموال در Upland هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند تا دارایی‌های خود را با هم ترکیب کرده و بازدهی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. با هجوم گسترده فعالیت ها، لازم دیدیم برای جلوگیری از سوء استفاده فعلی و آتی از این پاداش ها، دوباره به این مکانیک ها مراجعه کنیم. به این ترتیب، ما یک دوره نگهداری را برای پاداش های جمع آوری معرفی خواهیم کرد، به این معنی که بازیکنان بالاتر از یک آستانه پاداش خاص، قبل از اینکه بتوانند پاداش UPX یکباره خود را دریافت کنند، باید مجموعه را برای مدت زمان ثابتی نگه دارند. 

ضرب UPX جدید

به منظور حمایت از رشد اقتصادی مداوم Upland، ما در حال بررسی راه‌هایی برای شروع ساخت UPX جدید در استخر جامعه Upland هستیم.

ابزارهای توسعه دهنده شخص ثالث

ما به طور فعال در حال توسعه ابزارهای توسعه‌دهنده شخص ثالث هستیم تا به سازندگان قدرت دهیم تا پروژه‌های خود را برای متاورس Upland بسازند. این ابزارها نه تنها شامل APIهای فقط خواندنی می‌شوند، بلکه از مدیریت دارایی مبتنی بر مجوز نیز پشتیبانی می‌کنند، به این معنی که اشخاص ثالث می‌توانند از دارایی‌های Uplander (با رضایت صریح مالک) برای ایجاد تجربیات و خدمات کاملاً جدید و منحصربه‌فرد استفاده کنند. 

تعمیرات اساسی ردیف شکار گنج

در هفته‌های آتی، اصلاحات جزئی در ردیف‌های شکار گنج، پاداش‌ها و ارسال حاشیه هزینه‌ها را برای تطابق بهتر با چارچوب جدید خود برای طبقه‌بندی شهرها اعلام خواهیم کرد. این بازسازی شامل گسترش ردیف های گنج یابی و همچنین تنظیم برای ارسال هزینه ها برای چندین شهر در Upland خواهد بود. 

ویژگی های در انتظار استقرار
پورتال NFT (بازپس گیری آپلودها)

بازیابی آپلودها به بازیکنان این امکان را می دهد که دارایی های وارداتی خود را به بلاک چین مبدا صادر کنند. به زودی، این برنامه گسترش خواهد یافت تا Upland را به چندین بلاک چین محبوب در اکوسیستم کریپتو متصل کند.

جایزه ورود اسپارک

در آینده نزدیک، همه بازیکنان واجد شرایط دریافت جایزه ورود به Spark خواهند بود. به عنوان مثال، اگر بازیکنی به مدت 7 روز متوالی وارد سیستم شود، پاداش متغیر Spark دریافت خواهد کرد. مشروط به تعدیل در تعادل عرضه و تقاضای اسپارک. این ویژگی جدید با هدف ما برای تزریق مداوم Spark به اقتصاد برای ایجاد انگیزه در فعالیت های ساختمانی و در عین حال پاداش دادن به فعال ترین شرکت کنندگان متاورس مطابقت دارد. استفاده از Spark به عنوان مکانیزم پاداش همچنین فشار بر UPX را به عنوان تنها انگیزه اقتصادی در متاورس Upland کاهش می دهد.

با ما همراه باشید تا :

جهت دریافت آموزش های ویژه متاورس میتوانید این لینک اقدام کنید و وارد تیم متاورس ایران شوید .

جدید ترین اخبار دنیای متاورس را از این لینک دریافت کنید .

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار مارس 12, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1034 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات