تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

2

تدریس خصوصی متاورس آپلند | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

upland game nft 1024x839 1 263x263 - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران
دوره های این دانشگاه به همراه دریافت مدرک از دانشگاه متارس ایران میباشد

SPEAKERS

hossein qadiri 50x50 - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

حسین قدیری
726X+M2 قزوین، استان قزوین، ایران

milad kamali 50x50 - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

میلاد کمالی

قزوین، استان قزوین، قزوین، میدان مینودر،،، شاهکار بشریت،

دوره آموزشی خرید و فروش زمین در آپلند :

برای کسب اطلاعات تخصصی از یک دنیای مجازی پیشنهاد ما به شما درک کامل یک ساختار است که از بنیان ، هدف و چشم انداز آن نشات میگیرد .

در دوره آموزش فرایند های زیر به شما آموزش داده خواهد شد :

 1. ثبت نام و ورود به آپلند .
 2. معرفی ساختار های آپلند .
 3. معرفی بخش های مختلف ساختار طراحی شده توسط آپلند .
 4. آموزش روش خرید زمین .
 5. آموزش روش فروش زمین .
 6. آموزش ساخت بنا در زمین .
 7. آموزش کشف موقعیت های خاص بازی .
 8. آموزش قیمت گذاری جهت فروش .
 9. پیشگیری از خرید زمین های نامناسب .
 10. آموزش نحوه عملکرد و پیش بینی آینده آپلند .
 11. آموزش افزایش امنیت حساب کاربری .
 12. آموزش کسب درآمد دلاری از آپلند .
 13. آموزش خرید زمین از روش آفر .
 14. آموزش نحوه آزاد سازی شهر های جدید .
 15. آموزش بهره وری از چالش ها ، مسابقات و خروجی های لحظه ای آپلند .
 16. معرفی اسپارک و آموزش لانچ آن .
 17. آموزش همکاری تیم وروک در آپلند .
 18. آموزش سفر در شهر های آپلند .
 19. آموزش گزینه های موجود در آپلند .

درنظر داشته باشید آپلند به دلیل رعایت قوانین آمریکا مجبور به تحریم IP ایران شده است و هیچ مسئولیتی در خصوص آینده آپلند و تحریم ها متحمل حال دانشگاه متاورس و اساتید نخواهد شد .

تصمیم ثبت نام در دوره با شما است .

دانشجویان گرامی پس از کسب مهارت های لازم در این دوره شما به تیم متاورس ایران دعوت خواهید شد .

دوره آموزش به صورت آنلاین و خصوصی برگذار خواهد شد .

دوره آموزشی ۷ ساعت میباشد و هر روز یک ساعت آموزش درنظر گرفته شده است .

تفکیک زمان آموزش :

۴۰ دقیقه اول آموزش توسط استاد و ۲۰ دقیقه آخر پاسخ به سوالات میباشد .

فایل صورتی رضایت دانشجویان :

uni metaverse Satisfaction customer - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

رضایت آقای جلالی از آموزش آنلاین دانشگاه متاورس

رضایت آقای ذوالقدر از آموزش آنلاین متاورس

رضایت خانم بیت کوین از آموزش آنلاین متاورس

رضایت آقای رستمی از آموزش آنلاین متاورس

[su_button url=”https://uni.irpsc.com/event/metavers-upland-private-training-online-with-degree/” style=”glass” background=”#ff01ce” color=”#ffffff” size=”5″ icon=”icon: play-circle” icon_color=”#ffffff” text_shadow=”px px px #000000″ rel=”lightbox” title=”آموزش متاورس دوره خصوصی و آنلاین”]ثبت نام در دوره متاورس | آموزش خصوصی[/su_button]

درباره متاورس آپلند

Uplandme, Inc. یک سازمان توزیع شده در سطح جهانی است. دفتر مرکزی آن در دره سیلیکون است که در سال ۲۰۱۸ توسط کارآفرینان سریالی درک لوت ، مانی هونیگشتاین و ایدان زاکرمن تأسیس شد . مرکز تحقیق و توسعه در اوکراین واقع شده است و اعضای تیم بیشتری در سراسر اروپا و ایالات متحده وجود دارد.

upland about - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

دوره تخصصی متاورس آپلند
داستان ما

همه چیز در اوایل سال 2018 و در جریان یک بازی آخر شب مونوپولی بین بنیانگذاران ما Mani، Idan و Dirk شروع شد.

اگر به خاطر ندارید، این زمانی بود که کلکسیون های دیجیتالی از طریق توکن های غیرقابل تعویض مبتنی بر فناوری بلاک چین شروع به ایجاد سروصدای زیادی در اخبار کردند. فکر کنید: Cryptokitties. ترکیب مونوپولی و ظهور کلکسیون‌های دیجیتال باعث شد سه بنیانگذار از خود بپرسند: چه می‌شود اگر بتوانیم دنیای واقعی را از طریق همان فناوری که به این مجموعه‌ها قدرت می‌دهد «توکن» کنیم؟ اگر هر دارایی در جهان بتواند دارایی کلکسیونی و غیرقابل تعویض خودش باشد که مالکیت آن توسط بلاک چین تأیید شود، چه می‌شود؟ آیا تجارت ویژگی های مجازی بر اساس آدرس های دنیای واقعی که در واقع متعلق به شما هستند جالب نیست؟

و آن لحظه ای بود که آپلند متولد شد. از آن زمان به بعد، این سه بنیانگذار تقریباً هر روز برای برنامه ریزی، اصلاح و توسعه چشم انداز خود برای Upland ملاقات می کنند: دنیایی که در آن مردم نه تنها بازی می کنند، بلکه اجتماعی می شوند و در نهایت می توانند درآمد کسب کنند. به عبارت دیگر، یک اقتصاد دیجیتال واقعی که دنیای واقعی را با دنیای مجازی ترکیب می کند. اما – و این از روز اول مهم بود – همه چیز باید برای هر کسی بدون توجه به سطح تخصص فنی آنها ساده و قابل درک باشد. بنابراین مانی، ایدان و دیرک شروع به جستجوی یک بلاک چین کردند که آنها را قادر سازد تا دیدگاه خود را به واقعیت تبدیل کنند. آنها آن را در بلاک چین EOS توسعه یافته توسط Block.One پیدا کردند. سپس همه چیز شروع به افزایش سرعت کرد: Uplandme, Inc. در جولای 2018 ثبت شد. به زودی پس از آن، بنیانگذاران یک دور اولیه را از سرمایه گذاران فرشته و FinLab AG خارج از آلمان جمع آوری کردند و برنامه نویسی به طور جدی در دسامبر 2018 آغاز شد. در ژوئن 2019، این شرکت به اولین کاربران خود اجازه داد تا نسخه بتای بسته آن را امتحان کنند. سپس، از ژانویه 2020، نسخه بتای باز Upland به صورت زنده و در دسترس بوده و به صورت کراس پلتفرم، یعنی وب، iOS و اندروید در دسترس است.
در سال 2020 اتفاقات زیادی برای Upland افتاده است. فرزنو و نیویورک از آن زمان به‌عنوان شهرهای قابل ضرابخانه افتتاح شدند، و مشارکت Upland با Tilia Inc. برای اینکه کاربران بتوانند املاک را به دلار بفروشند، معرفی شد.
Upland
برنامه‌های هیجان‌انگیزتر و خلاقانه‌تری برای سال 2021 دارد: یک دروازه NFT که به کاربران اجازه می‌دهد NFT‌ها را از سایر بلاک چین‌ها، ماشین‌های قابل رانندگی، توسعه املاک مسکونی و تجاری و معرفی مشاغل وارد کنند. و افتتاح شهرهای جدید در ایالات متحده و بین المللی. در واقع آینده در Upland بسیار روشن است!تجارب سرگرم کننده و فرصت های جدید را برای همه در تقاطع دنیای واقعی و مجازی ایجاد کنید

بنیانگذاران

این چیزی است که وقتی یک گیتاریست موسیقی دوست دهه ۹۰، یک بازیکن فعال فوتبال (فوتبال) و یک شناگر رقابتی با هم ترکیب می شوند، به دست می آورید:
با هم ترکیب می شوند، به دست می آورید:

upland team - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

بنیان گذاران متاورس آپلند upland

مشاوران

Upland توسط کهنه سربازان صنعت بازی، روابط عمومی و بلاک چین پشتیبانی می شود. این تیم به طور مکرر با هیئت مشاوران خود ملاقات می کند تا در مورد استراتژی و تاکتیک های پیشرفت شرکت صحبت کند.

Consultants upland - تدریس متاورس آپلند خصوصی | آموزش آنلاین متاورس در دانشگاه متاورس ایران

مشاوران بازی متاورس آپلند upland metaverse

سرمایه گذاران

سرمایه‌گذار اصلی در Uplandme, Inc. FinLab EOS VC Fund است که یک سرمایه‌گذاری مشترک بین FinLab AG و توسعه‌دهنده بلاک چین EOSIO Block.one، دو متخصص جهانی در فناوری بلاک چین است. سرمایه گذاران اضافی شامل افرادی از خدمات مالی، املاک و مستغلات، بازی و صنعت بلاک چین هستند.

برندهای آنیموکا

صندوق بلاک چین

بلوک.۱

مدیریت C3

گینگل ها

سرمایه جهانی بنیانگذاران

کینگزوی کپیتال

یک تیم


kotam145 سوال پاسخ داده شده آوریل 29, 2022
گذاشتن نظر
1

متاورس (Metaverse) یا فرا جهان مفهوم جدیدی است که به تازگی وارد صنعت فناوری شده است. تصور کنید که در اینترنت بجای دیدن اشیا و افراد بر روی یک صفحه، آن ها را به صورت سه بعدی ببینید.

به عنوان مثال شما به جای تماشای یک بازی در داخل مانیتور، می توانید به آن دنیا وارد شوید.

در واقع با استفاده از عینک ها و هدست ها و دیگر ابزارهای مشابه می توان در دنیای مجازی به همان شیوه دنیای فیزیکی زندگی کرد، خرید انجام داد، بازی کرد و در کنار سایر افرادی که امکان کار به صورتی فیزیکی را ندارید کار کرد.

متاورس قطعا در آینده نزدیک بخش زیادی از اقتصاد دیجیتال را به خود اختصاص می دهد. در نتیجه اگر می خواهید به روز بوده و از این راه وارد دنیای اقتصاد دیجیتال شوید و پول در بیاورید

ارز متاورس چیست؟
ارز متاورس در واقع برای یک شهر مجازی ساخته شده، که در آن شهر بتوانیم با آن ارز زمین بخریم، اقلام مختلف را خرید و فروش کنیم و … اما بدلیل استقبال شدید مردم از این پروژه ها ارزهای این شهر ها به شدت رشد کرده است و باز هم رشد می کند.
ارزهای مختلفی در پروژه های مختلف یافت می شود، اکثر آنها رشد های خوبی داشته اند و البته باز هم جای رشد دارند در تصویر زیر دو شهر معروف دسنترالند و سندباکس هستند.

این دو پروژه به دلیل استقبال عمومی و البته سرمایه گذاری افراد معروف ارز هاشان به شدت رشد کرده است، اما موضوع فقط ارزها نیستند هرچند که به شدت جذابند.
متاورس و تغییر ماهیت ارتباط انسان ها
مهم ترین نکته متاورس تغییر ماهیت زندگی افراد است، ما تغییر ماهیت زندگی را در یک دهه اخیر به وضوح در زندگی خود مشاهده کردیم، تا چندی پیش کمپانی نوکیا صاحب اول و آخر بازار گوشی همراه در دنیا بود اما حالا می بنیم اپل و سامسونگ چنان گوی سبقت را ربودند که شرکتی با نام نوکیا ماهیت خود را از دست داد.
این تغییر ماهیت چرا اتفاق افتاد؟؟ چون تکنولوژی باعث شد ارتباط ما به واسطه اینترنت و گوشی هوشمند هر روز بیشتر دیروز وسعت یابد، این تغییر خیلی از ارنباطات و کسب و کار ها را تغییر داد.

حالا متاورس نیز می خواهد با سرعت عجیب گوشی هوشمند و سبک ارتباطات را به طور کلی تغییر دهد.
لذا کسب و کارها نیز تغییر می کند، سبک زندگی عوض خواهد شد و همه چیز به سبک دیگری از این پس ادامه می یابد، در مسیر پیشرفت متاورس، شما به شهر هایی می روید که در فضای مجازی است.
شهر های مجازی متاورس
شما به شهر های متاورسی پای می گذارید در صورتی که در منزل خود حضور دارید، شما به هر کجای دنیا بدون اینکه فیزیکی سفر کنید سر خواهید زد و البته در فاز نهایی پیشرفت این پروژه نه تنها به آن سر می زنید بلکه می توانید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید.
این ارتباط فقط کلامی نیست شما می توانید یک انسان را به صورت واقعی جلوی خود ببنید با او حرف بزنید راه بروید دست بدهید بازی کنید و…
ارتباط شما مانند دنیا واقعی با آن فرد می تواند ادامه یابد، لذا متاورس و شهر های متاورسی در واقع یک دنیا مجازی هستند که هر چه در این دنیا وجود دارد آنجا نیز خواهد بود حتی شما با لمس یک فرد در شهر متاورسی در خانه خود می توانید احساس کنید که آن را لمس کرده اید.
گرما و سرما را حس خواهید کرد، اما همه اینها تجهیزات می خواهد و این موضوعات برای سال های آتی خواهد بود.
زمین های شهر های متاورسی
زمین متاورسی همین حالا با قیمت های بسیار بالایی در حال معامله شدن است، علت آن مشخص است زیرا وقتی شما می توانید در آن شهر ها با افراد ارتباط داشته باشید پس حتما می توانید کسب و کار هم راه بیندازید.
حتما می توانید مالکیت خودرو، خانه، محل کار داشته باشید یادتان باشد یک دنیا با تمام امکاناتی که می شناختید در مجازی ساخته می شود.
حالا می بینید چرا زمین متاورسی گران است، چرا باید این فرصت را سریع تر از هر چیز دیگری دریابیم.

حسین قدیری ارسال نظر جدید فوریه 20, 2022

سپاس از محتوای بسیار عالی که بارگذار کردید

گذاشتن نظر
2
دانیال سرمد (anonymous) 1 نظر

سلام
من دانیال هستم و از خارج از ایران .
دوره های آموزشی در خارج هم وجود دارد و قیمت های ایران بسیار منصفانه میباشد .
تدریس شما برای خارج از ایران به چه صورت است ؟
آیا شما دوره های خود را برای ما نیز میتوانید زمان بندی کنید چرا که من در لس آنجلس هستم و حدودا 10 ساعت اختلاف تایم داریم ، لطفا در این خصوص راهنمایی کنید .
البته بنده میخواهم در متاورس آپلند تخصص بیشتری داشته باشم فعلا دارای 10 زمین هستم ولی برای فروش و قیمت گذاری تخصص کافی ندارم .
با تشکر من به این انجمن سر میزنم و به دنبال پاسخ هستم .

میلاد کمالی ارسال نظر جدید فوریه 23, 2022

سلام جناب دانیال عزیز
بله در خصوص مالی برای شهروندان خارج از کشور هزینه ها معقول تر هستند.
دانشجویان زیادی از کشور های مختلف رو زمانبندی کردیم و جهت آموزش برای شهروندان ساکن LA ساعت هشت و سی دقیقه صبح به وقت امریکا رو در نظر گرفتیم و تعداد زیادی دانشجو از LA با ما در ارتباط هستند
آموزش ها به صورت مجازی( آنلاین) و لایو اختصاصی برگزار و تمام نکات فنی در خصوص پلتفرمی که لایو در آن برگزار می شود به دانشجو آموزش داده میشه .
آموزش های متاورس و پلتفرم آپلند در حال حاضر به صورت خصوصی برگزار و حتی بعد از دوره شامل پشتیبانی و پرسش و پاسخ دانشجویان می باشد

گذاشتن نظر
2
عباس رستمی (anonymous) 1 نظر

سلام بر همه اساتید خیلی خوشحال هستم از اینکه دوره تخصصی متاورس آپلند گذاشتید بنده ثبت نام کردم البته دوره آقای میلاد کمالی را .

سوال داشتم در خصوص دوره بررسی زمین ها و ارزش گذاری که در دانشگاه متاورس ایجاد کرده اید :

بنده 35 زمین دارم و تعرفه شما 100.000 تومان بابت بررسی هر زمین است البته میدانم این بررسی بسیار تخصصی است و میخوام که تخفیفی برای بنده لحاظ کنید .

سپاس فراوان رستمی

حسین قدیری ارسال نظر جدید فوریه 19, 2022

سلام و درود بر شما جناب آقای رستمی عزیز .
از اینکه در دوره متاورس آپلند شرکت کرده اید خوشحالم .
جهت دریافت تخفیف با مدیریت دانشگاه در ارتباط باشید تا برای شما کوپن تخفیف درنظر بگیرند .

گذاشتن نظر
0

با عرض سلام و خسته نباشید به آقای کمالی و آقای قدیری عزیز.

میخواستم  بابت دوره اموزشی بسیار عالی که برگذار کردین و راه و روش پول در اوردن در اپلند رو به ما نشون دادین دوباره ازتون تشکر کنم .همچنین بابت راه اندازی انجمن متاورس ایران هم یه تشکر ویژه ازتون میکنم.مرسی که هستین.

من رضا هستم

دوستتون دارم

kotam145 سوال پاسخ داده شده آوریل 29, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها3013 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات