به روز رسانی انتقال P2P UPX در متاورس آپلند | امکانات جدید آپلند رونمایی شد

0

62019d96bde74d2675ae1a69 26u06ft UPX Transfer 2500x1400 Medium - به روز رسانی انتقال P2P UPX در متاورس آپلند | امکانات جدید آپلند رونمایی شد

7 فوریه 2022
به روز رسانی انتقال P2P UPX در متاورس آپلند | امکانات جدید آپلند رونمایی شد

سلام Uplanders، ما مشتاقیم اعلام کنیم که انتقال‌های UPX همتا به همتا فردا، سه‌شنبه، ۸ فوریه، در اوایل صبح (PT) به صورت زنده انجام می‌شود . پس از فعال شدن این ویژگی، انجمن را اعلام خواهیم کرد و بازیکنان می توانند آزادانه UPX را بین همتایان خود انتقال دهند! برای پشتیبانی از این ویژگی جدید، ما همچنین مکانیک جدید جستجوی بازیکن در بازی را راه اندازی کرده ایم که از طریق منوی سریع قابل دسترسی است. البته، UPX Transfers بدون محدودیت نیست، لطفا برای اطلاعات کامل در مورد انتقال UPX و نحوه عملکرد آن، پست زیر را مطالعه کنید.

نقل و انتقالات UPX به بازیکنان این امکان را می دهد تا خدمات مربوط به بازی خود را راه اندازی کنند و همچنین تبادلات درون بازی و فعالیت بازار ثانویه را افزایش دهند. این ویژگی برای پشتیبانی از فعالیت های درون بازی است که شامل مبادله ارز نمی شود. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به پرداخت UPX برای خدمات مرتبط با متاورس آپلند Upland، افزایش معاملات درون بازی، ابتکارات اجتماعی، و هدیه یا انعام در UPX اشاره کرد. 

چگونه کار می کند

بازیکنان می توانند با رفتن به نمایه بازیکن دیگر و انتخاب دکمه “ارسال UPX” یک انتقال UPX را آغاز کنند. همچنین اکنون می‌توانید پروفایل‌های بازیکنان خاص را مستقیماً در اپلیکیشن  متاورس آپلند Upland جستجو کنید. فقط “منوی سریع” را باز کنید و نماد “Player Search” را انتخاب کنید تا قابلیت جستجوی پخش کننده باز شود.

62019da2407bf28227980a1d NYF1We97Vql1SCSdOgeCNVRmyTETNs2g9OVOlmWqc4Tw24t lU5OnbtWFfT5SnoQw9IyJx6zDfDakW9PEznJD0mrq7gxN1rVBRh8ZAMQzHZzk6NM 1SJ0DpeIFpfftY5Jo d3B5L - به روز رسانی انتقال P2P UPX در متاورس آپلند | امکانات جدید آپلند رونمایی شد
توجه: تصاویر فوق ماکت هستند، تجربه بازی ممکن است کمی متفاوت باشد.

پس از انتخاب بازیکن، روی دکمه “ارسال UPX” در صفحه پروفایل آنها کلیک کنید تا فرآیند انتقال آغاز شود. سپس مقدار UPX مورد نظر برای انتقال را وارد کنید. به وضوح نشان می دهد که قبل از معامله چقدر پرداخت خواهید کرد. پس از تایید جزئیات، برای تکمیل انتقال، روی “Send UPX” کلیک کنید. پس از تکمیل تراکنش به گیرنده اطلاع داده می شود.

مکانیک و محدودیت‌های انتقال UPX

وضعیت آپلند و سن حساب

UPX Transfers فقط برای بازیکنانی که Uplanders و بالاتر هستند در دسترس خواهد بود، به این معنی که بازدیدکنندگان توانایی ارسال یا دریافت UPX را نخواهند داشت. بازیکنانی که به Uplander می‌رسند به نقل و انتقالات UPX در انتظار تأیید هویت دسترسی خواهند داشت.

تایید هویت

همه بازیکنانی که مایل به ارسال یا دریافت UPX هستند، ملزم به تأیید هویت خود با شرکای ما در Tilia هستند. هر گونه تلاش برای استفاده از قابلیت انتقال UPX بدون تأیید شناسه، پخش کننده را وادار می کند که این فرآیند را تکمیل کند.

محدودیت های انتقال و خنک شدن

UPX که از طریق فعالیت های بازار یا درآمدهای دارایی به دست آمده است مشمول دوره خنک شدن نیست. با این حال، UPX خریداری شده از فروشگاه ، قبل از اینکه قابل انتقال شود، مشمول یک دوره خنک شدن 60 روزه است. به عنوان مثال، اگر بازیکنی در حال حاضر 100000 UPX در حساب خود داشته باشد، اما 50k از آن UPX در 60 روز گذشته خریداری شده باشد، آنها فقط حداکثر 50k UPX (100k – 50k) برای انتقال خواهند داشت. علاوه بر این، حداقل مقدار UPX که یک بازیکن می تواند انتقال دهد 20 UPX است.

کارمزد بازار

مانند تمام تراکنش‌های Upland، نقل و انتقالات UPX مشمول 10% کارمزد تراکنش بازار خواهد بود. 5% از این هزینه بر عهده فرستنده و 5% مابقی توسط گیرنده پرداخت خواهد شد. به عبارت دیگر، اگر بازیکن A بخواهد 1000 UPX برای بازیکن B ارسال کند، بازیکن A 1050 UPX و بازیکن B 950 UPX دریافت می کند.

2FA و کپچا

تمامی تراکنش های انتقال UPX نیز مشمول احراز هویت 2-عاملی و کپچا خواهند بود تا از بالاترین سطح امنیت کاربران اطمینان حاصل شود. اگر قصد دارید از مکانیک انتقال UPX استفاده کنید، به شدت توصیه می کنیم 2FA را فعال کنید.

این محدودیت‌ها برای اطمینان از تراکنش‌های ایمن برای همه بازیکنان ما در مرحله آزمایش این ویژگی جدید است. مثل همیشه، این محدودیت‌ها تا رسیدن به نتایج این برنامه آزمایشی قابل تغییر خواهند بود.

منبع : اخبار متا

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار فوریه 8, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1430 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات