اخبار متاورس | آماده شدن برای انتشار شهر جدید متاورس آپلند

1

اخبار متاورس | آماده شدن برای انتشار شهر جدید متاورس آپلند

بازیکنان متاورس آپلند برای اینکه در کمتر از یک ساعت سود بسیار بالایی از خرید زمین داشته باشید این موارد بسیار مهم است و در صورتی که در اخبار فوری متاورس اعلام شد که شهر جدید در چه ساعتی آراد میشود حتما این موارد را از قبل آماده داشته باشد . در این محتوا تبلیغی برای خرید UPX میباشد که ما آن را پیشنهاد نمیکنیم .

اخبار متاورس

c0dceaacefb000b6382d99fd8eb518ffc089388b 3 - اخبار متاورس | آماده شدن برای انتشار شهر جدید متاورس آپلند

نسخه های جدید شهر   متاورس آپلند Upland واقعا هیجان انگیز هستند. شما این فرصت را دارید که تقریباً هر ملکی را که فکرش را بکنید ضرب کنید. چه رستوران مورد علاقه شما، خانه دوران کودکی، موزه مرکز شهر، گزینه ها بی پایان هستند. این که آیا شما یک کلکسیونر، دارنده یا باله‌باز هستید، فرصت‌های بی‌نهایتی در طول این انتشار وجود دارد. علاوه بر این، بهترین زمان برای رشد ارزش خالص است [لینک].

دو نوع انتشار شهری وجود دارد – معمولی و وانیلی . با این تفاوت که در حالت وانیلی، خواص جمع آوری فورا مشخص نیست، اما حدود یک هفته پس از انتشار آشکار می شود. در مورد آنچه که ما فکر می کنیم انتشار وانیل را سرگرم کننده تر و جالب تر می کند اینجا بخوانید . اعلام انتشار شهری معمولاً یک هفته قبل از انتشار انجام می شود. در این اطلاعیه آنها شامل وانیلی یا معمولی بودن، درصد املاک FSA و سطح, شهر هستند .

در آماده سازی برای انتشار شهری جدید، مهم است که آماده باشید. درک کنید که این فرآیند چگونه کار می کند ، و در اینجا پنج مورد وجود دارد که به شما کمک می کند آماده نشان دهید.

  1. بودجه داشته باشید
  2. با ارسال به موقع حاضر شوید
  3. در مورد شهر تحقیق کنید
  4. برنامه داشته باشید
  5. برنامه B داشته باشید

بودجه داشته باشید

با فرصت‌ها و ویژگی‌های فراوان برای ضرابخانه در یک شهر جدید، به راحتی می‌توان آن را از دست داد. چه در حال سرمایه‌گذاری در خارج از USD یا ارزهای دیجیتال هستید، یا اگر از UPX دست خود استفاده می‌کنید، بودجه داشته باشید. همیشه شهرهای جدیدی وجود خواهند داشت که هر کدام با فرصت‌های بی‌نهایت، پس خودتان را قدم بزنید.

توجه: اگر برای بازی با کد ارجاع راهنمای   متاورس آپلند Upland ثبت نام کرده اید، در اولین خرید خود از UPX واجد شرایط دریافت پاداش های عالی هستید. ادامه مطلب را اینجا بخوانید.

با ارسال به موقع حاضر شوید

مطمئن شوید که قبل از زمان انتشار به شهر سفر کرده اید. منتظر اعلام رسمی Upland با باز شدن مسیرهای سفر باشید. شما نمی خواهید دیر ظاهر شوید، زیرا پس از آزاد شدن شهر، محبوب ترین محله ها در عرض چند دقیقه کاملا فروخته می شوند. هنگام تعیین بهترین راه برای سفر از راهنمای Upland Guide Discord Server Travel Bot [پیوند] استفاده کنید. او سریع ترین و ارزان ترین راه های سفر از A به B را به شما می گوید.

در مورد شهر تحقیق کنید

 متاورس آپلند Upland همه چیز در مورد ایجاد Metaverse است که خطوط بین دنیای مجازی و واقعی را محو می کند. درست مانند دنیای واقعی، یک ملک در مرکز شهر و یک ملک به اندازه در حومه شهر برابر نیستند. شما بدون تحقیق یک قطعه زمین در دنیای واقعی نمی خرید و ما همین را در متاورس توصیه می کنیم. به عنوان یک قانون سرانگشتی، همسایه‌های با ارزش در دنیای واقعی نیز دارای ارزش‌های بالاتری در متاورس هستند. املاک مجموعه تقریباً همیشه تقاضای بالایی دارند و بنابراین ارزش فروش مجدد بیشتری دارند.

برنامه داشته باشید

طرحی را تدوین کنید. شما باید یک استراتژی بلندمدت [پیوند] داشته باشید و از آنجا به عقب کار کنید تا مشخص کنید که می‌خواهید چه ملکی در این شهر خاص سرمایه‌گذاری کنید. برنامه هر کس متفاوت است. شاید برنامه شما شامل مالکیت ملک در این شهر خاص نباشد. Metaverse همیشه در حال گسترش است، و به زودی ممکن است تمرکز بر زمان و انرژی خود در شهرهای مختلف بسیار سخت شود. به همین دلیل است که داشتن یک استراتژی بلند مدت و تهیه بودجه بسیار مهم است.

ثانیاً، اگر اولین ملک خود را در نسخه جدید شهر خریداری می‌کنید، حتماً استراتژی انتشار شهر جدید و همچنین بهترین استراتژی‌ها برای تکمیل مجموعه‌های اولیه – مبتدی، پادشاه خیابان، و حرفه‌ای شهر را بخوانید .

برنامه B داشته باشید

اگر املاک خاصی که می خواهید برش دهید احتمالاً برنامه های دیگران نیز هستند، خوب است که یک طرح پشتیبان داشته باشید. بله، رفتن به ضرابخانه در محبوب‌ترین مکان شهر می‌تواند سود زیادی برای شما به همراه داشته باشد، اما فقط یک نفر می‌تواند آن ملک را ضرب کند. اگر کسی شما را شکست دهد، می خواهید یک برنامه ثانویه (و شاید حتی یک برنامه C) داشته باشید. سعی کنید از خریدهای ناگهانی خودداری کنید. ممکن است متوجه شوید که UPX می‌توانست برای یک نسخه شهری آینده یا فرصت دیگری ذخیره شود.

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

ناشناس ارسال نظر جدید آوریل 16, 2022
علیرضا اظهار نظر کرد

سلام تاریک قیمت گذاری همچون سند باکس و دیسرالند کی انجام میشه؟

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها4347 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات