بازارهای اولیه متاورس آپلند NFLPA Memento اینجا هستند!

0

15 دسامبر 2021

بازارهای اولیه متاورس آپلند NFLPA Memento اینجا هستند!

بازار های اولیه متاورس آپلند را میتوان به فروشگاه ها بازار ها ورزشگاه ها اشاره کرد که قابلیت خرید و فروش دارند و در زیر به آنها اشاره میکنیم .

nflpa upland me e1639607604937 - بازارهای اولیه متاورس آپلند NFLPA Memento اینجا هستند!

فروشگاه در متاورس آپلند

ما مفتخر و هیجان زده هستیم که ورود NFLPA Memento Primary Markets را اعلام کنیم. در حال حاضر، در سراسر دنیای مجازی مرتفع، بازیکن می تواند به NFLPA مغازه ها و استادیوم ها سفر به فرصتی برای نعناع نادرترین NFLPA Legits، شناخته شده به عنوان ثبت نام یادگاری ! فردا صبح زود، پنج شنبه، 16 دسامبر ، ثبت نام بازی فوتبال پنجشنبه شب را در نسخه وب اپلیکیشن متاورس آپلند Upland باز می کنیم. نسخه های موبایل پس از تایید نسخه فعال خواهند شد. بازیکنان 1 ساعت قبل از شروع ثبت نام برای اطمینان از رقابت عادلانه یک هد آپ دریافت می کنند.

ضرب یادگاری

هر هفته برای باقی مانده فصل فوتبال، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا در Memento Early Sales ثبت نام کنند. بازیکنان می توانند تیم های مورد علاقه خود را هنگام رقابت در سراسر ایالات متحده دنبال کنند و یادگاری های مبتنی بر آمار و منحصر به فرد خود را برای بازی های آینده ضرب کنند.

برای ثبت نام، به سادگی Block Explorer خود را به فروشگاه NFLPA یا استادیوم انتخابی خود «بفرستید» و تیمی را که می خواهید برای ثبت نام در آن ثبت نام کنید، انتخاب کنید. هنگامی که Block Explorer شما وارد یک فروشگاه شد، جزئیات مربوط به فروش های آتی را مشاهده خواهید کرد، مانند زمانی که می توانید برای فروش زودهنگام ثبت نام کنید، زمانی که فروش زودهنگام شروع می شود، یا زمانی که می توانید یادگاری بریزید (اگر پس از فروش اولیه چیزی باقی مانده باشد. ). وقتی در منوی فروشگاه هستید، Block Explorer شما این مکان را ترک نخواهد کرد.

اهرم فن امتیاز

پس از پایان ثبت نام، بازیکنان ثبت نام شده هنگام شروع فروش زودهنگام مطلع خواهند شد. این زمانی است که آنها می توانند به فروشگاه یا استادیوم NFLPA برگردند و موقعیت صف خود را مشاهده کنند. بازیکنانی که امتیاز هواداران بالاتری برای هر تیم مربوطه دارند، شانس بیشتری برای انتخاب شدن برای بریدن یادگاری برای بازی‌های آینده خواهند داشت. اگرچه بازیکنان می توانند شانس خود را – با قرار گرفتن در بین 200 ثبت نام کننده اول یا با افزایش امتیازات طرفداران خود – افزایش دهند – هیچ تضمینی برای انتخاب شدن وجود ندارد و همه بازیکنان همیشه شانس کمی برای تساوی خواهند داشت. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که امتیاز طرفداران شما در زمان قرعه‌کشی در نظر گرفته می‌شود ، بنابراین بازیکنان می‌توانند پس از ثبت‌نام، تا زمانی که فرآیند انتخاب آغاز شود، به افزایش امتیازات طرفداران خود ادامه دهند.

همچنین به خاطر داشته باشید که در هر روز (هر 24 ساعت) فقط می توانید برای یک تیم ثبت نام کنید . این بدان معناست که اگر شیکاگو با گرین بی بازی می کند، شما فقط می توانید برای هر یک از این تیم ها ثبت نام کنید، نه هر دو. اگر بازی دیگری در محل ثبت نام قبلی شما در همان روز برگزار شود، نمی توانید برای هیچ یک از آن تیم ها ثبت نام کنید. 

مراحل فروش

از آنجایی که بازی‌ها در طول فصل برگزار می‌شوند، فرصت‌های مختلفی برای ساخت یادگاری‌های جدید وجود خواهد داشت. هر فروش به 3 مرحله تقسیم می شود ، فروش زودهنگام، فروش محدود و فروش نامحدود.

در طول فروش زودهنگام، بازیکنانی که از قبل ثبت‌نام کرده‌اند، به محض اینکه نوبت به حضور در استادیوم (یا فروشگاه NFLPA) برسد، یک اعلان دریافت می‌کنند و یک یادگاری برای تیمی که قبلاً در آن ثبت‌نام کرده‌اند، می‌نویسند. بازیکنان دیگر نیز می توانند در این مرحله یادگاری ضرب کنند، بنابراین مطمئن شوید که در نوبت خود به سرعت حرکت کنید! پس از پایان فروش اولیه، فروش محدود آغاز می‌شود، که به همه کاربران اجازه می‌دهد یادگاری‌هایی را از هر یک از تیم‌ها که در طول فروش اولیه ضرب نشده‌اند، ضرب کنند. در طول فروش محدود، پس از هر خرید، یک خنک کننده 5 دقیقه ای اعمال می شود تا از خرید کل موجودی توسط یک بازیکن جلوگیری شود. در نهایت، پس از پایان فروش محدود، فروش نامحدود آغاز می شود، که به بازیکنان اجازه می دهد هر یادگاری نامحدودی را برای هر یک از آنها ضرب کنند.تا 48 ساعت پس از بازی، بدون هیچ گونه خنک کننده اعمال شده، تیم.

تنظیم فن مجازات

اگر بازیکنی در بین 100 بازیکن برتر انتخاب شده برای یک تیم خاص در طی فروش زودهنگام باشد، دفعه بعد که برای هر یک از چهار بازی بعدی همان تیم ثبت نام کند، امتیاز هواداران تعدیل شده کاهش یافته است. اگر بازیکنی قبل از انقضای جریمه در بین 100 بازیکن برتر انتخاب شود، پنالتی امتیاز هواداران روی هم قرار می گیرد. لطفاً همچنین توجه داشته باشید که مجازات بسته به موقعیت شما بیشتر است. بازیکنانی که در ردیف اول قرار می گیرند بالاترین جریمه را دریافت خواهند کرد.

استادیوم ها و NFLPA فن مغازه

یادگاری‌های هر بازی در فصل عادی مستقیماً در استادیوم یا فروشگاه NFLPA درمتاورس آپلند Upland قابل ضرب خواهند بود. این مغازه ها با پین هایی که در بالای نقشه متاورس Upland قرار دارند مشخص می شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند هر استادیوم را با رفتن به منوی سریع در پایین صفحه، انتخاب «NFLPA Legits» و سپس «Stadiums» پیدا کنند. انتخاب تیم انتخابی شما، دوربین را برای دسترسی آسان روی فروشگاه تیم مربوطه متمرکز می کند.

ورزشگاه و فروشگاه
محل

1 نوک پیکان دکتر، کانزاس سیتی، MO (شهر کانزاس، دنور، لاس وگاس و لس آنجلس)

100 آلفرد لرنر راه، کلیولند، OH (کلیولند، بالتیمور، سین سیناتی، و پیتسبورگ)

4900 ماری P DeBartolo راه، سانتا کلارا، CA (آریزونا، لس آنجلس، سان فرانسیسکو، سیاتل و)

1 مت لایف استادیوم دکتر، شرق رادرفورد، نیوجرسی (بوفالو، دالاس، میامی، انگلستان، نیویورک [هر دو تیم، فیلادلفیا، و واشنگتن)

1500 کاسه شکر دکتر، نیواورلئان، LA (آتلانتا، کارولینای، نیواورلئان، و خلیج تمپا)

1 تیتان راه، نشویل، TN (هوستون، ایندیاناپولیس، جکسون، و Tenessee)

1410 المپیک ویژه دکتر، شیکاگو، IL (شیکاگو، دیترویت، خلیج سبز، و مینه سوتا)

تحویل Legits

بازیکنان باید انتظار داشته باشند یادبودهای ضرب شده خود را ظرف 3 روز کاری پس از خرید دریافت کنند. پس از تحویل، بازیکنان جعبه‌ای حاوی تمام Legits خریداری‌شده خود دریافت می‌کنند که یک انیمیشن افتتاحیه ایجاد می‌کند که هر آیتم را برجسته می‌کند و آن را به کیف پول دارایی بازیکن واریز می‌کند.

نگاه به آینده

راه اندازی NFLPA Memento Primary Markets نقطه عطفی عظیم در جهت تقویت و توانمندسازی اقتصاد متاورس آپلند Upland است. برای اولین بار، بازیکنان می توانند NFT هایی را که به دنبال به دست آوردن آن هستند انتخاب کنند و نتیجه نهایی یک گزارش تاریخی از عملکرد آنها در آن روز خواهد بود. این شاهکار نه تنها استقرار اولین تجربه‌های فروشگاهی مبتنی بر مکان را در متاورس آپلند Upland امکان‌پذیر می‌کند، بلکه مسیر روشنی را برای راه‌اندازی سایر ویژگی‌های مشابه، مانند Metaventures ایجاد می‌کند! فروشگاه های طرفداران NFLPA متعلق به بازیکنان راهی سودآور برای کارآفرینان Metaventure و بازیکنان خواهد بود تا از کل مجموعه Legits خود برای تولید UPX و USD استفاده کنند.

اکنون که Primary Markets for Mementos فعال هستند، انتظار داشته باشید که به‌روزرسانی‌های بیشتری مانند Essentials Primary Markets، Legits Collections، Leaderboards و موارد دیگر را مشاهده کنید!

جهت ثبت نام در متاورس آپلند و دریافت 4500 Upx رایگان از لینک ورود به متاورس آپلند استفاده کنید .

اخبار فوری متاورس را میتوانید در بخش اخبار متاورس مطالعه نمایید .

منبع : upme

حسین قدیری سوال پاسخ داده شده دسامبر 16, 2021
گذاشتن نظر
2

فروشگاه های متاورس راه اندازی شد ، بازار های متاورس آپلند

جهت ثبت نام در متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان از لینک ورود به متاورس استفاده نمایید .

یک ویدیو از نمای داخل فروشگاه های متاورس آپلند برای خرید و فروش اجناس برای مثال لباس فوتبال آمریگایی .

این ویدیو از منبع خود متاورس آپلند بارگذاری شده است .

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 16, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1344 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات