پورتال NFT اکنون فعال است استخراج ارز از متاورس به دلار آمریکا

0

پورتال NFT اکنون فعال است استخراج ارز از متاورس به دلار آمریکا

سلام دوستان من صاحب متاورس آپلند نیستم و در این خصوص تظمینی نمیکنم و این محتوا را از منابع خود آپلند برای شما آوردم که بخوانید و تصمیم گیری کنید .

جهت ورود و ثبت نام در متاورس آپلند همچنین دریافت 4500 UPX رایگان از لینک زیر اقدام کنید : https://r.upland.me/b9ZZ

2*JJEZEVxlkPoXfaz09KH0Xw - پورتال NFT اکنون فعال است استخراج ارز از متاورس به دلار آمریکا

 

آگوست 20 · 4دقیقه خواندن

 

1*sZzVUx PFlzduF67kGhHWw - پورتال NFT اکنون فعال است استخراج ارز از متاورس به دلار آمریکا

NFT Portal Beta رسماً زنده است، به این معنی که بازیکنان می توانند دارایی های Upland Collectibles خود را از بلاک چین WAX وارد اکوسیستم Upland کنند! این یک دستاورد بزرگ برای تیم Upland و یک نوآوری مهم در فضای بلاک چین است که معنای واقعی کلمه “metaverse” را می دهد.

در حالی که این اولین تکرار فقط از دارایی‌های بسته‌های کارتی Upland Collectibles: Blockchain Heroes پشتیبانی می‌کند، نشان‌دهنده گام بزرگی در جهت تحقق کامل دیدگاه ما برای مالکیت واقعی و قابلیت همکاری است.

پورتال NFT چیست؟

به زبان ساده، پورتال NFT پلی است برای سایر بلاک چین ها (مانند WAX، Ethereum یا FLOW) که به بازیکنان این امکان را می دهد تا دارایی های بازی خود را در داخل و خارج از متاورس Upland منتقل کنند. بازیکنان به طور بالقوه می توانند دارایی ها را در یک بازار غیرمتمرکز (مانند OpenSea یا Rarible) خریداری کنند و سپس آن دارایی ها را در داخل Upland با امکان استفاده آزادانه و تجارت آنها مدیریت کنند! این امکان داد و ستد دارایی های NFT را از هر جایی با قرار گرفتن در معرض بازارهای جدید فراهم می کند که برای همه، نه فقط علاقه مندان به بلاک چین، سودآور و قابل دسترس هستند .

این چیزی است که قبلاً در دنیای بازی دیده نشده بود. برای لحظه ای تصور کنید که دارایی های Fortnite یا World of Warcraft شما به طور ناگهانی می توانند از بازی خارج شوند و در جای دیگری استفاده شوند (یا فروخته شوند). این بدان معناست که این دارایی ها کاربرد بسیار بیشتری فراتر از استفاده اصلی خود دارند و به طور بالقوه آنها را با ارزش تر می کند.

بیشتر اکوسیستم‌های بازی به‌عنوان یک باغ دیواری وجود داشته‌اند، جایی که توسعه‌دهندگان کنترل کامل تولید و توزیع دارایی‌های بازی را در دست دارند. Upland به دنبال شکستن این دیوارها و ایجاد یک لایه کاملاً جدید از محتوای تولید شده توسط کاربر است. بازیکنان آپلند فقط اعضای اکوسیستم نخواهند بود، بلکه طراح، توزیع کننده، تاجر، تاجر و غیره خواهند بود!

پل زدن دنیاها و جوامع

قابلیت همکاری متقابل بلاک چین با ایجاد یک لایه کاملاً جدید درآمدزایی برای بازیکنان، به سرعت نحوه تعامل بازیکنان با دارایی های بازی خود را تغییر خواهد داد. توانایی جابه‌جایی دارایی‌های خود بین اکوسیستم‌ها، بازاری واقعاً باز را برای گیمرها ایجاد می‌کند و اصل اصلی Upland را تقویت می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد «درآمد» کسب کنند.

پورتال NFT تنها پلی برای دیگر بلاک چین نیست، بلکه پلی است به دنیاهای دیگر. جوامع اینترنتی و بازی معمولاً از یکدیگر جدا هستند و فضای کمی برای تعامل بین اعضای جامعه وجود دارد. دارایی های بازی متقابل سازگار فرصت هایی را برای این جوامع ایجاد می کند تا به روشی کاملاً جدید با یکدیگر درگیر شوند!

استفاده از NFT های غیربالا

ما فعالانه روی توانایی انتقال دارایی های NFT از سایر بلاک چین ها به اکوسیستم Upland کار می کنیم. با این حال، ما می خواهیم قبل از اینکه دامنه ویژگی را گسترش دهیم، مطمئن شویم که این ویژگی واقعاً در Upland مفید است. به عبارت دیگر، تا زمانی که ویژگی هایی مانند گالری ها در دسترس قرار نگیرند، ابزار کافی برای این NFT ها در Upland وجود نخواهد داشت.

هنگامی که خانه بازیکن، گالری ها، و کسب و کار هستند به دنیای مجازی مرتفع معرفی شده، NFT پورتال برای فرصت های جدید بی شماری برای بازیکنان اجازه می دهد! بازیکنان می‌توانند از دارایی‌های NFT خود با نمایش آن‌ها، مبادله آن‌ها با بازیکنان دیگر، فروش آن‌ها در فروشگاه‌های متعلق به بازیکنان و موارد دیگر بهره ببرند!

چگونه کار می کند؟

دارایی های NFT که به Upland منتقل می شوند، اساساً با یک توکن مالکیت جداگانه به نام “UPLD Token” بسته بندی می شوند. مثل این است که یک بوقلمون را با بوقلمون دیگری پر کنید. بیشتر پایین خط، دارایی که بومی مرتفع و سپس منتقل می کردن خواهد شد با مالکیت رمز نام “دانلود رمز” در بلاکچین جدید پیچیده می شود. بسته بندی توکن روشی محبوب برای انتقال ارزهای دیجیتال به اکوسیستم های دیگر است. به عنوان مثال، BTC گاهی اوقات پیچیده می شود بنابراین می توان از آن به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم در قالب WBTC (BTC Wrapped) استفاده کرد.

پورتال NFT اساساً این فرآیند را برای دارایی های NFT تکرار می کند. هنگامی که یک NFT به Upland منتقل می شود، دارایی در پلت فرم اصلی خود قفل می شود و تا زمانی که رمز مالکیت در سمت Upland سوزانده نشود، در آن پلت فرم غیرقابل استفاده است. تا زمانی که دارایی در متاورس Upland وجود داشته باشد، NFT اصلی در اختیار Upland قرار خواهد گرفت. اگر NFT آپلود شده در داخل Upland معامله شود، مالک می‌تواند آن را در هر زمان که بخواهد در بلاک چین اصلی بازپس بگیرد. این فرآیند کاملاً خودکار است و نیازی به دخالت تیم آپلند ندارد. اگر NFT آپلود شده در پلتفرم اصلی خود بازیابی شود، توکن UPLD مربوطه رایت می شود. Upland داده‌های اصلی NFT (خواه یک jpeg، یک شی 3 بعدی و غیره) را بازتولید نمی‌کند و در عوض داده‌ها را از هر کجا که در ابتدا ذخیره شده است می‌خواند.

راهنمای پورتال NFT

بازیکنانی که مایل به استفاده از پورتال NFT هستند باید دستورالعمل های درون بازی را برای انتقال دارایی های Upland Collectibles به Upland دنبال کنند. علاوه بر این، یک راهنما وجود دارد که در وب در کنار یک آموزش ویدیویی قابل دسترسی است که بازیکنان می توانند در زیر آن را بیابند.

برای راهنمای پورتال NFT اینجا را کلیک کنید

افکار بسته

پورتال NFT به Upland کمک می کند تا چشم انداز یک متاورز واقعی را درک کند که در آن دارایی های بازی دیگر به محدودیت های پلت فرم اصلی خود محدود نمی شوند. همچنین با اجازه دادن به انتقال دارایی‌ها نه تنها بین پلتفرم‌ها، بلکه بین بلاک چین‌ها، نقطه عطفی بزرگ برای قابلیت همکاری در فضای بلاک چین است. ما فوق‌العاده در مورد آینده متاورس Upland هیجان‌زده هستیم و برای همیشه از همه کسانی که تا کنون در این سفر به ما پیوسته‌اند سپاسگزاریم!

دوستان جهت خرید و تحویل رایگان زمین به همراه آموزش از لینک روبرو اقدام کنید : https://faq.irpsc.com/questions/question/metavers/

جهت ثبت نام در آپلند و دریافت 4500 UPX رایگان از لینک زیر اقدام کنید : https://r.upland.me/b9ZZ

منبع محتوا : medium

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 12, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1245 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات