نحوه کسب درآمد در بازی متاورس آپلند Upland

0

نحوه کسب درآمد در بازی متاورس آپلند Upland

کسب درآمد در Upland به اشکال مختلفی انجام می شود. دو نوع ارز وجود دارد که می توانید در Upland کسب کنید. اولاً، شما در UPX درآمد کسب می کنید، که ارز درون بازی در Upland است (نباید با سکه کریپتو به همین نام اشتباه شود. آنها به هم مرتبط نیستند). ثانیاً امکان کسب دلار آمریکا در داخل بازی نیز وجود دارد. درآمد به دلار آمریکا به اشکال زیر است:

اخبار متاورس

7343bfb8050ce3f1099144d4854898a1a7e76db3 3 - نحوه کسب درآمد در بازی متاورس آپلند Upland

 • کسب درآمد دلار آمریکا
  • فروش ملک شما به دلار
  • فروش ملک خود با دارایی های اضافی روی آن (یعنی خانه) به دلار
  • اجاره اسپارک
 • کسب درآمد UPX
  • فروش ملک شما به قیمت UPX
  • فروش ملک خود با دارایی های اضافی روی آن (یعنی خانه) برای UPX
  • کسب بازدهی از داشتن ملک
  • تکمیل یک مجموعه
  • کسب بازدهی افزایش یافته در خواص مجموعه
  • دریافت بازدید از ملک شما
  • یافتن پیناتا یا گنج از طریق شکار گنج
  • اجاره اسپارک
  • و بیشتر!
 • کسب درامد اسپارک
  • یافتن گنج از طریق گنج یابی
  • کسب 0.5 جرقه برای ارتقاء سطح به کارگردان
  • 1 جرقه برای رسیدن به سطح اجرایی کسب کنید
  • کسب 2 جرقه برای تراز کردن تا مدیر اجرایی

قانونی

هنوز امکان فروش Legits وجود ندارد ، اما این قابلیت هنوز در حال توسعه است. اگر Legits را بخرید، مردم امیدوارند که در آینده ارزشمند باشند و این می‌تواند منبع دیگری برای کسب درآمد در UPX یا USD باشد.

فروش ملک شما

فروش ملک یک راه عالی برای افزایش ارزش خالص شما است. از تجزیه و تحلیل بازار Upland برای یافتن ارزش ملک خود بر اساس بازار استفاده کنید. دایرکتوری مرتفع راهنمای همچنین لیست کسب و کار های دیگر که ارائه ابزارهای دیگر. ویژگی هایی که بخشی از مجموعه ها هستند معمولاً دارای مقادیر نشانه گذاری بسیار بالاتری هستند. اگر بتوانید یکی از آن خواص را بدست آورید، این یک راه عالی برای افزایش سریع ارزش خالص شما است. اگر صاحب خانه یا نوع دیگری از ساختار در ملک خود هستید، ارزش آن ملک به طور قابل توجهی بالاتر از ملکی است که فاقد آن است. ارزش یک سازه در بازی تعریف پایه ای ندارد و کاملاً توسط بازار تعیین می شود. شما می توانید املاک را به قیمت UPX و USD بفروشید. برای فروش به دلار، ابتدا باید ثبت نام اینجا را کلیک کنید .

اجاره اسپارک

اسپارک منبعی است که برای ساختن ساختارها بر روی خواص شما استفاده می شود. در اینجا درباره اسپارک و نحوه دریافت آن بیشتر بخوانید . اگر صاحب اسپارک هستید، افراد و/یا گروه های زیادی وجود دارند که مایلند برای اجاره اسپارک به شما پول پرداخت کنند. در آینده این امکان در بازی وجود خواهد داشت که جرقه شما را اجاره کند، اما در حال حاضر همه معاملات مستقیماً بین بازیکنان انجام می شود، معمولاً در کانال های اختلاف. مردم مایل به پرداخت USD، ارزهای دیجیتال یا UPX برای اجاره جرقه هستند. همه چیز بستگی به این دارد که چقدر جرقه وام می دهید و برای چه مدت.

کسب بازدهی از داشتن ملک

هر ملک در Upland بازدهی سالانه 17.28٪ دارد. این درآمدها را می توان بر اساس 3 ساعت جمع آوری کرد. بازده از قیمت ضرابخانه ملک محاسبه می شود. برای درک کارت ملک و نحوه محاسبه عوامل مهم مانند قیمت نعنا، ارزش محله و درآمد ماهانه، شنیدن را بخوانید . انتظار می رود که در آینده، با رشد اقتصاد بازی متاورس آپلند Upland، این درصد درآمد تغییر کند.

تکمیل یک مجموعه

با تکمیل یک مجموعه در بازی متاورس آپلند Upland ، یک بار پاداش برای تکمیل آن به شما تعلق می گیرد. هرچه مجموعه نادرتر کامل شود، پاداش بالاتر است. هنگامی که شهرهای جدید در بازی متاورس آپلند Upland منتشر می شوند، برخی از آنها در حالت Vanilla Mode منتشر می شوند ، به این معنی که مجموعه ها از قبل تعیین شده اند، اما قبل از موعد برای بازیکنان منتشر نشده اند. بازیکنان باید حدس بزنند که ویژگی های مجموعه به امید کسب این جوایز کجاست. همچنین می توانید با خرید یا معامله ملک در بازار ثانویه مجموعه ها را تکمیل کنید. درباره مجموعه‌ها در اینجا، و استراتژی ایجاد اولین مجموعه‌هایتان بیشتر بخوانید .

کسب بازدهی افزایش یافته در خواص مجموعه

پس از تکمیل یک مجموعه، املاکی که برای عضویت در آن مجموعه انتخاب کرده اید، درآمدشان در ضریب آن مجموعه خاص ضرب می شود و بازدهی بیشتری را برای شما فراهم می کند. شما فقط در صورت فعال بودن مجموعه، این افزایش اضافی را دریافت می کنید. این درآمدها نیز به صورت 3 ساعته پرداخت می شود.

دریافت بازدید از ملک شما

وقتی شخصی از ملکی بازدید می کند که متعلق به او نیست، بازیکن باید هزینه بازدید را بپردازد. بسته به شهر، هزینه بازدید متفاوت است. حداقل و حداکثر قیمت می تواند از 5 UPX تا 100 UPX متفاوت باشد. در محدوده ثابت، مالک یک ملک می تواند هزینه بازدید را برای هر یک از املاک خود تعیین کند. توجه به این نکته ضروری است که در صورت بازدید از یک بازدیدکننده، هزینه بلافاصله پرداخت نمی شود. تنها زمانی که او یک شهروند کوهستانی شود، هزینه بازدیدکننده پرداخت می شود. اگر به صورت رایگان بازی می کنید، جوامع زیادی وجود دارند که از املاک شما بازدید می کنند تا به شما در رسیدن به وضعیت uplander کمک کنند. گذشته از این، انتظار نداشته باشید که دریافت بازدیدها منبع درآمد قابل توجهی برای شما باشد. اطلاعات بیشتر در مورد ارسال را اینجا بخوانید .

یافتن پیناتا یا گنج از طریق شکار گنج

جستجوی گنج شامل ارسال کاوشگران بلوک خود به املاک مختلف در یک شهر می شود تا در مدت زمان کوتاهی گنجی را پیدا کنند. اگر بتوانید گنج را پیدا کنید برنده UPX می شوید یا احتمال برنده شدن اسپارک نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که برنده شدن شما تضمینی نیست و ممکن است برای شما هزینه داشته باشد، زیرا برای سفر در یک شهر باید از ارسال استفاده کنید. یک منحنی یادگیری برای گنج یابی وجود دارد و برای بازیکنان جدید با ارزش خالص و حداقل نقدینگی توصیه نمی شود. بخشی از استراتژی، داشتن تعداد زیادی ملک است که در سطح شهر پخش شده اند تا بتوانید خود را به املاک خود بفرستید، که هزینه UPX یا استفاده از ارسال ندارد. اگر بتوانید بر مهارت گنج یابی مسلط شوید، این می تواند منبع درآمد خوبی باشد. اگر هنوز شکار را شروع نکرده اید، مطمئن شوید که 5 مورد برتر ما را برای درک قبل از گنج یابی مطالعه کرده اید.

راه های بیشتر برای کسب درآمد

Upland در حال حاضر در حال توسعه روش های جدیدی برای کسب درآمد در متاورس است. آنها در حال توسعه توانایی بازیکنان برای داشتن یک تجارت بازی و موارد دیگر هستند. شروع به رشد ارزش خالص خود و مشارکت در جامعه کنید. این یک راه عالی برای دیده شدن و ایجاد ارتباط در ارتفاعات است، که ممکن است در ادامه راه مفید باشد!

اگر هنوز موفق به ثبت نام در متاورس نشده اید این آموزش را ببینید .

برای دریافت UPX رایگان از کشور های خارجی این محتوا را مطالعه کنید .

منبع : اخبار متاورس

منبع : upgu

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 31, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها2116 times
 • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات