استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

1

استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

با استفاده از پلن هایی که متاورس آپلند درنظر گرفته است شما میتوانید پورساند دریافت نمایید . خرید زمین در مناطقی که در متاورس مشخص شده است این پورسانت ها را دریافت نمایید ، آموزش در پایین .

اخبار متاورس

7b98ce083a397173f804625fdbbb2c377ab56ca9 3 - استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

این صفحه برای بازیکنان جدید، استراتژی زمان و چگونگی دنبال کردن این مجموعه‌ها و نحوه مدیریت آن‌ها برای به حداکثر رساندن درآمدتان را شرح می‌دهد. در اینجا درباره انواع دیگر مجموعه ها بیشتر بیاموزید . برای راهنمای گام به گام در مورد نحوه پر کردن آنها، راهنمای کاربر را بررسی کنید. این استراتژی بیشتر مربوط به افرادی است که به صورت رایگان بازی می کنند یا کمتر از 20 دلار در بازی سرمایه گذاری کرده اند.

مراحل ثبت زمین به برای کسب پورسانت به ترتیب عکس .

مرحله یک روی سه نقطه کلیک کنید .

7854ca759ef5814e6278d2a2aee2587aa3f500da 3 - استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

مرحله دو روی گزینه COLLECTIONS کلیک کنید .

747d2e855c8276c3b97498094838b39a946899f4 3 - استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

مرحله سه روی اولین بخش THE EASY BAY بر روی EDIT COLLECTION کلیک کنید .

08d133d0d99353f70772a6c547904d5f73e95a60 3 - استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

مرحله چهارم روی شهرهایی که در این منطقه خریدید را کلیک کرده تا بتوانید تاییدیه را بگیرید . در صورتی که شهری در این منطقه نخریدید  میتوانید با کلیک بر روی گزینه OTHER PROPERTIES شهر ها را جستجو کنید و منطقه را کشف کنید .

درنظر گرفته شود شهر های نمایش داده شده ممکن است قیمت بسیار بالایی داشته باشد و آنها را نخرید .

a3bce4628037fc08921aa7b07148d24d285c8cfc 3 - استراتژی مجموعه هاِی متاورس آپلند | خرید اصولی زمین در متاورس

یک راه عالی برای کسب UPX بیشتر، تکمیل مجموعه ها و دریافت پاداش هایی است که به دو صورت ارائه می شوند.

  1. پاداش جمع آوری – پاداش یک بار برای به دست آوردن املاکی که برای پر کردن مجموعه مورد نیاز است
  2. افزایش درآمد – افزایش درصد بازدهی که تا زمانی که مجموعه ای از ویژگی ها به طور فعال در مجموعه نگهداری می شود دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر ملکی دارید که درآمد ماهانه آن 1000 UPX است و بخشی از مجموعه ای است که دارای افزایش 1.5 برابری است، این دارایی 1500 UPX در ماه درآمد خواهد داشت.

اولین مجموعه هایی که سعی می کنید پر کنید و ساده ترین آنها به شرح زیر است:

  1. تازه کار – یک ملک در Upland دارید. شما یک جایزه UPX 800 و یک افزایش 1.1 برابری دریافت می کنید.
  2. پادشاه خیابان – مالک سه ملک در یک خیابان است. شما یک جایزه 950 UPX و یک افزایش 1.3 برابری دریافت می کنید.
  3. City Pro – دارای 5 ملک در همان شهر است. شما یک جایزه 1200 UPX و یک افزایش 1.4 برابری دریافت می کنید.
  4. Base City Specific – دارای 3 ملک در (شهر خاص). شما تقریباً 650 جایزه UPX دریافت می کنید و افزایش آن بر اساس شهر متفاوت است.

تازه کار

هنگامی که اولین ملک خود را خریدید، بلافاصله این کار را تکمیل کنید. همانطور که ملک های بزرگتر (با ارزش نعناع بالاتر) خریداری می کنید، مطمئن شوید که این مجموعه را با آن ویژگی به روز کنید. به حداکثر رساندن افزایش های خود، UPX بیشتری را برای شما فراهم می کند. ممکن است در ابتدا زیاد به نظر نرسد، اما با افزایش ارزش خالص شما و قرار دادن اموال بزرگتر در این مجموعه، رشد می کند.

پادشاه خیابان

تکمیل این مجموعه نیز ساده است، اما زمان درست و نادرستی برای انجام آن وجود دارد. درست مانند مجموعه Newbie، با افزایش ارزش خالص شما و قادر به خرید املاک بزرگتر، این مجموعه را نیز به روز خواهید کرد. به عنوان یک مبتدی، دریافت پاداش اولیه ممکن است فریبنده باشد، اما پس از تکمیل مجموعه، می خواهید سعی کنید ملک را بفروشید. اگر مطمئن نیستید که می‌توانید آن ملک را برای بازدهی خوب بفروشید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که برای انتشار شهر بعدی منتظر بمانید . با انتشار شهری جدید، به احتمال زیاد می‌توانید املاک بسیار ارزان‌تری پیدا کنید که در آن تکمیل این مجموعه آسان‌تر خواهد بود. این املاک ارزان قیمت فروش مجدد بزرگی خواهند داشت. به عنوان یک بازیکن جدید با محدودیت FSAداشتن املاکی که شانس خوبی برای فروش در بازار ثانویه داشته باشند، و امیدواریم با یک نشانه گذاری بزرگ، مهم است. آخرین چیزی که شما می خواهید این است که با ملکی گیر کنید که نمی توانید به سرعت از شر آن خلاص شوید.

شهر پایه خاص

اگر بودجه ندارید یا سرمایه خود را برای ساخت این مجموعه زیاد می کنید، این کار را نکنید. این به احتمال زیاد به این معنی است که شما در زمانی به Upland پیوسته اید که اکثر املاک ارزان قیمت و پر تقاضا در حال حاضر مالکیت دارند. همیشه خوب است که مقداری UPX برای نسخه شهر آینده در دسترس داشته باشید. اطلاعیه زیادی (تقریباً 1 هفته) قبل از انتشار شهرهای جدید وجود ندارد. شما می خواهید به اندازه کافی UPX داشته باشید تا در طول آن انتشار، تعدادی ملک ارزان قیمت را ایجاد کنید. هنگامی که به اندازه کافی UPX به دست آوردید، همیشه می توانید ملک را در بازار ثانویه خریداری کنید تا سایر مجموعه های شهر پایه را تکمیل کنید. با گسترش زودهنگام خود، فرصت های آینده را از دست می دهید. ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که یک شهر جدید در حال انتشار است و با خود بگویید: «کاش آن ملک آخر را نمی خریدم.

سیتی پرو

به‌عنوان یک بازیکن جدید که پولی برای بازی نمی‌گذارد، داشتن 5 ملک در یک شهر می‌تواند کاری دلهره‌آور به نظر برسد. حقیقت این است که تکمیل این مجموعه می تواند بسیار آسان یا بسیار دشوار باشد. اگر به Upland بپیوندید و در انتشار یک شهر شرکت کنید، املاک ارزان زیادی برای خرید وجود دارد، معمولاً کمتر از 1500 UPX. اگر بتوانید این املاک ارزان قیمت را بسازید، می‌توانید مجموعه‌های مبتدی، پادشاه خیابان و شهر را در عرض چند دقیقه تکمیل کنید. از سوی دیگر، اگر آزادسازی شهر را از دست دادید، و ارزان‌ترین املاک موجود برای نعناع چندان ارزان نیستند، سرعت رشد شما می‌تواند بسیار کندتر باشد و توانایی داشتن 5 ملک بدون سرمایه‌گذاری خارجی دشوار است. توصیه می‌کنیم در نظر بگیرید و منتظر انتشار شهر بعدی باشید. جایی که شما می توانید املاک ارزان تری بخرید. شهرهای جدید به طور مکرر و نه همیشه با توجه زیاد منتشر می شوند. این یک استراتژی خوب است که همیشه مقداری UPX در دسترس داشته باشید تا بتوانید در نسخه بعدی شهر شرکت کنید. احساس نیاز نکنید که تمام تلاش خود را در شهری که در آن شروع کرده اید به کار ببرید.

همانطور که ارزش خالص شما همچنان در حال رشد است و شروع به به دست آوردن املاک بیشتر و بیشتر در شهرهای تازه منتشر شده می کنید، به احتمال زیاد می توانید املاک گران تری نیز خریداری کنید. همانطور که رشد می کنید، احتمالاً مجموعه حرفه ای شهر را با جدیدترین شهرها نیز به روز می کنید تا بازدهی خود را افزایش دهید. در تکمیل این مجموعه صبور باشید.

اگر به تازگی به بازی ملحق شده‌اید، در صفحه‌های نسخه جدید شهر و حالت وانیلی اطلاعات بیشتری درباره مجموعه‌ها بخوانید .

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upgu

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین دسامبر 22, 2021
گذاشتن نظر
3

آموزش ویدیویی تکمیل مجموعه های بازی متاورس آپلند :

مجموعه های بازی متاورس آپلند به شما کمک خواهد کرد که بتوانید پورسانتی بیشتر از از خرید زمین در متاورس دریافت نمایید .

 

 

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین دسامبر 22, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2118 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات