تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

3

تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

 •  شیوه های آموزشی به کار رفته در دانشگاه های شهر مجازی ایران چه تفاوتی با دانشگاه های دنیای حقیقی دارد ؟
 • آیا در نظام آموزشی دانشگاه های شهر مجازی ایران تغییرات اساسی صورت گرفته است ؟ و این نظام آموزشی جدید آیا خاص دنیای متاورس رنگ می باشد ؟
 • برای تدریس در دانشگاه های شهر مجازی ایران از چه اساتیدی بهره گرفته شده است ؟ و سطح این اساتید در چه جایگاه و لول آموزشی قرار دارد ؟
 • آیا برای ورود به دانشگاه های شهر مجازی ایران امتحان ورودی شبیه به کنکور در دنیای حقیقی در نظر گرفته شده است ؟ و اساسا همان نظام سنتی آموزش در متاورس رنگ نیز تکرار شده ؟
 • شیوه های تدریس دروس در دانشگاه های شهر مجازی ایران آیا به گونه ای می باشد که سطح این دانشگاه ها را در جهان بالا برده و دانشجویان خارجی را به خود جذب نماید ؟
 • آیا با استفاده از ساختارهای جدید آموزشی در دانشگاه های شهر مجازی ایران می توان این امید را داشت که ایران به واسطه متاورس رنگ به یکی از قطب های آموزش عالی در سطح بین الملل تبدیل شود ؟
 • دروس عملی و میدانی دانشجویان در دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه برگزار می شود ؟ و چه تجهیزاتی برای گذراندن این دروس و یادیگیری هر چه بهتر آنها در متاورس رنگ صورت گرفته است؟
 • آیا در دانشگاه های شهر مجازی ایران محدودیت هایی نیز برای تدریس اساتید همچون محدودیت های دنیای حقیقی وجود دارد ؟ و این محدودیت ها در متاورس رنگ چگونه برطرف شده اند ؟
 • ب وجود دانشگاه های جدید ساخته شده در شهر مجازی ایران اشتغالزایی برای اساتید و فرهنگیان کشور چگونه خواهد بود ؟ آیا قشر مسن و باتجربه تر اساتید که در نظام سنتی آموزش عالی فعالیت داشته اند نیز در دانشگاه های متاورس رنگ استفاده می شود ؟
 • جوانگرایی در استفاده از اساتید دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و سهم اساتید جوان در ساختن ساختارهای جدید آموزشی در متاورس رنگ چگونه خواهد بود ؟

 

66c7ad249106bc34511f263d09e5ce57d2ac833f 227 - تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار اکتبر 6, 2023
گذاشتن نظر
1

تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ بستری فراهم شده است که شهروندان با حضور در دانشگاه ها میتوانند به آموزش با استفاده از هوش مصنوعی بپردازند. آموزش در محیط های سه بعدی بسیار جذابتر و کاربردی تر خواهد بود.

orgi 2 - تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیوها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم .

سوالی که قراره امروز به آن بپردازیم تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

در پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم که برای شروع تدریس دانشگاه ها و موسسات و آموزشگاها شما باید VOD با کاربری آموزشی تهیه کنید . VOD هایی با کاربری آموزشی در متاورس رنگ به رنگ آبی نمایش داده میشوند و شما باید در متاورس رنگ ثبت نام کنید یک VOD آموزشی که به رنگ آبی نمایش داده میشه رو خریداری کنید.

بعد از اون باید یک سازه ای رو بر روی VOD خودتون قرار بدید خب سازه ها در متاورس رنگ به دو صورت ارائه میشوند یکی سازه های پیش فرض ما هستن که متناسب با متراژ VOD خودتون سازتون رو انتخاب کنید و یکی هم سازه های سفارشی سازی شده هستن که حالا اگر طرح و ایده رو خودتون داشتید خودتون طراحی کنید و اگر خواستید به طراحان متاورس رنگ بدید تا براتون طراحی کنن و در اختیارتون قرار بدن . برای قرار گرفتن سازه بر روی VOD یک بازه زمانی باید سپری بشه بعد از اینکه بازه زمانی سپری شد شما میتونید دانشگاه،آموزشگاه و مدارس خودتون رو تاسیس کنید, بعد از اینکه آموزشگاه خودتون دانشگاه خودتون رو تاسیس کردین باید جذب نیرو کنید جذب نیروی مدرس حالا اگه خودتون مدرس بودید که چه بهتر اگر نبودید جذب نیرو باید بکنید تبلیغات میگیرید از سایر شهروندان کمک میخوایید که اگه کسی رو میشناسن که در زمینه ای که شما میخوایید آموزش بدید آموزش میدن رو به شما معرفی کنن و شروع به کار کنن .

بعد از اینکه مدرس خودتون رو انتخاب کردید و پیدا کردید میتونید اغاز کنید ثبت نام سایر شهروندان رو,  شهروندان میان داخل آموزشگاه شما داخل دانشگاه شما ثبت نام میکنن و کلاس های شما برگزار میشه حالا کلاس های شما به چه صورت میشه برگزار کرد یکی کلاس های آنلاین هستن که آواتارها، آواتارهای شهرندان وارد دنیای موازی متاورس رنگ میشن وارد دانشگاه شما میشن در کلاس حضور پیدا میکنن و به تدریسی که داده میشه گوش میدن و علم خودشون رو یاد میگیرن یکی هم فروش پکیج های آموزشی هستش که میتونن از آموزشگاه شما تهیه کنن و اونها ببینن . تدریس داخل دنیای موازی متاورس رنگ میتونه بسیار جذاب باشه چون تکنولوژی های بروزی داخلش به کار رفته هوش مصنوعی وجود داره که میتونه خیلی محیطو برای شما جذابتر کنه میتونه از مدل های ۳ بعدی داخل دانشگاه ها و موسسه های شما استفاده کنن خب این مدل های ۳ بعدی جذابیت بیشتری دارن چرا که جزییات بیشتری رو نشون میدن و میتونید واقعی گرا تر میشه براتون علمی که دارید یاد میگیرید مثلا داخل دانشگاه ها بخش  پزشکی خب میتونن سالن تشریح داشته باشید میتونید اجسات رو اونجا تشریح کنید کالبد شکافی کنید آزمایشگاه ها واکنش های شیمیایی ممکنه خیلیاشون خطرناک باشه و داخل دنیای فیزیک امکان برقراریش سخت باشه خطرناک باشه جون یک انسان درخطر باشه به خاطر همین در دنیای فیزیک ما ممکنه خیلی از آزمایشگاه ها،خیلی از آزمایش هارو انجام ندن اما داخل دنیای موازی متاورس رنگ خیلی از این آزمایشگاه ها میشه برقرار کرد و این آزمایشهارو میشه اونجا صورت داد ببینید چه واکنش هایی روش شکل میگیره خب تدریس داخل دانشگاه های متاورس به این صورت هستش که اگر شما حضور داشتید انلاین بودید روی متاورس رنگ خودتون توی کلاس ها حضور پیدا میکنید اونجا تدریستون رو به صورت انلاین میدید  اما خب شما داخل دنیای فیزیک شروع به فعالیت دارید ممکنه نتونید خیلی از ساعات رو داخل متاورس رنگ حضور داشته باشید تا بخوایید به سایر شهروندان درسی رو یاد بدید خب اینجا هوش مصنوعی وسط میاد وقتی هوش مصنوعی وسط میاد کار شمارو خیلی راحت تر میکنه خب به این صورت میشه که شما تدریس خودتون رو به هوش مصنوعی آموزش میدید و در موقعی که شما در متاورس رنگ حضور نداشتید هوش مصنوعی پاسخگوی بقیه شهروندان هستش پاسخگوی‌ کسانی هستن که کلاس میخوان برگزار بشه براشون هستن و به اونها تدریس میده مثلا میگم یک شهروندی صبح تا شب سرکار هستش شرکت میره خب نمیتونه کلاس هارو حضور پیدا کنه زمانی که شما انلاین هستید تکلیف این فرد چی میشه این فرد ساعت ده شب مثلا وارد متاورس میشه خب اون موقع شما انلاین نیستید سر خونه و زندگیتون هستید نمیتونید حضور پیدا کنید داخل متاورس رنگ تا بخوایید به یک نفر تدریس بدید خب اونجا اون هوش مصنوعیتون میاد جلو و تدریسو برگزار میکنه و اگر سوالی باشه شهروند از هوش مصنوعی میپرسه اگر هوش مصنوعی قادر باشه بهش پاسخ میده اگر نه که صبر میکنه شما وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشید و پاسخ رو بهشون ارائه بدید .

تدریس توسط هوش مصنوعی در متاورس رنگ بسیار جذاب هستش چرا که شما داخل دنیای فیزیک دارید کسب درآمد میکنید و اینور هوش مصنوعی هم در دنیای موازی متاورس رنگ برای شما کسب درآمد میکنه و خب این خیلی میتونه هیجان انگیز باشه و روند درآمدزایی شما رو خیلی سریع تر میکنه . خب یک سری سوالاتی هم پرسیده شده در رابطه با این سوال که باهم دیگه با اونها پاسخ میدیم .

پرسیده شده شیوه های آموزشی به کار رفته در دانشگاه های شهر مجازی ایران چه تفاوتی با با دانشگاه های دنیای حقیقی دارد ؟

خب در دنیای مجازی متاورس رنگ آموزش بسیار بروز هستش یعنی با استفاده از شبیه سازها با استفاده از هوش مصنوعی یک کلاس های جذاب و خلاق رو میشه به دانش اموزان یا دانشجویان ارائه بده داخل اونجا میشه همه چیز رو به صورت سه بعدی مشخص کرد حالا اگر عینک های واقعیت مجازی به روی چشمانشون باشه خب خیلی بهتر میشه خیلی واقعیت گراتر میشه و دانش آموزان یا دانشجویان میتونن خیلی با لذت به درس گوش بدن و علم یاد بگیرن .

آیا در نظام آموزشی دانشگاه های شهر مجازی ایران تغییرات اساسی صورت گرفته است ؟ و این نظام آموزشی جدید آیا خاص دنیای متاورس رنگ می باشد ؟

برای تدریس در دانشگاه های شهر مجازی ایران از چه اساتیدی بهره گرفته شده است ؟ و سطح این اساتید در چه جایگاه و لول آموزشی قرار دارد ؟

آیا برای ورود به داشگاه های شهر مجازی ایران امتحان ورودی شبیه به کنکور در دنیای حقیقی در نظر گرفته شده است ؟ و اساسا همان نظام سنتی آموزش در متاورس رنگ نیز تکرار شده ؟

شیوه های تدریس دروس در دانشگاه های شهر مجازی ایران آیا به گونه ای می باشد که سطح این دانشگاه ها را در جهان بالا برده و دانشجویان خارجی را به خود جذب نماید ؟

آیا با استفاده از ساختارهای جدید آموزشی در دانشگاه های شهر مجازی ایران می توان این امید را داشت که ایران به واسطه متاورس رنگ به یکی از قطب های آموزش عالی در سطح بین الملل تبدیل شود ؟

دروس عملی و میدانی  دانشجویان در دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه برگزار می شود ؟ و چه تعهداتی برای گذراندن این این دروس و یادیگیری هر چه بهتر آنها در متاورس رنگ صورت گرفته است؟

آیا در دانشگاه های شهر مجازی ایران محدودیت هایی نیز برای تدریس اساتید  همچون محدودیت های دنیای حقیقی وجود دارد ؟ و این محدودیت ها در متاورس رنگ چگونه برطرف میشود ؟

وجود دانشگاه های جدید ساخته شده در شهر مجازی ایران اشتغالزایی برای اساتید و فرهنگیان کشور چگونه خواهد بود ؟ وآیا قشر مسن و باتجربه تر اساتید که در نظام سنتی آموزش عالی فعالیت داشته اند نیز در دانشگاه های متاورس رنگ استفاده می شود

جوانگرایی در استفاده از اساتید دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و سهم اساتید جوان در ساختن ساختارهای جدید آموزشی در متاورس رنگ چگونه خواهد بود ؟

خب دوستان سوالات این بخشه ما به اتمام رسید خیلی خوشحالم که تا انتهای این ویدیو همراه من بودید میتونید این ویدیو را داخل سامانه های ویدیویی اعم از آپارات، یوتیوب، نمایش،نماشا،جعبه،دالفک،فیلو مشاهده نمایید همچنین میتوانید محتوای متنی این ویدیو را داخل انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده نمایید

خوشحال میشم نظرات وپیشنهاداتتون را برای ما ثبت کنید.

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:21 تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

06:30  شیوه های آموزشی به کار رفته در دانشگاه های شهر مجازی ایران چه تفاوتی با با دانشگاه های دنیای حقیقی دارد ؟

07:00  آیا در نظام آموزشی دانشگاه های شهر مجازی ایران تغییرات اساسی صورت گرفته است ؟ و این نظام آموزشی جدید آیا خاص دنیای متاورس رنگ می باشد ؟

07:32 برای تدریس در دانشگاه های شهر مجازی ایران از چه اساتیدی بهره گرفته شده است ؟ و سطح این اساتید در چه جایگاه و لول آموزشی قرار دارد ؟

07:47  آیا برای ورود به داشگاه های شهر مجازی ایران امتحان ورودی شبیه به کنکور در دنیای حقیقی در نظر گرفته شده است ؟ و اساسا همان نظام سنتی آموزش در متاورس رنگ نیز تکرار شده ؟

08:00  شیوه های تدریس دروس در دانشگاه های شهر مجازی ایران آیا به گونه ای می باشد که سطح این دانشگاه ها را در جهان بالا برده و دانشجویان خارجی را به خود جذب نماید ؟

08:15  آیا با استفاده از ساختارهای جدید آموزشی در دانشگاه های شهر مجازی ایران می توان این امید را داشت که ایران به واسطه متاورس رنگ به یکی از قطب های آموزش عالی در سطح بین الملل تبدیل شود ؟

08:30  دروس عملی و میدانی  دانشجویان در دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه برگزار می شود ؟ و چه تمهیداتی برای گذراندن این این دروس و یادیگیری هر چه بهتر آنها در متاورس رنگ صورت گرفته است؟

08:44 آیا در دانشگاه های شهر مجازی ایران محدودیت هایی نیز برای تدریس اساتید  همچون محدودیت های دنیای حقیقی وجود دارد ؟ و این محدودیت ها در متاورس رنگ چگونه برطرف شده اند ؟

08:58  ب وجود دانشگاه های جدید ساخته شده در شهر مجازی ایران اشتغالزایی برای اساتید و فرهنگیان کشور چگونه خواهد بود ؟ وآیا قشر مسن و باتجربه تر اساتید که در نظام سنتی آموزش عالی فعالیت داشته اند نیز در دانشگاه های متاورس رنگ استفاده می شود ؟

09:19 جوانگرایی در استفاده از اساتید دانشگاه های شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و سهم اساتید جوان در ساختن ساختارهای جدید آموزشی در متاورس رنگ چگونه خواهد بود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار جولای 24, 2023
گذاشتن نظر
1

8fde3b336b3425acc1d00f0fc491305d5b076a91 796 - تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که متاورس رنگ (Metaverse rang) یک فضای مجازی بسیار گسترده و تعاملی است که شبیه به دنیای واقعی است و می‌توان در آن با استفاده از تکنولوژی‌های واقعیت مجازی و افزوده، با دیگران ارتباط برقرار کرد و فعالیت‌های مختلفی را انجام داد.

در حال حاضر، برخی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی، شروع به استفاده از فضای مجازی متاورس  برای تدریس دروس کرده‌اند. این فضاها برای تدریس به صورت همزمان و هماهنگ با ویدیوکنفرانس‌ها استفاده می‌شوند، با این تفاوت که دانشجویان می‌توانند در فضای مجازی با استفاده از آواتارهای خود، با استاد و دیگر دانشجویان ارتباط برقرار کنند و به صورت واقعی‌تری درس بگیرند.

علاوه بر این، فضای متاورس می‌تواند برای ساخت بازی‌های آموزشی و شبیه‌سازی‌های آموزشی استفاده شود. این فضاها، محیط‌هایی تعاملی و جذاب را برای دانشجویان فراهم می‌کنند که می‌تواند تجربه یادگیری را بهبود بخشد.

با این حال، هنوز تدریس در متاورس رنگ در مراحل اولیه خود است و این فناوری همچنان در حال توسعه است، بنابراین امکان دارد در آینده تغییر کند و بهبود یابد.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 1, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

ممنون از شرح کاملتان در مورد متاورس رنگ و کاربردهای آموزشی آن. این فناوری به واقعیت مجازی و آموزش در دنیای مجازی یک ابزار جدید و جذاب اضافه کرده و به امکانات بیشتری برای ارتقاء تجربه آموزشی کمک می‌کند. امیدوارم که در آینده این فناوری بهبود یابد و امکانات جدیدی را به ارائه دهد.

گذاشتن نظر
1

دانشگاه ها با استفاده از جامعه ای از استادان حرفه ای به توسعه و پیشرفت در اجرا اصول آموزشی برای دانشجویان رسیده اند اما همواره با محدودیت تعداد افراد و کمبود نیرو و فضا مواجه بودند ، از این رو در متاورس رنگ مشکلاتی از این قبیل حل خواهد شد . برای مثال افراد میتوانند بدون محدودیت فضا و مکان در دانشگاه ها پذیرش شوند و دیگر تعداد دانش آموختگان ملاک و دغدغه استادان و صاحب نظران نخواهد بود .

علاوه بر این هوش مصنوعی تاثیر بسزایی در صنعت آموزش خواهد داشت ، به طوری که هوش مصنوعی میتواند به مرور وظیفه استادان را اجرا نموده و علم را بین دانش آموختگان نشر دهد . 2f73c6ea97812d26d5e3dd76381775005ebdf80a 2922 - تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید می 12, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با سپاس از پاسخ شما دوستان
در تایید و ادامه صحبت شما باید عرض کنم که متاورس ساختاری بر مبنای هوش مصنوعی می باشد به طوری که مدت زمانی را انسان تلاش نموده و همه آنچه را که در طول قرن ها توسط دانشمندان و محققان بسیار بدست آورده است را به هوش مصنوعی آموزش داده تا سپس برای تربیت و آموزش نسل های بعدی خود دیگر هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد .

گذاشتن نظر
1

تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟ تمامی دانشگاه ها قابلیت ورود به متاورس رنگ را داشته و به صورت سه بادی و دو بعدی می‌توانند به تدریس خود برای متقاضیان اقدام نمایند .

ساختار متاورس رنگ به صورتی است که هوش مصنوعی چشم انداز آینده آموزش جهان در دنیای موازی میباشد .
ساختار دانشگاه متاورس رنگ به صورتی خواهد بود که دانشجویان از سراسر ایران می‌توانند با اساتید ارتباط داشته باشند و علوم را در زمینه های مختلف به صورت سه بعدی آموزش ببینند .

هزینه آموزش در دنیای متاورس رنگ برای دانشجویان پایین خواهد بود و آموزش ها با کیفیت بسیار‌بالاتر‌ از حال حاضر در اختیار‌ دانشجویان قرار خواهد گرفت .

اساتید می‌توانند به صورت موازی در دنیای فیزیک و دنیای موازی به آموزش خود بپردازند و در لحظه با هزاران دانشجو در ارتباط باشند .

دانشگاه های دنیای موازی متاورس رنگ روز به روز توسعه خواهد یافت و به کیفیت آن اضافه خواهد شد .

دانشگاه ها به صورتی خواهد بود که محدودیت محیطی برداشته خواند شد و تدریس قابلیت برگذاری در شرایط مختلف و محیط مختلف را دارا میباشد .

ورود به دانشگاه متاورس ایران .

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است جولای 24, 2023
گذاشتن نظر
0

تدریس دانشگاهی در Metaverse فرصت های هیجان انگیزی را برای آموزش و همکاری باز می کند. در اینجا چند مزیت و ملاحظات بالقوه وجود دارد:

1. آموزش در دسترس: متاورس رنگ می تواند موانع جغرافیایی را از بین ببرد و به افراد از سراسر جهان اجازه دهد بدون نیاز به حضور فیزیکی به آموزش در سطح دانشگاه دسترسی داشته باشند. این می‌تواند فرصت‌های آموزشی را برای کسانی که قبلاً دسترسی نداشته‌اند، افزایش دهد.

2. محیط های یادگیری همه جانبه: با استفاده از واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و سایر فناوری های فراگیر، تدریس دانشگاهی در متاورس رنگ می تواند تجربیات یادگیری جذاب و تعاملی ایجاد کند. دانشجوبان می‌توانند پردیس‌های مجازی را کاوش کنند، در شبیه‌سازی‌ها شرکت کنند و با اشیاء و محیط‌های مجازی که فرآیند یادگیری را بهبود می‌بخشد، تعامل داشته باشند.

3. یادگیری مشارکتی: متاورس رنگ فرصت هایی را برای همکاری همزمان و ناهمزمان بین دانشجویان و اساتید فراهم می کند. کلاس‌های مجازی، تابلوهای بحث و فضاهای مجازی مشترک می‌توانند کار گروهی، بحث‌ها و یادگیری مبتنی بر پروژه را تسهیل کنند. دانش آموزان می توانند با همسالان و مربیان خود تعامل داشته باشند و حس اجتماعی و همکاری را تقویت کنند.

4. یادگیری شخصی: از طریق تجزیه و تحلیل داده ها و هوش مصنوعی، متاورس رنگ می تواند تجربیات آموزشی را متناسب با نیازهای دانش آموزان تنظیم کند. سیستم‌های یادگیری تطبیقی ​​می‌توانند پیشرفت را ردیابی کنند، زمینه‌های بهبود را شناسایی کنند، و بازخورد و منابع شخصی‌سازی شده را ارائه دهند و سفر یادگیری را بهبود بخشند.

5. سخنرانی‌های مهمان و کارشناسان جهانی: با متاورس رنگ ، دعوت از سخنرانان مهمان و کارشناسان از سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیاتشان آسان‌تر می‌شود. این می تواند تجربه یادگیری را غنی کند و دانش آموزان را در معرض دیدگاه ها و ایده های متنوع قرار دهد.

6. چالش های فنی: اجرای تدریس دانشگاهی در متاورس ممکن است به زیرساخت ها و منابع فنی نیاز داشته باشد. موسسات باید روی سخت افزار، نرم افزار و اتصال اینترنتی لازم سرمایه گذاری کنند تا از یک محیط یادگیری مجازی یکپارچه پشتیبانی کنند. علاوه بر این، تضمین دسترسی برای همه افراد، صرف نظر از توانایی ها یا ناتوانی های تکنولوژیکی آنها

af9cecc0b03350e02368e11c8d0d50aadd6aad52 5072 - تدریس دانشگاه ها در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار آگوست 16, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1722 times
 • پاسخ ها5 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات