شهر مجازی متاورس | معرفی چند شهر مجازی متاورس

3

شهر مجازی متاورس | معرفی چند شهر مجازی متاورس

در این تاپیک لیست شهر های مجازی متاورس را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید اطلاعاتی در خصوص انواع شهر ها داشته باشید .

اخبار متاورس

b70d925ed107b2d63534610b2b8ddfcb084068bc 3 - شهر مجازی متاورس | معرفی چند شهر مجازی متاورس

اطلاعات در زیر برای شما عزیزان بارگذاری خواهد شد تا به صورت جامعه مطالعه نمایید .

جهت ورود به متاورس میتوانید از لینک ورود به متاورس اقدام نمایید .

abbbas ajorlooo سوال پاسخ داده شده جولای 28, 2022

دوستان عزیز نظرات ، دیدگاه های خود را در خصوص بک شهر مجازی متاورسی بیان کنید .
از نظر شما شهر متاورسی چه خصوصیاتی میبایست داشته باشد .
شهر مجازی میبایست چه فوائدی برای یک جامعه در سنین مختلف را در برگیرد .

گذاشتن نظر
2

شهر مجازی متاورس یا می‌توان گفت چشم انداز آینده بشر در دنیای الکترونیک

درود بر همه دوستان و همراهان در حوزه متاورس و شهر های مجازی محتوایی رو برای شما عزیزان بارگذاری میکنم و درنظر گرفته شود این محتوا به تاریخ ثبت میباشد و دنیای مجازی و مخصوصا متاورس ساعت به ساعت درحال توسعه است .

شهر مجازی متاورس برپایه تعامل میانی انسان پایه ریزی خواهد شد و هرمجموعه قدرتمندی می‌تواند یک متاورس تولید و در اختیار جوامع قرار دهد .

متاورس برپایه تعامل میانی میباشد و آن را می‌تواند در محیط ۲ بعدی ، سه بعدی و با استفاده از واقعیت های افزوده ، واقعیت مجازی ، واقعیت ترکیبی و دیگر ساختار های تعاملی تولید و بروزرسانی کرد .

درخصوص شهر مجازی می‌تواند به چند نکته سوالی توجه بسیار داشت :

 1. شهر مجازی آیا میبایست مشابه یک شهر فیزیکی باشد ؟
 2. آیا شهر مجازی میبایست قابلیت ورود تمام شهروندان را با هر پلتفرمی داشته باشد ؟

خب با سوال اول شروع میکنیم از نظر بنده که تجربه فعالیت در متاورس های آپلند ، سندباکس ، دیسنترالند را دارا میباشم می‌توانم بگویم در دنیای مجازی متاورس محدودیت وجود ندارد ولی در دنیای مجازی که بر پایه شهر مجازی بنا شده است میبایست دو بعد فیزیک و مجازی را با شباهت هایی اعم از تعامل داخلی شهروندان ، ارائه خدمات شهری ، توسعه شهری و اشتغالزایی ، اقتصاد در گردش و صادرات حائز اهمیت دانست و پایه و اساس این ساختار تنها در یک متاورس برپایه شهر مجازی می‌تواند مشاهده کرد که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد .

و اما سوال دوم :

این سوال می‌تواند شمارا در حوزه متاورس و ایجاد شهرمجازی یاری کند ، ایرانیان و تمامی ساکنین بر روی‌کره خاکی از امکانات مساوی برخوردار نیستند ولی یک شهر‌مجازی میبایست خدمات را برای تمامی شهروندان خود یکسان سازد و این یکسان سازی در اولویت یک شهر مجازی است .

برای یکسان سازی خدمات در یک شهر مجازی اولویت ورود شهروندان به شهر مجازی و هوشمند است که این ساختار میبایست با استفاده از تمامی پلتفرم های هوشمند اعم از تلویزیون های هوشمند ، تبلت ، موبایل ، کامپیوتر ، هدست های واقعیت مجازی و هدست های واقعیت افزوده امکان پذیر باشد ، پس میبایست شرایط را در اولویت استارت و رفع نیاز جامعه درنظر گرفت و آن استفاده از یک کامپیوتر ساده باشد .

خدمات یک شهرمجازی به گونه ای میبایست طراحی شود که شهروندان آن با کمترین امکانات توانایی بهره مندی از اقتصاد داخلی آن را داشته باشند و بتوانند در آن اشتغال اختصاصی و یا اشتغال گروهی داشته باشند که هم در توسعه اقتصاد خارج از دنیای مجازی و هم در اقتصاد داخلی خروجی های خاصی را کسب نمایند .

یک شهر مجازی میبایست به اقتضای سنین شهروندان خدمات ارائه دهد پس لازم به ذکر است یک شهر مجازی از محدودیت سنی برخوردار نیست ولی احراز سن در یک شهر مجازی الزامی است .

یک شهر مجازی میبایست تصویر سازی شده از یک بهشت خیالی در واقعیت مجازی باشد چرا که با ساخت بهشت خیالی توانایی اجرای بهشت واقعی در دنیای فیزیک امکان پذیر است .

شهر مجازی می‌تواند یک مکتب بزرگ در عرصه علوم و فنون دنیای مدرن باشد و در این راستا اشتغالزایی متفاوتی را ارائه دهد و پایه دانش محور خود را از سنین کم توسعه دهد .

یک شهر مجازی میبایست مطابق با یک دنیای فیزیکی حریم خصوصی شهروندان را رعایت نماید و از هرگونه نفوذ به حریم خصوصی جلوگیری نماید چرا که این ساختار میبایست شاهد رضایت شهروندان باشد نه عدم رضایت .

در یک شهر مجازی تفاوت علم میبایست مشاهده شود و توسعه دهندگان یک شهر میبایست در جایگاه های تکثیر پذیر قرار گیرند تا بتوانند زنجیره منسجم سازی خدمات را یکپارچه سازند .

یک شهر مجازی باید بتواند در دنیای فیزیک تامین کننده نان باشد و با سرمایه شهروندان اقتصادی متفاوت را برای هر سرمایه گذار ثبت و قابل استخراج سازد .

یک شهر مجازی میبایست دارای ارز داخلی منحصر به فرد و پشتیبان ارزهای خارجی باشد و قابلیت تعامل میان ارزهای خارجی را دارا باشد .

یک شهر مجازی میبایست از انتقادات ، پیشنهادات و طرح های توسعه حمایت مستقیم کند و در این راستا از رای عمومی بر پایه حد تاثیر استفاده نماید .

شهر مجازی متاورسی می‌تواند سلسله سازمانی ساختار یافته متناسب با رضایت مرکزی داشته باشد چرا که مرکز ساختار با چرخه رضایت می‌تواند تمدن و فرهنگ را به سمت مثبت نگری ، مهربانی و کمک به یکدیگر توسعه دهد .

یک شهر مجازی نباید محدودیت لایه ای داشته باشد و میبایست لایه های ساختار شکن در توسعه جامعه مدرن ایجاد نماید و این ساختار متناسب با رضایت جامعه باشد و رای ریزی عمومی باشد .

در یک شهر مجازی میبایست قابلیت عرضه متناسب با درخواست متقاضی توسعه یابد و محصولات مجازی و فیزیکی در حوضه ثبت سهولت یابد .

تنها ساختار منسجم بر پایه خدمات شهروندی به جامعه جهانی و در دنیای شهر مجازی متاورس را می‌توان به « METARGB » که به عنوان اولین متاورس ایران و قدرتمند ترین متاورس در جامعه جهانی اشاره کرد .

کسب اطلاعات در خصوص زمان آزاد سازی در لینک رنگ | متاورس رنگ میتوانید مشاهده کنید .

ناشناس ارسال نظر جدید می 23, 2022
مریم لامعی اظهار نظر کرد

درود
متارنگ ساختاری فوق حرفه ای دارد و بنده نسبت به توضیحات شما به این نتیجه رسیدم و اما سوالی هم داشتم .
چگونه میتوان دنیای مجازی را مدیریت کرد که احساست انسان ها در آن به یکدیگر منتقل شود و یک شخص بتواند در شهر مجازی عاشق شخص دیگری شود و در فیزیک و مجازی ازدواج کنند ؟
به نظر شما راهکاری در حال حاضر در این خصوص برنامه ریزی شده است ؟

حسین قدیری اظهار نظر کرد

سلام خانم لامعی دنیای مجازی درآینده ای نچندان دور با استفاده از تکنولوژی حسگرهای عصبی می‌تواند خروجی های موجود در دنیای فیزیک را بدون وجود شخصیت فیزیک منتقل و انسان ها را غرق در خود کند .
دنیای مدرن برپایه تکنولوژی هوش مصنوعی و حسگرهای درصورتی که با هدف بهبود عملکرد بشر ایجاد شود خروجی مثبتی دارد ولی درصورتی که با سیست های پست پرده در اختیار جوامع قرار گیرد دنیای مدرن برده داری ایجاد و خروج از آن سخت و درصورتی که غرق در آن شوید غیرممکن خواهد بود .
درخصوص ایجاد حس در محیط مجازی برای دست یابی به احساسات دوطرفه در حال حاضر توسط کشورهای پیش رو درنمونه هایی تولید و در اختیار عموم قرارگرفته است مانند دستکش ها و چندین ابزار دیگر .
کشورهایی که بتوانند حسگرهای باکیفیتی را تولید کنند در آینده ای نچندان دور اقتصاد بسیار کلانی را در چرخه خود قرار خواهند داد .

سلام آقای قدیری لطفا تعرفه مشاوره رو پایین بیارید بنده درخصوص تاسیس فروشگاه در متاورس نیاز به مشاوره شما دارم .
البته منظورم مشاوره از طریق دانشگاه متاورس هست که از لینک زیر با شما آشنا شدم با تشکر .
https://uni.irpsc.com/member/hossein-qadiri/

حسین قدیری اظهار نظر کرد

سلام و درود بر شما تعرفه ثابت میباشد با عرض پوزش .

علی اظهار نظر کرد

درود بر شرف شما عزیزان که برای ساخت آینده جوونا قدم برمیدارید .

گذاشتن نظر
4

درود بر شما جناب قدیری

در خصوص بازی های متاورسی باید عرض کنم که دنیای مجازی به جاهای پیچیده و جذابی کشیده شده است. از فضای خسته کننده وب معمولی به فضاهای بسیار جذاب و پیچیده وب سه و متاورس کشیده شده است که پیشرفت چشمگیری در این چند سال اخیر به حساب می آید. مسلما کشور ما ایران هم از این پیشرفت عقب نمانده و شرکت هایی مانند تعاونی زنجیره تامین بهشت تمام تلاش خود را می کنند تا ایران را هم در این زمینه مطرح کنند.

بازی های متاورسی بین المللی زیادی از قبیل آپلند، دسنترال لند و… وجود دارند اما من با تجربه و تحقیقاتی که در این زمینه دارم متوجه شدم که متاورس رنگ که یک بازی تماما بومی سازی شده توسط مهندسان خبره کشورمان هست یکی از بهترین بازی ها در زمینه متاورس برای ایرانیان می باشد و شاید در آینده برای تمام مردم جهان بشود.

این بازی به دلیل اینکه با ارز بومی ریال کار می کند سبب جلوگیری خروج ارز از کشور می شود و شاید حتی در آینده که در دنیا مطرح شد سبب ارز آوری هم بشود که خیلی مورد ارزشمندی است.

از طرفی این بازی حول محور نظرات بازیکنان می چرخد. یعنی برای آزادسازی شهر های جدید از نظرات بازیکنان استفاده می شود که به نوعی دموکراسی به حساب می آید. همچنین اعتبار امتیاز یک فرد کهنه کار با یک فردی که تازه وارد است متفاوت است و این خود یک عامل محرک برای فعالیت بیشتر در این بازی جذاب است. حقیقتا من در هیچ بازی این نوع امتیاز دهی برای دموکراسی بر اساس اعتبار را ندیده بودم.

تمام این موارد از اتاق های فکر سنگین و تخصصی مجموعه متاورس رنگ بیرون آمده که سبب جذابیت دو چندان این بازی شده است.

آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و مجموعه جذابتان دارم.

محمد فلاح پاسخ ویرایش شده آوریل 25, 2022
گذاشتن نظر
2

امروزه بحث توسعه شهرها به شبكه جهانی نیز سرایت كرده است شهرها و شهرك های جدید هر روز در فضای مجازی ساخته می شوند كه مصالح آن ها از خشت و ملات نیست، بلكه بیت های رایانه ای است. این شهرهای الكترونیكی با عنوان شهرهای مجازی (virtual Cities) شناخته می شدند.

در هر لحظه چندین میلیون انسان مشغول استفاده از این شهرهای برای انجام كارهای خود از  هستند. كارهایی مانند خرید، فروش، مسافرت، استراحت، مسابقه و غیره. شهرها در تعریف  عموم آن مراكز جغرافیایی تجمع انسان ها و خدمات است به همین دلیل است كه شکل  چیدمان شهری و شكل امروزی شهر برای مردم بسیار آشناست و با آن رابطه ای نزدیك برقرار می كند در نتیجه شهرهای مجازی می توانند مدل بسیار خوبی از تمام اطلاعات و خدماتی باشند كه در شهرهای حقیقی وجود دارد. این شهرها را می توان كانون های الكترونیكی نامید كه حتی انسان های ساكن كوچه و پس كوچه را نیز بر روی صفحه نمایش رایانه شما به تصویر می كشند.با تشکر فراوان برای توضیحات کاملتون

حسین قدیری ارسال نظر جدید جولای 27, 2022

سپاس از شما دوست گرامی
پاسخی جذاب ارائه دادید

گذاشتن نظر
2

سلام دورد به دوستان انجمن زنجیره تامین بهشت

بازی های متاورسی یا بهتر بگم پلتفرم های web3 از این منظر روی کار امدند تا از پیچیدگی های صفحه ی فلت و دو بعدی در web2 کم کنن و همچنین یک فضای سه بعدی کاربرپسند با قدرت تعامل همچون دنیای واقعی رو در دسترس قرار بدن و همینطور محدودیت فاصله رو کنار بزارن و هرکسی از هرجای دنیا بتواند ملاقاتی هر چند به صورت سه بعدی داشته باشند و مطمئنا تکنولوژی همینجا و در همین نقطه نخواهد ایستاد و با پیشرفت ها تا سال 2030 شاهد انقلابی در این خصوص خواهیم بود .

یک متاورس قوی ، متاورسی است که ایده ها را از کاربر هایش بخواهد ، قوانینش نه قوانین حاکم بر جامعه در دنیای واقعی بلکه قوانین کاملا دموکراتیک و مردمی بوده و محیطی برای اختلاف طبقاتی و فاصله زیاد سرمایه دار تا بازیکن ها را فراهم نکند ، بازیکن ها بتوانند بر حسب ایده ها و خلاقیت های خود به مراحل بالاتر دست پیدا کنند و اختلاف سطح های پیش آمده فقط به علت توانایی افراد باشد و نه پول تزریق شده به پلتفرم ، که با توجه به پلتفرم هایی همانند سند باکس ، دیسنترالند و آپلند و …. این ایراد و نقص به این پلتفرم ها وارد است با تحقیقاتی که  اینجانب انجام دادم متوجه این موارد در متاورس رنگ تیم انجمن ایران شدم که تمام ایرادات پلتفرم های خارجی را در نظر گرفته و کاملا این موارد در پلتفرم متاورس رنگ حل شده است که از این بابت بسیار خرسندم ، امیدوارم تیم متاورس رنگ با تلاش های شبانه روزی که دارند بتوانند این حفره تکنولوژی در ایران  را پر و از این پلتفرم فرصت هایی برای اکثریت بازه سنی در راستای شکوفایی استعدادهایشان ایجاد کند .

با آرزوی بهترین ها

ناشناس ارسال نظر جدید می 1, 2022
kotam145 اظهار نظر کرد

بسیار عالی

بنده هم هم عقیده هستم به امید ایجاد چنین ساختاری .

گذاشتن نظر
2

خواهش میکنم جناب قدیری ممنون از حسن توجه شما

با این حساب برای من در این زمینه چند تا سوال پیش آمد

 • اینکه معیار شما برای سطح بندی افراد در متارنگ چگونه است ؟
 • از چه طریقی در متاورس می توان به اعتبارات بالا دست یافت ؟

در چنین طرحی که همه حتی به اندازه یک رای هم قدرت تاثیرگذاری در آینده متارنگ را دارند نکته بسیار مهم و جالب توجه ی وجو دارد و ان هم این است که مدیریت غیرمتمرکز در این شهر مجازی وجود دارد .

ناشناس ارسال نظر جدید می 1, 2022

عرضم به حضور شما در خصوص سطح بندی افراد در متارنگ الگوریتمی طراحی شده است که متناسب با رفتار هر بازیکن اعتبار همان بازیکن را افزایش خواهد داد .
در فاز اول و گامل اول متارنگ از 4 متغییر برای افزایش سطح بازیکنان استفاده شده است .
برای کسب اعتبار که موجب افزایش سطح شما میشود میبایست پس از افتتاح شهر مجازی اقدامات ذکر شده را متناسب با علایق خود انجام دهید .
در شهر مجازی متارنگ هر حرکتی تاثیری به جای خواهد گذاشت .

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

تا انجایی که من اطلاع دارم در متارنگ حتی کار نیک هم امتیاز ویژه خودش را خواهد داشت و از آنجایی که دامنه کارهای نیک بسیار گسترده ست و تعریف آن بسیار سخته چطور چنین رفتاری سنجیده و اعتباردهی می شود ؟

سلام
خیلی جذاب شد این موضوع که کار نیک هم امتیاز داره میشه بیشتر توضیح بدید .
من مطالبی در خصوص متارنگ یا همان متاورس ایرانی که ب پایه شهر مجازی قرار است بنا شود مطالعه کرده ام و امشب متوجه موضوعات خاصی شدم و یکی‌از آنها همین کار نیک است ، لطفا تعریفی در این خصوص بنویسید تا بنده هم آشنایی داشته باشم .

گذاشتن نظر
2

درود جناب مهندس قدیری عزیز و سپاس از طرح موضوعی که انجام دادید . بنده ان چیزی که از متاورس من را به شگفتی وا می دارد هر چه شبیه تر شدن به واقعیت در دنیای مجازی اما به شکل دلخواه است . بدین معنی که انتظاری که من از متاورس دارم این است که بتواند دنیای واقعی را چنان شبیه سازی کند که دیگر نیازی به دنیای واقعی نباشد و آنگاه انسان بتواند بر این دنیای واقعی ساخته شده بر روی دنیای مجازی احاطه و تسلط داشته باشد و توان آن را داشته باشد که هر طور که خواست آن را تغییر دهد . اما مسلما این چیزی نیست که متاورس های امروز بتوانند از پس آن بر بیایند به خصوص در نمونه های آپلند و دسنترالند با آواتارسازی ها و فضاسازی های خشک و بی روح و ماشینی که دارند و با آنچه مطلوب من است بسیار فاصله دارند . اما من نمونه ای از متاورس را سراغ دارم که توسط کشور خودمان ساخته شده و گرچه آنهم فعلا این آرزوی مرا برآورده نمی کند ولی در گام های بعدی اجرایی آن ، با توجه به شروع بسیار قدرتمند و متفاوتی که دارد ، می توان انتظار چنین قابلیت هایی را از متاورس رنگ داشت . متاورس رنگ که نخستین در ایران و جز نخستین متاورس های تاریخ جهان محسوب می شود در قوانین خود از ارز بومی و ریال استفاده کرده و همین امر موجب کمک بسیار زیادی به اقتصاد کشور خواهد شد از طرفی در متاورس رنگ به جای بیت کوین و رمز ارز های آسیب رسان به طبیعت زمین و منابع آن از توکن های Nft استفاده می شود . از این گذشته در قوانین زمین داری و خرید و فروش آن برای جلوگیری از تقلب که در آپلند شاهد آن بودیم ، افزایش قیمت زمین ها با رای گیری از مالکین که هر کدام یک حق رای دارند انجام می شود . و درصد افزایش یافته  قیمت زمینها با رای مستقیم مالکان انجام می گیرد و این افزایش درصد بر همه زمینها تاثیرگذار خواهد بود. از دیگر ویژگی های متاورس رنگ در گام های بعدی پروژه آن می توان به قابلیت واقعیت vr و ar اشاره نمود که با استفاده از عینک و هدست های مخصوص دنیای مجازی و سه بعدی می توان از این قابلیت ها استفاده نمود . همینطور باید خاطرنشان کنم که در متاورس رنگ این امکان برای ایجاد تمامی ادارات ، دانشگاه ها ، مدارس ، ارگان ها، مرکز خدمات شهری از قبیل بیمارستان ، پلیس و آتشنشانی و هر مشاغلی را در خود دارد به طوری که می توان به این واحدهای شغلی کاملا رسمی و حقوقی برخورد نموده و از انها انتظار خدمات خود را داشته باشیم .

همچنین باید اضافه کنم که شهر مجازی متاورسی باید به گونه ای باشد که با کمترین حضور فیزیکی بیشترین کارهای فیزیکی در دنیای مجازی با کمترین مصرف انرژی فیزیکی انجام بگیرد و باری از دوش انسان بردارد .

به نوعی انسان با ورود به شهر مجازی متاورسی  و ساختن آواتار  خود را در دیگری تکثیر می کند و بخش های ناتوان خود را در آواتارش بازسازی می کند پس آواتار باید این قدرت بازسازی کمبودهای کاربر خود را داشته باشد.

چراکه در دنیای مجازی متاورسی و شهر های ان هر آواتار به هر میزان که قدرت شبیه سازی و نزدیکی به واقعیت در ان بیشتر باشد می تواند  یک تولد دوباره برای کاربر خود محسوب شده و کاربر خود را به انسانی بسیار به کمال رسیده و یا بلعکس نمایش دهد .

 • تشکیل لایه های مجازی برای شبیه سازی زندگی افراد آیا در گام های بعدی متاورس امکانپذیر است ؟
 • عبور از بعد مکان و در هم شکستن آن به طوری که بتوان بدون طی مسافت فیزیکی از مکانی به مکان دیگر به صورت فیزیکی انتقال یافت آیا در درازمدت در متاورس به حقیقت تبدیل می شود ؟
 • عبور از بعد مکان و شکستن آن به طوریکه بتوان به صورت فیزیکی با چند هویت مجزا و شخصیت متفاوت ولی با یک سلول تکثیر شده در چند مکان حضور پیدا کرد  البته در دنیای مجازی ؟ ولی به شکلی که گویی یک انسان را تکثیر کرده و از روی ویژگی های او چند مدل دیگر با مشخصاتی متفاوت ساخته باشند ؟ البته در دراز مدت؟؟
 • آیا بالاخره در متاورس بشر به این رویای دست نیافتنی خود دست خواهد یافت که بعد زمان را شکسته و قاعده زمان را بهم بریزد و بتواند یک واقعه ای در گذشته را به صورت زنده دوباره تجربه کند یا آن را زنده تماشا کند ؟؟ البته در دراز مدت؟؟
 • اما گذشته از این رویا ها متاورس رنگ که من می شناسم راهی برای درآمدزایی در یک فضای سالم با قوانین سفت و سخت که مانع از تقلب و دزدی می شود می باشد که می تواند در ایجاد اشتغال در کشور نیز بسیار تاثیرگذار باشد .
mahyar fallah نظر ویرایش شده آوریل 26, 2022

درود بر شما جناب آقای زاجکانی .
اطلاعات مفیدی در خصوص شهر مجازی متناسب با افکار شخصی مطرح کرده اید و جذابیت های خاصی در چشم انداز شما موجود است .
درنظر بگیرید متاورس رنگ در بخش رای گیری متناسب با سطح بازیکنان رای ها از درجه تاثیر متفاوتی برخوردار است و هر شخص با هر سطح از 1 تاثیر تا 1600 تاثیر برنامه ریزی شده است .
یعنی رای شخصی با سطح قاضی 3 دارای 1600 اعتبار میباشد و شخصی با سطح تازه وارد نیز رایی با اعتبار 1 را دارا و میتواند از آن در هدف دهی به آینده متارنگ استفاده نماید.


لطفا در خصوص چشم انداز خود نسبت به اولیت شهر مجازی به شهر فیزیکی بیشتر توضیح دهید .

mahyar fallah اظهار نظر کرد

با عرض سلام خدمت آقای قدیری
متاورس یک پدیده ی نوظهور است که علاقه مندان خاص خود را دارد و روز به روز شاهد پیشرفت تکنولوژی در این عرصه هستیم.
کلمه ی متاورس به معنای جهان برتر است. این برتر بودن از جهت جدا بودن از لحاظ محدودیت های دنیای فیزیکی که ما درگیر آن هستیم. به نظر من جهان متاورس موازی با جهانی که ما در آن زندگی می کنیم در حال پیشرفت است چون شرکت های زیادی در جهان و حتی ایران در حال تحقیق بر روی این موضوع هستند.
شهر مجازی همانطور که از نام آن پیداست در دنیای مجازی قرار دارد. شهر مجازی تقسیمات جغرافیایی که تعریفی از آن را می دانیم را بازتعریف کرد که به نقاط کمی محدود نمی شود و طیف گسترده ای از محیط ها را دارا است.
با گذشت زمان و پیشرفت فناوری های سه بعدی ساز، شهر های مجازی هم به شکل خارق العاده ای گسترش پیدا کرده اند.
دانشمندان با گروه های تحقیقاتی خود پس از سالها تحقیق به این نتیجه رسیدند که در آینده ای نزدیک مقوله ی شهر های مجازی رنگ و بوی جدی تری به خود خواهد گرفت.در این تحقیقات ثابت شده است که تا چند سال آینده فناوری شهر های مجازی از تفریح و سرگرمی خارج شده و حتی برای بهبود سطح زندگی افراد ضروری می شود.

گذاشتن نظر
1

با سلام خدمت دوستان. اطلاعات بسیار مفیدی ارائه دادید. امیدوارم از تکنولوژی، متاورس و … به بهترین نحو برای بهتر کردن دنیا برای زندگی استفاده کنیم.

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار آگوست 13, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها11678 times
 • پاسخ ها7 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات