رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

3

رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

 • رنگ قرمز در شهر مجازی ایران از چه اصل و منطقی برداشت شده و بر اساس ان در پروژه متاورس رنگ مورد استفاده قرار گرفته و به اجرا درآمده است ؟
 • نقش رنگ قرمز در ارزش گذاری بر روی زمین های مجازی موجود در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا زمین های دارای رنگ قرمز از ارزش ویژه ای در متاورس رنگ برخوردارند ؟ و ارزش انها به چه دلیل می باشد و چگونه است ؟
 • خرید و فروش زمین هایی که در محدوده رنگ قرمز هستند چه تفاوتی با سایر زمینهای مجازی در شهر مجازی ایران دارد و این تفاوت در متاورس رنگ میان رنگ زمینها از کجا ناشی می شود ؟ و در چه مواردی این تفاوت در متاورس رنگ بروز می نماید ؟
 • نقش رنگ قرمز در بازار توکن های  nft  بلاک چین شهر مجازی ایران به چه شکل می باشد و ایا اساسا بر روی بازار nft  های مورد استفاده در پروژه متاورس رنگ تاثیرگذار خواهد بود و این تاثیرگذاری به چه شکل و چگونه است ؟
 • ایا رنگ قرمز را می توان خرید و فروش نمود و یا اساسا محل قرارگیری ان را بر روی زمین های مجازی شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ می توان تغییر داد ؟ این تغییر و خرید فروش رنگ قرمز به چه شکل و چگونه انجام می شود ؟
 • رنگ قرمز در آزادسازی شهر های جدید شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا این رنگ نشانگر مورد بخصوصی در ازادسازی شهرها در متاورس رنگ می باشد ؟ ان را توضیح دهید ؟
 • رنگ قرمز در شکلگیری و پیشبرد بازی های شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا بر روی درآمدزایی حاصل از بازی های متاورس رنگ تاثیرگذار است ؟
 • نقش رنگ قرمز در  دریافت مجوزات ساخت و ساز و توسعه شهری در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا این تاثیرگذاری در متاورس رنگ یک نقش کلیدی و مهم می باشد ؟
 • چند درصد از زمین های مجازی شهر مجازی ایران در محدوده رنگ قرمز می باشند ؟ و این محدوده قرمز رنگ زمین های مجازی در متاورس رنگ به چه معناست ؟
 • نقش رنگ قرمز در امتیاز اوری و امتیازدهی در بازی متاورس رنگ چگونه است و ایا فعالیت و استفاده از زمین های محدوده قرمز رنگ در متاورس رنگ دارای امتیاز بخصوصی می باشد ؟

51b8f03b268643e93b5261d649596fea081d2a41 227 - رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین جولای 27, 2023
گذاشتن نظر
1

رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

رنگ قرمز در دنیای موازی متاورس رنگ برای VOD  هایی با کاربری تجاری در نظر گرفته شده, شما با خرید یک VOD تجاری میتوانید فروشگاه, مراکز تجاری و دفاتر اداری خود را تاسیس نمایید از این طریق محصولات خود را به شهروندان ارائه دهید و به کسب درآمد برسید.

orgi 3 - رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدیم 

خب سوالی که امروز قراره به اون پاسخ بپردازیم رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد؟

در دنیای موازی متاورس رنگ ، رنگ ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستن . هر VOD متناسب با نوع کاربریش براش رنگی در نظر گرفته شده . VOD هایی با کاربری تجاری براش رنگ قرمز در نظرگرفته شده . باهم دیگه وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشیم تا بیشتر با VOD های تجاری آشنابشیم .

خب برای ورود به سامانه متاورس رنگ rgb.irpsc.com/metavers رو وارد میکنیم .

با کلیک بر روی دکمه ورود وارد دنیای موازی متاورس رنگ میشیم خب همون طور که مشاهده میکنید داخل دنیای موازی متاورس رنگ VODهایی که به رنگ قرمز نمایش داده شدن VODهای تجاری ما هستن باهم دیگه به روی یکی از این VODها تجاری کلیک میکنیم . در این صفحه ای که باز شد شما اطلاعات VODکه بر روی کلیک کردید رو مشاهده میکنید

توی بخش خصوصیات شما خصوصیات صاحب ملک ، ادرس ، وضعیت ، متراژ، تراکم ، سود ماهانه ، پکیج ساخت و مجوز ساخت رو مشاهده میکنید . در بخش وضعیت شما وضعیت ساختمانی که بر روی آن کلیک کردید رو میتونید مشاهده کنید شما نوشته شده ساختمان تجاری خب به این معنا هستش که این VOD, یک VODتجاری هستش و در ادامه نوشته شده قیمت گذاری شده و این هم به این معنا هستش که این VOD توسط سیستم متاورس رنگ قیمت گذاری شده و شما میتونید این VOD رو تهیه کنید .

در بخش خرید در قسمت قیمت شما یک قیمتی رو اینجا مشاهده میکنید که متناسب با متراژ این VOD براش در نظر گرفته شده این قیمت . در کنار قیمت اسپری ابزار رنگ قرمز رو مشاهده میکنید که به این معنا هستش که برای تهیه این VODاز سیستم متاورس رنگ شما باید ابزار قرمز رو داشته باشید . خب به همون دلیل که بهتون گفتم این یک VODتجاری هستش و VODهای تجاری ما به رنگ قرمز نمایش داده میشن . حالا اگه ابزار رنگ قرمز رو شما داشتید داخل موجودی ابزارتون با کلیک بر روی دکمه خرید میتونید VODخودتون رو تهیه کنید حالا اگه ابزار رنگ قرمز خودتون موجودیش به مقدار لازم نبود باید به فروشگاه متاورس رنگ مراجعه کنید . در فروشگاه دربخش ابزارها شیش دسته بندی وجود داره در هر دسته بندی شما میتونید ابزار رنگ قرمز رو مشاهده کنید و با توجه به نیاز خودتون ابزار رنگ قرمز رو تهیه کنید و اقدام کنید برای تهیه VODخودتون.

خب یه سری سوالات در رابطه هم با نقش رنگ قرمز در متاورس رنگ پرسیده شده که باهم اونها پاسخ میدیم ‌.

پرسیده شده رنگ قرمز در شهر مجازی ایران از چه اصل و منطقی برداشت شده و بر اساس ان در پروژه متاورس رنگ مورد استفاده قرار گرفته و به اجرا درآمده است ؟

خب رنگ قرمز الهام گرفته شده از دنیای فیزیک ما هستش چرا که داخل دنیای فیزیک هم رنگ قرمز برای کاربری های تجاری در نظر گرفته شده در دنیای فیزیک کاربری های تجاری مثل رستوران ها مراکز تجاری فروشگاه ها از رنگ قرمز خیلی استفاده میکنن چرا که رنگ قرمز یه رنگ جلب توجه میکنه و میتونه خریدار و  ارباب رجوع رو به مراکز تجاری شما فروشگاه ها یا دفاتر اداری شما توجهشون رو جلب کنه و هدایتشون کنه .رنگ قرمز با توجه به جلب توجهی که میکنه میتونه باعث این بشه که فروشگاه شما بازدید بیشتری داشته باشه و حتی میتونه باعث این بشه که درآمدزایی شما بیشتر بشه .خب وقتی یه نفر وارد یک فروشگاهی میشه ناخودآگاه ما خودمون هم همینطوریم . وقتی یک فروشگاه میبینیم قرمزه به چشممون میاد ناخودآگاه میریم میگیم حالا یه ویترینشو نگاه کنیم ببینیم چه خبره . خب ویترینو نگاه میکنیم و وسوسه میشیم میریم داخلم یه نگاه میکنیم . حالا داخلم نگاه میکنیم اگه اون محصولاتی رو که داره به دردما بخوره یا خیلی خوشگل باشه جذب میشیم تا اونو تهیه کنیم خب اینجوری یه کسب درآمدی هم میشه واسه اون فروشنده.

خب پرسیده شده نقش رنگ قرمز در ارزش گذاری بر روی زمین های مجازی موجود در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا زمین های دارای رنگ قرمز از ارزش ویژه ای در متاورس رنگ برخوردارند ؟ و ارزش انها به چه دلیل می باشد و چگونه است ؟

خب داخل دنیای موازی متاورس رنگ برای هر VOD یک ارزش گزاری با توجه به نوع کاربریش در نظر گرفته شده برای VOD های تجاری ما ارزش گذاری که در نظر گرفته شده این هست که هرمتر مربعش ۳ هزار تومن هستش یعنی هر متراژی که هستش شما برای تهیش اگر از سیستم متاورس رنگ باشه باید متراژ رو ضرب در سه هزار تومن بکنید اون تعداد ابزار رنگ قرمز تهیه کنید تا بتونید VODتجاری رو خریداری کنید .

پرسیده شده خرید و فروش زمین هایی که در محدوده رنگ قرمز هستند چه تفاوتی با سایر زمینهای مجازی در شهر مجازی ایران دارد و این تفاوت در متاورس رنگ میان رنگ زمینها از کجا ناشی می شود ؟و در چه مواردی این تفاوت در متاورس رنگ بروز می نماید ؟

خب ابزار رنگ قرمز تنها برای خرید VODهای تجاری ما هستن یعنی شما با تهیه ابزار رنگ قرمز نمیتونید VOD آموزشی یا VODمسکونی تهیه کنید تنها میتونید VOD های تجاری تهیه کنید و داخلش فروشگاه ها و مراکز اداری و مراکز تجاری تاسیس کنید .

پرسیده شده نقش رنگ قرمز در بازار توکن های  nft  بلاک چین شهر مجازی ایران به چه شکل می باشد و ایا اساسا بر روی بازار nft  های مورد استفاده در پروژه متاورس رنگ تاثیرگذار خواهد بود و این تاثیرگذاری به چه شکل و چگونه است ؟

ایا رنگ قرمز را می توان خرید و فروش نمود و یا اساسا محل قرارگیری ان را بر روی زمین های مجازی شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ می توان تغییر داد ؟ این تغییر و خرید فروش رنگ قرمز به چه شکل و چگونه انجام می شود ؟

خب شما وقتی رنگ قرمز رو تهیه میکنید نمیتونید دوباره این رنگ قرمز خودتون رو به فروش بزارید میتونید با رنگ قرمز خودتون ویودی های تجاری که توسط سیستم متاورس رنگ آزادسازی شدن رو تهیه کنید و اقدام کنید برای تاسیس فروشگاه خودتون مراکز تجاری خودتون و دفاتر اداری . حالا وقتی VODتجاری خودتون رو تهیه کردید باید چه کاری انجام بدید بعد از اینکه VOD تجاری خودتون رو تهیه کردید برای اینکه فروشگاه خودتون رو راه اندازی کنید باید یک سازه ای بر روی VOD تجاری خودتون قرار بدید این سازه میتونه سازه های پیش فرض متاورس رنگ باشه که متناسب با متراژ VODها سازه های پیش فرضی تهیه شده که میتونید اونها رو تهیه کنید و بر روی سازه خودتون قرار بدید یا میتونه
سازه های سفارشی سازه شده باشه که توسط خودت طرح و ایده یا حالا خودتون طراحیش میکنید یا میدید به طراحان متاورس بدید تا براتون طراحی کنن و در اختیارتون قرار بدن  . خب بعد از اینکه سازتون رو انتخاب کردید یه بازه زمانی رو باید سپری کنید تا سازه بر روی VODشما قرار بگیرد . بعد از اینکه سازه بر روی VODشما قرار گرفت شما میتونید فروشگاه خودتون رو تاسیس کنید با تاسیس فروشگاه شما نیاز دارید به محصولاتی که داخل این فروشگاه ارائه کنید . این محصولات میتونه محصولات سه بعدی باشن که شما محصولات سه بعدی خودتون رو داخل فروشگاه قرار میدید تا شهروندان بیان و محصولات سه بعدی رو مشاهده میکنن . حالا چرا محصولات سه بعدی ؟ محصولات سه بعدی از جذابت زیادی برخوردارن چرا که محصولات سه بعدی جزییات بیشتری رو میتونن به خریدارها نشون بدن میتونن جزییات یا ظرافت محصول رو نشون بدن حتی داخل محصولات سه بعدی, شما میتونید اون بافت محصول رو به نمایش بزارید طوری هستش که داخل محصول دو بعدی شما اینو نمیتونید متوجه بشید مگر اینکه داخلش به عنوان توضیحات بیشتر نوشته شده باشه وگرنه شما اصلا نمیتونید جنس محصول رو متوجه بشید از روی یک عکس ‌. حالا محصولات سه بعدیتون رو در اختیار شهروندان قرار دادید داخل فروشگاه قرارش دادید تا شهروندان بیان بازدید کنن تا در صورتی که نیاز داشتن تهیه کنن حالا اگه این محصولات سه بعدی رو شما داخل دنیای فیزیکم این محصولات رو داشته باشید میتونید به شهروندان بگید که محصولات داخل دنیای فیزیکم قرار داره واگر تمایل داشتن محصول فیزیکش هم از شما تهیه کنن و این محصول درب منزلشون ارسال بشه .

خب پرسیده شده رنگ قرمز در آزادسازی شهر های جدید شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا این رنگ نشانگر مورد بخصوصی در ازادسازی شهرها در متاورس رنگ می باشد ؟ ان را توضیح دهید ؟
رنگ قرمز در شکلگیری و پیشبرد بازی های شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا بر روی درآمدزایی حاصل از بازی های متاورس رنگ تاثیرگذار است ؟
نقش رنگ قرمز در  دریافت مجوزات ساخت و ساز و توسعه شهری در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا این تاثیرگذاری در متاورس رنگ یک نقش کلیدی و مهم می باشد ؟چند درصد از زمین های مجازی شهر مجازی ایران در محدوده رنگ قرمز می باشند ؟ و این محدوده قرمز رنگ زمین های مجازی در متاورس رنگ به چه معناست ؟
نقش رنگ قرمز در امتیاز اوری و امتیازدهی در بازی متاورس رنگ چگونه است و ایا فعالیت و استفاده از زمین های محدوده قرمز رنگ در متاورس رنگ دارای امتیاز بخصوصی می باشد ؟

خب دوستان سوالات این بخش ما به اتمام رسید خیلی خوشحالم که تا انتهای این ویدیو همراه من بودید میتونید این ویدیو را داخل سامانه های ویدیویی اعم از آپارات، یوتیوب، نمایش،نماشا،جعبه،دالفک،فیلو مشاهده نمایید همچنین میتوانید محتوای متنی این ویدیو را داخل انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده نمایید
خوشحال میشم نظرات وپیشنهاداتتون را برای ما ثبت کنید.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:20 رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

03:50 رنگ قرمز در شهر مجازی ایران از چه اصل و منطقی برداشت شده و بر اساس ان در پروژه متاورس رنگ مورد استفاده قرار گرفته و به اجرا درآمده است ؟

05:40 نقش رنگ قرمز در ارزش گذاری بر روی زمین های مجازی موجود در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا زمین های دارای رنگ قرمز از ارزش ویژه ای در متاورس رنگ برخوردارند ؟ و ارزش انها به چه دلیل می باشد و چگونه است ؟

06:42 خرید و فروش زمین هایی که در محدوده رنگ قرمز هستند چه تفاوتی با سایر زمینهای مجازی در شهر مجازی ایران دارد و این تفاوت در متاورس رنگ میان رنگ زمینها از کجا ناشی می شود ؟ و در چه مواردی این تفاوت در متاورس رنگ بروز می نماید ؟

07:37 نقش رنگ قرمز در بازار توکن های  nft  بلاک چین شهر مجازی ایران به چه شکل می باشد و ایا اساسا بر روی بازار nft  های مورد استفاده در پروژه متاورس رنگ تاثیرگذار خواهد بود و این تاثیرگذاری به چه شکل و چگونه است ؟

 07:45 ایا رنگ قرمز را می توان خرید و فروش نمود و یا اساسا محل قرارگیری ان را بر روی زمین های مجازی شهر مجازی ایران در پروژه متاورس رنگ می توان تغییر داد ؟ این تغییر و خرید فروش رنگ قرمز به چه شکل و چگونه انجام می شود ؟

12:01 رنگ قرمز در آزادسازی شهر های جدید شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا این رنگ نشانگر مورد بخصوصی در ازادسازی شهرها در متاورس رنگ می باشد ؟ ان را توضیح دهید ؟

12:13 رنگ قرمز در شکلگیری و پیشبرد بازی های شهر مجازی ایران چه نقشی ایفا می کند و ایا بر روی درآمدزایی حاصل از بازی های متاورس رنگ تاثیرگذار است ؟

12:20نقش رنگ قرمز در  دریافت مجوزات ساخت و ساز و توسعه شهری در شهر مجازی ایران چگونه است و ایا این تاثیرگذاری در متاورس رنگ یک نقش کلیدی و مهم می باشد ؟

12:40 چند درصد از زمین های مجازی شهر مجازی ایران در محدوده رنگ قرمز می باشند ؟ و این محدوده قرمز رنگ زمین های مجازی در متاورس رنگ به چه معناست ؟

12:55 نقش رنگ قرمز در امتیاز اوری و امتیازدهی در بازی متاورس رنگ چگونه است و ایا فعالیت و استفاده از زمین های محدوده قرمز رنگ در متاورس رنگ دارای امتیاز بخصوصی می باشد ؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

nazanin ارسال نظر جدید اکتبر 12, 2023
maede اظهار نظر کرد

ممنون آشنایی کاملی با رنگ قرمز در متاورس پیدا کردیم

nazanin اظهار نظر کرد

رنگ قرمز در متاورس رنگ نمایانگر زمین‌های تجاری است که محوریت اقتصادی در این دنیای مجازی را شکل می‌دهد. با افتتاح فروشگاه‌ها و کسب‌و‌کارها، فرصت‌های جدیدی برای شهروندان ایجاد می‌شود. مجوزها نیز تضمینی برای فعالیت‌های قانونی و سازمان‌یافته در این فضا می‌باشند.

گذاشتن نظر
4

پاسخ سوال رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد؟؟

در دنیای مجازی متاورس رنگ هر زمین کاربری یک رنگ خاص خود را دارد که نشان دهنده نوع کاربری آن زمین میباشد

رنگ قرمز در متاورس رنگ به معنای این است که زمین مورد نظر کاربری آن تجاری است.

زمین هایی با کاربری تجاری برای افتتاح فروشگاه ها و ایجاد کسب و کارها استفاده میشود. هر شهروند میتواند با توجه به حرفه ای در دنیای حقیقی در آن فعالیت دارد یا علاقه مندی ه و استعداد خود اقدام به افتتاح کسب و کار خود در دنیای مجازی متاورس کند و کسب و کار آنلاین خود را شروع کند. اینگونه اشتغال زایی ها میتواند بازخورد خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید برای ساخت بنای تجاری میبایست در دنیای مجازی اقدام به گرفتن مجوز مربوطه کنید.

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است جولای 27, 2023
گذاشتن نظر
2

رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

یک واحد داخلی به منظور تهیه زمین های تجاری آزاد شده در یک آبادی .

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است آگوست 15, 2022
گذاشتن نظر
0

با توجه به پرسش عنوان شده ” رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟ ” میبایست عنوان کرد که هر رنگ در جهان موازی و مجازی متاورس رنگ معنای خاص خود را دارد ، به طوری که رنگ های سازمانی ( زرد ، قرمز ، آبی ) به نشانه و نوعی یادآور ارز های مهم متارنگ تبدیل شده اند ، حال میتوان عنوان کرد رنگ قرمز چه نقشی در متارنگ دارد . رنگ قرمز نشان دهنده و ابزار کاربری تجاری است . به طوری که افراد برای انجام معاملات بر روی زمین های تجاری ، نیازمند شارژ کردن این ارز هستند . زمین های تجاری قابلیت تاسیس فروشگاه ، مرکز خرید و انواع مراکز خرید و فروش را دارند . 4267f08d9f72f3b342abaa0c010ae07cec36a6d5 2922 - رنگ قرمز در متاورس رنگ چه نقشی دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده آوریل 26, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1596 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات