بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

4

بهترین متاورس بومی ایرانی برای کیست؟

هدف بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟

بهترین متاورس بومی ایرانی برای چه شرکتی است؟

2723112f7e71fc00cd0835d4416e76dbbaa69706 2427 - بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

چشم انداز بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟

سرمایه گذاری در بهترین متاورس بومی ایرانی به چه صورت است؟

در بهترین متاورس بومی ایرانی چه کارهایی می توان انجام داد؟

nazanin سوال پاسخ داده شده ژانویه 14, 2024

بومی سازی متاورس در ایران و پیشرو بودن در تکنولوژی های جدید برای کشور ایران میتواند بسیار سازنده باشد

گذاشتن نظر
8

بهترین پروژه متاورس بومی ایرانی

پروژه متاورس رنگ اهداف بسیار زیادی به همراه دارد که میتوان به اشتغال زایی,ایجاد تراکنش های خیلی بالا و چرخش اقتصادی در کشور, بهبود ارتباطات داخلی, افزایش سرعت ارتباطات داخلی, که منجر به تراکنش و خدمات بشه. ایجاد فروشگاه ها و مراکزآموزشی سه بعدی که خیلی میتواند خروجی های زیادی برای جامعه شهروندان داشته باشد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g2 05 - بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش دوم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متاورس رنگ.

خوب هستید آقای قدیری؟

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم. خب بخش دوم قراره باز هم یک سری سوالاتی که شما مطرح کرده اید را پاسخ بدیم, ممکنه سوالات تکراری باشه ولی خب بالاخره هدفی بوده که این سوال مطرح شده و ما حتما پاسخ میدیم تا انشالله پیش بریم و یک سری چالش ها رو پشت سر بزاریم.

مدنی: پرسیده شده که بهترین متاورس بومی ایران برای کیست؟

قدیری: خب متاورس ملی, متاورس رنگ, متارنگ خب اسم های متعددی داره یعنی شما اگه توی گوگل جسنجو کنید متاورس بومی, هر کدوم این ها را جستجو کنید وارد انجمن میشید یک سری پاسخ ها داده شده و اینکه این پروژه از کجا شروع شد و پشتوانش چی بوده میشه گفت شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت پشتوانه این پروژه است و صاحب امتیاز کامل این پروژه است .

مدنی: هدف بهترین متاورس بومی ایران چیست؟

قدیری: سوال قبلی هم ما درباره هدف پروژه گفتیم ولی خب توی این سوال هم مطرح میکنیم, عرضم به حضور شما هدف گسترده ای داره, هدف اشتغال داره که یک مبحث بسیار مهمی است, که البته اشتغال به صورت دورکاری یک چیز خوبی است در این وضعیت آلودگی و بیماری و اینجور مباحث بهترین شغل میشه گفت دورکاری هست و یکی از مباحث اشتغاله مباحث دیگری که داخل این پروژه هست ایجاد تراکنش های خیلی بالا و چرخش اقتصادی در کشور, بهبود ارتباطات داخلی, افزایش سرعت ارتباطات داخلی, که منجر به تراکنش و خدمات بشه. ایجاد فروشگاه ها و مراکزآموزشی سه بعدی, دنیاهای سه بعدی که هم جذابیت بالایی داره و هم در خدمات و ارائه محصولات شما که توی فیزیک دارید خیلی میتواند خروجی های بهتری برای جامعه شهروندان داشته باشد.

حالا جلوتر به صورت ریز سوالات را مطرح کردند, درباره هر پروژه که داره اجرا میشه و هرکدام جز اهداف این پروژس.

بریم سوال بعدی

مدنی: سوال تکراری است اما وظیفه ما هست که سوالات را مطرح کنیم بهترین متاورس ایران برای چه شرکتی است ؟

قدیری: شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت

مدنی: این سوال هم تقریبا تکراری هست چشم انداز متاورس بومی ایران چیست؟

قدیری: بله چشم اندازش هم میشود گفت توسعه اقتصاد کشور در عرضه خدمات به صورت حالا صادراتی در نظر بگیریم, عرضه محصولات به جوامع دیگر به کشورهای دیگر این یکی از مباحثش هست که جز چشم اندازش است و سطح بندی شهروندان حالا از نظر علمی, اقتصادی, از نظر اون فعالیتی که داخل این پروژه انجام میدهند خب سطح بندی بسیار بسیار مهمی است و کسب درآمد شهروندانی که داخل این پروژه هستند, درآمدی که بتوانند خارج کنند و در دنیای فیزیک استفاده کنند بسیار مهم است و میشود گفت بخش خیلی کوچیکی از چشم انداز در حال حاضر این است.

مدنی: پرسیده شده که سرمایه گذاری در بهترین متاورس بومی ایران چگونه است؟

قدیری: خب ببینید پروژه های متاورس رنگ به صورتیه که ما بیس (base) در اختیار متقاضیان قرار میدهیم.

برای مثال یک شخصی می آید یک ملکی, زمین تهیه میکند و حالا توی مجموعه فروشگاهی راه میاندازد و یک جورایی سرمایه گذاری برای شخص خودش انجام داده که میتواند از خدماتش بهره مند بشود.

یک سری پروژه های دیگه ای هم متاورس دارد که برای مثال کنسرت جدیدا یک پیشنهادی که شده در خصوص اجرای یک مجموعه کنسرتی که حالا همه به صورت آواتار سه بعدی وارد اون مجموعه بشوند, کنسرت اجرا شود و خواننده هم سه بعدی همون کاراکتر خودش اجرا میکند , چالش هاش, جذابیت هاش خیلی بالا باشد خب شخصی که این درخواست را دارد میتواند با امور حسابداری و توسعه این سامانه هماهنگی کند, خب مسلما میتواند سرمایه گذار این بخش شود و توی یک بازه زمانی مجموعه را در اختیار داشته باشد.

به صورت مستقیم بخواهد یک سرمایه ای وارد کنند ما فعلا درگیر این موضوع نمیشیم و با پتانسیلی که در حال حاضر داریم پیش میریم بیشترین سرمایه الان استفاده از نخبه ها و متخصصینی است که ما تلاش کرده ایم جمع کنیم از سراسر ایران خدا را شکرکه داریم پیش میبریم که این الان برای ما خیلی مهم است چون همه بیس ها (base) از داخل ایران استفاده میشود یعنی نیاز نداریم یک پروتکل (protocol)  خاصی را از کشور دیگه ای بخریم و ارزی از کشور خارج کنیم که حالا مجبور بشیم که حالا سرمایه گذاری بیاری چه داخلی چه خارجی.

فعلا همه چیز بومیه و پشتوانش فعلا پتانسیل داخلیه و نیاز به سرمایه گذار مستقیم نداریم فعلا.

مدنی: پرسیده شده است در بهترین متاورس بومی ایران چه کارهایی میتوان انجام داد؟

قدیری: خب یک زندگی بسیار جذاب که حالا توی دنیای فیزیک شما دارید زندگی میکنید و توی دنیای موازی متاورس رنگ هم شما میتوانید زندگی کنید.

میتوانید ملک مسکونی تهیه کنید, میتوانید سلسه خانوادگی داخلش تشکیل بدید, میتوانید داخلش اتحاد تشکیل بدید, خدمات اتحاد را بهره مند بشید, میتوانید املاک تجاری تهیه کنید و خدمات دفتری, فروشگاهی , اداری همه این ها را داخل آنجا به صورت سه بعدی ارائه بدید, میتوانید آموزشگاه های خودتان را, آموزشگاه های زبان, کامپیوتر هر چیزی دیگه ای را داخل این مجموعه به صورت سه بعدی میتوانید ارائه بدید چه بسا یک آموزشگاه در یک موقعیت مکانی, داخل مجموعه متارنگ خدماتی را ارائه میدهد که سراسر ایران میتوانند واردش بشوند و ازآن بهره مند شوند و این یک موضوع مهمی است که داریم انجامش میدهیم.

مدنی: منتظر ما باشید تا بخش سوم پاسخ دهی به سوالات

قدیری: بله این بخش هم تموم شد و ما دیزاین را عوض میکنیم و در خدمت شما هستیم با بخش سوم پاسخ دهی به سوالات سوم

خدانگدار.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:42 بهترین متاورس بومی ایران برای کیست؟

01:22 هدف بهترین متاورس بومی ایران چیست؟

02:52 بهترین متاورس ایران برای چه شرکتی است؟

03:08 چشم انداز متاورس بومی ایران چیست؟

04:04 چشم انداز متاورس بومی ایران چیست؟

06:06 دربهترین متاورس بومی ایران چه کارهایی میتوان انجام داد؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال بهترین پروژه متاورس بومی ایرانی چیست ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 14, 2024
Awmin اظهار نظر کرد

با سلام و اردات به شما پاسخ ها بسیار کامل بود و ابهامات را بطرف کرد

nazanin اظهار نظر کرد

سلام وقت بخیر ، تمامی توضیحات جامع و مفید هستند مچکر 👍

m6hdixx اظهار نظر کرد

ممنون

ممنونم از توضیح شما

عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

پروژه متاورس رنگ، پروژه‌ای بسیار ارزشمند و آینده‌نگر است که می‌تواند تأثیرات مثبت زیادی بر جامعه ایران داشته باشد. اهداف این پروژه بسیار گسترده و متنوع هستند و می‌توانند در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به پیشرفت کشور کمک کنند.

گذاشتن نظر
4

درخصوص سوال بهترین متاورس بومی توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهم داد

متاورس ساختاری هدفمند است و برای بومی سازی آن میبایست عناصر حیاتی متناسب با نیاز جامعه را درنظر گرفت و درنتیجه راهکاری برای حل مشکلات پیش رو و چشم اندازی باشکوه برای شهروندان باشد .

 1. بهترین متاورس بومی ایرانی برای کیست؟درخصوص بهترین متاورس ایران و اینکه برای چه کسی است میتوان گفت هنوز متاورسی برای ایران ایجاد نشده است و درحال حاضر تنها ساختار متاورسی که ما در جریان روند تولید آن هستیم متاورس رنگ یا همان متارنگ میباشد و زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد .
 2. هدف بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟در خصوص این سوال جواب بنده در خصوص بخشی از هدف و چشم انداز متارنگ میباشد و میتوان به گزینه هایی نظیر اشتغالزایی هدفمند با پتانسیل یک هزارنفر در یکسالگی ، چرخه اقتصادی متفاوت با هدف ایجاد گردش مالی گسترده ، ایجاد اقتصاد کلان صادراتی در گام دوم اجرایی ، تحریم شکنی در زمینه انتقال و تبادل محصول با کشور های همسایه در گام دوم ، ایجاد مرز دیجیتال ، ایجاد ارزهای دیجیتال داخلی متفاوت از نوسان حبابی ، توسعه علوم کشور در زمینه علوم روز ، هدف دهی به ساختار جامعه با علوم روز ، نیاز سنجی کشور در تمامی موارد مصرفی ، ایجاد جامعه مجازی به صورت دو بعدی و سه بعدی ، ایجاد بزرگترین بانک اطلاعاتی هوش مصنوعی در کشور و میتوان شاهکاری متفاوت از هرآنچه در حال حاضر ایجاد شده است را در گام سوم مشاهده نمایید .
 3. بهترین متاورس بومی ایرانی برای چه شرکتی است؟متاورس رنگ با نام های دیگری اعم از “ متارنگ ،  MetaRang ، متاورس ملی ، متاورس rgbMETARGB ، Meta Color در موتورهای جستجو ایندکس شده است که تمامی این موارد متعلق به شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و سرمایه گذاران میباشد .
 4. سرمایه گذاری در بهترین متاورس بومی ایرانی به چه صورت است؟پاسخ بنده در خصوص متاورس رنگ میباشد و در خصوص پاسخ به سوال سرمایه گذاری میتوان گفت فعالیت های فیزیکی در جامعه جهانی در دنیای مجازی بدون محدودیت است چراکه ساختار متارنگ با هدف کسب رضایت جامعه با توان 100% گام های خود را استوار برخواهد داشت و به همین منظور سرمایه گذاران میتوانند پس از افتتاح مرحله به مرحله اقدام به سرمایه گذاری بر روی پلن های اجرایی نمایند .
 5. در بهترین متاورس بومی ایرانی چه کارهایی می توان انجام داد؟کارهایی که متناسب با قوانین کشور در فیزیک باشد به صورت موازی بستر سازی خواهد شد و شهروندان میتوانند وقت خود را برای توسعه و کسب و کار سپری کنند ، اشتغال در متارنگ بدون محدودیت است و میتوان گفت هزاران شغل با تفاوت های بینظیر در اختیار شهروندان قرارخواهد گرفت و درنظر گرفته شود در گام دوم اجرایی بخش عظیمی از آورده مالی به صورت صادرات علم و تکنولوژی در گردش مالی شهروندان قرار خواهد گرفت .

پیشنهاد بنده مطالعه اولین شهر مجازی متاورس ایران .

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 14, 2024
kotam145 اظهار نظر کرد

بسیار عالییی

Abbas اظهار نظر کرد

امیدوارم که به عنوان یه عضو این مجموعه نقش خود را به بهترین نحو انجام دهم و باعث رشد و شکوفایی این مجموعه گردم

nazanin اظهار نظر کرد

در زمینه اشتغال زایی، متاورس رنگ می‌تواند فرصت‌های شغلی جدیدی را برای افراد در زمینه‌های مختلف ایجاد کند. از جمله این زمینه‌ها می‌توان به طراحی و ساخت محتوای سه بعدی، توسعه نرم‌افزارهای متاورس، پشتیبانی و مدیریت متاورس، و خدمات آموزشی و تجاری اشاره کرد.

گذاشتن نظر
3

به نظر من ما باید متاورس را در ایران بومی سازی کنیم تا بتوانیم به دنیا نشان دهیم کشور ما در تکنولوژی های جدید پیشرو است

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 14, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در زمینه چرخش اقتصادی، متاورس رنگ می‌تواند به افزایش تراکنش‌های مالی و تجاری در کشور کمک کند. از جمله این تراکنش‌ها می‌توان به خرید و فروش محصولات و خدمات، سرمایه‌گذاری، و انجام معاملات مالی اشاره کرد.

گذاشتن نظر
3

بومی کردن متاورس ملی از مهمترین روند هاست برای جلوگیری از دخالت و ضربه افراد بیگانه خارج از کشور

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 14, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در زمینه بهبود ارتباطات داخلی، متاورس رنگ می‌تواند به افزایش سرعت و کیفیت ارتباطات داخلی کمک کند. از جمله این ارتباطات می‌توان به ارتباطات کاری، آموزشی، و اجتماعی اشاره کرد.

گذاشتن نظر
2

در خصوص اولین متاورس بومی باید ذکر کنم با تحقیقاتی که انجام دادم این پروژه زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت می باشد.

مهمترین هدف این پروژه عدم خروج ارز از کشور و ایجاد اقتصاد کلان صادراتی است که سبب ارز آوری هم می شود.

متارنگ یک پروژه کاملا قانونی و دارای تمام مجوزات لازم است که با خیال راحت میتوانید به خرید و فروش ملک و ساخت و ساز و سایر فعالیت های پول ساز متاورسی اقدام کنید.

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 14, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در زمینه ایجاد فروشگاه‌ها و مراکز آموزشی سه بعدی، متاورس رنگ می‌تواند دسترسی افراد به این خدمات را آسان‌تر و جذاب‌تر کند. از جمله این خدمات می‌توان به خرید محصولات، دریافت آموزش، و شرکت در رویدادهای فرهنگی اشاره کرد.

گذاشتن نظر
2

متاورس به قول بسیاری از کارشناسان آینده‌ی دنیای اینترنت است. در واقع دنیایی است که پلتفرم‌های مجازی فعلی قرار است به آن سمت حرکت کنند. متاورس در واقع قرار است تجربه حضور در دنیای مجازی را یک گام به دنیای حقیقی نزدیک‌تر کند. تعریف دقیق دنیای متاورس سخت است، زیرا در بین متخصصین این حوزه همچنان اختلاف نظر وجود دارد، اما می‌توان با مثال‌هایی این دنیا را ملموس‌تر کرد. به طور کلی، متاورس بر اساس این پدیده استوار است که از خدمات و سرویس‌های فعلی که به صورت اپلیکیشن بر روی کامپیوتر، موبایل یا وب قرار دارند را به صورت واقعیت مجازی (VR) یا واقعیت افزوده (AR) استفاده کنیم.

متاورس به زبان ساده / آینده‌ی هیجان انگیز دنیای اینترنت

و ما هم نمیخواهیم از این چرخه عقب بمانیم ومتاورس بومی چاره ی ماست خیلی ممنون بابت ساخت آن برای شما آرزوی موفقیت می کنم

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 3, 2024
Parham اظهار نظر کرد

متاورس آخرین نمونه از شگفتی های نوآوری در بخش فناوری است. این یک دنیای مجازی است که همه چیزهای دیجیتالی را در یک جهان مشترک در بر می گیرد. دنیای مجازی که در آن کاربران به راحتی می‌توانند بسیاری از فعالیت‌های دنیای واقعی را به شکل واقعی اما بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام بدهند
مطالب بسیار کامل بود

nazanin اظهار نظر کرد

کاملا درسته! متاورس دنیای جدیدی است که به سرعت در حال توسعه است و آینده‌ی اینترنت را رقم خواهد زد.

گذاشتن نظر
2

همونطور که فرمودید متاورس عرصه جدیدی در دنیا هست که یک دنیا و تکنولوژی کاملا جدیدی محسوب میشه و به نظرم ایران هم از این قضیه مستثنا نیست و پتانسیل این رو داره که متاورس در اون راه اندازی بشه و راه اندازیش باعث میشه ارز داخلی ایران هم ارزشش بالاتر بره و هم از سرقت ارز جلوگیری میشه به علاوه باعث اشتغالزایی فراوانی میشه.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 3, 2024
ZizeX اظهار نظر کرد

اگر قرار است متاورس آینده اینترنت و دنیای مجازی جهان باشد باید متاروس را بومی سازی کنیم که دنیای مجازی ما توسط دشمنان ما کنترل نشود

nazanin اظهار نظر کرد

پتانسیل ایران: شما به درستی به پتانسیل ایران برای توسعه متاورس اشاره کردید.
مزایای متاورس برای ایران: شما به طور خلاصه به چند مزیت متاورس برای ایران مانند افزایش ارزش ارز داخلی، جلوگیری از سرقت ارز و اشتغالزایی اشاره کردید.

گذاشتن نظر
0

بهترین متاورس بومی ایرانی

متاورس یک مفهوم جدید و پویا است که پتانسیل تأثیرگذاری عمیقی بر جامعه دارد. با این حال، برای اینکه متاورس بتواند به طور کامل از پتانسیل خود استفاده کند، باید به نیازهای جامعه و فرهنگ بومی آن کشور پاسخ دهد.

در ایران، هنوز هیچ متاورسی به طور کامل توسعه نیافته است. با این حال، پروژه‌هایی در حال انجام است که پتانسیل تبدیل شدن به بهترین متاورس بومی ایرانی را دارند. یکی از این پروژه‌ها، متاورس رنگ است که توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت توسعه داده می‌شود.

متاورس رنگ، یک متاورس سه‌بعدی است که بر اساس فرهنگ و ارزش‌های ایرانی طراحی شده است. این متاورس، فرصت‌های زیادی را برای شهروندان ایرانی فراهم می‌کند، از جمله:

 • اشتغال‌زایی: متاورس رنگ، فرصت‌های شغلی جدیدی را در زمینه‌های مختلف، از جمله طراحی و ساخت محتوای سه‌بعدی، توسعه نرم‌افزارهای متاورس، پشتیبانی و مدیریت متاورس، و خدمات آموزشی و تجاری ایجاد می‌کند.
 • چرخه اقتصادی: متاورس رنگ، می‌تواند به افزایش تراکنش‌های مالی و تجاری در کشور کمک کند. از جمله این تراکنش‌ها می‌توان به خرید و فروش محصولات و خدمات، سرمایه‌گذاری، و انجام معاملات مالی اشاره کرد.
 • بهبود ارتباطات داخلی: متاورس رنگ، می‌تواند به افزایش سرعت و کیفیت ارتباطات داخلی کمک کند.از جمله این ارتباطات می‌توان به ارتباطات کاری، آموزشی، و اجتماعی اشاره کرد.
 • ایجاد جامعه مجازی: متاورس رنگ، می‌تواند به ایجاد یک جامعه مجازی پویا و فعال کمک کند. این جامعه، می‌تواند مکانی برای تعامل و مشارکت شهروندان ایرانی باشد.

متاورس رنگ، هنوز در مراحل اولیه توسعه است، اما پتانسیل تبدیل شدن به بهترین متاورس بومی ایرانی را دارد. این متاورس، با توجه به نیازهای جامعه و فرهنگ ایرانی طراحی شده است و می‌تواند تأثیر مثبت زیادی بر زندگی شهروندان ایرانی داشته باشد.

مزایای متاورس رنگ

 • بومی سازی: متاورس رنگ، بر اساس فرهنگ و ارزش‌های ایرانی طراحی شده است. این موضوع، باعث می‌شود که این متاورس برای شهروندان ایرانی جذاب‌تر و قابل‌فهم‌تر باشد.
 • امکانات متنوع: متاورس رنگ، امکانات متنوعی را برای شهروندان ایرانی فراهم می‌کند. این امکانات، شامل اشتغال‌زایی، چرخه اقتصادی، بهبود ارتباطات داخلی، و ایجاد جامعه مجازی می‌شود.
 • پتانسیل رشد: متاورس رنگ، هنوز در مراحل اولیه توسعه است، اما پتانسیل رشد زیادی دارد. این موضوع، باعث می‌شود که این متاورس بتواند تأثیر بیشتری بر زندگی شهروندان ایرانی داشته باشد.

سرمایه گذاری در متاورس رنگ

سرمایه گذاری در متاورس رنگ، می‌تواند فرصت‌های سودآوری زیادی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. این متاورس، پتانسیل رشد زیادی دارد و می‌تواند به یک پلتفرم محبوب برای شهروندان ایرانی تبدیل شود.

سرمایه گذاران می‌توانند پس از افتتاح متاورس رنگ، مرحله به مرحله اقدام به سرمایه گذاری بر روی پلن های اجرایی نمایند. این پلن ها، شامل موارد زیر می‌شود:

 • طراحی و ساخت محتوای سه‌بعدی: سرمایه گذاران می‌توانند در زمینه طراحی و ساخت محتوای سه‌بعدی برای متاورس رنگ سرمایه گذاری کنند. این محتوا، شامل ساختمان‌ها، فضاهای شهری، و اشیاء مجازی می‌شود.
 • توسعه نرم‌افزارهای متاورس: سرمایه گذاران می‌توانند در زمینه توسعه نرم‌افزارهای متاورس برای متاورس رنگ سرمایه گذاری کنند. این نرم‌افزارها، شامل نرم‌افزارهای مدیریتی، آموزشی، و سرگرمی می‌شود.
 • پشتیبانی و مدیریت متاورس: سرمایه گذاران می‌توانند در زمینه پشتیبانی و مدیریت متاورس رنگ سرمایه گذاری کنند. این خدمات، شامل ارائه خدمات فنی، امنیتی، و تبلیغاتی می‌شود.

سرمایه گذاری در متاورس رنگ، می‌تواند فرصت‌های سودآوری زیادی را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. این متاورس، پتانسیل رشد زیادی دارد و می‌تواند به یک پلتفرم محبوب برای شهروندان ایرانی تبدیل شود.
7208d6c0300ef61946657fb857dd5bdae87f7381 2922 - بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

nazanin سوال پاسخ داده شده ژانویه 14, 2024
گذاشتن نظر
0

امکانش هست متاورس رنگ بین المللی بشه؟

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها3939 times
 • پاسخ ها9 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات