پروژه متاورس ایران | متاورس رنگ

3

پروژه متاورس ایران چیست؟

انواع پروژه هایی که می توان در متاورس ایران تعریف کرد چیست؟

انواع کسب و کارهایی که می توان در متاورس ایران ساخت را شرح دهید؟

پروژه متاورس ایران چه زیرشاخه هایی دارد؟

99fdfea9f61a167a64ad7f96a8b75bf154b503d6 2427 - پروژه متاورس ایران | متاورس رنگ

آینده پروژه متاورس ایران چگونه خواهد بود؟

هدف پروژه متاورس ایران چیست؟

چشم انداز پروژه متاورس ایران چیست؟

farhangbitcooin@gmail.com سوال پاسخ داده شده مارس 23, 2024

متاورس یک پروژه بسیار جذاب و بروز میباشد که به نظرم ایران هم پتانسیل راه اندازیش رو داره ممنونم از اطلاعات شما

گذاشتن نظر
8

پروژه متاورس ایران چیست؟

پروژه متاورس ایران یک پروژه بسیار عظیم است که چشم انداز های بسیار زیادی همراه دارد, چشم انداز هایی چون استفاده از 5 ارز داخلی و کمک به گردش اقتصاد کشور, اشتغال زایی و رونق کسب و کار ها. این پروژه آینده ای درخشان برای ایران و ایرانی به همراه دارد و همچنان در حال توسعه میباشد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g1 05 - پروژه متاورس ایران | متاورس رنگ

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش اول پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ.

مدنی : سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی

مدنی: سلامت باشید

قدیری : حسین قدیری هستم, یک سری سوالات در انجمن حم (انجمن متاورس ایران ) مطرح شده تقریبا میشه گفت 600 سوال مطرح شده در خصوص پروژه متاورس رنگ یا همون متاورس ایران . خب خیلی دوست داریم سوالات شما را خیلی تخصصی پاسخ بدیم و برای هر سوال مطرح شده یک ویدیو در اختیار شما بزاریم و اولیش هم با میشه گفت کلیت پروژه متاورس رنگ سوالی که مطرح شده شروع میکنیم تا نم نم که میریم جلو به صورت تخصصی هر سوالی را جداگانه پاسخ بدیم. بفرمایید

مدنی : سوال پرسیده شده است که پروژه متاورس ایران چیست ؟

قدیری: خب خدمت شما عرض شود که پروژه متاورس ایران یک پروژه بومی هست که با ارز های داخلی کار میکند و هدفش توسعه وب سه (web3)  در ایران است و اینکه محیط های دو بعدی و سه بعدی را در اختیار جامعه شهروندی خودش قرار بدهد . از خدمات خیلی زیادی برخورداراست برای شهروندان میشود گفت تاسیس فروشگاه, عرضه محصولات, عرضه خدمات, ایجاد مراکز آموزشی, مراکز فرهنگی, تفریحی, توسعه توریست کشور و خب خیلی زمینه های مختلف که با ارزهای داخلی کار میکند و همین طور برای اینکه بتوانید یک درآمد خوب داشته باشید از این پروژه, میتوانید ارزهای داخلیتان را حالا به نحوی که جلوتر بهش پاسخ میدهیم تبدیل به ارز ریال کنید و از این سیستم خارج بکنید به صورت بومی خیلی تخصصی

مدنی : پرسیده شده است که انواع پروژه هایی که میتوان در متاورس ایران تعریف کرد چیست ؟

قدیری : خب آقای مدنی, در خصوصی که بتوانیم یک پروژه ای را داخل خود متاورس رنگ نعریف کنیم ما یک ذهنیتی را از قبل داشتیم اینکه حالا شهروندان یک فروشگاهی داخل این پروژه ایجاد میکنند بتوانند داخل این فروشگاه یک سری چالش برگزار کنند, یک سری مسابقات برگزار بکنند که بتوانند مخاطب جذب بکنند و خب برای این ما یک پنلی تعبیه میکنیم البته نه توی فاز یک توی فاز دوم, پنلی ایجاد میکنیم که هر فروشگاه دار, یا کسانی که آموزشگاه دارند, هر شهروندی که ملکی دارد بتواند یک چالشی برگزار کند مسابقه ای ترتیب بدهد, و پاداشی برای اون مسابقه بزارد و اهداف تبلیغاتیش که میشود گفت پروژه های داخلیش

مدنی : دوست عزیزی پرسیده اند که انواع کسب و کارهایی که میتوانیم در متاورس ایران انجام بدهیم یا ایجاد کنیم چیست ؟

قدیری : خدمت شما عرض شود که محدودیت نداره توی دنیای فیزیک شما میروید و مجوز میگیرید, جواز کسب میگیرید بالاخره یک تخصصی رو پیش میبرید که حالا مجموعه ای راه میندازید و اقتصادی کار میکنید. متاورس رنگ هم همینطوره است, به شما یک بیس در اختیار میدهد بیس هایی که شما میتوانید فروشگاه داخلش بنا کنید, بیسی که حالا ساختمان های مسکونی میتوانید داخلش بنا کنید, بیسی که آموزشگاه و مراکز آموزشی تخصصی میتوانید داخلش بنا کنید اینها در اختیار شما قرار میگیرد که خب میتوانید داخلش خدمات خودتان را به صورت مجازی دو بعدی و سه بعدی ارائه بدهید. از خروجی های خیلی خوب اش این است که  همون محصولی که شما داخل فروشگاهتان به صورت سه بعدی گذاشتید را, میتوانید توی دنیای فیزیک ارائه بدید.  یعنی محصولی را که داخل دنیای موازی متاورس رنگ عرضه میشه رو به صورت سه بعدی همون توی فیزیک به دست مشتری برسه و با همون قیمتی که در دنیای فیزیک که دارید عرضه میکنید, چه بسا بیشتر. چون یک محصول سه بعدی را هم شما دارید عرضه میکنید که اِن اِف تی (NFT)  همون محصول است و خب مسلما خروجی خیلی بالایی برای کسانی که میخواهند اقتصادی کار کنند دارد.

مدنی : پرسیده شده است که پروژه متاورس ایران چه زیرشاخه هایی دارد ؟

قدیری : اینکه پروژه متاورس ایران حالا چه ساب فولدر (subfolder) , چه زیرشاخه هایی میخواهد درآینده داشته باشد فعلا برنامه خاصی براش در نظر گرفته نشده چرا که خودش در حال توسعه است و داخل خود این پروژه ما داریم کار میکنیم تقریبا میشه گفت سه گام ما داکیومنت (document)  نوشته ایم. یعنی گام یک, خودش سه فاز داره که ما سه گام داکیومنت (document) نوشته ایم و هنوز ما به اینکه بخواهد زیر شاخه باز کند و گستره خیلی بزرگی بخواهد انجام بدهد, برنامه نداریم چون فاز یک و دو سه را حداقل باید پیش ببریم و خدمات ارائه بدیم تا حالا به زیرشاخه هاش فکر بکنیم.

مدنی : پرسیدند که آینده پروژه متاورس ایران چگونه خواهد بود؟

قدیری : عرضم به حضورشما که آینده وسیعی در چشم انداز ما است اینکه خدمات ایران را بتواند به جامعه جهانی نشان بدهد, اینکه بتواند خدمات ایرانی را عرضه کند به جامعه جهانی حالا خدمات آموزشی, خدمات تحقیقاتی و هر مباحث دیگه. اینکه خب ارز ملی کشور را با تراکنش داخلی خیلی بالا ببرد یعنی گردش مالی را خیلی بالا ببرد, بتواند خدمات را خیلی سریع تر ارائه کند, تبادل را بتواند خیلی سریع تر ارائه بدهد , روی اشتغال کشور تاثیر خیلی زیادی بتواند داشته باشد, اینکه پروژه متاورس رنگ حالا به نظر من تا شش ماه آینده, البته پس از افتتاحیه که ماه آینده است, توی شش ماه در کمترین حالتش حداقل هزار اشتغال ایجاد کرده است و چه بسا همینجور که جلو میرود  اشتغال به سطح بالایی برسد و شغل های متعددی ایجاد شود که حالا خروجی های درآمدی بالایی داشته باشد و خب چشم اندازهای وسیعی دارد چون 600 تا سوال در حال حاضر مطرح شده است در خصوص چشم اندازو آینده .

هر سوال که ما داریم مطرح میکنیم یک دونه از سوالات است, هر سوال را تفکیک کرده اند به جزییاتش که انشالله بتوانیم پاسخ بدیم. ولی چشم انداز وسیعی دارد چرا که بومی است, داخلی است و خدمات سه بعدی دارد یعنی چیزی که خیلی جذابیت, خیلی تخصصی میتواند اون محصول, اون کالای شما را به جامعه جهانی نشان بدهد البته فعلا ایران, فعلا داخلی کار میکنیم

مدنی : سوال در رابطه با چشم انداز پروژه هم پرسیده شده است

قدیری : بله همانطور که گفتم وسیعه چون گواهی هایی که داخلش داده میشود, لایسنس (license) در اختیار شهروندان قرارمیگیرد, سطح بندی هایی که صورت گرفته است, چالش هایی که برنامه ریزی شده داخلش, در فاز اول شما مشاهده میکنید, چیزهایی که هنوز پایانی براش برنامه ریزی نکردیم و همینطور رو به توسعه است

و اینکه خدا را شکر از متخصصین ایرانی داریم استفاده میکنیم همه متفکر هستند هر کدامشان یک چشم اندازخیلی قدرتمند پیاده سازی میکنند و این سیستم هیچ وقت استوپ (stop) نمیشود و همیشه در حال توسعه است.

فکرکنم این سوال, اولین سوالی بود که استارتشو (start) زدیم با آقای مدنی یک پاسخی بدیم تا بتوانیم توی هر ویدیو یکی از سوالات را باز بکنیم

این ویدیو را داخل خود انجمن, زیر سوال بارگذاری میکنیم تا بالاخره دوستان با این پروژه قدرتمند و ملی آشنایی بیشتری داشته باشند  و میشود گفت این پروژه ای است که در آینده ای نچندان دور, درهای اقتصادی خیلی تخصصی با کشورهای هم مرز حالا در استارت (start)  باز میکند.

خب میریم برای ویدیو بعدی, حالا شاید محیطمان را  که معمولا در دفتر دیزاین شده متارنگ است,  را عوض میکنیم و سوال بعدی را پاسخ دهیم سعی میکنیم درروز یک تعدادی  سوال شما پاسخ بدیم چون خیلی عقب افتادیم از پاسخ دهی.

البته پاسخ ها به صورت کتبی نوشته شدهاند,  شما وارد انجمن متاورس بشوید سوالات را اکثرا دوستان دارند جواب میدهند و متخصصینی که دارند توی این مجموعه کار میکنند سوالات را جواب میدهند ولی خب ما شروع کردیم ویدیویی سوشیال (social) را تخصصی توی این زمینه داشته باشیم.

تا ویدیو بعدی خدانگهدار.

مدنی: خدانگدارتان

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00  پروژه متاورس ایران چیست؟

02:05  انواع پروژه هایی که میتوان در متاورس ایران تعریف کرد چیست ؟

02:59  انواع کسب و کارهایی که میتوانیم در متاورس ایران انجام دهیم یا ایجاد کنیم چیست ؟

04:02  پروژه متاورس ایران چه زیرشاخه هایی دارد؟

05:14  آینده پروژه متاورس ایران چگونه خواهد بود؟

07:11 چشم انداز پروژه متاورس ایران چیست؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس ایران چیست ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 26, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

پاسخ سوالات داده شده درباره متاورس ایران کاملا طبق علاقه مخاطب ساده و روان بوده که باعث فهم بیشتر این موضوع میشود . 👏

Awmin اظهار نظر کرد

ممنون بابت پاسخ دهی شما به سوالات

berlin اظهار نظر کرد

ممنون از پاسخدهی شفاف و واضحتون🌱

ممنونم از شما

m6hdixx اظهار نظر کرد

ممنون

خیلی ممنون

nazanin اظهار نظر کرد

پروژه متاورس ایران یک اقدام بسیار جسورانه است که با انبوهی از چشم‌اندازهای نابه‌نظر، شامل استفاده از پنج ارز داخلی و مشارکت در چرخه اقتصادی کشور، تولید اشتغال و رشد کسب و کارها، می‌باشد. این پروژه آینده‌ای درخشان برای ایران و مردم آن دارد، به طور پیوسته در حال تکامل و گسترش است، راه را برای رونق اقتصادی و پیشرفت فناورانه می‌سازد.

گذاشتن نظر
4

سلام و درود به شما دوست گرامی ، در خصوص پاسخ به سوال شما با عنوان ” پروژه متاورس ایران | متاورس رنگ ” بنده اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهم داد ، البته لازم به ذکر است این محتوا به تاریخ نشر و نیز پروژه فعالی متارنگ خلاصه نویسی خواهد شد .

پروژه متاورس ایران یا همان متاورس رنگ با هدف بهبود عملکرد عرضه و تقاضا و ساختاردهی به اهداف ملی و ایجاد بانک تکنولوژی منسجم درحال توسعه میباشد و از سوی دیگر به منظور ایجاد اشتغال در کشور از تمامی پتانسیل های موجود در عصر تکنولوژی بهره خواهد گرفت و در سه گام اجرایی که هر گام دارای 3 فاز میباشد برنامه ریزی و هدف دهی شده است که در 6 ماه آینده سه گام اولیه در اختیار جامعه قرار خواهد گرفت .
پروژه متاورس ایران دارای یک ساب دامین زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد و به منظور بهبود کیفیت و افزایش راندمان فعالیت این مجموعه با سرمایه گذاران به صورت مستقیم سازماندهی میشود .
نام ساب دامین پروژه متاورس ایران یا همان متاورس ملی https://rgb.irpsc.com میباشد و میتوانید با ورود به این سامانه ثبت نام خود را انجام و پاداش را دریافت نمایید .

در زیر میپردازم به پاسخ سوالات شما که در شرح تاپیک مطرح نموده اید با عناوین زیر :

 1. انواع پروژه هایی که می توان در متاورس ایران تعریف کرد چیست؟ پروژه های متفاوتی در متاورس ایران موجود است که هرکدام خروجی های خاصی برای شهروندان به ارمغان می آورد برای مثال ساختار فروشگاه های مجازی با قابلیت دو بعدی و سه بعدی ، فروشگاه های مجهز به هوش مصنوعی با مدیریت انسان و مدیریت ربات ، دفاتر کار مجهز به ساختار کنفرانس ، سیستم های crm ، ایجاد چارت های سازمانی ، ویژگی های مکالمه صوتی و تصویری ، سیستم بایگانی و مدیریت مشتری به همراه درگاه های شخصی ، ایجاد مراکز علمی و آموزشی با هدف ترویج علوم تخصصی به صورت مجازی به منظور کاهش آلودگی ، کاهش بیماری های مسری ، کاهش هزینه های جاری و دیگر موارد . بخشی از پروژه های داخلی که در گام اول پروژه متاورس ایران شاهد آن خواهید بود .
 2. انواع کسب و کارهایی که می توان در متاورس ایران ساخت را شرح دهید؟ کسب و کارهایی که مقایر با قوانین ایران نباشد بدون مانع میتوانند اقدام لازم جهت ایجاد بستر شغلی خود را فراهم آورند و درنظر گرفته شود اشتغال هایی که نیاز به مجوز دارد طبق قوانین میبایست احراز گردند و فرایند تایید صورت گیرد . هدف از ساختار متاورس ایران بهبود عملکرد ایجاد اشتغال و فرایند چرخه گردش مالی در سراسر ایران میباشد .
 3. پروژه متاورس ایران چه زیرشاخه هایی دارد؟ پروژه متاورس ایران درحال حاضر زیرشاخه ای ندارد و تمامی خدمات به صورت داخلی صورت میگیرد و خود زیرشاخه ای زنجیره تامین خدمات به جامعه ایرانی میباشد .
 4. آینده پروژه متاورس ایران چگونه خواهد بود؟ بهترین و باشکوه ترین ساختار هدف دهی به جوامع در راستای عملکرد متناسب با نیاز شهروندان و برگرفته از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا . ساختاری منسجم از فرایند های فرهنکی ، اقتصادی ، سیاسی با درنظر گرفتن پروتوکل حد تاثیر .
 5. هدف پروژه متاورس ایران چیست؟ ایجاد ساختاری متکی به شهروندان به منظور ایجاد زنجیره ای بدون مرز .
 6. چشم انداز پروژه متاورس ایران چیست؟ دنیایی متفاوت با وجود تمام شهروندان کره که خاکی .

پیشنهاد بنده مطالعه شهر مجازی متاورس ایران .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 26, 2023
kotam145 اظهار نظر کرد

بسیار عالی.خدا قوت

nazanin اظهار نظر کرد

پروژه شامل ایجاد فروشگاه‌های مجازی با قابلیت‌های دو و سه بعدی، مدیریت با هوش مصنوعی و ربات‌ها، دفاتر کار مجهز به ساختار کنفرانس، سیستم‌های CRM، مراکز علمی و آموزشی مجازی، و ویژگی‌های مکالمه صوتی و تصویری است. این پروژه به تدریج در گام‌ها و فازهای مختلف به جامعه عرضه خواهد شد و هدف آن ایجاد یک زنجیره بدون مرز و متکی به نیازهای شهروندان است.

گذاشتن نظر
3

سلام خدمت همه همراهان گرامی انجمن متاورس

به دلیل زیرساخت های قرص و محکمی که برای این پروژه پی ریزی شده، آینده این پروژه را درخشان میبینم.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 26, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

با آگاهی از زیرساخت های قوی و متقنی که برای این پروژه فراهم شده، معتقدم که آینده این پروژه بسیار درخشان و پر از امکانات فراوان خواهد بود. افتخار می‌کنم که بخشی از این جامعه پویا هستم.

گذاشتن نظر
3

سلام و خسته نباشید به تیم   انجمن پرسش و پاسخ

پروژه متاورس ایران چیست؟ متاورس رنگ اولین پروژه  کاملا ایرانی و قابل اعتماد در ایران است

انواع پروژه هایی که می توان در متاورس ایران تعریف کرد چیست؟ خرید فروش در انواع زمینه ها و کسب و کار کار

انواع کسب و کارهایی که می توان در متاورس ایران ساخت را شرح دهید؟ طلا فروشی ها لباس فروشی ها صنایع صنعتی و سنتی

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 26, 2023
ZizeX اظهار نظر کرد

اکنون تقریبا هر بحثی درمورد متاورس‌به‌شدت بر بازی متمرکز است به هر حال بازی‌های ویدئویی در جهان‌های مجازی اتفاق می‌افتد بنابراین جای تعجب نیست که این بازی‌ها در سدر نوآوری‌های مرتبط با متاورس قرار داشته باشند.

Parham اظهار نظر کرد

متاورس فقط یک فضای دیجیتال نیست، بلکه فضاها و تجربیات دیجیتالی است که توسط شرکت‌ها برای ارائه تجربیات مجازی واقع‌گرایانه‌تر و فراگیرتر ساخته می‌شود.
مطالب بسیار کامل بود

nazanin اظهار نظر کرد

با تشکر از تیم برای ارائه اطلاعات مفید درباره پروژه متاورس ایران. این پروژه نه تنها نماد توانمندی و اعتماد به نفس ایران در حوزه تکنولوژی متاورس رنگ، بلکه یک فرصت بسیار ارزشمند برای خرید و فروش در اختیار افراد و کسب‌وکارهای مختلف قرار می‌دهد. امیدوارم این پلتفرم به سرعت در حوزه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی رشد کرده و تأثیرگذار باشد.

گذاشتن نظر
3

عرض سلام وادب احترام

متاورس رنگ به نظر می رسد پروژه بزرگ ودر خور کشور بزرگ و با تمدن ایران است از اطلاعاتی که ارائه فرمودید تشکر می کنم وآرزوی موفقیت می کنم برای  شما و تیمتان

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 26, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

با سپاس از اطلاعات جالب درباره متاورس رنگ، این پروژه واقعاً به نظر می‌رسد یک قدرت و سازمان بزرگ برای توسعه و پیشرفت اقتصادی و فرهنگی ایران باشد. به تیم پشتیبانی و توسعه این پروژه آینده‌ساز، موفقیت و پیشرفت بیشتر را آرزو می‌کنم.

گذاشتن نظر
3
مجتبی حسینیان (anonymous) 3 نظر

سلام.سایت باز نمیشه!!!
Forbidden
You don’t have permission to access this resource.

حسین قدیری ارسال نظر جدید آگوست 11, 2022

سلام دوست گرامی منظور شما از سایت باز نمیشه کدوم سایت است ؟

پروژه متاورس متارنگ جهت اعتماد سازی میان کاربران خود چه تمهیداتی اندیشیده است؟

درود بر شما دنیای موازی متاورس رنگ ساختار شهروندی را توسعه خواهد داد و آینده ای که پیش رو است مدیریت ساختار توسط خود شهروندان است .
متاورس رنگ کاملا بومی میباشد و ارزهای داخلی کشور فعالیت خواهد کرد و هر شهروند کیف پول شخصی خود را در دنیای موازی متاورس رنگ به همراه دارد و با ارزهای داخلی و ارزهای خارجی میتواند به زندگی مجازی بپردازد .
دنیای موازی متاورس رنگ برای شهروندان سیستم اشتغالزایی هدفمند و استخدام های هوشمند را ایجاد نموده است و حقوق و مزایا متناسب با قرارداد در زمان مشخص پرداخت خواهد شد .
هر سوالی که ذهن شما را در خصوص خدمات و تمهیدات متاورس رنگ دچار اختلال کرده است لیست کنید پاسخ گو هستیم .

گذاشتن نظر
3

سلام وخسته نباشید خدمت شما آقای قدیری؛

متاورس رنگ برای زبان وملیت بازیکن ها هم فکری کرده ؟

واینکه هرپروژه ای برای شروع نیاز به اسپانسر و حمایت مالی داره متاورس رنگ هم اسپانسر خاصی داره یاخیر؟

واگر کسی بخواد سرمایه برای این پروژه صرف کنه امکانش هیت؟

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 3, 2024
حسین قدیری اظهار نظر کرد

سلام و درود بر شما
متاورس رنگ در گام اول اجرایی تنها برای ایرانیان قابلیت خرید و فروش دارد و تنها IP های ایران قادر به ورود به این سیستم هستند .
درخصوص اسپانسر بله مشکلی در این خصوص وجود ندارد .
درصورتی که شخصی بخواهد اسپانسر شود شرایط بزودی در همین سامانه درج خواهد شد .

سلام
این خیلی خوبه که در دنیای متاورس خود کفا و بدون تحریم بریم جلو ولی تنها یک کشور برای این کار(متاورس رنگ)به نظرم بدون وردودی در آینده دچار مشکل نمیشه آقای قدیری
مگه چقدر میتونید شما جذب بازیکن کنید ؟

nazanin اظهار نظر کرد

در پاسخ به سوالات شما:

1. زبان و ملیت بازیکنان:

متاورس رنگ در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و نسخه‌های انگلیسی و عربی آن نیز در حال توسعه هستند.
ملیت بازیکنان در متاورس رنگ محدودیت خاصی ندارد و افراد از سراسر جهان می‌توانند در آن بازی کنند.
2. اسپانسر و حمایت مالی:

متاورس رنگ در حال حاضر اسپانسرهای مختلفی دارد که از جمله آنها می‌توان به شرکت‌های دانش‌بنیان و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر اشاره کرد.
امکان سرمایه‌گذاری در متاورس رنگ برای افراد حقیقی و حقوقی وجود دارد.

گذاشتن نظر
2

مطمئنا ایران میتواند با ورود به عرصه های نو مانند متاورس کشوری پیشگام در این حوزه باشد و بتواند از تمام ظرفیت های موجود استفاده کند

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

کاملا درسته! ایران با توجه به پتانسیل‌های بالایی که در زمینه‌های مختلف مانند نیروی انسانی متخصص، خلاقیت و نوآوری دارد، می‌تواند در عرصه متاورس نیز به یک کشور پیشگام تبدیل شود.

گذاشتن نظر
2

پروژ های داخل متاورس رنگ بسیار بزرگ و با اصول هستند که بسیاری از امکانات با برگذاری این پروژه ها در خدمت بازیکنان قرار میگیرد مثل افتتاح نمایشگاه ها، آموزش مجازی و  خرید و فروش  در آینده ای نچندان دور محقق خواهد شد.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

پروژه‌های متاورس دارای پتانسیل قابل توجهی برای متحول کردن صنایع مختلف، از جمله بازی، آموزش و تجارت هستند. این پروژه‌ها می‌توانند مزایای متعددی مانند افزایش دسترسی، تعامل و کارایی را ارائه دهند. با وجود چالش‌هایی مانند مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت، توسعه متاورس به طور فزاینده‌ای در حال انجام است و انتظار می‌رود که در سال‌های آینده تأثیر قابل توجهی بر زندگی ما داشته باشد.

گذاشتن نظر
0

سلام

ممنون از پاسخ منطقی و کاملتون

بااحترام

farhangbitcooin@gmail.com سوال پاسخ داده شده مارس 23, 2024
گذاشتن نظر
0

دروازه ای به سوی آینده

متاورس ایران، یک پروژه ملی بلندپروازانه است که با هدف ایجاد یک دنیای مجازی سه بعدی و فراگیر، در حال توسعه است. این دنیا، بستری نوین برای تعاملات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ایرانیان در دنیای دیجیتال خواهد بود.

چشم اندازهای متاورس ایران:

 • اقتصاد:

  • گردش مالی: تسهیل و افزایش گردش مالی در کشور با استفاده از 5 ارز داخلی.
  • اشتغال زایی: ایجاد فرصت های شغلی جدید در زمینه های مختلف مرتبط با متاورس.
  • رونق کسب و کار: ایجاد بستری نوین برای کسب و کارها و رونق اقتصادی.
 • فرهنگ:

  • حفظ و ترویج فرهنگ ایرانی: ارائه بستری برای نمایش و ترویج فرهنگ و هنر ایرانی به جهانیان.
  • تعاملات فرهنگی: افزایش تعاملات فرهنگی بین ایرانیان در داخل و خارج از کشور.
  • آموزش: ارائه روش های نوین آموزشی و ارتقای سطح آموزش در کشور.
 • اجتماعی:

  • ارتباطات: ارتقای سطح و کیفیت ارتباطات بین افراد در دنیای مجازی.
  • تعاملات اجتماعی: ایجاد فرصت های جدید برای تعاملات اجتماعی و تفریح و سرگرمی.
  • خدمات اجتماعی: ارائه خدمات اجتماعی به صورت آنلاین و تسهیل دسترسی به خدمات.

وضعیت فعلی پروژه:

پروژه متاورس ایران در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و هنوز جزئیات دقیقی از آن منتشر نشده است. با این حال، با توجه به پتانسیل های بالای این پروژه، می توان انتظار داشت که در آینده شاهد تحولات بزرگی در زمینه های مختلف باشیم.

آینده متاورس ایران:

متاورس ایران، آینده ای درخشان برای کشورمان رقم خواهد زد. این پروژه، فرصتی برای پیشرفت و توسعه ایران در عرصه های مختلف و همچنین برای ارتقای کیفیت زندگی ایرانیان خواهد بود.

نکاتی برای در نظر گرفتن:

 • توسعه متاورس ایران با چالش هایی مانند محدودیت های دسترسی به اینترنت و فیلترینگ برخی از پلتفرم های متاورس روبرو خواهد بود.
 • برای موفقیت این پروژه، نیاز به برنامه ریزی دقیق، سرمایه گذاری مناسب و همکاری همه جانبه بخش های مختلف دولتی و خصوصی است.

با همت و تلاش ایرانیان، متاورس ایران می تواند به یک الگوی موفق در جهان تبدیل شود و دروازه ای به سوی آینده ای روشن برای کشورمان باشد.

3c0ae88b9962991705e0932e5be7a4c7f72840ee 2922 - پروژه متاورس ایران | متاورس رنگ

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 3, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها4425 times
 • پاسخ ها11 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات