پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟

1

پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟

 • برای خرید زمین در فضای متاورسی و آغاز یک تجارت جدید مبتنی بر خرید و فروش زمین مجازی در نسخه بتا پروژه متاورس رنگ چه پلتفرم هایی در اختیار کاربران قرار گرفته است ؟
 • در پلتفرم ارائه شده نسخه بتا شهر مجازی ایران خرید و فروش زمین با چه آیتم هایی  در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا  بتوانند بیشترین استفاده را از ظرفیت های موجود در متاورس رنگ ببرند؟
 • خرید  و فروش زمین در شهر مجازی ایران آیا در تمامی پلتفرم هی ارئه شده از سوی پروژه متاورس رنگ امکان پذیر است ؟
 • برای توسعه درآمدزایی کاربران از خرید و فروش زمین های مجازی در شهر مجازی ایران کدام یک از پلتفرم های ارئه شده در نسخه بتا  فاز اول متاورس رنگ مناسب تر می باشد ؟
 • آیا پلتفرم های ارائه شده در نسخه بتا شهر مجازی ایران برای استفاده درامدزا و اشتغال آفرین کاربران از خرید و فروش زمین در پروژه متاورس رنگ مناسب بوده و پاسخگوی نیازهای روزافزون انها خواهد بود ؟
 • ایا پلتفرم خرید فروش زمین در نسخه بتا شهرمجازی ایران که در فاز اول پروژه متاورس رنگ اردئه شده است قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را دارد ؟ و آیا می تواند گوی سبقت را در این رقابت از انها برباید ؟
 • برایجذب مخاطبان خارجی و توسعه درآمدزایی از طریق خرید و فروش زمین پلتفرم خرید زمین در نسخه های ارئه شونده متاورس رنگ برای آنان چگونه خواهد بود ؟
 • برای تطبیق دادن پلتفرم خرید و فروش زمین در شهر مجازی ایران با نیازهای حال حاضر جهان و به نوعی جهانی سازی این پلتفرم در در پروژه متاورس رنگ چه اقداماتی باید صورت بگیرد ؟
 •  

e7c8c0c8bd523a7ae9022968f5716e174f0aa1b9 227 - پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 4, 2024
گذاشتن نظر
1

پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟

با ورود به دنیای موازی متاورس رنگ و ثبت نام شما میتوانید در هر زمانی زمینی را که در آبادی ای آزاد شده است را خریداری کنید, همچنین این قابلیت وجود دادرد که شما پلیگان یا زمین مورد نظرتان را در یک آبادی دیگر پیش خرید نمایید که زمانی که آبادی موردنظرتان آزاد شد شما زمینی را در آنجا دارید کاربری زمین ها به این صورت است: زمینی با کاربری مسکونی به رنگ زرد, زمینی با کاربری تجاری به رنگ قرمز و زمینی با کاربری آموزشی به رنگ آبی است که برای تهیه زمین ها میبایست ابزار رنگ تهیه کنید.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g10 3 - پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟

 

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم،خیلی خوش آمدید به بخش دهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنواون پروژه متاورس رنگ.

سلام آقای قدیری

 قدیری:سلام آقای مدنی فر

 مدنی:خوب هستید شما؟

قدیری:سلامت باشید، حسین قدیری هستم در بخش دهم از پاسخ دهی به سوالات متاورس رنگ در انجمن متاورس ایران یک سرس سوالات تخصصی را میخواهیم شروع بکنیم که خیلی سوالاتشم طولانی است خب مسلما پاسخ به این سوالات  میبایست خیلی تخصصی باشه و بتونیم به جزییاتشم توجه کنیم.

 مدنی: پرسیده شده است پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است؟

 قدیری: خب خرید زمین در متاورس رنگ در شروع با سه واحد داخلی،سه ابزار داخلی که به صورت رنگ ما در نظر گرفتیم رنگ زرد و قرمز و آبی که هر واحد رنگ برای یک متر زمین در نظر گرفته شده است یعنی شما اگر زمینی داخل متاورس رنگ به مساحت ۳۰۰ متر مشاهده کنید نیاز به ۳۰۰ واحد از این رنگ ها دارد حالا ما یک تفکیکی کرده ایم  تفکیک کاربری در متاورس رنگکه کاربری آموزشی با رنگ آبی است،کاربری تجاری با رنگ قرمز و درنهایت کاربری مسکونی با رنگ زرد که هر کدام اینها را شما بخواهید تهیه کنید مسلما باید آن میزان واحد رنگ را داشته باشید تا بتوانید به صورت مستقیم آن را تهیه کنید

یک روش هم با ارز ملی, ریال و یک ارز داخلی متاورس رنگ PSC میتوانید انجام بدهید البته اگر بخواهید ملکی را از شهروندی تهیه بکنید اون شهروند برای اولین بار از سیستم تهیه کرده است, از خود متاورس رنگ تهیه کرده است و با واحد رنگ آن را تهیه کرده است و اگر بخواهد آن را بفروشد با واحد PSC  و واحد ریال عرضه بکند که مسلما شما اگر بخواهید تهیه کنید به این دو واحد نیاز دارید

مدنی: خب سوالهای تخصصی از اینجا شروع میشود, پرسیده شده است برای خرید زمین در دنیای متاورسی و آغاز یک تجارت جدید مبتنی بر خرید و فروش زمین مجازی در نسخه بتا پروژه متاورس رنگ چه امکاناتی در اختیار شهروندان قرار میگیرد؟

قدیری: خب برای اینکه بخواهند زمین را تهیه بکنند ما کیف پول در اختیارشان قرار میدهیم که بتوانند شارژ کنند, کیف پولی که در حال حاضر, 6 ارز را پشتیبانی میکند حالا میشود گفت یک سری هایش واحد هستند و یک سری هایش ارز هستند که ارز PSC  و ریال و واحد هم رنگ آبی, قرمز و زرد حالا واحدها را جلوتر بهش میپردازیم این کیف پولش را در اختیار شما قرار میدهیم و شما تهیه میکنید و حالا شما برای آن ملکی که نذتظرتان است چه از شهرداری متاورس رنگ و یا چه از بازیکن دیگر شما میتوانید  از موجودی کیف پولتان دارید این معامله را انجام بدید و همینطور اگر بفروشید موجودی به کیف پولتان برمیگردد.

مدنی: سوال بعدی مطرح شده در پلتفرم ارائه شده نسخه بتا شهرمجازی ایران, خرید و فروش زمین با چه آیتم هایی صورت خواهد گرفت تا بتوانند بیشترین استفاده را از موجودیت های متاورس رنگ بگیرند؟

قدیری: ما یک آیتم آماری درنظر گرفته ایم که این آیتم آماری می آید و کل آن آبادی ای که آزاد شده است را به صورت آنلاین آنالیز میکند یعنی زمین هایی که الان فروش رفته, زمین هایی که هنوز از شهرداری متاورس خریداری نشده, بیشترین قیمت های زمین مسکونی, بیشترین قیمت زمین های تجاری, ارزون ترین زمین های تجاری یا مسکونی , زمین های آموزشی چه تعداد هستش, سطح تراکنش این آبادی چه مقدار است, زمین ها چه مقدار تراکنش میشوند همه این مباحث را ما آنالیز تخصصی قرار داده ایم و شما حتی میتوانید آبادی با آبادی دیگر را مقایسه کنید یعنی آن آبادی آزاد شده را مثلا یک منطقه در قزوین آزاد شده است و یک منطقه در قم آزاد شده است شما میتوانید این دوتا رو باهم مقایسه کنید کدامشان سطح پیشرفتشان بالاست نرخ تبادل در کدام آبادی بیشتر است اینها ابزارهایی هستند که به شما کمک میکنند خلی تخصصی تر و با ذهن اقتصادی پیش برید.

مدنی: پرسیده شده است آیا پلتفرم های ارائه شده در نسخه بتا شهرمجازی متاورس ایران برای استفاده درآمدزایی و اشتغال زایی کاربران از خرید و فروش زمین در پروژه متاورس رنگ مناسب بوده و پاسخگو نیازهای روزافزون آنها خواهد بود؟

قدیری: خب عرضم به حضور شما پلتفرم های ارائه شده حالا نسخه اندروید و دیسکتاپ و IOS  و… مسلما تعامل شما را پیش میبرد یعنی شما میتوانید به سادگی خرید و فروشتان را انجام بدید, چک کنید, آنالیزها را ببینید محدودیت ندارد شما میتوانید ببینید اینکه شما با چه هدفی, با چه سبک قیمت گذاری ای سریعا زمین را جا به جا بکنید, زمین را نگهدارید و یا زمین را بسازید و بعد بخواهید بفروشید این ها یک سبک هایی است که ما لایه باز گذاشته ایم و نیامده ایم بگوییم الان اینکار را بکنید ملک خودتا است خودتان میتوانید برایش تصمیم تخصصی بگیرید.

مدنی: بله, پرسیده شده است که آیا پلتفرم خرید و فروش زمین در نسخه بتا شهرمجازی ایران که در فاز اول پروژه متاورس رنگ افتتاح شده قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد؟

قدیری: عرضم به حضور شما پلتفرم متاورس رنگ در فاز اول خب گستره خیلی تخصصی را باز میکند و خدمات بسیار زیادی را در جامعه قرار میدهد ما نزدیک به یک سال دقیقا سند داریم البته با پتانسیل فعلی, سندی است که همش برنامه توسعه دارد اشتغال, اقتصاد و ساختار ما در فاز دوم اجرایی تقریبا میشود گفت  هیچ پلتفرمی مشابه ما نیست, فاز اول یک سری پلتفرم های در این زمینه میشود گفتت رقیب ما هستند ولی در فاز دوم هیچ رقیبی در این زمینه نداریم

مدنی: پرسیده شده است برای جذب مخاطبان خارجی و توسعه درآمدزایی  از خرید و فروش زمین پلتفرم خرید زمین در نسحه های ارائه شونده در متاورس رنگ چگونه خواهد بود؟

 قدیری: ما IP های تمامی کشورها را به جز ایران مسدود میکنیم یک جوری که به هیچ وجه نتوانند وارد بشوند و در شروع این سیستم تماما بومی است و فقط داخلی است و اهدافی برای اینکه در آینده در گام دوم برای صادرات کشور , بیس را همه آشنا باشن, تولید کننده داخلش باشد محصولات داخلش باشد ما این بیس را برای گام دوم درنظر گرفته ایم که بخواهیم با کشورهای دیگر تعامل بکنیم. فعلا داریم به ساختار داخلی فکر میکنیم توسعه گردش مالی داخل کشور و بهبود خدمات داخل کشور

مدنی: بله پرسیده شده است پلتفرم خرید زمین در شهرمجازی ایران با نیازهای حال حاضر جهان و همگام سازی انی پلتفرم چه اقداماتی باید کرد؟

قدیری: برای اینکه این پلتفرم جهانی بشود خب تعامل خارج از ایران داشته باشد بخواهد ارزی را وارد ایران بکند مسلما این هرچقدر داخل ایران توسعه پیدا بکند خدات را هدفمند ما بخواهیم انتشار بدهیم به جامعه جهانی خب تاثیر دارد در صادرات خدماتی و صادرات محصولی در شروع . برای اینکه املاک خارجی ها را به خودشان عرضه کنیم تخصصی این فعالیتی را که خودمان داریم داخل ایران را توسعه دهیم در کشورهای دیگر خب این هم خروجی درآمدی دارد برای متخصصین که در این مسیر بتوانند مدیریت بکنند این پروژه را و توی این زمینه فعالیتی کرده باشند سطحی گرفته باشند یک جورایی مثل بازاریابی میماند.

یک بازایابی که شما میآیید زیرشاخه هایتان را در کشورهای دیگر ایجاد میکنید حالا مثلا در کشورهای همسایه برای شروع و خب برنامه داریم برای اینکه این سیستم توسعه پیدا بکند املاک خارج از ایران را , پلیگان ها را به خودشان عرضه بکند بله در نظر داریم و هیچ محدودیتی ندارد.

مدنی: خب دوستان به انتهای بخش دهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران رسیدیم ممنون که همراه ما بودید.

قدیری: بسیار عالی, خیلی خوشحال میشیم که نظرات, انتقادات, پیشنهادات خودتان را در انجمن زیر این سوال بارگذاری بکنید و ما بتوانیم پاسخ بدیم و بتوانیم با هم یک چالشی ایجاد بکنیم و در نهایت اقتصاد خیلی خوبی داشته باشیم و چه بسا ارز داخل کشور بکنیمو شما را به خدای بزرگ میسپارم .

مدنی: خدانگهدار

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

02:38 برای خرید زمین در فضای متاورسی و آغاز یک تجارت جدید مبتنی بر خرید و فروش زمین مجازی در نسخه بتا پروژه متاورس رنگ چه پلتفرم هایی در اختیار کاربران قرار گرفته است ؟

05:45 در پلتفرم ارائه شده نسخه بتا شهر مجازی ایران خرید و فروش زمین با چه آیتم هایی  در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا  بتوانند بیشترین استفاده را از ظرفیت های موجود در متاورس رنگ ببرند؟

07:24 خرید  و فروش زمین در شهر مجازی ایران آیا در تمامی پلتفرم هی ارئه شده از سوی پروژه متاورس رنگ امکان پذیر است ؟

08:45 برای توسعه درآمدزایی کاربران از خرید و فروش زمین های مجازی در شهر مجازی ایران کدام یک از پلتفرم های ارئه شده در نسخه بتا  فاز اول متاورس رنگ مناسب تر می باشد ؟

09:52 آیا پلتفرم های ارائه شده در نسخه بتا شهر مجازی ایران برای استفاده درامدزا و اشتغال آفرین کاربران از خرید و فروش زمین در پروژه متاورس رنگ مناسب بوده و پاسخگوی نیازهای روزافزون انها خواهد بود ؟

11:18 ایا پلتفرم خرید فروش زمین در نسخه بتا شهرمجازی ایران که در فاز اول پروژه متاورس رنگ اردئه شده است قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را دارد ؟ و آیا می تواند گوی سبقت را در این رقابت از انها برباید ؟

12:35برای جذب مخاطبان خارجی و توسعه درآمدزایی از طریق خرید و فروش زمین پلتفرم خرید زمین در نسخه های ارئه شونده متاورس رنگ برای آنان چگونه خواهد بود ؟

13:45 برای تطبیق دادن پلتفرم خرید و فروش زمین در شهر مجازی ایران با نیازهای حال حاضر جهان و به نوعی جهانی سازی این پلتفرم در در پروژه متاورس رنگ چه اقداماتی باید صورت بگیرد ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ چیست؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار سپتامبر 16, 2022
Parham اظهار نظر کرد

چطوری و از کجاا و به چه قیمتی و چه نوع زمینی می توان در متاورس خرید و ارزی که قابل پرداخت برای خرید یک زمین وجود دارد چیست

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، اولین پروژه بومی متاورس در ایران، فرصتی برای خرید زمین در دنیای مجازی را فراهم کرده است. در این پلتفرم، کاربران می‌توانند زمین‌های مختلف را با کاربری‌های گوناگون خریداری کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مراحل خرید زمین:

 1. ثبت‌نام: اولین قدم برای خرید زمین در متاورس رنگ، ثبت‌نام در این پلتفرم است.
 2. انتخاب زمین: پس از ثبت‌نام، می‌توانید به پلتفرم خرید زمین مراجعه کرده و زمین مورد نظر خود را انتخاب کنید. زمین‌ها در متاورس رنگ بر اساس کاربری (مسکونی، تجاری، آموزشی) و موقعیت مکانی (آبادی) دسته‌بندی می‌شوند.
 3. تهیه ابزار رنگ: برای خرید زمین، به ابزار رنگ نیاز دارید. می‌توانید ابزار رنگ را از طریق فروشگاه متاورس رنگ یا با انجام فعالیت‌های مختلف در این پلتفرم، مانند شرکت در چالش‌ها، دریافت کنید.
 4. پرداخت وجه: پس از انتخاب زمین و تهیه ابزار رنگ، می‌توانید با استفاده از ارز دیجیتال ریال دیجیتال، وجه زمین را پرداخت کنید.
 5. دریافت سند: پس از پرداخت وجه، سند زمین به نام شما ثبت می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.
 6. 75d90b9c937b05d08293877879af3924291613b5 2922 - پلتفرم خرید زمین در متاورس رنگ به چه صورت است ؟
nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 4, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1176 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات