سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

3

سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

 • سایت شهر مجازی ایران از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ و دارای چه ویژگی هایی می باشد ؟
 • کاربران در سایت شهر مجازی ایران به چه امکاناتی می توانند دست یابند ؟
 • در سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به کاربران ارائه میشود؟
 • وظیفه سایت شهر مجازی ایران چیست؟ و چه کارکردی دارد؟
 • برای ورود به به سایت شهر مجازی ایران چه اقداماتی باید انجام داد؟
 • ورود و عضویت در سایت شهر مجازی ایران چه مزیت هایی می تواند برای کاربران داشته باشد ؟
 • در طراحی  سایت شهر مجازی ایران طراحان و و برنامه نویسان آن از چه ویژگیهایی بهره گرفته اند؟
 • سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به شهروندان شهر مجازی ارائه می دهد و این خدمات شامل چه چیزهایی می شود؟
 • آیا خرید و فروش زمین ها در شهر مجازی ایران از طریق سایت این شهر مجازی انجام می گیرد؟
 • آیا بازار nft ها و خرید و فروش انها از طریق سایت شهر مجازی ایران انجام می گیرد ؟

faaefb8c23813383800d10f6ad7fb4bc881c226c 227 - سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 24, 2023
گذاشتن نظر
3

با سلام 

درخصوص پاسخ به سوال شما جناب آقای زاجکانی در خصوص ” سایت شهر مجازی ایران چیست ؟ ” باید عرض شود که در حال حاضر به تاریخ ثبت این محتوا اولین ساختار هدفمند یک شهر مجازی متناسب با رفع نیاز جامعه ایرانی متارنگ یا همان متاورس رنگ میباشد و به همین منظور بنده در ادامه به سوالات مطرح شده توسط شما پاسخ خواهم داد .

 1. سایت شهر مجازی ایران از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ و دارای چه ویژگی هایی می باشد ؟ سایت شهر مجازی ایران یا همان متارنگ از ساختار مدیریت یا پنل مدیریت کارمندان ، پنل مدیریت هیئت مدیره ، پنل مدیریت سرمایه گذاران ، پنل مدیریت شهروندان ، پنل مدیریت دارندگان فروشگاه ، پنل مدیریت دارندگان آموزشگاه و دیگر پنل های تخصصی و فوق تخصصی که با هدف ایجاد ساختار اختصاصی توسط متقاضی درنظر و ایجاد شده است . از ویژگی های منحصر به فرد شهر مجازی میتوان به ساختار چالش ها ، خدمات تخصصی شهروندی ، سطوح طبقه بندی ، دنیای سه بعدی ، ارزهای داخلی و موارد دیگری که هرکدام با هدف بهبود عملکرد در چرخه اقتصاد ، فرهنگ و اشتغال اشاره کرد .
 2. کاربران در سایت شهر مجازی ایران به چه امکاناتی می توانند دست یابند ؟ کاربران میتوانند از امکاناتی که در سطوح مختلف بدست می آورند دست یابند و این ساختار به صورتی ایجاد شده است که شهروند پس از گذراندن مراحل علوم و تخصص کافی نسبت به دریافت خدمات را بدست خواهد آورد . از امکانات خاص شهر مجازی ایران ارتباط میانی با دیگر کشور ها به جهت بهبود عملکرد صادرات و مبارزه با تحریم های استکبار میباشد .
 3. در سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به کاربران ارائه میشود؟ خدمات ارائه شده به کاربران شامل بستر های ارتباط جمعی ، جزئیات موقعیت های شهری ، گردشگری ، فرهنگی و خدماتی ، خدمات ایجاد کسب و کار آنلاین متناسب با تخصص فرد بر پایه دو بعد و سه بعد . خدمات فرهنگی متناسب با شاخص های بومی کشور .
 4. وظیفه سایت شهر مجازی ایران چیست؟ و چه کارکردی دارد؟ از وظایف اصلی سایت شهر مجازی ایران میتوان به اشتغال آفرینی و توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی خدماتی اشاره کرد و چرخه گردش اقتصاد داخلی در کوتاه ترین بازه زمانی به بیشترین تراکنش هدفمند توسعه خواهد یافت .
 5. برای ورود به به سایت شهر مجازی ایران چه اقداماتی باید انجام داد؟ اقدامات خاصی نیاز نیست شما میتوانید با استفاده از دامین سایت متارنگ وارد شهر مجازی ملی شوید .
 6. ورود و عضویت در سایت شهر مجازی ایران چه مزیت هایی می تواند برای کاربران داشته باشد ؟ از مزیت های شهر مجازی تولید شده توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میتوان به سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت اشاره کرد و از دیگر مزیت های آن ایجاد کارت های شهروندی هوشمند به جهت دریافت خدمات در لحظه به صورت زنجیره ای اشاره نمود .
 7. در طراحی  سایت شهر مجازی ایران طراحان و و برنامه نویسان آن از چه ویژگیهایی بهره گرفته اند؟ درخصوص طراحی فاز های اجرایی شهر مجازی متارنگ ساختار ها و الگوریتم های درنظر گرفته به صورت بومی سازی شده میباشد و بیش از 70% الگوریتم ها نمونه مشابهی ندارد و به همین منظور با استفاده از دانش متخصصین کشور توانسته ایم ویژگی های منحصر به فردی را برای ایجاد زنجیره ای خدماتی متناسب با نیاز جامعه فراهم آوریم ، البته لازم به ذکر است ساختار طراحی شده با هدف توسعه متناسب با نیاز لحظه ای شهروندان درحال بررسی میباشد .
 8. سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به شهروندان شهر مجازی ارائه می دهد و این خدمات شامل چه چیزهایی می شود؟ درخصوص خدمات ارائه شده در همین صفحه توضیحاتی داده شده است .
 9. آیا خرید و فروش زمین ها در شهر مجازی ایران از طریق سایت این شهر مجازی انجام می گیرد؟ برای خرید املاک و مستغلات در شهر مجازی ایران که تنها یک لایه از خدمات میباشد میتوان گفت بله تنها روش در حال حاضر خرید از سامانه پس از عضویت میباشد .
 10. آیا بازار nft ها و خرید و فروش انها از طریق سایت شهر مجازی ایران انجام می گیرد ؟ درخصوص خرید NFT میتوان گفت هر کالایی که در شهر مجازی متارنگ تولید شود و اختصاصا در این ساختار به صورت منحصر باشد قابلیت ثبت NFT داخلی دارد و انتشار آن در ایران ممنوع و عرضه آن تنها توسط صاحب آن صورت خواهد گرفت .

پیشنهاد بنده به شما عزیزان مطالعه اولین شهر مجازی ایران است .

nazanin ارسال نظر جدید اکتبر 26, 2023
kotam145 اظهار نظر کرد

ممنون از توضیحات کامل شما جناب قدیری

با سلام ممنون ازتوضیحات جامعی که عرض کرده اید.

طبق برداشت بنده سایت شهر مجازی ایران درواقع همان زندگی واقعی و امکانات و شرایط در زندگی داقعی میباشد که در دنیای متاورس جمع آوری شده

nazanin اظهار نظر کرد

پاسخ به سوالات شما در مورد سایت شهر مجازی ایران جامع و مفهوم بود. توضیحات شما درباره ساختار، ویژگی‌ها، امکانات مختلف، وظایف سایت، و مزیت‌های عضویت در آن به خوبی اطلاعات مفیدی ارائه کرد. همچنین، توضیح در مورد NFT و خرید و فروش از طریق سایت نیز مفهومی واضح را ارائه داد.

گذاشتن نظر
2

با عرض سلام و خسته نباشید.

در خصوص جواب سوال 10 لطفا توضیحات بیشتری بدین و اگه انتشار nft در ایران ممنوع باشه ما از چه طریقی میتونیم اونها رو نشر و به فروش برسونیم؟

nazanin ارسال نظر جدید آگوست 27, 2022
حسین قدیری اظهار نظر کرد

درود بر شما
عرضم به حضورتان تبدیل یک محصول مجازی به NFT یعنی شما با داشتن یک پروتوکل امنیتی میتوانید یک کالای مجازی را انحصاری کنید و تعلق آن را به نام صاحب آن ثبت نمایید واین ساختار توسط بازار هایی ثبت میشود و درحال حاضر پشتوانه امنیت آنها کوین ها میباشند وایران هم در آینده ای نچندان دور دارای کوین داخلی خواهد شد و پشتوانه NFT های متارنگ .
درنظر بگیرید محصولات مجازی داخل متارنگ مانند زمین ها ، آواتار ها ، کلید ها و دیگر موارد همه در گام اول به صورت داخلی معامله میشود و با پروتوکل NFT برای صاحب آن ثبت خواهد شد.
درخصوص فروش NFT متارنگ چند بازار قدرتمند داخلی وجود دارد که طبقه بندی و جزئیات این بازار های متفاوت از بازار های حاجی میباشد و خدمات گسترده تری در اختیار شهروندان قرار خواهد داد .

kotam145 اظهار نظر کرد

ممنون

nazanin اظهار نظر کرد

با توجه به پیچیدگی و حجم سوالات و پاسخ ها ، توضیحات کامل و جامع و قابل فهم هستند ، تشکر فراوان 👏

گذاشتن نظر
1

سلام خدمت اعضای محترم انجمن

شهر مجازی ایران همان متارنگ است که خدماتی از قبیل بسترهای ارتباط جمعی، خدمات شهری، گردشگری فرهنگی و حتی ایجاد کسب و کارهای آنلاین در دو بعد و حتی سه بعد بر اساس تخصص فرد است.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 14, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متارنگ یعنی شهر مجازی ایران یک دنیای دیجیتال پویا و چند بعدی است که به افراد امکان تعامل، خلقیت، و کسب و کار در یک محیط مجازی با امکانات متنوع ارائه می‌دهد. این فرصت برای ایرانیان به عنوان یک فضای اختصاصی و متنوع بسیار جذاب و ارزشمند است.

گذاشتن نظر
1

همان متاورس رنگ است که در بستر وب سایت توسعه داده شده است  کاربران در این سایت می‌توانند باهم چت کند و تبادل داشته باشند

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ یک پروژه بسیار امیدوارکننده است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه اقتصاد دیجیتال ایران ایفا کند. این پروژه با استفاده از فناوری‌های نوین واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، امکان ایجاد یک دنیای مجازی سه‌بعدی را برای کاربران فراهم می‌کند. در این دنیا، کاربران می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، به فعالیت‌های مختلف بپردازند و حتی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنند.

گذاشتن نظر
0

eddb84f28e2f6d624c295d26af7c0c16a020114c 796 - سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

ما به تنهایی در دنیای واقعی زندگی می‌کنیم، اما با متاورس رنگ به دنیای جدیدی پا گذاشته‌ایم؛ دنیایی که هیجان‌انگیزتر از آرزوهای ماست. این دنیای مجازی با تکنولوژی‌های روز و بالاترین استانداردهای فنی ساخته شده است تا کاربرانش را به تجربه‌ی بی‌نظیر و تازه‌ای از واقعیت مجازی ترغیب کند.

در این دنیا، شما نه تنها می‌توانید شخصیت خود را بسازید، بلکه آن را با کامل‌ترین جزئیات درخشان کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا هویت مجازی‌ای را در این دنیا به ارمغان آورید که بهترین و قوی‌ترین ویژگی‌ها و مهارت‌ها را دارد. هرچه تصویر شما به‌طور دقیق‌تر باشد، تجربه‌ی شما از دنیای متاورس رنگ همچون یک رویا خواهد بود.

متاورس رنگ یک محیط اجتماعی و تعاملی فوق‌العاده است. شما می‌توانید با دوستان قدیمی خود ارتباط برقرار کنید یا دوستان جدیدی پیدا کنید که دنیای نفسانی‌تان را با هم به اشتراک می‌گذارند. از گفتگوهای جمعی و چت‌های خصوصی لذت ببرید و همچنین در فعالیت‌های گروهی و بازی‌های هیجان‌انگیز شرکت کنید. تعاملات اجتماعی در این دنیا بسیار واقعی‌تر از تصورات شما خواهد بود.

به غیر از این همه، اقتصاد موازی داخلی در متاورس رنگ به شما امکان می‌دهد تا به‌طور کامل واقعی تجارت کنید. شما می‌توانید کالاها و خدمات خود را به بازار عرضه کنید یا از محصولات و خدمات دیگر کاربران خرید کنید. با شناختن اصول تجارت و سرمایه‌گذاری در این دنیا، می‌توانید اقتصاد خود را به‌طور مستقل پیشبرد کنید و از مزایای ثروتمند شدن در متاورس رنگ بهره‌مند شوید.

حالا، وقت آن رسیده که شما نیز به دنیای متاورس رنگ بپیوندید. برای شروع، به سامانه مراجعه کنید و اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. اگر قبلاً ثبت‌نام نکرده‌اید، می‌توانید در چند مرحله ساده و سریع عضو شوید و به دنیای فراموش‌نشدنی واقعیت مجازی وارد شوید.”

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

یکی از ویژگی‌های مهم متاورس رنگ، استفاده از ارز ریال به عنوان ارز داخلی آن است. این امر می‌تواند باعث شود تا کاربران ایرانی به راحتی بتوانند از این پروژه استفاده کنند و به درآمدزایی بپردازند.

با توجه به پتانسیل بالای متاورس رنگ، انتظار می‌رود که این پروژه در آینده نزدیک به یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های متاورس در ایران تبدیل شود.

گذاشتن نظر
0

درخصوص فروش NFT متارنگ چند بازار قدرتمند داخلی وجود دارد که طبقه بندی و جزئیات این بازار های متفاوت از بازار های خارجی میباشد و خدمات گسترده تری در اختیار شهروندان قرار خواهد داد

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

یکی از پیشنهاداتی که می‌توان برای بهبود متاورس رنگ ارائه داد، توسعه قابلیت‌های تعاملی آن است. به عنوان مثال، می‌توان امکان برگزاری رویدادهای مجازی، برگزاری کنسرت‌های مجازی و حتی برگزاری بازی‌های مجازی را در این پروژه فراهم کرد.

گذاشتن نظر
0

برخی از کاربرانی که به تازگی نام متاورس را شنیده اند، بر این باور هستند که متاورس به تازگی پس از تغییر نام فیس بوک به متا به وجود آمده است اما اینطور نیست

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

با توسعه قابلیت‌های تعاملی و آموزشی متاورس رنگ، می‌توان این پروژه را به یک پلتفرم جامع و کاربردی برای کاربران ایرانی تبدیل کرد.

گذاشتن نظر
0

با عرض  سلام  و ادب و احترام

سایت شهر مجازی ایران  یا متاورس رنگ در واقعه  دریچه ورود به متاورس می باشد و می توانند با ورود به متاورس رنگ شما تقریبا هر کاری که در دنیای  واقعی توانایی انجام آن را داشته اید آن جا خواهید و مرزی بین دنیای واقعی ومجازی است سایت شهر مجازی ایران است

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 3, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

به نظر من، متاورس رنگ یک پروژه ارزشمند است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه متاورس در ایران ایفا کند. این پروژه با استفاده از ارز ریال به عنوان واحد پول داخلی، دسترسی کاربران ایرانی را به متاورس تسهیل می‌کند. همچنین، با توجه به پتانسیل بالای این پروژه، می‌توان انتظار داشت که در آینده شاهد رشد و توسعه آن باشیم.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها3071 times
 • پاسخ ها8 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات