چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

3

چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

 •  روش های ورودی گرفتن در شهر مجازی ایران چگونه می باشد ؟ و هر بازیکن چگونه می تواند در این شهر ورودی بگیرد ؟
 • برای وارد شدن به شهر مجازی ایران باید چه اقداماتی انجام داده ؟ و از چه طریقی می توان به شهر مجازی ایران ورود کرد ؟
 • برای وارد شدن به شهر مجازی ایران باید چه قوانینی را رعایت کرده و ؟ چه شرایطی داشته باشیم ؟ و این شرایط شامل چه آیتم هیی می شود ؟
 • قوانین ورود به شهر مجازی ایران از چه اصول و مرجعی تبعیت می کند ؟ و فلسفه و بنیان قوانین ورود به شهر مجازی ایران چه چیزهایی می باشد ؟
 • برای بدست آوردن شرایط لازم برای ورود به شهر مجازی ایران باید چه اقداماتی انجام داد ؟ و برای این کار از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟
 • ورود به شهر مجازی ایران چه مزیت هایی داشته و چه امتیازاتی را برای بازیکنان وارد شده به آن  اعطا می کند ؟ و با این امتیازات چه کارهایی می توان در شهر مجازی ایران انجام داد ؟
 • بازیکنان در شهر مجازی ایران از ورودی گرفتن های خود از بازی پاداش دریافت میکنند ؟ کم و کیف این پاداش ها به نسبت  ورودی های انجام شده چگونه می باشد ؟
 • سطح طراحی پلن های ورودی گیری در شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و در چه سطح از کلاس جهانی متاورس می باشد ؟
 • استقبال مردم ایران برای ورود به شهر مجازی ایران چگونه خواهد بود ؟ و چگونه  با ان مواجه خواهند شد 
 • آیا در پلن های ورودی گیری و دعوت از دوستان برای ورود به شهر مجازی ایران از شیوه ها و قوانین نتورک مارکتینگ نیز استفاده شده است؟
 •  تاثیرگذاری نت ورک مارکتینگ و پلن های عضوگیری  ان بر روی طراحی پلن دعوت از دوستان ,  در شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و این تاثیرگذاری به اندازه بوده و در کدام بخش از قوانین ورود به شهر مجازی ایران بیشتر مشهود است ؟
 • آیا شهر مجازی ایران برای بالا بردن تعداد ممبر های خود و بازیکنان فعال می تواند از شیوه های ورودی گیری باینری استفاده نماید ؟
 • قانون باینری چقدر بر روی قوانین ورود به متاورس تاثیرگذار است و این تاثیرگذاری به چه میزان می باشد ؟
 •  

2d2e2a8a42b8af1cb513b8ab603a40f625a95410 227 - چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 14, 2023
گذاشتن نظر
0

ورود به شهر مجازی ایران یا همان متاورس رنگ به روشی بسیار ساده امکان‌پذیر است. در گام اول، با استفاده از لپتاپ، کامپیوتر یا تلویزیون‌های هوشمندی که به اینترنت و مرورگر وصل هستند، می‌توانید به سادگی به دنیای متاورس رنگ وارد شوید. لینک ورود به این دنیای جذاب و متنوع به آدرس https://rgb.irpsc.com قرار دارد و زمان افتتاح گام اول این شهر مجازی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت اعلام شده است.

باید در نظر داشت که در ماه‌های اولیه، متاورس رنگ به عنوان نسخه بتا عرضه شده و پورسانت‌ها، چالش‌ها و جوایز با حداکثر پرداختی ارائه می‌شوند تا تمامی جوانب و امکانات آن مورد بررسی قرار گیرد و بهترین خصوصیت‌ها تقویت شود.

شهر مجازی ایران در ابتدا تصمیم دارد تمامی کشورهای جهان را تحریم و فیلتر کند و تنها با داشتن آی‌پی ایرانی، امکان ورود به این دنیای مجازی را فراهم کند.

یکی از مهم‌ترین قوانین اعمال شده در این شهر مجازی، ممنوعیت ثبت نام و داشتن چند حساب کاربری توسط یک شخص حقیقی است و در صورت نقض این قانون، جریمه‌هایی به اندازه‌ای متناسب با خسارت در نظر گرفته می‌شود.

اهداف شهر مجازی ایران شامل مدیریت یکپارچه خدمات، تولید، صادرات، فرهنگ‌سازی، همکاری گروهی، فروش، ایجاد اشتغال و دیگر مواردی است که هر گام اجرایی در اختیار جامعه ایرانی قرار می‌دهد. این شهر مجازی به عنوان یک فرصت جذاب برای توسعه کشور و اقتصاد ایران مطرح می‌شود.

در شهر مجازی متاورس رنگ، معرفی دوستان به عنوان پاداش شناخته می‌شود و با احراز هویت، پاداش به معرفین تعلق می‌گیرد. همچنین، با خرید محصولات موجود در فروشگاه متاورس، مقداری از مبلغ به عنوان پاداش به معرفین تعلق می‌گیرد.

در ساختار شهر مجازی متاورس رنگ، چالش‌های معرفی دوستان وجود دارد که به تعداد درخواست عضویت و پذیرش درخواست به فرد معرف پاداش‌های متفاوتی اهداء می‌شود. این پاداش‌ها قابلیت خرید و فروش دارند و افراد می‌توانند درآمد مستقیمی از آنها کسب کنند.

در خصوص قوانین باینری و سطح‌بندی، در این مرحله هیچ برنامه‌ریزی خاصی انجام نشده و پاداش به معرفین بر اساس سطحی از معرفی دوستان تعلق می‌گیرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی، افراد می‌توانند سوالات خود را به صورت مجزا در انجمن متاورس مطرح کنند.

تیم متاورس رنگ با انگیزه برای توسعه و تقویت ساختار مدیریت یکپارچه، امیدوار به ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور است و این پروژه می‌تواند به عنوان یک چشم‌انداز قدرتمند برای کشور در آینده نقش بسیار مهمی ایفا کند.

a5e47025d8cd76f788d13422d9f9466bae3837ed 2922 - چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 14, 2023
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 4 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1051 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

وزارت تعاون نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی- تولید کنندگان مدیریت بر مدیران نگرش ملی سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام فروشگاه حم تبلیغات بازار NFT متاورس رنگ خانه