چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

3

چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

 •  روش های ورودی گرفتن در شهر مجازی ایران چگونه می باشد ؟ و هر بازیکن چگونه می تواند در این شهر ورودی بگیرد ؟
 • برای وارد شدن به شهر مجازی ایران باید چه اقداماتی انجام داده ؟ و از چه طریقی می توان به شهر مجازی ایران ورود کرد ؟
 • برای وارد شدن به شهر مجازی ایران باید چه قوانینی را رعایت کرده و ؟ چه شرایطی داشته باشیم ؟ و این شرایط شامل چه آیتم هیی می شود ؟
 • قوانین ورود به شهر مجازی ایران از چه اصول و مرجعی تبعیت می کند ؟ و فلسفه و بنیان قوانین ورود به شهر مجازی ایران چه چیزهایی می باشد ؟
 • برای بدست آوردن شرایط لازم برای ورود به شهر مجازی ایران باید چه اقداماتی انجام داد ؟ و برای این کار از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟
 • ورود به شهر مجازی ایران چه مزیت هایی داشته و چه امتیازاتی را برای بازیکنان وارد شده به آن  اعطا می کند ؟ و با این امتیازات چه کارهایی می توان در شهر مجازی ایران انجام داد ؟
 • بازیکنان در شهر مجازی ایران از ورودی گرفتن های خود از بازی پاداش دریافت میکنند ؟ کم و کیف این پاداش ها به نسبت  ورودی های انجام شده چگونه می باشد ؟
 • سطح طراحی پلن های ورودی گیری در شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و در چه سطح از کلاس جهانی متاورس می باشد ؟
 • استقبال مردم ایران برای ورود به شهر مجازی ایران چگونه خواهد بود ؟ و چگونه  با ان مواجه خواهند شد 
 • آیا در پلن های ورودی گیری و دعوت از دوستان برای ورود به شهر مجازی ایران از شیوه ها و قوانین نتورک مارکتینگ نیز استفاده شده است؟
 •  تاثیرگذاری نت ورک مارکتینگ و پلن های عضوگیری  ان بر روی طراحی پلن دعوت از دوستان ,  در شهر مجازی ایران چگونه است ؟ و این تاثیرگذاری به اندازه بوده و در کدام بخش از قوانین ورود به شهر مجازی ایران بیشتر مشهود است ؟
 • آیا شهر مجازی ایران برای بالا بردن تعداد ممبر های خود و بازیکنان فعال می تواند از شیوه های ورودی گیری باینری استفاده نماید ؟
 • قانون باینری چقدر بر روی قوانین ورود به متاورس تاثیرگذار است و این تاثیرگذاری به چه میزان می باشد ؟
 •  

2d2e2a8a42b8af1cb513b8ab603a40f625a95410 227 - چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 14, 2023
گذاشتن نظر
2

روش ورود به شهر مجازی ایران بسیار ساده خواهد بود و در گام اول با استفاده از لپتاب ، کامپیوتر و تلویزیون های هوشمند متصل به مرورگر میتوانید به سادگی وارد متاورس رنگ شوید .لینکورود https://rgb.irpsc.com میباشد و زمان افتتاح گام اول ۲۵ اردیبهشت است.

درنظر داشته باشید متاورس رنگ یا همان شهر مجازی ایران در ماه های اولیه به صورت نسخه بتا میباشد و پورسانت ها ، چالش ها و جوایز با حداکثر پرداختی صورت می‌گیرد تا تمامی موارد بررسی گردد و بهترین خصوصیات افزایش یابد .

شهر مجازی ایران در گام اول تمامی کشور های کره خاکی را تحریم و فیلتر خواهد کرد و تنها با داشتن ip ایران شما قادر به ورود خواهید بود .

یکی از مهم ترین قوانین عدم ثبت نام و داشتن چند حساب کاربری توسط یک شخص حقیقی میباشد و جریمه متناسب با خسارت درنظر گرفته خواهد شد .

شهرمجازی ایران چشم انداز مدیریت یکپارچه خدمات ، تولید ، صادرات ، فرهنگ سازی ، همکاری گروهی ، فروش ، اشتغال و دیگر مواردی که هر گام اجرایی در اختیار جامعه ایرانی قرار می‌دهد خواهد بود .

معرفی دوستان در شهر مجازی متارنگ شامل پاداش است و پاداش در صورت احراز هویت صورت خواهد گرفت .

با خرید هریک از محصولات موجود از فروشگاه متارنگ مبلغی به عنوان پاداش در اختیار معرف قرارخواهد گرفت .

چالشی تحت عنوان معرفی دوستان در ساختار شهر مجازی متارنگ موجود است و این چالش متناسب با درخواست عضویت و قبول درخواست به فرد معرف پاداش های متفاوتی هدیه خواهد داد ، تمامی پاداش ها قابلیتخرید و فروش خواهد داشت و شما میتوانید در این موارد کسب درآمد مستقیم داشته باشید .

درخصوص قوانین باینری و سطح بندی هیچ گونه برنامه ریزی صورت نگرفته است و در گام اول تنها به صورت سطحی پاداش به معرف تعلق می‌گیرد .

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید سوال خود دا به صورت مجزا در انجمن حم مطرح نمایید .

انگیزه تیم متارنگ برای توسعه ساختار مدیریت یکپارچه می‌تواند چشم انداز قدرتمندی در اشتغال کشور و اقتصاد در گردش داشته باشد .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 14, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

شهر مجازی ایران یعنی متاورس رنگ، با تمامی امکانات و قابلیت‌هایش به عنوان یک فضای دیجیتال پرفراز و نشیب واقعیت مجازی، به افراد ایرانی فرصتی بی‌نظیر برای تعامل، تجارت، خلقیت و مشارکت اجتماعی ارائه می‌دهد. ورود به این دنیای دیجیتال بسیار ساده و با لینک معرفی شده امکان‌پذیر است.

گذاشتن نظر
2

این سوال من هم هست

Metaverse1111 سوال پاسخ داده شده آوریل 23, 2022
گذاشتن نظر
1

340765d8be5fdd0e121927b31bb528c218270701 796 - چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

به طرز شگفت‌انگیزی به عمق وسیع دنیای متاورس رنگ پا گذاشته‌ایم، یک قلمرو بی‌نهایت از خیال و واقعیت مجازی که توسط تکنولوژی‌های روز و برترین ابزارها ساخته شده است. در این ابداع بی‌همتا، شما می‌توانید تجربه‌ی منحصربه‌فردی از زندگی کنید، شخصیت مورد علاقه خود را آفریده و به همراه دیگر کاربران به دنیای مجازی پرطرفداری سفر کنید.

شما در متاورس رنگ نه تنها می‌توانید هویت مجازی خود را شکل دهید، بلکه می‌توانید به دلخواه شخصیتی هیجان‌انگیز و منحصربه‌فرد را آفریده و در این دنیای واقعیت مجازی از توانایی‌ها و مهارت‌های خارق‌العاده‌ای بهره‌مند شوید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا با آزادی خلاقیت خود، هر آنچه را که زندگی واقعی نیازمند آن است، بوجود آورید.

در این فضای اجتماعی زیبا، ارتباط با دیگر کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید به جمع دوستانی جدید ملحق شوید، با افرادی با علاقه‌ها و ایده‌های مشترک، دوستی بسازید و از امکان گفتگوها و چت‌های آنلاین لذت ببرید. از تجارب چندنفره و بازی‌های جمعی در این دنیای پرانرژی بهره‌برداری کنید و لحظاتی فراموش‌نشدنی را با دوستان خود سپری کنید.

اقتصاد موازی همچنین یکی از ارکان جذاب دنیای متاورس رنگ است. شما می‌توانید تاجری باهوش باشید و کالاها و خدمات را به دیگران به فروش برسانید، یا با خرید کالاها و خدمات از دیگران، اقتصاد خود را بنا کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا در یک بازار پویا و رقابتی فعالیت کنید و مهارت‌های تجاری خود را به ارمغان بیاورید.

وقت آن رسیده که خود را به گرمای دنیای متاورس رنگ بپیوندید. تنها کافی است اطلاعات کاربری خود را وارد کنید و سپس در معماری شگفت‌انگیز این جهان آفریده‌شده شرکت کنید. با یک کلیک ساده، به این جادویی‌ترین ابداع فناوری وارد شوید و از تجربه‌ی بی‌نظیر و فراموش‌نشدنی در دنیای مجازی متاورس رنگ بهره‌مند شوید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 14, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ به عنوان یک دنیای مجازی فراگیر و پرطرفدار با تکنولوژی پیشرفته، یک تجربه بی‌نظیر از تعامل و خلقیت را برای کاربران خود ارائه می‌دهد. این دنیا به شما امکان می‌دهد تا هویت مجازی خود را به دلخواه شکل دهید و با دیگران در یک محیط پویا و تعاملی ارتباط برقرار کنید.

گذاشتن نظر
0

ورود به شهر مجازی ایران یا همان متاورس رنگ به روشی بسیار ساده امکان‌پذیر است. در گام اول، با استفاده از لپتاپ، کامپیوتر یا تلویزیون‌های هوشمندی که به اینترنت و مرورگر وصل هستند، می‌توانید به سادگی به دنیای متاورس رنگ وارد شوید. لینک ورود به این دنیای جذاب و متنوع به آدرس https://rgb.irpsc.com قرار دارد و زمان افتتاح گام اول این شهر مجازی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت اعلام شده است.

باید در نظر داشت که در ماه‌های اولیه، متاورس رنگ به عنوان نسخه بتا عرضه شده و پورسانت‌ها، چالش‌ها و جوایز با حداکثر پرداختی ارائه می‌شوند تا تمامی جوانب و امکانات آن مورد بررسی قرار گیرد و بهترین خصوصیت‌ها تقویت شود.

شهر مجازی ایران در ابتدا تصمیم دارد تمامی کشورهای جهان را تحریم و فیلتر کند و تنها با داشتن آی‌پی ایرانی، امکان ورود به این دنیای مجازی را فراهم کند.

یکی از مهم‌ترین قوانین اعمال شده در این شهر مجازی، ممنوعیت ثبت نام و داشتن چند حساب کاربری توسط یک شخص حقیقی است و در صورت نقض این قانون، جریمه‌هایی به اندازه‌ای متناسب با خسارت در نظر گرفته می‌شود.

اهداف شهر مجازی ایران شامل مدیریت یکپارچه خدمات، تولید، صادرات، فرهنگ‌سازی، همکاری گروهی، فروش، ایجاد اشتغال و دیگر مواردی است که هر گام اجرایی در اختیار جامعه ایرانی قرار می‌دهد. این شهر مجازی به عنوان یک فرصت جذاب برای توسعه کشور و اقتصاد ایران مطرح می‌شود.

در شهر مجازی متاورس رنگ، معرفی دوستان به عنوان پاداش شناخته می‌شود و با احراز هویت، پاداش به معرفین تعلق می‌گیرد. همچنین، با خرید محصولات موجود در فروشگاه متاورس، مقداری از مبلغ به عنوان پاداش به معرفین تعلق می‌گیرد.

در ساختار شهر مجازی متاورس رنگ، چالش‌های معرفی دوستان وجود دارد که به تعداد درخواست عضویت و پذیرش درخواست به فرد معرف پاداش‌های متفاوتی اهداء می‌شود. این پاداش‌ها قابلیت خرید و فروش دارند و افراد می‌توانند درآمد مستقیمی از آنها کسب کنند.

در خصوص قوانین باینری و سطح‌بندی، در این مرحله هیچ برنامه‌ریزی خاصی انجام نشده و پاداش به معرفین بر اساس سطحی از معرفی دوستان تعلق می‌گیرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی، افراد می‌توانند سوالات خود را به صورت مجزا در انجمن متاورس مطرح کنند.

تیم متاورس رنگ با انگیزه برای توسعه و تقویت ساختار مدیریت یکپارچه، امیدوار به ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور است و این پروژه می‌تواند به عنوان یک چشم‌انداز قدرتمند برای کشور در آینده نقش بسیار مهمی ایفا کند.

a5e47025d8cd76f788d13422d9f9466bae3837ed 2922 - چگونه وارد شهر مجازی ایران شویم ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 14, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1642 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات