متاورس رنگ به زبان ساده ؟

2

متاورس رنگ به زبان ساده ؟

 • ایا همانطور که از نام ان مشخص است ما در پروژه متاورس رنگ با نمونه ای متاورس روبه رو هستیم که ساخت کشور ایران بوده و بومی می باشد ؟
 • ایا می توان تعریفی ساده و روان در حدی که پیر و جوان و کودک نیز از کاملا تفهیم شوند از پروژه متاورس رنگ ارئه داد ؟
 • ساخت این پروژه که برای نخستین بار در ایران و حتی خاورمیانه انجام می گیرد و نام ان متاورس رنگ می باشد از چه فاز هایی تشکیل شده است ؟
 • در فاز اول  این پروژه بزرگ آیا برای درآمدزایی و پولسازی کاربران ان راهکاری اندیشده شده است که مختص پروژه متاورس رنگ باشد ؟ و این راهکار چگونه است ؟
 • سیستم درآمد زایی و پاداش دهی در بازی های متاورس رنگ را به زبان ساده توضیح دهید ؟
 • روش تراکنش و تبادل ارز در فضای مجازی متاورس رنگ را به شکلی کاملا قابل فهم برای همه لطفا توضیح دهید ؟
 • خرید و فروش زمین های مجازی در متاورس رنگ به چه شکل انجام می شود و اساسا منظور از خرید و فروش زمین مجازی در ایران چگونه است ؟
 • در چه پلتفرم هایی می توان از پکیج های متاورس رنگ استفاده نمود و وارد دنیای مجازی ان شد ؟
 • نقش رنگ در این پروژه چگونه است و چقدر در پروژه متاورس رنگ رنگها اهمیت دارند ؟
 • بازی های موجود در این پروژه ایا کاملا ایرانی بوده و به لحاظ داستانی و شخصیت سازی نیز در متاورس رنگ بازی ها ایرانیزه شده اند ؟
 • ایا در این پروژه برای اشتغال زایی و کارآفرینی طراحی و پیش بینی خاصی انجام شده است که تنها در متاورس رنگ نمونه ی ان را بتوان یافت ؟
 • در این پروژه تا چه حد به بومی سازی متاورس  و استفاده از ویژگی های ایران در نسخه های ارائه شده از سوی متاورس رنگ اهمیت داده شده و به ان پرداخته شده است ؟
 •  

8b16392db23479b9568091b9f6b5f87808d5c344 227 - متاورس رنگ به زبان ساده ؟

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 10, 2023

متاورس به عنوان یک شبکه‌ مجازی عمل کرده که در آن کاربران قادر خواهند بود با یکدیگر و با دیگر اجزای محیط اطراف خود تعامل کنند. به عبارتی دیگر، در دنیای متاورس افراد به صورت آنلاین و مجازی به نقش‌آفرینی می‌پردازند

گذاشتن نظر
1

اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم که متاورس رنگ چیست میبایست توضیح دهیم متاورس رنگ یک پلتفرم داخلی بر پایه جهان موازی و مجازی بوده که اهداف آن به سوی توسعه و پیشرفت علم و دانش ، اقتصاد و سرمایه گذاری ، و توسعه جامعه ارتباطی بین افراد است . از این رو افراد میتوانند با استفاده از آواتار خود در محیط سه بعدی واقعیت افزوده ، وب و اپلیکیشن تعاملات ارتباطی از جمله سرمایه گذاری ، خرید و فروش ، آموزش و کسب علم و برخی فعالیت های دیگر بپردازند و باید توجه داشت که متاورس رنگ تحت پشتیبانی جهان وب3 خواهد بود 444edad71a69bf0d43da0631e8a2ec7171fbb5e2 2922 - متاورس رنگ به زبان ساده ؟.

saeed.zajkani ارسال نظر جدید می 7, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ شما
در ادامه باید عرض کنم که متاورس رنگ علاوه بر اینکه یک پلتفرم قدرتمند برای درآمدزایی و توسعه علم و فناورس می باشد یک تمدن و فرهنگ مجازی نوظهور نیز هست که مبتنی بر عملکرد شهروندان خود می باشد و با نظارت هوش مصنوعی به سمت یک جامعه مجازی آرمانی حرکت می کند
اما آیا متاورس و جامعه مجازی آن تا چه حد می تواند بر روی دنیای حقیقی تاثیرگذار بوده و آن را شبیه به خود کند ؟؟؟؟؟؟؟
آیا اساسا متاورس رنگ برای تغییر در وضعیت دنیای حقیقی وظیفه ای بر دوش خود دارد ؟؟؟؟

گذاشتن نظر
1

متاورس به عنوان یک شبکه‌ مجازی عمل کرده که در آن کاربران قادر خواهند بود با یکدیگر و با دیگر اجزای محیط اطراف خود تعامل کنند. به عبارتی دیگر، در دنیای متاورس افراد به صورت آنلاین و مجازی به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

Mohammad rahmani سوال پاسخ داده شده آگوست 19, 2022
گذاشتن نظر
0

ffd4a0cdab270f35ee1f3f550083224e1db69966 796 - متاورس رنگ به زبان ساده ؟

متاورس رنگ یک پلتفرم داخلی بر پایه جهان موازی و مجازی است که در آن افراد می‌توانند در جهانی واقعیت مجازی و سه بعدی، از طریق آواتارهای خود، با یکدیگر تعامل کنند و انواع فعالیت‌ها را انجام دهند. هدف اصلی متاورس رنگ توسعه و پیشرفت علم و دانش، اقتصاد و سرمایه‌گذاری، و توسعه جامعه ارتباطی است.

با استفاده از متاورس رنگ، افراد می‌توانند در محیطی سه بعدی واقعیت افزوده و مجازی، با آواتارهای خود تعامل کنند. آواتارها نمایندگان دیجیتالی افراد هستند که در جهان مجازی حرکت می‌کنند و عملکرد آنها توسط کاربران کنترل می‌شود. این امکان به افراد می‌دهد که در محیطی تقریباً واقعی به صورت آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و انواع فعالیت‌ها را انجام دهند.

متاورس رنگ بر پایه جهان موازی و مجازی استوار است. جهان موازی یا “متاواقعیت” به محیطی اطلاق می‌شود که در آن عناصر جهان واقعی با عناصر مجازی ترکیب شده‌اند. این به افراد امکان می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای مجازی، اطلاعات و اجسام مجازی را در جهان واقعی تجسم کنند و با آنها تعامل کنند.

در متاورس رنگ، افراد می‌توانند از طریق این پلتفرم به انواع فعالیت‌ها بپردازند. برخی از این فعالیت‌ها شامل سرمایه‌گذاری، خرید و فروش محصولات، آموزش و یادگیری، برگزاری جلسات و همایش‌ها، گردشگری مجازی و بسیاری دیگر است. با استفاده از ویژگی‌های پیشرفته متاورس رنگ، افراد می‌توانند به صورت آنلاین و تقریباً واقعی در محیطی همچون شهرها، مراکز خرید، دانشگاه‌ها و سایر مکان‌ها حضور داشته باشند.

متاورس رنگ در آینده با پشتیبانی جهان وب3 عرضه خواهد شد. جهان وب3 به معنای نسل بعدی اینترنت است که بر پایه تکنولوژی‌هایی همچون واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و سایر فناوری‌های نوین ساخته می‌شود. پشتیبانی از متاورس رنگ از طریق جهان وب3 این پلتفرم را به یک سطح جدید از واقعیت و تعاملات آنلاین خواهد رساند.

2 / 2

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 10, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1349 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات