ساخت فروشگاه اختصاصی در متاورس رنگ چگونه است ؟

1

ساخت فروشگاه اختصاصی در متاورس رنگ چگونه است ؟

 • ساخت فروشگاه اختصاصی در شهر مجازی ایران دارای چه شرایط و معیار هایی می باشد تا مورد تایید متاورس رنگ قرار گیرد ؟
 • ساخت فروشگاه اختصاصی بر روی یک ملک مجازی در شهر مجازی ایران به چه صورت می باشد و ایا می توان بر روی هر ملک مجازی در متاورس رنگ فروشگاه اختصاصی احداث نمود ؟
 • ایا میتوان ملکی مجازی را که کاربری دیگری دارد برای ساخت یک فروشگاه اختصاصی در شهر مجازی ایران اجاره داد؟ و این انتقال کاربری به مستاجر در متاورس رنگ چگونه است ؟
 • برای ساختن یک فروشگاه اختصاصی در شهر مجازی ایران به چه امکانات و شرایطی نیاز است ؟ و تفاوت ان با فروشگاه های معمولی در متاورس رنگ در چیست ؟
 • ساخت یک فروشگاه بر روی یک ملک مجازی در شهر مجازی ایران باید در چه کلاسی انجام بگیرد و برای این کار چه عواملی دخیل هستند تا کلاس مورد نظر متاورس رنگ بدست آید ؟
 • نمای فروشگاه اختصاصی در ساخت  و تعیین کاربری و رتبه بندی آن در شهر مجازی ایران چه تاثیری دارد ؟ و چه نمایی مورد تایید حداقلی متاورس رنگ می باشد ودر رتبه بندی آن قرار می گیرد ؟
 • یک فروشگاه اختصاصی در یک محله از شهر مجازی ایران تا چه شعاعی را می تواند پوشش دهد و به ازای هر محله در متاورس رنگ چند فروشگاه اختصاصی می توان احداث نمود ؟
 • توسعه محله ها  و بالارفتن قیمت زمین های ان محله در شهر مجازی ایران چقدر به داشتن فروشگاه اختصاصی در ان محله در متاورس رنگ بستگی دارد ؟
 • بعد از ساخت و تجهیز فروشگاه اختصاصی در شهر مجازی ایران تا چند بار می توان ان را توسط ویرایشگرها در متاورس رنگ ویرایش نمود ؟
 • بازیکنان در چه مرحله ای و با چه امتیازی قادر خواهند بود در شهر مجازی ایران یک فروشگاه اختصاصی راه اندازی نمایند ؟ و این کار برای انها تا چه حد در متاورس رنگ هزینه بر می دارد ؟
 • هزینه اجاره کارگر و تهیه ابزار ساخت فروشگاه در شهر مجازی ایران چگونه تامین می شود؟ ایا هزینه اجاره کارگر به صورت توافقی در بیرون از بازی متاورس رنگ انجام می شود ؟

39c617a7011b13dc0ad15f7e4beac2aa4c1130ab 227 - ساخت فروشگاه اختصاصی در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار جولای 23, 2023
گذاشتن نظر
1

در متاورس راه های زیادی برای سرمایه گذاری و کسب درآمد وجود دارد که باعث میشود سرمایه افراد چندین برابر شود ، یکی از برترین راه های کسب درآمد در جهان موازی ارائه محصولات و فروش آنها است که این موضوع به اصطلاح نیازمند بستری مورد تایید و توجه مخاطبین است تا افراد و شهروندان را به طور ناخودآگاه به این محصولات جذب نماید . از این رو افراد میبایست برای تاسیس فروشگاه سازه ای مخصوص در نظر داشته باشند ، برای انجام این موضوع افراد میبایست در وحله اول یک VOD تجاری خریداری نمایند تا بتوانند با توجه به کاربری آن فروش محصولات خود را آغاز نمایند ، اما باید توجه داشت برای ساخت فروشگاه اختصاصی خود میبایست در زمانی که میخواهید سازه فروشگاه خود را بنا کنید در متارنگ دو گزینه مختلف ” ساخت بنا پیش فرض ” و ” ساخت بنا اختصاصی ” وجود دارد که شما میتوانید با انتخاب هر یک سازه خود را بر روی VOD تجاری بنا نمایید اما تفاوت این دو این است که افراد با انتخاب ساخت بنا اختصاصی میتوانند آپشن های مخصوص و دلخواه خود را به سازه اضافه نمایند . و موجب بیشتر دیده شدن و مورد توجه بودن فروشگاه خود واقع شوند . 63a8087156fe1fc8ddd427ec02dc4ec128ac2582 2922 - ساخت فروشگاه اختصاصی در متاورس رنگ چگونه است ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید می 2, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ شما
در ادامه باید خاطرنشان کنم که در متاورس رنگ به طبع همه چیز مجازی می باشد و با تنها به تصویری نهایتا سه بعدی از اشیا دسترسی داریم و برای اینکه این فروشضگاه ها در دنیای فیزیک نیز تاثیرگذار بوده و مورد استفاده قرار بگیرند باید تعامل قدرتمندی میان دنیای مجازی و دنیای فیزیک برقرار گردد تا خدمات به طور کامل ارائه گردد . آیا در متاورس رنگ این تعامل با دنیای فیزیک برای ارائه خدمات یک فروشگاه وجود دارد ؟؟؟؟

گذاشتن نظر
0

c9c0eb29613f5c262aeea819f4007fd62e9dc211 796 - ساخت فروشگاه اختصاصی در متاورس رنگ چگونه است ؟

در دنیای کسب و کار، راه‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد وجود دارد که می‌تواند سرمایه افراد را چندین برابر کند. یکی از روش‌های برتر در جهان برای کسب درآمد، ارائه محصولات و فروش آنها در بازار موازی است. این موضوع به اصطلاح نیازمند بستری مناسب و توجه مخاطبین است تا افراد و شهروندان به طور ناخودآگاه به این محصولات جذب شوند. به همین دلیل، افراد برای تاسیس یک فروشگاه مجازی خود نیاز به بررسی و استفاده از یک سازه مناسب دارند.

برای شروع، شما می‌توانید یک VOD تجاری را تهیه کنید. با استفاده از این VOD تجاری و با توجه به نوع کسب و کاری که در نظر دارید، می‌توانید فروش محصولات خود را آغاز کنید. در انتخاب سازه فروشگاه خود، باید به این نکته توجه کنید که آیا می‌خواهید یک فروشگاه استاندارد راه‌اندازی کنید یا یک فروشگاه اختصاصی و منحصر به فرد.

در متارنگ، شما دو گزینه برای ساخت فروشگاه خود خواهید داشت: “ساخت بنا پیش‌فرض” و “ساخت بنا اختصاصی”. با انتخاب “ساخت بنا پیش‌فرض”، شما می‌توانید فروشگاه خود را روی VOD تجاری خود بنا کنید. اما با انتخاب “ساخت بنا اختصاصی”، شما می‌توانید آپشن‌ها و امکانات خاص و دلخواه خود را به سازه فروشگاه اضافه کنید. این کار می‌تواند باعث افزایش دیده شدن و جذابیت فروشگاه شما شود

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 10, 2023
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1233 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات