سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

 • سایت شهر مجازی ایران از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ و دارای چه ویژگی هایی می باشد ؟
 • کاربران در سایت شهر مجازی ایران به چه امکاناتی می توانند دست یابند ؟
 • در سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به کاربران ارائه میشود؟
 • وظیفه سایت شهر مجازی ایران چیست؟ و چه کارکردی دارد؟
 • برای ورود به به سایت شهر مجازی ایران چه اقداماتی باید انجام داد؟
 • ورود و عضویت در سایت شهر مجازی ایران چه مزیت هایی می تواند برای کاربران داشته باشد ؟
 • در طراحی  سایت شهر مجازی ایران طراحان و و برنامه نویسان آن از چه ویژگیهایی بهره گرفته اند؟
 • سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به شهروندان شهر مجازی ارائه می دهد و این خدمات شامل چه چیزهایی می شود؟
 • آیا خرید و فروش زمین ها در شهر مجازی ایران از طریق سایت این شهر مجازی انجام می گیرد؟
 • آیا بازار nft ها و خرید و فروش انها از طریق سایت شهر مجازی ایران انجام می گیرد ؟
 •  

faaefb8c23813383800d10f6ad7fb4bc881c226c 227 - سایت شهر مجازی ایران چیست ؟

kotam145 سوال پاسخ داده شده می 12, 2022
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه

با سلام 

درخصوص پاسخ به سوال شما جناب آقای زاجکانی در خصوص ” سایت شهر مجازی ایران چیست ؟ ” باید عرض شود که در حال حاضر به تاریخ ثبت این محتوا اولین ساختار هدفمند یک شهر مجازی متناسب با رفع نیاز جامعه ایرانی متارنگ یا همان متاورس رنگ میباشد و به همین منظور بنده در ادامه به سوالات مطرح شده توسط شما پاسخ خواهم داد .

 1. سایت شهر مجازی ایران از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ و دارای چه ویژگی هایی می باشد ؟ سایت شهر مجازی ایران یا همان متارنگ از ساختار مدیریت یا پنل مدیریت کارمندان ، پنل مدیریت هیئت مدیره ، پنل مدیریت سرمایه گذاران ، پنل مدیریت شهروندان ، پنل مدیریت دارندگان فروشگاه ، پنل مدیریت دارندگان آموزشگاه و دیگر پنل های تخصصی و فوق تخصصی که با هدف ایجاد ساختار اختصاصی توسط متقاضی درنظر و ایجاد شده است . از ویژگی های منحصر به فرد شهر مجازی میتوان به ساختار چالش ها ، خدمات تخصصی شهروندی ، سطوح طبقه بندی ، دنیای سه بعدی ، ارزهای داخلی و موارد دیگری که هرکدام با هدف بهبود عملکرد در چرخه اقتصاد ، فرهنگ و اشتغال اشاره کرد .
 2. کاربران در سایت شهر مجازی ایران به چه امکاناتی می توانند دست یابند ؟ کاربران میتوانند از امکاناتی که در سطوح مختلف بدست می آورند دست یابند و این ساختار به صورتی ایجاد شده است که شهروند پس از گذراندن مراحل علوم و تخصص کافی نسبت به دریافت خدمات را بدست خواهد آورد . از امکانات خاص شهر مجازی ایران ارتباط میانی با دیگر کشور ها به جهت بهبود عملکرد صادرات و مبارزه با تحریم های استکبار میباشد .
 3. در سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به کاربران ارائه میشود؟ خدمات ارائه شده به کاربران شامل بستر های ارتباط جمعی ، جزئیات موقعیت های شهری ، گردشگری ، فرهنگی و خدماتی ، خدمات ایجاد کسب و کار آنلاین متناسب با تخصص فرد بر پایه دو بعد و سه بعد . خدمات فرهنگی متناسب با شاخص های بومی کشور .
 4. وظیفه سایت شهر مجازی ایران چیست؟ و چه کارکردی دارد؟ از وظایف اصلی سایت شهر مجازی ایران میتوان به اشتغال آفرینی و توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی خدماتی اشاره کرد و چرخه گردش اقتصاد داخلی در کوتاه ترین بازه زمانی به بیشترین تراکنش هدفمند توسعه خواهد یافت .
 5. برای ورود به به سایت شهر مجازی ایران چه اقداماتی باید انجام داد؟ اقدامات خاصی نیاز نیست شما میتوانید با استفاده از دامین سایت متارنگ وارد شهر مجازی ملی شوید .
 6. ورود و عضویت در سایت شهر مجازی ایران چه مزیت هایی می تواند برای کاربران داشته باشد ؟ از مزیت های شهر مجازی تولید شده توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میتوان به سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت اشاره کرد و از دیگر مزیت های آن ایجاد کارت های شهروندی هوشمند به جهت دریافت خدمات در لحظه به صورت زنجیره ای اشاره نمود .
 7. در طراحی  سایت شهر مجازی ایران طراحان و و برنامه نویسان آن از چه ویژگیهایی بهره گرفته اند؟ درخصوص طراحی فاز های اجرایی شهر مجازی متارنگ ساختار ها و الگوریتم های درنظر گرفته به صورت بومی سازی شده میباشد و بیش از 70% الگوریتم ها نمونه مشابهی ندارد و به همین منظور با استفاده از دانش متخصصین کشور توانسته ایم ویژگی های منحصر به فردی را برای ایجاد زنجیره ای خدماتی متناسب با نیاز جامعه فراهم آوریم ، البته لازم به ذکر است ساختار طراحی شده با هدف توسعه متناسب با نیاز لحظه ای شهروندان درحال بررسی میباشد .
 8. سایت شهر مجازی ایران چه خدماتی به شهروندان شهر مجازی ارائه می دهد و این خدمات شامل چه چیزهایی می شود؟ درخصوص خدمات ارائه شده در همین صفحه توضیحاتی داده شده است .
 9. آیا خرید و فروش زمین ها در شهر مجازی ایران از طریق سایت این شهر مجازی انجام می گیرد؟ برای خرید املاک و مستغلات در شهر مجازی ایران که تنها یک لایه از خدمات میباشد میتوان گفت بله تنها روش در حال حاضر خرید از سامانه پس از عضویت میباشد .
 10. آیا بازار nft ها و خرید و فروش انها از طریق سایت شهر مجازی ایران انجام می گیرد ؟ درخصوص خرید NFT میتوان گفت هر کالایی که در شهر مجازی متارنگ تولید شود و اختصاصا در این ساختار به صورت منحصر باشد قابلیت ثبت NFT داخلی دارد و انتشار آن در ایران ممنوع و عرضه آن تنها توسط صاحب آن صورت خواهد گرفت .

پیشنهاد بنده به شما عزیزان مطالعه اولین شهر مجازی ایران است .

kotam145 ارسال نظر جدید می 12, 2022
kotam145 اظهار نظر کرد

ممنون از توضیحات کامل شما جناب قدیری

گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با عرض سلام و خسته نباشید.

در خصوص جواب سوال 10 لطفا توضیحات بیشتری بدین و اگه انتشار nft در ایران ممنوع باشه ما از چه طریقی میتونیم اونها رو نشر و به فروش برسونیم؟

kotam145 ارسال نظر جدید می 14, 2022
حسین قدیری اظهار نظر کرد

درود بر شما
عرضم به حضورتان تبدیل یک محصول مجازی به NFT یعنی شما با داشتن یک پروتوکل امنیتی میتوانید یک کالای مجازی را انحصاری کنید و تعلق آن را به نام صاحب آن ثبت نمایید واین ساختار توسط بازار هایی ثبت میشود و درحال حاضر پشتوانه امنیت آنها کوین ها میباشند وایران هم در آینده ای نچندان دور دارای کوین داخلی خواهد شد و پشتوانه NFT های متارنگ .
درنظر بگیرید محصولات مجازی داخل متارنگ مانند زمین ها ، آواتار ها ، کلید ها و دیگر موارد همه در گام اول به صورت داخلی معامله میشود و با پروتوکل NFT برای صاحب آن ثبت خواهد شد.
درخصوص فروش NFT متارنگ چند بازار قدرتمند داخلی وجود دارد که طبقه بندی و جزئیات این بازار های متفاوت از بازار های حاجی میباشد و خدمات گسترده تری در اختیار شهروندان قرار خواهد داد .

kotam145 اظهار نظر کرد

ممنون

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها136 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا