بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بهترین متاورس بومی ایرانی برای کیست؟

هدف بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟

بهترین متاورس بومی ایرانی برای چه شرکتی است؟

2723112f7e71fc00cd0835d4416e76dbbaa69706 2427 - بهترین متاورس بومی ایرانی | متاورس رنگ

چشم انداز بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟

سرمایه گذاری در بهترین متاورس بومی ایرانی به چه صورت است؟

در بهترین متاورس بومی ایرانی چه کارهایی می توان انجام داد؟

حسین قدیری پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین می 11, 2022
گذاشتن نظر
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه

درخصوص سوال بهترین متاورس بومی توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهم داد

متاورس ساختاری هدفمند است و برای بومی سازی آن میبایست عناصر حیاتی متناسب با نیاز جامعه را درنظر گرفت و درنتیجه راهکاری برای حل مشکلات پیش رو و چشم اندازی باشکوه برای شهروندان باشد .

  1. بهترین متاورس بومی ایرانی برای کیست؟درخصوص بهترین متاورس ایران و اینکه برای چه کسی است میتوان گفت هنوز متاورسی برای ایران ایجاد نشده است و درحال حاضر تنها ساختار متاورسی که ما در جریان روند تولید آن هستیم متاورس رنگ یا همان متارنگمیباشد و زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد .
  2. هدف بهترین متاورس بومی ایرانی چیست؟در خصوص این سوال جواب بنده در خصوص بخشی از هدف و چشم انداز متارنگ میباشد و میتوان به گزینه هایی نظیر اشتغالزایی هدفمند با پتانسیل یک هزارنفر در یکسالگی ، چرخه اقتصادی متفاوت با هدف ایجاد گردش مالی گسترده ، ایجاد اقتصاد کلان صادراتی در گام دوم اجرایی ، تحریم شکنی در زمینه انتقال و تبادل محصول با کشور های همسایه در گام دوم ، ایجاد مرز دیجیتال ، ایجاد ارزهای دیجیتال داخلی متفاوت از نوسان حبابی ، توسعه علوم کشور در زمینه علوم روز ، هدف دهی به ساختار جامعه با علوم روز ، نیاز سنجی کشور در تمامی موارد مصرفی ، ایجاد جامعه مجازی به صورت دو بعدی و سه بعدی ، ایجاد بزرگترین بانک اطلاعاتی هوش مصنوعی در کشور و میتوان شاهکاری متنافت از هرآنچه در حال حاضر ایجاد شده است را در گام سوم مشاهده نمایید .
  3. بهترین متاورس بومی ایرانی برای چه شرکتی است؟متاورس رنگ با نام های دیگری اعم از “ متارنگ ،  MetaRang ، متاورس ملی ، متاورس rgbMETARGB ، Meta Color در موتورهای جستجو ایندکس شده است که تمامی این موارد متعلق به شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و سرمایه گذاران میباشد .
  4. سرمایه گذاری در بهترین متاورس بومی ایرانی به چه صورت است؟پاسخ بنده در خصص متاورس رنگ میباشد و در خصوص پاسخ به سوال سرمایه گذاری میتوان گفت فعالیت های فیزیکی در جامعه جهانی در دنیای مجازی بدون محدودیت است چراکه ساختار متارنگ با هدف کسب رضایت جامعه با توان 100% گام های خود را استوار برخواهد داشت و به همین منظور سرمایه گذاران میتوانند پس از افتتاح مرحله به مرحله اقدام به سرمایه گذاری بر روی پلن های اجرایی نمایند .
  5. در بهترین متاورس بومی ایرانی چه کارهایی می توان انجام داد؟کارهایی که متناسب با قوانین کشور در فیزیک باشد به صورت موازی بستر سازی خواهد شد و شهروندان میتوانند وقت خود را برای توسعه و کسب و کار سپری کنند ، اشتغال در متارنگ بدون محدودیت است و میتوان گفت هزاران شغل با تفاوت های بینظیر در اختیار شهروندان قرارخواهد گرفت و درنظر گرفته شود در گام دوم اجرایی بخش عظیمی از آورده مالی به صورت صادرات علم و تکنولوژی در گردش مالی شهروندان قرار خواهد گرفت .

پیشنهاد بنده مطالعه اولین شهر مجازی متاورس ایران .

kotam145 ارسال نظر جدید می 12, 2022
kotam145 اظهار نظر کرد

بسیار عالییی

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها172 times
  • پاسخ ها1 پاسخ

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

دم روباه شاهد ماست !! 3 پاسخ ها | 1 رای
باغ حیوانات درنده 4 پاسخ ها | 2 آرا