فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

1

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در چه بخش هایی می تواند متاورس رنگ را تقویت نموده و در آن حوزه ها فعالیت نماید ؟

برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است ؟

با وجود بنیاد معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ  فضای رقابتی در  بین مشاغل مشابه چگونه میشود ؟

79807a9662ed38ec5e9d11b97121185403b0c775 227 - فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
2

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در دنیای موازی متاورس رنگ مانند سایر فروشگاه ها اقدام به شروع فعالیت خود در متارنگ میکند و تفاوتی با سایز فروشگاه ها در خیلی از زمینه ها ندارد فقط میتواند بازدهی بالایی نسبت به سایر فروشگاه های نوپا داشته باشد که با این حال میتواند موجب رونق گرفتن و دیده شدن سایر فروشگاه ها شود.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g49 3 - فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و نهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و نهم به یک سوال وِیژه شما پاسخ میدهیم پاسخ را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, اپارات, نماشا, جعبه و دلفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات و پیشنهاداتتون را زیر ویدیو بارگذاری بکنید.

مدنی: بله, خب دوستان مبحث این بخش ما دررابطه فروشگاه ملی در متاورس رنگ است

پرسیده شده است که فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد یا خیر؟

قدیری: عرضم به حضور شما ما اقای مدنی یک سامانه ای که خیلی وقت است باهاش کار میکنیم سامانه خودمان است به نام فروشگاه ملی میشود گفت یک 5 سالی است که ما در حال خدمت رسانی به جامعه ایرانی است و محصولات متفاوتی دارد در دسته بندی ها مختلف اینکه فروشگاه ملی یک بیس نمایشی سه بعدی داشته باشد در متاورس رنگ مسلما مثل فروشگاه های دیگر این امکان را دارد و میتواند از این خصوصیت استفاده بکند و خب اینکه فروشگاه ملی در متاورس رنگ حضور پیدا میکند و ما پشتیوانش میکنیم مسلما یک سری پلن ها برای تمامی فروشگاه ها داریم و این پلن ها برای فروشگاه ملی هم هست نه چیزی که بخواهیم خیلی ویژش بکنیم نه اینکه بگیم فروشکاه ملی متفاوت است و ….. نه, مثل فروشگاه های دیگه همان پلن ها و خدمات را دارد و مسلما مشتری های خودش را هم میاورد و میتوانند مشتری ها وارد فروشگاه های دیگر هم بشوند و این از خصوصیات فروشگاه ملی است

مدنی:

پرسیده شده است که فروشگاه ملی در چه بخش هایی میتواند متاورس رنگ را تقویت کند و در ان حوزه ها فعالیت بکند؟

مدنی: شما تقریبا جوابش را دادید

قدیری: بله, خب اینکه مشتری های خودش را مسلما وارد متاورس رنگ میکند البته مشتری هایی که محصول را بخواهند به صورت سه بعدی ببینند چون بستر دو بعدی را یک ساب دامین مجزا دارد که خیلی وقت است دارد فعالیتش را میکند ولی خب وقتی مستقیم بیاید داخل متاورس رنگ بیس اجراییش را بزند مشتری ها را به سمت متارنگ بکشد و در نهایت تبلیغات آن بیس فروشگاهیش را در داخل خود فضای دو بعدی وبسایتش انجام میدهد خب این خروجی خیلی خوبی دارد که فروشگاه برای متاورس رنگ دارد.

مدنی: بله اصلا فروشگاه ملی در حیطه خودش خیلی قدرتمند است

قدیری: بله فروشگاه ملی خیلی محصولات دارد حدود 6 هزار تا پارسال محصول داشت و ایتننکه به سراسر ایران محصول را ارائه میدهد محصول فیزیکی را پست میکند حالا خدمات ویژه ای را دارد.

مدنی:

پرسیده شده است که برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است؟

قدیری: خب ما میشود گفت طرح و برناممون اختصاصی برای فروشگاه ملی نبوده برای تمامی فروشگاه های که در سراسر ایران دارای مجوز هستند و خدمت رسانی میکنند در وبسایت ها و اپلیکیشن های خودشان مسلما این فروشگاه مثل فروشگاه های دیگر میتواند خیلی ساده آن زمین که پلیگانش را تهیه بکنند بر اساس آن متراژی که نیاز دارند و محیط سه بعدی را استارت تاسیسش را بزنند و خدمات را ارائه بدهند ما هیچ فرقی نزاشتیم که حالا بگیم یک تدبیری حالا از پیش برای فروشگاه ملی بوده نه ولی خب خیلی ممنونیم که این سوالات را مطرح کردید و خب یک سری مسائل شفاف میشود.

مدنی:

پرسیده شده است که با وجود بنیان معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ فضای رقابتی در متاورس رنگ چگونه خواهد بود؟

قدیری: خب اینکه حالا فروشگاه ملی به چه صورت تبلیغ میکند برای خودش اختصاصی و متقاضیان را جذب میکند داخل محیط متاورس رنگ خب مسلما تبلیغات خودش است و اینکه بخواهد رقابت بکند با فروشگاه های دیگر مسلما در بحث تبلیغات است یا ارائه خدمات چون از پیش خدمات فروشگاه ملی خیلی خوب بوده سر تایم محصول باید ارسال میشود ارسال شده تقریبا میشود گفت قیمت ها کف قیمت بازار است و مستقیم با تولیدکنندگاه فعالیت کرده و اگر رقابت بشود بین فروشگاه های غظیم دیگر است یعنی بین فروشگاه هاست, محصولاتشون, ارائشون, توع خدماتشون و گزینه هایی که برای بهبود خدمات به مشتریان ارائه میدهند و اگرنه این دست خود مدیران فروشگاه ملی ومدیران فروشگاه های دیگر است.

مدنی: بله خیلی ممنون از توضیحاتتون خب دوستان به انتهای بخش چهل و نهم رسیدیم ممنون که همراه ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده در رابطه با سوال تولید دانش بنیان چه ارتباطی  با متاورس رنگ دارد؟ سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود یا خیر؟ چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ؟ و….

قدیری: خیلی هم عالی چقدر خوبه که شاید زمانی که به سوال سوم برسیم ممکنه حتا پروژه افتتاح خورده باشد ولی با این حال میرویم جلو و خیلی خوشحال میشیم ه در رسانه های دیجیتالی اعم از یوتیوب؛ پیرینترست, نماشا, آپارات, جعبه, تاملر, فیس بوک, لینکدین و حالا کلی رسانه های دیگه ما را دنبال کنید اخبار های متاورس رنگ را مطالعه کنید و در نهایت در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده کا پاسخ را به صورت متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات , انتقادات و پیشنهاد خودتان را زیر پاسخ بارگذاری بکنید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خداوند یار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:44 فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

01:57 فروشگاه ملی در چه بخش هایی می تواند متاورس رنگ را تقویت نموده و در آن حوزه ها فعالیت نماید ؟

03:01 برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است ؟

04:01 با وجود بنیاد معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ  فضای رقابتی در  بین مشاغل مشابه چگونه میشود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 12, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار خوب که فروشگاه ملی در دنیای متاورس رنگ حضور دارد و خدمات خود را در این محیط ارائه می‌دهد. این امکان به فروشگاه‌ها این اجازه را می‌دهد که بهترین استفاده را از تکنولوژی‌های متاورس برای ارتقاء تجربه خرید مشتریان ارائه دهند. همچنین، این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان به صورت مجازی در محیط‌های سه‌بعدی به خریدها و محصولات دسترسی داشته باشند.

nazanin اظهار نظر کرد

این ویدیو به اهمیت تبلیغات و خدمات فروشگاه ملی اشاره کرده و تاکید کرده‌اند که رقابت در فضای متاورس رنگ بر اساس تبلیغات و خدمات ارائه شده توسط فروشگاه‌ها انجام می‌شود. همچنین، طرح و برنامه‌های اختصاصی برای فروشگاه ملی در متاورس رنگ وجود ندارد و فروشگاه‌ها می‌توانند با توجه به نیازهای خود در وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود فعالیت کنند.

گذاشتن نظر
2

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

بله هر فروشگاهی میتواند وارد متاورس ملی شود و مجوز فعالیت دریافت نماید .

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 29, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با توجه به اینکه فروشگاه ملی از پلن‌ها و خدمات مشابهی که در دنیای متاورس رنگ ارائه می‌شود استفاده می‌کند، مشتریان می‌توانند به راحتی به فروشگاه‌های دیگر هم وارد شوند و تجربه خرید متنوعی را تجربه کنند. این همکاری‌های بین فروشگاه‌های متاورس می‌تواند به بهبود تجربه مشتریان و افزایش رقابت‌پذیری در این محیط کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

خبر خیلی خوبیه! فعال شدن فروشگاه ملی در متاورس رنگ، مزایای زیادی برای مشتریان و خود فروشگاه خواهد داشت.

گذاشتن نظر
1

شما هر کسب و کاری در فضای حقیقی داشته باشید می توانید همان کسب و کار را در متاورس رنگ هم راه اندازی کنید. فروشگاه ملی هم از این قاعده مستثنی نیست.

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 29, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

کاملاً درسته که میشه هر کسب و کاری در فضای حقیقی رو در متاورس رنگ هم راه اندازی کرد. فروشگاه ملی هم از این قاعده مستثنی نیست و می‌تونه با حضور در متاورس رنگ، مزایای زیادی رو به دست بیاره

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، به عنوان پلتفرمی نوین در دنیای مجازی، در حال گشودن دروازه‌های جدیدی به سوی فرصت‌های اقتصادی است. یکی از این فرصت‌ها، افتتاح فروشگاه ملی در این دنیای موازی است.

مزایای افتتاح فروشگاه ملی در متاورس رنگ:

  • بازار بزرگ و پویا: متاورس رنگ با جذب کاربران ایرانی و خارجی، بستری مناسب برای ارائه محصولات و خدمات به طیف وسیعی از مشتریان فراهم می‌کند.
  • کاهش هزینه‌ها: فروشگاه‌های مجازی در متاورس رنگ، نیاز به فضای فیزیکی و انبارداری ندارند که این امر منجر به کاهش هزینه‌های عملیاتی خواهد شد.
  • دسترسی آسان: کاربران در هر زمان و مکانی می‌توانند به فروشگاه ملی در متاورس رنگ دسترسی داشته باشند و به خرید محصولات مورد نیاز خود بپردازند.
  • تجربه خرید منحصر به فرد: متاورس رنگ با ارائه امکانات خلاقانه، تجربه خریدی جذاب و منحصر به فرد را برای کاربران رقم خواهد زد.

تاثیر افتتاح فروشگاه ملی بر رونق اقتصادی:

  • ایجاد فرصت‌های شغلی: افتتاح فروشگاه ملی در متاورس رنگ، فرصت‌های شغلی جدیدی در زمینه‌های مختلف مانند تولید محتوا، بازاریابی و پشتیبانی فنی ایجاد خواهد کرد.
  • رونق کسب و کارها: حضور فروشگاه ملی در متاورس رنگ، می‌تواند به رونق کسب و کارهای دیگر در این پلتفرم نیز کمک کند.
  • جلوگیری از خروج ارز: با توجه به اینکه کاربران ایرانی می‌توانند در متاورس رنگ به خرید محصولات مورد نیاز خود بپردازند، از خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.

گامی نو در مسیر توسعه:

افتتاح فروشگاه ملی در متاورس رنگ، گامی نو در مسیر توسعه اقتصادی ایران است. این پلتفرم نوین، فرصتی بی‌نظیر برای رونق کسب و کارها، ایجاد فرصت‌های شغلی و افزایش رفاه عمومی فراهم می‌کند.

به امید روزی که متاورس رنگ، به عنوان نمادی از پیشرفت و توسعه ایران در عرصه جهانی شناخته شود.

0c6e1f579a58943f898299959233f8b67dcddb3f 2922 - فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1595 times
  • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات