فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

1

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در چه بخش هایی می تواند متاورس رنگ را تقویت نموده و در آن حوزه ها فعالیت نماید ؟

برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است ؟

با وجود بنیاد معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ  فضای رقابتی در  بین مشاغل مشابه چگونه میشود ؟

79807a9662ed38ec5e9d11b97121185403b0c775 227 - فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده دسامبر 7, 2022
گذاشتن نظر
1

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در دنیای موازی متاورس رنگ مانند سایر فروشگاه ها اقدام به شروع فعالیت خود در متارنگ میکند و تفاوتی با سایز فروشگاه ها در خیلی از زمینه ها ندارد فقط میتواند بازدهی بالایی نسبت به سایر فروشگاه های نوپا داشته باشد که با این حال میتواند موجب رونق گرفتن و دیده شدن سایر فروشگاه ها شود.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g49 3 - فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و نهم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و نهم به یک سوال وِیژه شما پاسخ میدهیم پاسخ را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, اپارات, نماشا, جعبه و دلفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات و پیشنهاداتتون را زیر ویدیو بارگذاری بکنید.

مدنی: بله, خب دوستان مبحث این بخش ما دررابطه فروشگاه ملی در متاورس رنگ است

پرسیده شده است که فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد یا خیر؟

قدیری: عرضم به حضور شما ما اقای مدنی یک سامانه ای که خیلی وقت است باهاش کار میکنیم سامانه خودمان است به نام فروشگاه ملی میشود گفت یک 5 سالی است که ما در حال خدمت رسانی به جامعه ایرانی است و محصولات متفاوتی دارد در دسته بندی ها مختلف اینکه فروشگاه ملی یک بیس نمایشی سه بعدی داشته باشد در متاورس رنگ مسلما مثل فروشگاه های دیگر این امکان را دارد و میتواند از این خصوصیت استفاده بکند و خب اینکه فروشگاه ملی در متاورس رنگ حضور پیدا میکند و ما پشتیوانش میکنیم مسلما یک سری پلن ها برای تمامی فروشگاه ها داریم و این پلن ها برای فروشگاه ملی هم هست نه چیزی که بخواهیم خیلی ویژش بکنیم نه اینکه بگیم فروشکاه ملی متفاوت است و ….. نه, مثل فروشگاه های دیگه همان پلن ها و خدمات را دارد و مسلما مشتری های خودش را هم میاورد و میتوانند مشتری ها وارد فروشگاه های دیگر هم بشوند و این از خصوصیات فروشگاه ملی است

مدنی:

پرسیده شده است که فروشگاه ملی در چه بخش هایی میتواند متاورس رنگ را تقویت کند و در ان حوزه ها فعالیت بکند؟

مدنی: شما تقریبا جوابش را دادید

قدیری: بله, خب اینکه مشتری های خودش را مسلما وارد متاورس رنگ میکند البته مشتری هایی که محصول را بخواهند به صورت سه بعدی ببینند چون بستر دو بعدی را یک ساب دامین مجزا دارد که خیلی وقت است دارد فعالیتش را میکند ولی خب وقتی مستقیم بیاید داخل متاورس رنگ بیس اجراییش را بزند مشتری ها را به سمت متارنگ بکشد و در نهایت تبلیغات آن بیس فروشگاهیش را در داخل خود فضای دو بعدی وبسایتش انجام میدهد خب این خروجی خیلی خوبی دارد که فروشگاه برای متاورس رنگ دارد.

مدنی: بله اصلا فروشگاه ملی در حیطه خودش خیلی قدرتمند است

قدیری: بله فروشگاه ملی خیلی محصولات دارد حدود 6 هزار تا پارسال محصول داشت و ایتننکه به سراسر ایران محصول را ارائه میدهد محصول فیزیکی را پست میکند حالا خدمات ویژه ای را دارد.

مدنی:

پرسیده شده است که برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است؟

قدیری: خب ما میشود گفت طرح و برناممون اختصاصی برای فروشگاه ملی نبوده برای تمامی فروشگاه های که در سراسر ایران دارای مجوز هستند و خدمت رسانی میکنند در وبسایت ها و اپلیکیشن های خودشان مسلما این فروشگاه مثل فروشگاه های دیگر میتواند خیلی ساده آن زمین که پلیگانش را تهیه بکنند بر اساس آن متراژی که نیاز دارند و محیط سه بعدی را استارت تاسیسش را بزنند و خدمات را ارائه بدهند ما هیچ فرقی نزاشتیم که حالا بگیم یک تدبیری حالا از پیش برای فروشگاه ملی بوده نه ولی خب خیلی ممنونیم که این سوالات را مطرح کردید و خب یک سری مسائل شفاف میشود.

مدنی:

پرسیده شده است که با وجود بنیان معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ فضای رقابتی در متاورس رنگ چگونه خواهد بود؟

قدیری: خب اینکه حالا فروشگاه ملی به چه صورت تبلیغ میکند برای خودش اختصاصی و متقاضیان را جذب میکند داخل محیط متاورس رنگ خب مسلما تبلیغات خودش است و اینکه بخواهد رقابت بکند با فروشگاه های دیگر مسلما در بحث تبلیغات است یا ارائه خدمات چون از پیش خدمات فروشگاه ملی خیلی خوب بوده سر تایم محصول باید ارسال میشود ارسال شده تقریبا میشود گفت قیمت ها کف قیمت بازار است و مستقیم با تولیدکنندگاه فعالیت کرده و اگر رقابت بشود بین فروشگاه های غظیم دیگر است یعنی بین فروشگاه هاست, محصولاتشون, ارائشون, توع خدماتشون و گزینه هایی که برای بهبود خدمات به مشتریان ارائه میدهند و اگرنه این دست خود مدیران فروشگاه ملی ومدیران فروشگاه های دیگر است.

مدنی: بله خیلی ممنون از توضیحاتتون خب دوستان به انتهای بخش چهل و نهم رسیدیم ممنون که همراه ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده در رابطه با سوال تولید دانش بنیان چه ارتباطی  با متاورس رنگ دارد؟ سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود یا خیر؟ چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ؟ و….

قدیری: خیلی هم عالی چقدر خوبه که شاید زمانی که به سوال سوم برسیم ممکنه حتا پروژه افتتاح خورده باشد ولی با این حال میرویم جلو و خیلی خوشحال میشیم ه در رسانه های دیجیتالی اعم از یوتیوب؛ پیرینترست, نماشا, آپارات, جعبه, تاملر, فیس بوک, لینکدین و حالا کلی رسانه های دیگه ما را دنبال کنید اخبار های متاورس رنگ را مطالعه کنید و در نهایت در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده کا پاسخ را به صورت متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات , انتقادات و پیشنهاد خودتان را زیر پاسخ بارگذاری بکنید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خداوند یار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:44 فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

01:57 فروشگاه ملی در چه بخش هایی می تواند متاورس رنگ را تقویت نموده و در آن حوزه ها فعالیت نماید ؟

03:01 برای راه اندازی فروشگاه ملی در متاورس رنگ چه طرح و برنامه ای پیش بینی شده است ؟

04:01 با وجود بنیاد معتبر و قدرتمندی نظیر فروشگاه ملی در متاورس رنگ  فضای رقابتی در  بین مشاغل مشابه چگونه میشود ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار اکتبر 12, 2022
گذاشتن نظر
1

فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد شد ؟

بله هر فروشگاهی میتواند وارد متاورس ملی شود و مجوز فعالیت دریافت نماید .

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخی انتخاب نشده است اکتبر 12, 2022
گذاشتن نظر
0

شما هر کسب و کاری در فضای حقیقی داشته باشید می توانید همان کسب و کار را در متاورس رنگ هم راه اندازی کنید. فروشگاه ملی هم از این قاعده مستثنی نیست.

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده دسامبر 7, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها573 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده