داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟

2

داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟

 • ورود داروخانه ها و کارکرد انها  در فاز اول متاورس رنگ به چه شکل خواهد بود ؟
 • ایا در پروژه متاورس رنگ همانند سایر اموری بزرگی که در ان تغییراتی اساسی رخ  در امر دارو و داروخانه  و و عرضه دارو دارو نیز تغییراتی بنیادین صورت گرفت و تعریف داروخانه و عرضه دارو در متاورس رنگ به کل عوض خواهد شد ؟
 • ایا در فاز اول متاورس رنگ برای عرضه دارو و داروخانه  پیش نیاز های ان تعریف شده است  و این کار به چه شکل انجام شده است ؟
 • برای بالا بردن کیفیت عرضه دارو بهترین روش ایا همان روشی است که در فاز اول متاورس رنگ استفاده خواهد د  و این چه چه روشی  بوده و به چه شکل انجام می شود ؟
 • برای جلوگیری از ورود مافیای دارو به دنیای بزرگ متاورس رنگ و جلوکیری ایجاد فساد در این مساله حیاتی و ضروری مردم چه باید کرد ؟
 • در دپروژه بزرگ متاورس رنگ ان هم در فاز اول  ان تجارت دارو به چه شکل انجام می شود  و ایا مردم می توانند اقلام کمیاب دارویی را در متاورس رنگ با قیمتی منصفانه بیابند ؟
 • ایا وجود دنیای بزرگ متاورس رنگ با نظم و گستردگی منصفانه ان ان می تواند در بحث عرضه دارو کاری کند که که  باعث نابودی بازار سیاعه دارو شده و قیمت های نجومی و غیر عادلانه دارو دارو از میان برود ؟
 • در صورت مبارزه با مافیا دارو و بازار سیاه ان  در متاورس رنگ  کساد شدن بازار فاسد این افراد سودجو  واکنش استکبار  در مقابل متاورس رنگ چه خواهد بود ؟
 • با توجه به اینکه دارو یکی از اقلام ضروری و حیاتی و ضروری انسان به شمار می رود نحوه عرضه عرضه ان در پروژه متاورس رنگ باید به چه شکل انجام شود ؟
 • طراحان و برنامه نویسان پروژه متاورس رنگ در فاز اول ان برای ورود داروخانه ها و عرضه دارو به شکل منصفانه و و با قیمت عادلانه  چه پلن و الگویی را طراحی نموده اند ؟
 •  
 • f594fc2a65b35117483858a066648389a142b296 227 - داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟
nazanin سوال پاسخ داده شده جولای 24, 2023
گذاشتن نظر
2

651afba18168897c4db6a7618d4d61007500bb08 796 - داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟

پاسخ سوال داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟

در متاورس رنگ مراکز بسیار زیادی در زمینه های مختلف میتواند شکل بگیرد از جمله مراکز آموزشی, رفاهی, خدماتی, پوشاکی, خوراکی, بهداشتی.

مراکز بهداشتی از جمله بیمارستان ها برای مواقعی که بیماری های واگیردار شیوع پیدا میکنند از جمله ویروس کوید 13(کرونا ) مفید خواهد بود زیرا در این مواقع بیمارستان ها یکی از آلوده ترین مراکز برای گرفتن بیماری هستند. میتوانست در زمان بیماری کرونا ویزیت هایی در مراکز خانه بهداشت و بیمارستان ها صورت بگیرد و کمک های اولیه برای رفع بیماری در خانه را آموزش دهد. در بیمارستان های متاورس رنگ میتوانید مشاوره و ویزیت های آنلاین را توسط دکترهای خبره ای که در تیم بیمارستان حضور دارند تجربه کنید. پس از ویزیت و مشاوره در صورتی که نیاز به دارویی داشته باشید میتوانید داروها و محصولات درمانی خود را از داروخانه های متاورس رنگ تهیه نمایید و داروها و مواد مورد نیازتان درب منزل دریافت کنید.

برای تاسیس یک داروخانه میبایست مراحل زیر را طی نمایید:

 1. در گام اول شما میبایست در سامانه متاورس رنگ  ورود پیدا کنید در صورتی که قبلا در سامانه متاورس رنگ ثبت نام نکرده اید بر روی ثبت نام در متاورس رنگ  کلیک کنید.

پس از ثبت نام در سامانه متاورس رنگ شما دومین قدم برای تاسیس داروخانه را میبایست بردارید.

2. در ادامه میبایست یک VOD  با کاربری تجاری تهیه نمایید. VOD با کاربری تجاری در سیستم متاورس به رنگ قرمز نمایش داده میشود میتوانید VOD  مورد نظر خود را از سیستم متاورس رنگ یا از سایر شهروندان تهیه نمایید.

3. پس از تهیه VOD خود میتوانید اقدام به ساخت بنا بر روی VOD کنید.

دو مدل ساره در سیستم متاورس رنگ وجود دارد:

. سازه هایی که به صورت پیش فرض در سیستم متاورس رنگ وجود دارد و میتوانید از بین آنها استفاده نمایید

. سازه هایی که میتواند سفارشی باشد شما طرح مورد نظر خود را خود یا میتوانید به طراحان سیستم متاورس رنگ اطلاع دهید تا در اولین فرصت برای شما طراحی کنند.

در گام بعدی سازه خود را تایید میکنید که بر روی VOD قرار بگیرد با گذراندن بازه زمانی مدنظر برای قرار گرفتن سازه بر  VOD  شما میتوانید مجوز تاسیس داروخانه خود را کسب کنید پس از آن میتوانید محصولات خود را به صورت دوبعدی و سه بعدی  محصول فیزیکی را درب منزل بیمار و ارباب رجوع ارسال نمایید.

saeed.zajkani ارسال نظر جدید جولای 26, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با سپاس از پاسخ شما
با توجه به توضیحات شما برایم این سوال پیش آ؛مد که بخش عمده ای از خدمات داروخانه ها در متاورس رنگ و تفاوت عمده آن با دنیای فیزیک و حتی مجازی سابق در خدمات آموزشی آن است که می تواند حجم فعالیت های بیرونی و فیزیکی را کاهش دهد با این وجود آیا vod لازم برای داروخانه بازهم باید تجاری باشد ؟ و آیا امتیاز ویژه ای برای این قبیل مراکز در متاورس رنگ با توجه به نوع خدمات شان وجود ندارد ؟

گذاشتن نظر
1

در پاسخ به پرسش ” داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟ ” میبایست بیان نمود ، ورود داروخانه ها در جهان موازی و مجازی میتواند برای فعالیت ها و ارتباطات شهروندان بسیار سودمند واقع شود ، چه در جایگاه سرمایه گذار و فروشنده و چه در جایگاه بیمار و خواستار انواع داروها ‌‌.

به طوری که ، بیماران بتوانند از راه دور و به صورت هوشمند نسخه های خود را تحویل داروخانه نمایند . و دارو های خود را در محلی که میخواهند تحویل بگیرند. این امر میتواند موجب الودگی و انتشار بیماری کمتری در داروخانه ها شود .

و شهروندان میتوانند با سرمایه گذاری بر روی داروخانه ها از فروش چندین برابری برخوردار شوند تا بتوانند فعالیت خود را به حداکثر برسانند .

555dba5a0bb141dbfc3f5957670abb61c6c3b53f 2922 - داروخانه ها در متاورس رنگ وارد خواهند شد ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید جولای 26, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با سپاس از پاسخ شما
لازم به ذکر است که با توجه به پاسخ مطرح شده از سوی شما در متاورس اتفاق تازه ای رخ نخواهد داد و اینکه شهروندان به صورت مجازی و بدون حضور فیزیکی بتوانند نسخه های خود را از داروخانه تامین نمایند در دوران پاندمی کرونا نیز انجام میشد و سوال اینجاست که در شرایط مانند کرونا عرضه منصفانه داروهای کمیاب و حیاتیمیان بیماران با متاورس چگونه است ؟

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1049 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات