چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟

2

چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟

اینکه متاورس رنگ به عنوان نخستین متاورس ملی ایران و یک دستاورد بزرگ میهنی در عرصه اقتصاد و تکنولوژی, سیاست خود را بر این اساس قرار دهد که در فاز های نخست سایر کشورهای جهان را تحریم نماید . باید یک تصمیم گیری کلان را در پی داشته باشد. چرا که متاورس رنگ در انزوا با خودکفایی و مدیریت هوشمندانه می تواند به حیات خود ادامه دهد .

 • در وهله ی اول آیا اصلا متاورس رنگ قصد تحریم کردن سایر کشورها را دارد ؟
 •  اینکه ماهیت این نگاه تحریم کننده در متاورس رنگ چیست ؟ از کجا پدید آمده است ؟
 •  آیا تحریم کردن سایر کشورها توسط متاورس رنگ اقدامی تلافی جویانه نسبت به تحریم های کشورهای خارجی علیه ایران نمی باشد ؟
 •  آیا تحریم نمودن سایر کشورها و قطع روابط با آنها برای متاورس نوپایی چون متارنگ یک ریسک تلقی نمی شود ؟
 • متاورس رنگ از تحریم کردن سایر کشورها چه منافعی به دست می آورد ؟
 • چه ضرر و زیانی می تواند متوجه ساختار متاورس رنگ از این اقدام شود ؟
 • آیا در تحریم کردن سایر کشورها میان این آنها تفاوتی براب متاورس رنگ وجود دارد ؟
 • راهکار راهبردی متاورس رنگ در دوران تحریم  برای اداره امور خود چگونه می باشد ؟
 • با توجه به وضعیت بد اقتصادی و درآمد پایین بیشتر اقشار مردم ایران چگونه متاورس رنگ اقتصاد خود را به گردش در خواهد آورد ؟
 • در حالی که در صورت تحریم کشورهای دیگر, هیچ ارز خارجی وارد چرخه نمی شود چگونه اقتصاد متارنگ به حبات خود ادامه می دهد ؟

dace2a822f40a897b9ef3ecf4ab8e9b8dda124c6 227 - چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار ژانویه 8, 2024
گذاشتن نظر
2

97b77a2a3da74a9360a5a486b8f93385f8950755 796 - چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید عرض کنم که متاورس رنگ یک پلتفرم بومی سازه شده است که برای ایرانیان در وحله اول ساخته شده است در متاورس رنگ دو ارز وجود دارد یکی از ارزها، ارز ریال است که ارز رسمی و شناخته شده کشور ایران است استفاده از این ارز به چند دلیل صورت گرفته است. 1. به کارگیری ارز ریال به دلیل اینکه در دسترس است و نیاز به تبدیل ارز برای استفاده آن در دنیای موازی متاورس رنگ نیست یعنی شما برای وارد کردن ارز نیاز نیست ارز خود را به ارز سایر کشورها تبدیل کنید و موجب خروج ارز ار کشور شوید.
2.یکی از دلایل استفاده از ارز ریال این است که شما در هر زمانی که بخواهید میتوانید مبلغ مورد نظرتان را به ریال وارد سیستم متاورس رنگ کنید و هر زمانی که بخواهید میتوانید مبلغ جمع شده را از سیستم متاورس رنگ خارج کنید و به حساب بانکی خود در دنیای فیزیک انتقال دهید.
یکی از دلیل های مهم برای تحریم سایر کشورها در متاورس رنگ این است که درگاه هایی برای وارد کردن ارز آنها نداریم و قصد چنین چیزی را هم نداریم زیرا در نسخه بتا متاورس رنگ هستیم و باید آزمایش های زیادی در رابطه با ساختار انجام دهیم.

تمامی کشورها به جز ایران ip های آنها در لیست سیاه هستند و توانایی ورود به متاورس رنگ را ندارند در نظر بگیرید که اگر ایرانیان ساکن خارج از کشور خواستار ورود به متاورس رنگ است میبایست در ایران ثبت نام خود را انجام داده و به تیم پشتیبانی پیام داده که در خارج از ایران سکونت دارید تا ip شما در لیست سفید متاورس رنگ قرار بگیرد.

شما در صورتی از vpn استفاده نمایید قادر به ورود متاورس رنگ نمیباشید.

nazanin ارسال نظر جدید اکتبر 25, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از شما
در ادامه پاسخ شما باید عرض کنم که متاورس رنگ سیاست درهای بسته را برگزیده همانطور که ژاپن در قرن هجدهم و نوزدهم چنین کرد و توانست به پیشرفت هایی دست یابد ..نکته اینجاست که در متاورس رنگ یک نگاه توهم توطئه حاکم نیست بلکه سعی بر این است که با مهندسی معکوس آنچه را حق ایرانیان است به آنان بازگردانده شود و در نهایت ایران در تامین نیازهای خود خودکفا گردد .

nazanin اظهار نظر کرد

این توضیحات جامع و کاملی در مورد ارزها و محدودیت‌های ورود به متاورس رنگ ارائه داده‌اید. توضیح داده‌شده درباره استفاده از ریال به عنوان ارز اصلی و مزایای آن در دنیای موازی متاورس رنگ، برای افرادی که به دنبال استفاده آسان و مستقیم از ارز ملی هستند، بسیار مفهوم و مفید است. همچنین توضیحات در مورد تحریم‌ها و محدودیت‌های ورود به سیستم برای افراد خارج از ایران نیز به شفافیت و درک بهتری از محیط متاورس رنگ کمک می‌کند.

گذاشتن نظر
1

در پاسخ به پرسش ” چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟” میبایست مطرح کرد ، متاورس رنگ، به عنوان یک مکان مجازی جدید، ابزاری است که برای خدمت به جامعه ایرانی ایجاد شده است. در این مکان، ارز ریال، که ارز ملی ایران است، به عنوان یک واحد مالی برجسته دیده می‌شود. استفاده از ریال در متاورس رنگ از سویی بر ایدئولوژی استقلال اقتصادی استوار است و از سوی دیگر بر تسهیل و دسترسی آسان برای ایرانیان تاکید دارد. همچنین، با توجه به محدودیت‌ها و تحریم‌های بین‌المللی، متاورس رنگ با قرار دادن IP‌های خارجی در لیست سیاه، تنها به کاربران داخلی ایران محدود شده است. این موضوع از یک طرف حفظ حریم خصوصی و اطلاعات کاربران ایرانی را تضمین می‌کند و از طرف دیگر از نفوذ‌های غیر مورد نظر جلوگیری می‌کند. برای ایرانیان ساکن خارج از کشور، مکانیزم‌هایی جهت دسترسی به پلتفرم در نظر گرفته شده‌است، به شرط رعایت مسائل امنیتی و قوانین مرتبط.

74bd6dc0c479b2e4ff2211eb9d54c25468a7a6df 2922 - چرا متاورس رنگ کشورهای دیگر را تحریم خواهد کرد ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 8, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با توجه به توضیحات شما در مورد متاورس رنگ، به نظر می‌رسد که این پلتفرم به منظور ارتقاء و ترویج استفاده از ریال به عنوان واحد مالی در جامعه ایرانی ایجاد شده است. این مهم می‌تواند به تقویت اقتصاد ملی و همچنین افزایش سهولت در تعاملات مالی میان افراد و شرکت‌ها کمک کند. همچنین، از آنجایی که متاورس رنگ به کاربران داخلی محدود شده است و از قرار دادن IP‌های خارجی در لیست سیاه استفاده می‌کند، این اقدام می‌تواند امنیت اطلاعات کاربران ایرانی را تضمین کرده و از دسترسی غیر مجاز به این پلتفرم جلوگیری کند.

برای ایرانیان ساکن خارج از کشور نیز مکانیزم‌هایی برای دسترسی به این پلتفرم در نظر گرفته شده است، اما این دسترسی به شرط رعایت مسائل امنیتی و قوانین مرتبط باشد. این می‌تواند به ایرانیان مقیم خارج از کشور امکان دسترسی به خدمات متاورس رنگ را فراهم کند و به آن‌ها اجازه استفاده از این ابزار را بدهد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها954 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات