چرا ایزو متاورس توسط دانشگاه متاورس ایران باید تایید شود ؟

1

چرا ایزو متاورس توسط دانشگاه متاورس ایران باید تایید شود ؟

دانشگاه متاورس ایران از آنجایی که  خود بنیان گذار اولین متاورس در ایران بوده و بنیان آن را بر با استانداردهای جدیدی بنا نهاده است که در  اجلاس تعیین استانداردهای متاورس های جهان  نقشی اثرگذار داشته است و معیارهای خود را به اثبات رسانیده و از این رو ایزو متاورس نیز توسط همین دانشگاه متاورس ایران صادر خواهد شد .

  • معیار ها و شاخص های استاندارد یک متاورس را چه نهادی در دنیای موازی تعیین می کند ؟ و این معیار و شاخص های استاندارد متاورس شامل چه مواردی می شود ؟
  • آیا دانشگاه متاورس قوانین ویژه ای برای استاندارد متاورس تبیین نموده که متفاوت از استاندارد های جهانی می باشد ؟
  • آیا ایزویی که در دانشگاه متاورس اعطا می شود مورد تایید سایر متاورس های جهان نیز می باشد ؟
  • آیا اساسا در دنیای متاورسی معیار ایزویی برای متاورس های جهان  وجود دارد ؟ چه سازمان و یا شورایی برای تعیین استاندارد های متاورس در جهان وجود دارد؟
  • جایگاه دانشگاه متاورس ایران در میان سازمان هایی که شایستگی اعطای ایزو و  استاندارد متاورس را دارند چگونه می باشد ؟
  • چه کسانی در دانشگاه متاورس مسئول صدور ایزو برای متاورس می باشند ؟  و برای صدور ایزو چه تخصص ها و اساتیدی در دانشگاه متاورس حضور دارند؟
  •  

9d04b7b5e6ac8f87931b99d1391753af13b4bfe4 227 - چرا ایزو متاورس توسط دانشگاه متاورس ایران باید تایید شود ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 11, 2023
گذاشتن نظر
0

دانشگاه متاورس ایران به عنوان بنیان‌گذار اولین متاورس در ایران، نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت دنیای مجازی متاورس ایفا کرده است. این دانشگاه از ابتدای تأسیس به تدوین و اعمال استانداردهای جدید در متاورس ایران پرداخته و با تلاش‌های بسیار در اجلاس‌های تعیین استانداردهای متاورس جهانی، نقش مهمی در تشکیل و تعیین استانداردها و معیارهای متاورس ایفا کرده است.

یکی از اهداف اصلی این دانشگاه، توسعه و ارتقاء محیط مجازی متاورس در ایران و جهان است. این اهداف شامل ایجاد محیطی امن و پایدار برای کاربران متاورس، تضمین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این دنیا، حفظ حریم خصوصی کاربران، توسعه فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی متاورس، و ترویج استفاده از استانداردهای جهانی در این محیط می‌شوند.

این دانشگاه از تجارب و دانش کسب شده در اجلاس‌های تعیین استانداردهای متاورس جهانی بهره‌گیری کرده و معیارهای خود را تحت نظر بررسی و به اثبات رسانیده است. این اثبات‌ها نشان‌دهنده‌ی تعهد این دانشگاه به توسعه و پیشرفت متاورس در ایران و جهان است.

صدور ایزو متاورس توسط دانشگاه متاورس ایران نشان از تاثیرگذاری و تأثیرگذاری این دانشگاه در سطح بین‌المللی در تعیین استانداردها و معیارهای متاورس دارد. این گام مهم می‌تواند به توسعه‌دهندگان، کاربران، و سازمان‌های مختلف در دنیای مجازی متاورس ایجاد اعتماد و تضمین کننده‌ی یک محیط مطمئن و با کیفیت برای تعاملات و فعالیت‌هایشان در این دنیا باشد. این نشان‌دهنده‌ی اهمیت بسیار این دانشگاه در توسعه فناوری‌ها و استانداردهای متاورس و نقش آن در شکل‌دهی به آینده‌ی دنیای مجازی متاورس می‌باشد.

9462a995cc65a2c4923515ac2a01ef8e3806c295 2922 - چرا ایزو متاورس توسط دانشگاه متاورس ایران باید تایید شود ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده نوامبر 11, 2023
گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 2 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها780 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

وزارت تعاون نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی- تولید کنندگان مدیریت بر مدیران نگرش ملی سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام فروشگاه حم تبلیغات بازار NFT متاورس رنگ خانه