چرا متاورس رنگ ؟

2

چرا متاورس رنگ ؟

چرا متاورس رنگ اهمیت دارد ؟ 

اهمیت متاورس رنگ در  شکوفایی اینده کشور چیست ؟چرا جهان به سمت دنیای متاورس حرکت می کند 

چرا ایران باید به داشتن قدرتی چون متاورس رنگ بر خود ببالد  و معادلات آینده خود را بر آن تنظیم کند ؟

چگونه می توان متاورس رنگ را بهتر شناخت و با ویژگی های ان اشنا شد ؟

علت نامگذاری این پدیده نوظهور در کنار به نام متاورس رنگ چیست ؟

a5acf1d36b0922ca20e18d9aff03e282ccbc7e60 227 - چرا متاورس رنگ ؟

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 26, 2023
گذاشتن نظر
3

سلام و درود بر شما 

چرا متاورس رنگ ؟ رنگ کلمه ای بزرگ برای نمایش تمامی اجسام و اشکال روی کره خاکی است که وقتی شما به صورت مجازی بر روی گوشی های هوشمند و تجهیزات ارتباطی مشاهده میکنید تبدیل به پیکس خواهد شد و درنظر بگیرید تعداد پیکسل ها هرکدام میتواند یک خروجی متفاوت در اشکال داشته باشد .

نام متاورس رنگ بر پایه خدمات میباشد که قرار است توسط یک زنجیره هوشمند اول در اختیار جامعه ایرانی قرار گیرد .

رنگ محدودیت ندارد پس میتوان از این خصیصه برای ایجاد بزرگترین هوش مصنوعی در راستای رضایت جامعه استفاده کرد .

البته تا زمان استارت فاز اول پروژه ملی متاورس پاسخ به یکسری از سوالات به صورت کوتاه و مختصر صورت میگیرد .

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 2, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

تشکر از اشتراک دیدگاه جالب شما درباره نام “متاورس رنگ”. توضیحاتی که ارائه دادید نشان می‌دهد که این نام به عنوان یک نماینده از تعامل میان دنیای واقعی و مجازی در این پلتفرم انتخاب شده است. امکان ایجاد هوش مصنوعی بزرگتر با استفاده از این نام و برخوردها با رضایت جامعه، ایده‌های جذابی را برای توسعه این پروژه ملی ایجاد می‌کند. با توجه به توضیحات شما، انتظار می‌رود که پروژه متاورس رنگ در آینده به یک منبع مهم و پویا برای تکنولوژی و ارتباطات در ایران تبدیل شود.

گذاشتن نظر
1

3f778103867f00609675baba888a7394bf671c16 796 - چرا متاورس رنگ ؟

دنیای مجازی متاورس به طور کلی به یک فضای مجازی یا جهان مجازی گسترده اشاره دارد که شامل ترکیبی از واقعیت مجازی (Virtual Reality یا VR)، واقعیت افزوده (Augmented Reality یا AR) و جهان‌های واقعیت افزوده (Mixed Reality یا MR) است. در این فضا، کاربران به صورت آنلاین با هم تعامل دارند، محتوا ایجاد می‌شود و تجربیات مختلفی مانند بازی‌ها، جلسات اجتماعی، آموزش، خرید و فروش و غیره، ایجاد می‌شود.

این اصطلاح و مفهوم ابتدا از طریق دنیای بازی‌های آنلاین پرطرفدار مثل Second Life شناخته شد، اما در سال‌های اخیر، توسعه فناوری و توجه به تجربه‌های مجازی، این ایده به معنای گسترده‌تر و بزرگتر در دنیای فناوری و اینترنت ارتقا یافته است. شرکت‌های بزرگی نیز به وسیله‌ی تکنولوژی‌های مرتبط با واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، به دنبال ایجاد فضاهای متاورس هستند و این ایده به یک هدف بلندمدت در صنعت فناوری تبدیل شده است.

به طور خلاصه، دنیای مجازی متاورس به عنوان یک فضای بزرگ ترکیبی از واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و جهان‌های واقعیت افزوده، که کاربران به صورت آنلاین در آن تعامل دارند و تجربیات گوناگونی ایجاد می‌شود، شناخته می‌شود. اما به عنوان یک مفهوم پویا، توسط توسعه‌دهندگان و صنعت فناوری به شکل‌های مختلفی ممکن است در آینده شکل گیری و تغییر کند

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 2, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

با سپاس از پاسخ شما
لازم به ذکر است که استفاده از کلمه رنگ به دلیل نوعی نشانه گذاری یا تفکیک پذیری برای اشیا و اجسام و املاک می باشد که تمام اینها در جهان دارای رنگ می باشد و تحت پوشش این نام جامع و مفاهیم جزئی تر آن که می تواند بسیار عمیق تر باشد جامعه ی مجازی جدیدی قرار است براساس فناوری متاورس شکل بگیرد که توضیحات بیشتر درباره آن به بعد موکول می گردد .

nazanin اظهار نظر کرد

دنیای مجازی متاورس به واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و جهان‌های واقعیت افزوده (MR) یکپارچه شده است و امکان تعامل آنلاین بین کاربران را فراهم می‌کند. این پلتفرم گسترده به کاربران این امکان را می‌دهد که تجربیات متنوعی را تجربه کنند از جمله بازی‌ها، جلسات اجتماعی، آموزش، خرید و فروش، و غیره. با پیشرفت فناوری و افزایش توجه به تجربیات مجازی، این مفهوم به عنوان یک پدیده مهم در دنیای فناوری و اینترنت شناخته می‌شود.

گذاشتن نظر
1

سلام میشه بیشتر توضیح بدید؟

حسین قدیری ارسال نظر جدید آوریل 3, 2022

سلام و درود پاسخ شما ثبت شد

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1463 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات