متاورس رنگ دست کیست ؟

2

متاورس رنگ دست کیست ؟

مغز متفکر در راه اندازی متاورس رنگ چه شخص و اشخاصی هستند؟

دلیل راه اندازی و ایجاد متاورس رنگ چیست ؟

چه تیمی برای مدیریت و راه اندازی  متاورس رنگ تشکیل شده و قدرت و کارایی آن تا چه حد می باشد ؟

متاورس رنگ در واقع متعلق به چه کسانی ست تا از آن بهره مند شوند ؟

74bc6229272ed743a0f338839507ef451e22390d 227 - متاورس رنگ دست کیست ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده نوامبر 20, 2022
گذاشتن نظر
8

متاورس رنگ دست کیست ؟

شما متاورس رنگ در شروع توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت بنیان گذاری شد و با حضور سرمایه گذاران و اعضای اصلی این مجموعه در حال توسعه است و به سوی موفقیت گام برمیدارد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g40 3 - متاورس رنگ دست کیست ؟

 

متاورس رنگ دست کیست محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل پا.سخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهلم به سوال ویژه شما پاسخ میدهیم سوالی که در انجمن متاورس ایران مطرح کرده اید و این سوال را به صورت ویدیویی در شبکه های یوتیوب, آپارات, جعبه, نماشا, دالفک بارگذاری میکنیم محتوای متنی این سوال را در انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که شما مطرح کرده اید بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر این پاسخ مطرح کنید.

مدنی: بله خب دوستان مبحث چهلم هستیم و بخش ارز ریال کلا تموم شد و الان عنوان سوالات کلا فرق کرده و متغییر است و دیگه زنجیروار طوری نیست

پرسیده شده است که متاورس رنگ دست کیست؟

قدیری: عرضم به حضور شما متاورس رنگ در استارت توسط شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت بنیان گذاری شد و با حضور سرمایه گذاران و اعضای اصلی این مجموعه در حال توسعه است

مدنی: بله

پرسیده شده است که مغزمتفکر در راه اندازی متاورس رنگ چه شخص و چه اشخاصی است؟

قدیری: خب مغز متفکر پروژه متاورس رنگ اعضای اتاق فکر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت است که با حضورپرسنل ها و اعضای اصلی این شرکت است که در سنینی هستند و تخصص های متفاوتی دارند که توانستن تا اینجای کار در توسعه این ساختار همراهی کنند

مدنی:

پرسیده شده است دلیل راه اندازی و ایجاد متاورس رنگ چیست؟

قدیری: خب وقتی که متاورس استارت خورد و جهانی شد یکجورایی وایرال شد خیلی از شرکت ها به دنبال ساخت متاورس و توسعه متاورس و حتی از پروژه های با نام متاورس این ها را آوردند بالا توسط موتور جستجو و در شبکه ها و رسانه ها تبلیغات کردند و خب مسلما توی این بازه زمانی خیلی عضو گرفتن و خیلی سرمایه گذاری خوبی روی این پروژه ها شد و در نهایت ما ایرانیان نیز بر روی یک سری متاورس ها تحقیق های خیلی زیادی کردیم و واردش شدیم اولیش خوب بود میتوانستیم خرید و فروش ها را داخلش ببینیم خرید و فروش ها را انجام بدیم در چالش هاشون شرکت کنیم در نهایت در یک بازه زمانی ایران تحریم شدید شد و خب مسلما این تحریم باعث شد که ارزها داخل شرکت ها و کشورها مسدود بشه این باعث شد که پروژه بومی متاورسی را در ایران استارت بزنیم.

مدنی: بله, یک دلیل دیگر هم داشت آقای قدیری ما جفتمان, حالا ایشالله کسی درگیر بیماری کرونا نشود, ما جفتمان خب کرونا گرفتیم و خیلی مشکلات داشتیم یک سری کارهامون که به صورت حضوری بود بسته شد و ذهنیتمان به این بود که چرا یک خدمات به صورت دیجیتال نباشد

قدیری: دیجیتال سه بعدی

مدنی: بله یک چیزی باشد که هر دو طرف راضی باشند کسب و کار داشته باشند, مبادله نقد داشته باشند, کارآفرینی به وجود بیاید, اشتغال زایی به وجود بیاید به غیر از این دلایلی آقای قدیری گفتند این هم یک دلیل است

قدیری: دقیقا همینطور است اشتغال برای کشور خیلی مهم است مباحث زیادی است که دنیای مجازی این مباحث و مشکلات را حل میکند و مسلما باید توسعه پیداکند که خدمات را بهینه تر در اختیار شهروندان قرار دهند

مدنی:

پرسیده شده است چه تیمی برای مدیریت و راه اندازی متاورس رنگ تشکیل شده و قدرت و کارایی آن تا چه میزانی است؟

قدیری: در حال حاضر بازه زمانی ای که برای استارت, از استارت خب تا فاز یک زمان برده یک چیزی حدود 8 الی 9 ماهی است و مسلما در این بازه زمانی اعضای زیادی امدند و رفتن و خیلی از اعضا اینجا متمرکز موندن و قراردادهایی باهاشون بسته شده همین اعضا تیم متخصصی هستند که در حال توسعه ساختار سازی و بهینه کردن خدمات در متاورس رنگ هستند .

مدنی: بله ممنون ازشون اینجا جا دارد که ازشون تشکر کنیم

قدیری: بله سپاس گذاریم ازشون

مدنی:

پرسیده شده است که متاورس رنگ در واقع متعلق به چه کسانی است تا از آن بهره مند شوند؟

قدیری: متاورس رنگ یک پروژه ملی است یک پروژه ای است که با هدف اشتغال, کارآفرینی, ایجاد گردش مالی خیلی گسترده و در نهایت جلوگیری از تحریم و اینجور مباحث در حال توسعه است و این پروژه متعلق به تمامی ایرانیان میتواند باشد و هر ایرانی ای که بخواهد خیلی تخصصی خدماتی بگیرد و هم در اختیار شهروندان دیگر قرار بدهد این یک پروژه ملی است و متعلق به تمامی شهروندان ایرانی است.

مدنی: خب دوستان ممنون که تا این بخش همراه ما بودید بخش چهلم هم به اتمام رسید و طبق روال همیشه در بخش های آینده به سوالات سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ  چه کسانی هستند؟ آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ چگونه است؟ چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود؟

قدیری: چه سوالات خوبی در رابطه با اشتغال هست و مسلما سوالاتی که کمک کند به اشتغال کشور آینده خیلی خوبی را برای دنیای موازی متاورس رنگ به ارمغان میاورد تمامی این محتواها به صورت سوال و جواب, عکس و اخبار پروژه متاورس رنگ در رسانه ها و سامانه های دیجیتال اعم از لینکدین, توییتر, تاملر, اینستاگرام, فیسبوک و … بارگذاری میشود خیلی خوشحال میشیم که از منابع اصلی خود پروژه متاورس رنگ و انجمن متاورس ایران محتوا را بروز بهره مند بشید. پیروز وسربلند باشید

مدنی: ممنون که همراه با بودید خداحافظتان

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:45 متاورس رنگ دست کیست ؟

01:06 مغز متفکر در راه اندازی متاورس رنگ چه شخص و اشخاصی هستند؟

02:00 دلیل راه اندازی و ایجاد متاورس رنگ چیست ؟

04:22 چه تیمی برای مدیریت و راه اندازی  متاورس رنگ تشکیل شده و قدرت و کارایی آن تا چه حد می باشد ؟

05:10 متاورس رنگ در واقع متعلق به چه کسانی ست تا از آن بهره مند شوند ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال متاورس رنگ دست کیست ؟

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 28, 2024
berlin اظهار نظر کرد

سپاس از شما

nazanin اظهار نظر کرد

سپاس از مطالب مفید شما

عالییییی

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

تحریم‌ها و محدودیت‌های مالی می‌توانند به دلیل افزایش ارزش و اهمیت ویژه‌ی پروژه‌های متاورسی در جهان موازی، به عنوان یک فرصت برای توسعه و رشد پروژه‌های بومی متاورس در ایران مطرح شوند. این ممکن است باعث شود که توانمندی‌ها و استعدادهای محلی در زمینه‌های مختلف متاورس توسعه پیدا کند و جامعه متاورس ایرانی به عنوان یک بازیکن کلان در این فضا شناخته شود. این امکان را فراهم کرده که متخصصان و کارآفرینان ایرانی در زمینه متاورس فعالیت‌های خود را آغاز کنند و بتوانند به توسعه اقتصادی و فرهنگی کشور کمک کنند.

nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ پروژه‌ای بسیار ارزشمند و نوآورانه است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه فناوری و اقتصاد کشور ایفا کند. این پروژه با هدف بومی‌سازی فناوری متاورس و جلوگیری از خروج ارز از کشور راه‌اندازی شده است و با حضور سرمایه‌گذاران و اعضای اصلی مجموعه بهشت، در حال توسعه است.

گذاشتن نظر
0

پروژه متاورس رنگ زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت استارت خورد که به عنوان اولین پروژه متاورس ملی کار خود را شروع کرد.

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 28, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

من معتقدم که متاورس رنگ پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد و می‌تواند به عنوان یک جایگزین جذاب برای متاورس‌های خارجی، مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گیرد. این پروژه می‌تواند فرصت‌های جدیدی را برای کسب‌وکارها، آموزش و فرهنگ‌سازی و اشتغال‌زایی در کشور ایجاد کند.

گذاشتن نظر
0

در اختیار شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت .

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 28, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

تحریم‌ها و محدودیت‌های ارتباطی در کشورها می‌توانند یک فرصت عالی برای توسعه پروژه‌های محلی فراهم کنند. با توجه به تحریم‌ها و مسدود شدن ارزها در ایران، ایجاد یک پروژه متاورس بومی مانند متاورس رنگ، به ایرانی‌ها امکان دسترسی به دنیای موازی را فراهم کرده و از مزایای تحریم‌ها بهره‌برداری کند. این کار به جمع‌آوری و توسعه دانش بومی، ایجاد فرصت‌های شغلی محلی و توسعه تکنولوژی در داخل کشور کمک می‌کند. همچنین، این اقدام با ترکیبی از اختراع و ابتکار در دنیای موازی می‌تواند به ایرانی‌ها امکان دسترسی به فناوری‌های نوین و مزایای ارتباطی داشته باشد.

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار خوشحالم که می‌بینم پروژه متاورس رنگ با سرعت و کیفیت خوبی در حال توسعه است.

این پروژه از همان ابتدا با هدف بومی‌سازی فناوری متاورس و ایجاد فرصت‌های جدید برای کسب‌وکارها و افراد ایرانی آغاز شد.

با توجه به حضور سرمایه‌گذاران و اعضای اصلی باتجربه و متخصص، می‌توان امیدوار بود که این پروژه به موفقیت‌های بزرگی دست یابد.

امیدوارم که متاورس رنگ بتواند به عنوان یک الگوی موفق برای سایر پروژه‌های متاورس در ایران باشد و زمینه‌ساز توسعه این فناوری در کشور شود.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1762 times
  • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات