سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

2

سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

نخستین سرمایه گذاری ها در متاورس رنگ در کدام بخش ها انجام گرفته است؟

 میزان سرمایه نخست برای ورود به متاورس رنگ باید تا چه حد باشد ؟

آیا سرمایه گذاران درمتاورس رنگ محدودیتی در سرمایه گذاری خود دارند ؟

bd9caefb9a8ab035a80716e1670d674c356e5243 227 - سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده نوامبر 20, 2022
گذاشتن نظر
5

سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

پروژه در شروع شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و آقای مدنی به عنوان سرمایه گذاران مستقیم پروزه متاورس رنگ حضور به عمل رسانده اند و تا اینجای کار سرمایه گذاری خودشان را پیش برده اند

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g41 3 - سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و یکم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری.

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و یکم پاسخ به سوال شما را به صورت ویدیویی در رسانه ها و شبکه های ویدیویی اعم از یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, و دالفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم که نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را در انجمن متاورس ایران زیر همین سوال که مطرح شده بارگذاری کنید.

مدنی: بله خب دوستان مبحث امروز ما در رابطه با سرمایه گذاران اولیه در متاورس رنگ است که همین سوال اولین سوالمان است

پرسیده شده است که سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند؟

قدیری: خب شما عرض شود در استارت پروژه متاورس رنگ یک 9 ماهی میگذرد از این پروژه در استارت شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت و آقای مدنی به عنوان سرمایه گذاران مستقیم پروزه متاورس رنگ حضور به عمل رسانده اند و تا اینجای کار سرمایه گذاری خودشان را پیش برده اند و در آینده برنامه اینکه چه میزانی سرمایه باید وارد شود و چه خدماتی باید انجام شود فعلا تفکری نکرده ایم.

مدنی:

پرسیده شده است که نخستین سرمایه گذاری ها در متاورس رنگ در کدام بخش ها صورت گرفته است؟

قدیری: ببینید خب پروژه متاورس رنگ از استارتش تحقیق بوده است که در پروژه های متاورس خارجی سرمایه گذاری شد تا ببینیم عملکردشان به چه صورتی است و خب یک بازه زمانی ای مشاوره های خیلی زیادی گرفته شد از حالا متخصصین خارجی و متخصصین داخلی و خب مسلما همه اینها نیاز به هزینه بود و پرسنل هایی در استارت کار گرفته شد و متخصصینی گرفته شد تا اینجای کار از نظر حقوق و امکانات اولیه پروژه سرورها, هاست, ابزارها و تمام اینها نیاز به سرمایه داشت که اینها را سرمایه گذاری کردیم

مدنی:

پرسیده شده است میزان سرمایه نخست برای ورود به متاورس رنگ باید چه میزانی باشد ؟

قدیری: خب پروژه متاورس رنگ پروزه ای است که شما در استارت وقتی میخواهید وارد پروژه بشید نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد و با حضورتان و استارت چالش هایی که در متاورس رنگ است به سرمایه ممکن است برسید حتی با اینکه شما سرمایه ای وارد نکرده اید ولی خب اگر بخواهید سرمایه ای وارد متاورس رنگ بکنید میتوانید به سادگی ارز ریال را وارد متاورس رنگ بکنید و ابزار ها و یا ارز داخلی متاورس رنگ را تهیه بکنید و با آن ارز میتوانید صاحب اسناد متاورس رنگ بشید و دارای سند مالکیت معنوی متاورس رنگ که حالا پلیگان ها, زمین ها و حالا ساختار داخلی متاورس رنگ را که هست میتوانید تهیه بکنید.

مدنی:

پرسیده شده است که آیا سرمایه گذاران در متاورس رنگ محدودی به سرمایه گذاری خود در متاورس رنگ دارد یا خیر؟

قدیری: خب عرضم به حضورتان این حرف شما به دو بخش میشود یکی اینکه سرمایه گذاران در بخش کلی پروژه متاورس رنگ که در حال حاضر شرکت هدفی برای گرفتن سرمایه گذار جدید ندارد ولی خب اگر سوال به این سمت برود که شهروندان و ایرانیان عزیز وارد متاورس رنگ بشوند و تهیه زمین ها حالا خرید ارزهای داخلی متاورس رنگ  سرمایه گذاری داخل پروژه بکنند هیچ محدودیتی ندارد و با هر میزان سرمایه که بخواهند وارد بشوند ما استقبال میکنیم.

مدنی: بله خیلی هم عالی توضیحلت خیلی خوبی دادید آقای قدیری. دوستان بخش چهل و یکم هم به اتمام رسید ممنون که همرا ه ما بودید طبق روال همیشه ما سه عنوان بخش های آینده را نام میبریم آینده متاورس رنگ در اشتغال کشور, چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود, اشتغال زایی متاورس رنگ چگونه است صحبت میکنیم

قدیری: بسیار عالی تا اینجای برنامه خیلی خوشحال شدیم که ما را همراه بودید محتوای متنی این ویدیو را درانجمن متاورس ایران زیر همین سوال به صورت محتوای متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم انتقادات, پیشنهادات و نظرات خودتان را زیر همین پاسخ بارگذاری بکنید چه بسا انتقادات شما باعث توسعه پروژه ملی متاورس رنگ میشود پیروز و سربلند باشید.

مدنی: خداوند یار و نگهدارتان.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:51 سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

01:36 نخستین سرمایه گذاری ها در متاورس رنگ در کدام بخش ها انجام گرفته است؟

02:02 میزان سرمایه نخست برای ورود به متاورس رنگ باید تا چه حد باشد ؟

03:22 آیا سرمایه گذاران درمتاورس رنگ محدودیتی در سرمایه گذاری خود دارند ؟

 

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال سرمایه گذاران اولیه متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 28, 2024
berlin اظهار نظر کرد

واضح بود سپاس

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار عالی و مفید

ممنون بابت مطالب عالیتون

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

متاورس رنگ به عنوان یک پروژه دانش بنیان و دنیای موازی، فرصتی فوق‌العاده برای شرکت‌ها و افراد فراهم می‌کند. این پروژه امکان شروع کار بدون نیاز به سرمایه اولیه را فراهم می‌کند و افراد می‌توانند با حضور در متاورس رنگ و مشارکت در چالش‌ها به سرمایه برسند. همچنین، امکان تبدیل ارزهای رقمی به ابزارها و ارزهای داخلی متاورس رنگ این اجازه را می‌دهد که افراد اسناد مالکیت معنوی برای زمین‌ها، ساختارها و پروژه‌های خود تهیه کنند. این ویژگی‌ها از دیدگاه مالی و حقوقی بسیار جذاب و مناسبی برای شروع و توسعه کسب‌وکارها و پروژه‌های دیجیتالی ارائه می‌دهند.

nazanin اظهار نظر کرد

حضور این دو سرمایه‌گذار در پروژه متاورس رنگ می‌تواند به این پروژه کمک کند تا با سرعت و کیفیت بیشتری توسعه یابد و به موفقیت دست یابد.

گذاشتن نظر
0

شما با هر میزان سرمایه ای که دارید میتوانید وارد متاورس رنگ شوید و در آن به فعالیت بپردازید.

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 28, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

در ادامه چند نکته را برای موفقیت بیشتر پروژه متاورس رنگ پیشنهاد می‌کنم:

توسعه تیم متخصص: تیم توسعه متاورس رنگ باید از متخصصان باتجربه و ماهر در زمینه‌های مختلف فناوری اطلاعات، طراحی، تولید محتوا و بازاریابی تشکیل شود.
تمرکز بر نیازهای کاربران: متاورس رنگ باید به گونه‌ای طراحی شود که پاسخگوی نیازهای کاربران ایرانی باشد. این امر می‌تواند از طریق انجام تحقیقات بازار و نظرسنجی از کاربران انجام شود.
تقویت اکوسیستم متاورس: متاورس رنگ باید با سایر بازیگران اکوسیستم متاورس در ایران و جهان همکاری کند. این امر می‌تواند از طریق برگزاری رویدادهای مشترک، مشارکت در پروژه‌های مشترک و ایجاد پلتفرم‌های تعاملی انجام شود.
امیدوارم که این نکات مورد توجه تیم متاورس رنگ قرار گیرد و این پروژه بتواند به موفقیت‌های بزرگی دست یابد.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1653 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات