چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

0

چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

و فعالیت این افراد در متاورس رنگ بر چه اساسی است ؟

میزان فعالیت افراد در متاورس رنگ بر چه اساسی تعیین می شود؟

این افراد در حوزه هایی از متاورس رنگ فعالیت می کنند؟

4f3611ec2ab5599f55311515ab5b33c9d43e53b8 227 - چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 24, 2024
گذاشتن نظر
4

چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

تمامی کسانی که در متاورس رنگ حضور داشته باشند و فعالیت بکنند تایم حضورشان به نشانه فعالیتشان محسوب میشود و برایشان کسب امتیاز دارد, شهروندانی که در دنیای متاورس رنگ به کسب درآمد دارند و اشتغال زایی مینمایند نیز فعال به حساب میآیند.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g46 3 - چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و ششم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش چهل و ششم به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم پاسخ سوال را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, نماشا, جعبه, آپارات, دالفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم که نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر همین ویدیویی که مشاهده میکنید کامنت کنید

مدنی: بله خب دوستان مبحث امروز در رابطه با فعالیت و فعال بودن در بخش متاورس رنگ است

پرسیده شده است که چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

قدیری: خب فعالیت در پروژه متاورس رنگ در استارت حضور در بیس متاورس رنگ است یعنی شما وقتی ورود میکنید یعنی قبلش ثبت نام کرده اید و وارد متاورس رنگ میشوید از همان لحظه ای که ورود پیدا کرده اید فعالیت شما در حال بررسی است یعنی اینکه شما به صورت زمان بندی تایم یعنی اگر شما یک ساعت هستید یک ساعت شما محاسبه میشود و اون تایمی که شما حضور دارید شما به صورت آنلاین برای شهروندانی که به عنوان دنبال کننده شما را اد کرده اند نمایش داده میشود و حالا برای دوستان و آشنایانی که در متاورس رنگ حضور دارند و با شما تعامل دارند که مسلما انلاین بودن شما نمایش داده میشود البته این را هم درنظر بگیرید که شما میتوانید در بخش حریم خصوصی خودتان بخش انلاین بودن خودتان را خاموش کنید یعنی دیگه دیده نمیشوید برای شهروندان از نظر اینکه آنلاین هستید یا افلاین.

مدنی: بله

پرسیده شده است که فعالیت این افراد فعال در متاورس رنگ برچه اساسی است؟

قدیری: فعالیت اینکه فعالیتی اگر انجام بشود و شهروند داخل پروزه متاورس رنگ امتیاز به دست بیاورد با چهار الگوریتم نوشته میشود فعالیت شما میتوانید حضور شما باشد که بر اساس زمان بندی به شما امتیاز بدیم میتواند خرید و فروش املاک شما باشد که یک الگوریتم است میتواند جذب دنبال کننده و دنبال شونده باشد که این یک الگوریتم است و حالا میزان سرمایه ای که وارد میکنید که اینها که چهار الگوریتم اصلی در حال حاضر است نشانگر فعالیت شما در پروزه متاورس رنگ است.

مدنی: بله خیلی هم مهم است اینها

قدیری: بله حالا یک برنامه ای داریم این چهار الگوریتم است در آینده میزان خدمات شما در توسعه متاورس رنگ نیز محاسبه میشود برای مثال در دنیای فیزیک شما محیط را مشاهده میکنید همین محیط های فیزیکی که بر اساس زمین در دنیای موازی متاورس رنگ تفکیک شده این زمین ها قابلیت بارگذاری عکس و ویدیو دارند یعنی شما اگر در محیط فیزیکی یک ملکی را مشاهده میکنید که حالا نمای زیبایی دارد و جذابیت خاصی دارد عکس آن ملک یا محدوده را میتوانید داخل همان پلیگان یا همان زمین در در دنیای موازی متاورس رنگ بارگذاری بکنید این هم یک الگوریتم میشود که به شما امتیاز داده میشود

مدنی:

پرسیده شده است میزان فعالیت افراد فعال در متاورس رنگ بر چه اساسی تعیین میشود؟

قدیری: میزان فعالیتشون بر اساس همین الگوریتم هایی که ذکر کردم در حال حاضر چهار الگوریتم اصلی بر این اساس محاسبه میشود.

مدنی:

پرسیده شده است که این افراد در حوزه هایی از متاورس رنگ فعالیت میکنند یا خیر؟

قدیری: بله مسلما کسانی که وارد متاورس رنگ میشوند حتی حضورشان به عنوان فعالیت محاسبه میشود چرا که پروژه متاورس رنگ یک پروژه خیلی ثابت نیست در ان واحد به شما آموزش هایی ارائه میدهد دارید در محیط متاورس رنگ یک  چرخی میزنید بر اساس آن موقعیتی که شما روی نقشه هستید حالا از مناطق پر بازدید, اقتصاد ان منطقه, گردش های مالی, پروژه های موفق ان منطقه و دیگر چیزها اطلاعات به شما داده میشود این اطلاعات باعث تقویت ذهن و خب مسلما توسعه علمی میشود که خودش جز فعالیت شما است که ما داریم یک سری اموزش ها و خدمات آن منطقه را در اختیار شما قرار میدهیم اینکه شما دارید مطالعه میکنید برای ما فعالیت شما در نظر گرفته میشود.

مدنی: بله خب دوستان به پایان بخش چهل و ششم رسیدیم خیلی بخش جذابی بود در بخش آینده ما درباره امتیاز در پروژه متاورس رنگ صحبت میکنیم. خب طبق روال همیشه ما به سوالات آیا انجمن با متاورس رنگ ادغام خواهد شد یا خیر؟ فروشگاه ملی در متاورس رنگ فعال خواهد بود یا خیر؟

قدیری: بسیار عالی خیلی خوشحال شدیم ویدیو ما را تا اینجای کار مشاهده کردید محتوای متنی این ویدیو را در انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده اند به صورت متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم نظرات, انتقادات و پیشنهادات خودتان را زیر همین پاسخ بارگذاری بکنید.پیروز و سربلند باشید

مدنی: خداوند یار و نگهدارتان باشد.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:49 چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

02:00 و فعالیت این افراد در متاورس رنگ بر چه اساسی است ؟

03:40 میزان فعالیت افراد در متاورس رنگ بر چه اساسی تعیین می شود؟

03:56 این افراد در حوزه هایی از متاورس رنگ فعالیت می کنند؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 27, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

بسیار جامع بود تشکر فراوان

بسیار عالی بود

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار عالی که پروژه متاورس رنگ فعالیت‌های شهروندان را به صورت زمان بندی تایم برای دیگر کاربران قابل مشاهده می‌کند. این ویژگی می‌تواند تشویق به حضور فعال در محیط متاورس رنگ شده و به تعاملات اجتماعی و فعالیت‌های کاربران اهمیت بیشتری بدهد. همچنین امکان تنظیم حریم خصوصی برای آنلاین یا افلاین بودن کاربران، احترام به حریم خصوصی شهروندان را حفظ می‌کند و به آن‌ها انتخاب در مورد نمایش وضعیت آنلاین یا افلاینی خود می‌دهد. این امکانات می‌توانند تجربه کاربری در متاورس رنگ را بهبود بخشند و به کاربران اعتماد بیشتری به سیستم بدهند.

nazanin اظهار نظر کرد

در کل، این ایده می‌تواند به افزایش تعامل و پویایی متاورس رنگ کمک کند. با جزئی‌تر کردن نحوه‌ی محاسبه‌ی امتیاز و ارائه‌ی مشوق‌های جذاب، می‌توان شاهد استقبال بیشتر کاربران از این طرح بود.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ به عنوان یک پلتفرم نوین، فرصت‌های جدیدی برای تعامل، اشتغال و کسب درآمد ایجاد کرده است. در این پلتفرم، سنجش فعالیت کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.

شاخص‌های فعالیت:

 • حضور:

 • مدت زمان حضور: هر چه مدت زمان حضور یک کاربر در متاورس رنگ بیشتر باشد، نشان‌دهنده فعالیت بیشتر او خواهد بود.

 • تعداد دفعات ورود: تعداد دفعات ورود یک کاربر به متاورس رنگ در طول روز یا هفته، می‌تواند به عنوان شاخصی از فعالیت او در نظر گرفته شود.

 • تعامل:

 • مشارکت در گفتگوها:

 • میزان مشارکت یک کاربر در گفتگوها و تبادل نظر با سایر کاربران، نشان‌دهنده فعال بودن او در متاورس رنگ است.

 • ایجاد محتوا:

 • ایجاد محتوای جذاب و مفید، مانند پست‌های متنی، تصویری یا ویدئویی، می‌تواند به عنوان شاخصی از فعالیت یک کاربر در نظر گرفته شود.

 • اشتغال و کسب درآمد:

 • کاربرانی که در متاورس رنگ به کسب درآمد و اشتغال‌زایی می‌پردازند، از جمله فعال‌ترین کاربران این پلتفرم محسوب می‌شوند.

 • فعالیت‌های اقتصادی در متاورس رنگ می‌تواند شامل موارد مختلفی مانند ارائه خدمات، تولید و فروش محصولات و… باشد.

09a1f77b28a59cdd3f865c810af6d2ee9c89e6ec 2922 - چه کسانی در متاورس رنگ فعال هستند ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده فوریه 24, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1267 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات