بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟

2

بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟

 • ارزش گذاری زمین های مجازی ایران در فاز اول متاورس رنگ بر چه اساسی است ؟
 • خرید و فروش زمین ها در فاز اول متاورس رنگ بر اساس چه معیار و شاخصی انجام می شود ؟
 • برای شناخت و کشف بهترین زمین های مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ باید چه اقداماتی انجام داده و چه اطلاعاتی بدست اورد ؟
 • معیار و شاخص در طراحی و برنامه ریزی های های طراحان و برنامه نویسان فاز اول بازی متاورس رنگ برای ارزش گذاری بر روی زمین های مجازی ایران چگونه است ؟
 • کدام یک از مناطق شهر مجازی ایران  در فاز اول متاورس رنگ از ارزش و قیمت بالتری برخوردارند و دلیل این ارزش بالا چیست ؟
 •  دلایلی که باعث می شود یک منطقه جغرافیایی در شهر مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ از ارزش و قیمتی بالاتر برخوردار باشد چیست  ؟
 • چگونه میتوان ارزش سایر زمین های مجازی را در فاز اول بازی متاورس رنگ بالا برد و انها  را در ردیف زمین های قیمتی قرار داد ؟
 • برای درک بهتر از یک خرید و فروش هوشمندانه زمین مجازی در شهر مجازی ایران در فضای فاز اول بازی متاورس رنگ چه اقداماتی باید انجام داد و چگونه می توان به این درک رسید ؟
 • ایا مناطق در شهر مجازی ایران در فضای فاز اول بازی متاورس رنگ بر اساس امکانات  رفاهی و تجهیزاتی که دارا می باشند ارزش گذاری می شوند ؟
 •  کیفیت طبیعی و وجود منابع طبیعی و زیست محیطی در زمین های شهر جازی ایران در فاز اول متاورس رنگ چه تاثیری در قیمت گذاری بر روی انها دارند ؟
 • عواملی چون و جود فرودگاه ترمینال قطار و غیره چه تاثیری در قیمت گذاری بر روی زمین های شهر های مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ می توانند داشته باشند ؟
 •  
 • aa00ef69f98af30871bdc6d60af7d93fd0a86802 227 - بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟
مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین اکتبر 11, 2023
گذاشتن نظر
0

بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

هر زمین یا VOD  در دنیای موازی متاورس رنگ با توجه با کاربری آن میتواند بهترین زمین باشد این تنها به این بستگی دارد که مالک زمین در زمین خود چه خدماتی را ارائه دهد و زمین خود را ارزشمند کند.

orgi 1 - بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟

سلام دوستان مرضیه ثاقب علیزاده هستم در این بخش از ویدیو ها قراره به سوالاتی که شما عزیزان در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ بدهیم.
سوالی که امروز قرار است به آن بپردازیم :

بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

در پاسخ به این سوال خدمت شما عزیزان باید عرض کنم که در ابتدای کار ما به جای کلمه ی زمین از کلمه ی VOD استفاده می کنیم. VOD مثل همان زمین هستش و همان کاربری را دارد در متاورس رنگ یکسری محدوده ها در اختیارتان قرار گرفته می شود که این محدوده ها اسمش VOD هستش و داخل این محدوده شما می توانید ساخت و ساز خودتان را انجام بدهید.

بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

خب بهترین زمین‌ها ما نمی‌توانیم بگوییم بهترین زمین VOD مثلاً این هستش همچین چیزی وجود ندارد اما VOD ها بر اساس ارزش‌گذاری که دارند می‌توانیم بگوییم که رده بندی شده‌اند و از ارزش زیادی برخوردارند. به طور مثال VOD آموزشی ما به دلیل اینکه باعث توسعه ی علم می‌شود خب از ارزش بالاتری برخوردار هستش و ارزش‌گذاری شماره ی 1 ما هستش چرا که این VOD ها باعث می‌شوند که مردم یک علمی را آموزش ببینند و خب از طریق همان علم به کسب درآمد برسند و شما هم زمانی که یک شهروندی وارد آموزشگاه شما، دانشگاه شما یا مؤسسات آموزشی شما بشود،‌ ثبت نام کند،‌شما هم به کسب درآمد می رسید. پس این VOD اولین و بالاترین ارزش‌گذاری را تا اینجای کار در متاورس رنگ دارد. بعد از آن VOD های تجاری ما از ارزش زیادی برخوردار هستند چرا که این VOD ها محل مناسبی هستند برای شروع کسب و کار های شما و منبع درآمد شما هستند. شما داخل این VOD ها می‌توانید محصولات سه بعدی خودتان را قرار بدهید و شروع به فعالیت کنید محصولات خودتان را به سایر شهروندان ارایه بدهید و خب آن‌ها تهیه می‌کنند و شما به کسب درآمد می رسید. بعد از آن VOD های مسکونی ما هستند که این VOD ها هم از ارزش زیادی برخوردارند چرا که محل مناسبی هستند برای نگهداری دیتا و اطلاعات شما همچنین داخل این VOD ها می‌توانید سلسله ی خانوادگی خودتان را تاسیس کنید. خب سلسله ی خانوادگی خودش به تنهایی باعث قدرتمند شدن حساب شهروندی شما می‌شود به این صورت که زمانی که یک اعضای خانواده ی شما در داخل سلسله ی خانوادگی شما می‌شود شما یکسری پاداش و جوایزی را کسب می‌کنید و بعلاوه آن واحد رضایت شما هم افزایش پیدا می‌کند علاوه بر سلسله،‌اتحاد را هم شما می‌توانید داخل VOD های مسکونی تاسیس بکنید. با ایجاد اتحاد شما می‌توانید یکسری دوستان حالا یا همکار های خودتان را داخل اتحاد خودتان بیاورید و از طریق آن اتحاد هم شما می‌توانید به کسب درآمد برسید.

خب باهمدیگر وارد دنیای موازی متاورس رنگ بشویم تا در آنجا کاربری VOD ها را به شما نشان بدهم.

خب برای ورود به سامانه ی متاورس رنگ https://rgb.irpsc.com/metaverse را وارد می کنیم با کلیک بر روی دکمه ی ورود وارد دنیای موازی متاورس رنگ می شویم. خب همانطور که مشاهده می کنید داخل این صفحه ی اول متاورس رنگ ما یکسری پرچم مشاهده می کنیم که به این معناست یکسری آبادی داخل این پرچم ها آزاد سازی شده و شما می توانید VOD های این آبادی را تهیه بکنید حالا مثلا به یکی از آبادی هایی که آزادسازی شده می رویم خب همانطور که مشاهده می کنید VOD های زیادی داخل این بخش قرار دارد که شما می توانید اقدام کنید برای خرید این VOD ها. VOD آبی ما VOD های آموزشی ما هستند، VOD هایی که به رنگ زرد نمایش داده شده اند VOD های مسکونی و VOD هایی که به رنگ قرمز نمایش داده شده اند VOD های تجاری ما هستند که کاربرد هرکدام رو خدمتتان عرض کردم. در اینجا ما یکسری VOD هایی داریم که به رنگ سبز نمایش داده می شوند این VOD ها VOD های فضای سبز هستند که فضتی مناسبی برای تاسیس پارک و مراکز تفریحی هستند و یکسری VOD ها سفید رنگ داریم که این VOD ها،‌ VOD های دولتی ما هستند و دارای محدودیت معامله هستند و شما نمی توانید آنها را تهیه بکنید.

خب در ادامه یکسری سوالات پرسیده شده که باهم به آنها پاسخ می دهیم.
پرسیده شده :

ارزش گذاری زمین های مجازی در فاز اول متاورس رنگ بر چه اساسی است؟

خب این را داخل سوالات قبلی بهش پاسخ دادم ارزش گذاری بر اساس کاربری VOD و کاربردی که هر VOD دارد تعیین شده.

خرید و فروش زمین ها در فاز اول متاورس رنگ بر اساس چه معیار و شاخصی انجام می شود؟

خب شما باید ببینید هدفتان از خرید این VOD چی هستش. اگر شما می خواهید یک فروشگاهی تاسیس بکنید باید VOD تجاری تهیه کنید و باید به این فکر کنید که VOD شما داخل چه موقعیتی باشد چه شرایطی را داشته باشد و چه متراژی را داشته باشد تا شما بتوانید محصولات خودتان را بهتر به فروش برسانید. همه ی اینها بسنگی دارد به خودتان و طرز فکری که راجع به آن VOD ای که می خواهید تهیه بکنید دارید.

برای شناخت و کشف بهترین زمین های مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ باید چه اقداماتی انجام داده و چه اطلاعاتی بدست آورد؟

ببینید زمانی که شما بخواهید یک VOD تهیه کنید باید تحقیقاتی را انجام بدهید، حالا می توانید خودتان VOD ها را بررسی بکنید یا می توانید از سایر شهروندانی که VOD های زیادی دارند مشاوره بگیرید و از آنها بخواهید شما را راهنمایی بکنند که چه VOD هایی برای کسب و کار شما مناسب هستش.

کدام یک از مناطق شهر مجازی ایران در فاز اول متاورس رنگ از ارزش و قیمت برخوردار بوده و دلیل این ارزش بالا چیست؟

خب در فاز اول سیستم متاورس رنگ دو آبادی تنب بزرگ و قزوین آزادسازی که تنب بزرگ یک دنیای مجازی هستش به دلیل آن اهمیتی که برای صادرات ما دارد فروش محصولات به سایر کشور ها دارد این آبادی خب آزاد سازی شده و یکی دیگر هم خب استان قزوین هستش که خب شما می توانید VOD هایی را تهیه بکنید. خب حالا شما می توانید تحقیقات خودتان را در مقایسه ی این دو آبادی انجام بدهید،‌ داخل سیستم متاورس رنگ یک بخشی وجود دارد که شما می توانید آبادی هارا باهمدیگر مقایسه کنید و یک جبع بندی ای را بدست بیاورید که حالا این آبادی چه تعداد زمین هایش به فروش رفته و خب چه امکاناتی دارد، چه  تعداد زمین تجاری دارد، چه تعداد زمین مسکونی دارد،‌ همه ی اینها را می توانید به دست بیاورید و اقدام کنید برای خرید VOD مورد نظرتان.

برای درک بهتر خرید و فروش هوشمندانه ی زمین مجازی در شهر مجازی ایران در فضای فاز اول بازی متاورس رنگ چه اقداماتی باید انجام داد و چگونه می توان به این درک رسید؟

ببینید این همش بسنگی دارد به طرز فکری که شما دارید طرز فکر اقتصادی یا سیاسی ای که دارید می توانید شما اقدام کنید برای اینکه یک VOD را تهیه بکنید خب مسلما زمانی که یک فرد بخواهد یک کاری را انجام بدهد یک اطلاعاتی را از قبل دارد که باید از آن اطلاعات اقدام بکند برای خریدهایی که می خواهد انجام دهد حالا زمین باشد، VOD باشد یا هر چیزی دیگری به طور مثال من خودم زمانی که بخواهم یک VOD تجاری تهیه بکنم این اطلاعات برایم مد نظر هستش که حالا متراژ VOD ام خب بالا باشد که بتوانم محصولات زیادی را ارایه بدهم مکانش سر نبش باشد که دید خیلی خوبی داشته باشد، سایر شهروندان بتوانند خیلی راحت این VOD را مشاهده کنند و خب خیلی چیز های دیگر که میگم همه ی اینها سلیقه ای هستش و بستگی دارد به آن دیدگاهی که شما دارید.

کیفیت طبیعی بر وجود منابع طبیعی و زیست محیطی در شهر مجازی ایران در فاز اول متاورس رنگ چه تاثیری در قیمت گذاری بر روی آنها دارد؟

خب در ابتدای کار سیستم متاورس رنگ حالا شرایط منابع طبیعی و زیست محیطی را اینها را در نظر گرفته و VOD ها را بر اساس متراژ‌ و ارزش گذاری ای که دارند  قیمت گذاری کرده و حالا شما می توانید آنها را تهیه بکنید و حالا زمانی که خواستید VOD خودتان را بفروشید شما می توانید قیمتی که مد نظرتان هست انتخاب کنید وقیمت گذاری کنید.

عواملی چون وجود فرودگاه،‌ ترمینال، قطار و… چه تاثیری در قیمت گذاری برروی زمین های شهر مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ می تواند داشته باشد؟

خب زمانی که VOD شما کنار یک VOD ای باشد که خب آن VOD از اهمیت زیادی برخوردار باشد ناخودآگاه VOD شما هم ارزشش بالاتر می رود چرا که خب شهروندان بیشتری VOD شما را مشاهده می کنند و خب دیدشان نسبت به VOD شما دید اقتصادی تری می شودوزمانی که شما می خواهید VOD خودتان را بفروشید باید به این توجه کنید که VOD شما کنار یک VOD مهم قرار دارد حالا چه یک مرکز فروشگاهی مهم باشد چه فرودگاه باشد ترمینال باشد یا حالا هر چیز دیگری شما می توانید بر اساس این موقعیت هایی که اطراف خودتان وجود دارد VOD خودتان را قیمت گذاری بکنید.

خب دوستان سوالات این بخش ما به اتمام رسید، خیلی خوشحالم تا انتهای این ویدیو همراه من بودید شما می توانید محتوای متنی این ویدیو را در انجمن متاورس ایران زیر همین سوالی که مطرح شده مشاهده کنید. خیلی خوشحال می شود نظرات و  پیشنهاداتتان را برای ما ثبت کنید.

 

موضوعاتی که در ویدیو به آنها پرداخته شود:

00:00 مقدمه

00:18 بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

00:59 بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

05:24 ارزش گذاری زمین های مجازی در فاز اول متاورس رنگ بر چه اساسی است؟

05:43 خرید و فروش زمین ها در فاز اول متاورس رنگ بر اساس چه معیار و شاخصی انجام می شود؟

06:24 برای شناخت و کشف بهترین زمین های مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ باید چه اقداماتی انجام داده و چه اطلاعاتی بدست آورد؟

08:16 برای درک بهتر خرید و فروش هوشمندانه ی زمین مجازی در شهر مجازی ایران در فضای فاز اول بازی متاورس رنگ چه اقداماتی باید انجام داد و چگونه می توان به این درک رسید؟

09:34 کیفیت طبیعی بر وجود منابع طبیعی و زیست محیطی در شهر مجازی ایران در فاز اول متاورس رنگ چه تاثیری در قیمت گذاری بر روی آنها دارد؟

10:18 عواملی چون وجود فرودگاه،‌ ترمینال، قطار و… چه تاثیری در قیمت گذاری برروی زمین های شهر مجازی ایران در فاز اول بازی متاورس رنگ می تواند داشته باشد؟

 

 

مشاهده ویدیو پاسخ به سوال بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجاها هستند؟

 

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 6, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

در دنیای موازی متاورس رنگ، هر زمین یا VOD می‌تواند بهترین باشد بر اساس استفاده‌ای که از آن می‌شود. این کاملاً به خدماتی که مالک زمین در املاک خود ارائه می‌دهد و چگونگی افزایش ارزش زمین آنها بستگی دارد.

گذاشتن نظر
1

در پاسخ به پرسشی که بیان شده است ” بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟ ” میبایست مطرح کنیم ، این پرسش جواب قطعی ای نخواخد داشت زیرا که ارزش هر VOD متشکل از پارامتر ها و امکانات خاصی اعم از ، متراژ ، کاربری ، تراکم و … است .

و نمیتوان گفت که به طور قطع مکانی وجود دارد که بهترین زمین ها و VOD ها در ان لوکیشن قرار دارند .

اما میتوان توجه نمود که ارزش یک زمین را زمین ها و امکانات اطراف ان نیز میتوانند تحت تاثیر قرار دهند . برای مثال VOD ای که کنار یک مرکز تجاری گسترده و توسعه یافته قرار گرفته باشد بسیار ارزش بیشتری خواهد یافت ، چرا که توسعه و کسب درامد از طرق مختلف مثل تبلیغات برای این VOD به واسطه فرصت های اطرافش بسیار سریعتر و راحت تر انجام خواهد شد .

5444bff6ce5c3330ea94e7cb8d5db3ec94dfe979 2922 - بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید جولای 27, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ خوب شما
در ادامه و تکمیل پاسخ شما باید عرض کنم که در متاورس رنگ اینکه زمین یا vod ی از سایر نقاط وضعیت بهتری داشته باشد همانطورکه گفته شد به عوامل بیرونی و امکانات اطراف آن بستگی دارد که به چه میران توسعه یافته می باشند و در نهایت این خود شهروندان هستند که می توانند با شرکت در توسعه بخشی به املاک خود و آبادانی آبادی خود باعث بهتر شدن وضعیت و قیمت زمین هایشان در متاورس رنگ گردند .

گذاشتن نظر
0

4f6e3b5f638aa2b0117930dda527708a1617a8c5 796 - بهترین زمین ها در متاورس رنگ کجا ها هستند ؟

در دنیای مجازی متاورس رنگ نمیتوان گفت که بهترین زمین کدام زمین است چرا که هر زمین متناسب با نوع کاربری اش بهترین زمین است شما شهروندان عزیز هستید که به یک زمین ارزش میبخشید

زمین های اموزشی برای تاسیس اموزشگاه ها و موسسه ها بهترین خود هستند چرا که تنها بر روی ان ها قابلیت تاسیس موسسه ها وجود دارد

همچنین زمین های تجاری برای تاسیس فروشگاه و دفاتر اداری بسیار پر اهمیت هستند چرت که باعث کسب درامد و اشتغال زایی شما میشود

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 6, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

در دنیای مجازی متاورس رنگ، امکان بهترین بودن هر زمینی وجود دارد، اما این به نوع استفاده و کاربری زمین بستگی دارد. شما به عنوان شهروندان عزیز مسئول ارزش‌افزودن به زمین‌ها هستید.

زمین‌های آموزشی به عنوان مکان مناسب برای تأسیس مدارس و مؤسسات آموزشی به شمار می‌آیند. این زمین‌ها تنها مکان مناسب برای تأسیس مؤسسات آموزشی هستند و به دلیل این تخصص، بهترین انتخاب برای این نوع فعالیت‌ها محسوب می‌شوند.

همچنین، زمین‌های تجاری نیز برای ایجاد فروشگاه‌ها و دفاتر اداری اهمیت بسیار زیادی دارند. این زمین‌ها به شما امکان فراهم کردن منابع درآمدی و ایجاد اشتغال می‌دهند و بنابراین برای تجارت و فعالیت‌های تجاری موثر هستند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1415 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات