پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

2

پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

علاوه بر نیرویی که سازمان گرداننده متاورس رنگ برای انجام امور استخدام می کند چه تاثیری در تربیت نیروی متخصص دارد

 تربیت نیروهای متخصص در متاورس رنگ در اقتصاد آینده و حال کشور چه تاثیری دارد ؟

دنیای متاورس اگر آینده سیاره زمین و موجودات آن باشد پس همه مشاغل در ایران وابسته به متاورس رنگ می شود ؟

8f22e89842339908df870c8f3b0b9cb397d65ee9 227 - پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
2

پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

یکی از اهداف مهم و حیاتی در متاورس رنگ توسعه اشتغال زایی و کسب درآمد در متاورش رنگ است از روش های اشتغال زایی در متاورس رنگ میتوان به تاسیس مراکز تجاری برای فروش اجناس و محصولات اشاره کرد با تاسیس مراکز تجاری و ارائه خدمات میتوان هم اشتغال زایی را ترویج داد و هم تراکنش های داخلی در کشور را توسعه داد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g59 2 - پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و نهم پاسخگویی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه ی متارنگ.

مدنی: سلام آقای قدیری.

قدیری: سلام آقای مدنی.

مدنی: خوبین شما؟!

قدیری: سلامت باشید.

سلام دوستان از اینکه در ویدیوی پنجاه و نهم پاسخ دهی به سوالات متارنگ در انجمن متاورس ایران حضور دارید خیلی خوشحالیم.

مدنی: بله. خب عنوان این بخش ما در مورد متاورس رنگ و اشتغال کشور است.

مدنی:

پرسیده شده که پروژه ی متاورس رنگ در توسعه ی اشتغال کشور چه نقشی دارد؟

قدیری: بسیار عالی خب پروژه ی متاورس رنگ در استارت که آغاز شد عملا نیرو های مختلفی را گرفت به صورت پیمانکاری در این پروژه فعالیت کردند و تا اینجای کار که فاز 1 به اتمام رسیده هنوز هم یکسری از نیرو های متخصص در حال فعالیت هستند و میتوان گفت در زمینه ی توسعه ی اشتغال کشور یک بخشی از آن میشود پشتیبانی و ساختارسازی پروژه ی متاورس رنگ و یک بخش دیگر نیز می شود دنیا و فضای مجازی که عملا شهروندان می توانند در آن فعالیت کنند نسبت به آن سطحی که دارند و یا در وی او دی های خودشان، آن محدوده های مجازی خودشان خدماتی ارائه بدهند که هر کدام از این خدمات می تواند اشتغال زایی قدرتمندی را ایجاد بکند.

مدنی:

پرسیده اند که علاوه بر نیرویی که سازمان گردنده ی متاورس رنگ را برای انجام امور استخدام می کند چه تاثیری در تربیت نیروی متخصص دارد؟

قدیری: ببینید علاوه بر نیرویی که سازمان گرداننده ی متاورس رنگ استخدام می کند چه تاثیری در تربیت نیروی متخصص دارد خب ببینید ما در استارت…

مدنی: سوال نفوذی قشنگ.

قدیری: ما در استارت افرادی را که گرفته ایم سعی کرده ایم افراد را در سنینی که در حال علم آموزی هستند یعنی دانشجو هستند باید پیمانی ببندیم چرا که این تخصص هایی که در این مسیر توسعه پیدا کرده عملا جزو داده هایی نبوده است که قبلا در کشور ایجاد شده باشد و دایکیومنتش باشد به همین منظور خب ما آمدیم این افراد رو خودمان توسط اون داده هایی که داریم و اون نیازی که داریم تربیت کردیم و در این مسیر توانستیم نیروهای نخبه و آماده به اجرای پروژه های سنگین متاورسی ایجاد بکنیم.

مدنی:

پرسیده اند که نیرو های متخصص در متاورس رنگ در اقتصاد آینده و حال کشور چه تاثیری دارند؟

قدیری: نیرو های متخصص خب عملا در این پروژه به دلیل اینکه هر نیرویی به یک سطحی برسد سرپرست میشود داخل این پروژه هرکدام از این ها میتوانند افراد دیگه ای رو مشابه خودشان تربیت بکنند و هم در توسعه ی زیر ساخت پروژه ی متاورس رنگ تاثیر مثبتی داشته باشند و همینطورعلمی که آموزش دیده اند و تخصص اش را بدست آوردند انتشار بدهند و افراد دیگری با علم روز و این خدمات آشنا بشوند.

مدنی:

پرسیده اند که دانه ی متاورس اگر آینده ی سیاره ی زمین و موجودات هم باشد پس همه ی مشاغل در ایران وابسته به متاورس رنگ خواهد شد یا نه؟

قدیری: ببینید نمیتوان گفت نه ولی خب میتوان گفت در آینده ی نه چندان دور تمامی مشاغل واقعیت این رو دارند که وارد این پروژه بشوند و خدماتشان را ارائه بدهند مثل بستر های تبلیغاتی دیگر یا از خصوصیات ویژه ای بتوانند بهره مند بشوند. این دنیای موازی متاورسی عملا محیط سه بعدی و دو بعدی ای است که شما اون فعالیت یا اون خدماتی که در دنیای فیزیک ارائه می دهید رو می توانید در آنجا به نمایش بگذارید پس محدودیت ندارد و میتوان گفت در آینده اکثر شغل ها چه بسا تمامی شغل ها وارد پروژه های متاورسی می شوند حالا چه برای تبلیغات خودشان، چه برای ارائه ی خدماتشان به صورت مستقیم و غیر مستقیم.

مدنی: ممنون از توضیحاتتون! خب دوستان مبحث 59 ام هم به اتمام رسید ممنون از اینکه همراه ما بودید ما در مباحث آینده در مورد پروژه ی متاورس رنگ در سیاست های خارجه چه نقشی دارد، متاورس رنگ در ارز آوری به کشور چه نقشی دارد، متاورس رنگ برای کودکان چه چشم اندازی دارد و… صحبت می کنیم.

قدیری: خیلی خوشحال شدیم از اینکه تا اینجای برنامه همراه ما بودید و خیلی خوشحال تر می شویم که انتقادات، پیشنهادات و نظرات خودتان را زیر همین سوال در انجمن متاورس ایران مطرح کنید ویا در شبکه ی ویدیویی که دارید این ویدیو رو تماشا می کنید همانجا به صورت کامنت بارگزاری کنید. پیروز و سربلند باشید…!

مدنی: خداوند یار و نگهدار شما.

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:35 پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

01:30 علاوه بر نیرویی که سازمان گرداننده متاورس رنگ برای انجام امور استخدام می کند چه تاثیری در تربیت نیروی متخصص دارد

02:36  تربیت نیروهای متخصص در متاورس رنگ در اقتصاد آینده و حال کشور چه تاثیری دارد ؟

03:20 دنیای متاورس اگر آینده سیاره زمین و موجودات آن باشد پس همه مشاغل در ایران وابسته به متاورس رنگ می شود ؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 30, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار جالب است که پروژه متاورس رنگ توانسته است نه تنها به توسعه فضای مجازی و تکنولوژی در کشور کمک کند، بلکه فرصت‌های اشتغالی جدیدی را نیز ایجاد کند. این امکان که شهروندان در دنیای مجازی متاورس رنگ به عنوان فراهم‌کنندگان خدمات و تجارت‌های مختلف فعالیت کنند، باعث ایجاد اشتغال‌زایی و افزایش انگیزه افراد برای شرکت در این فضا می‌شود.

از طریق ایجاد خدمات و تجارت‌های جدید در فضای مجازی متاورس رنگ، افراد می‌توانند درآمدزایی کنند و به توسعه اقتصادی کشور کمک کنند. این نوع ایجاد اشتغال می‌تواند به تنوع اقتصادی کشور و افزایش فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد بیانجامد.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، به عنوان پلتفرمی نوین در دنیای مجازی، دریچه‌ای نو به سوی فرصت‌های شغلی جدید می‌گشاید. این پلتفرم با ارائه خدمات و امکانات متنوع، زمینه را برای اشتغال‌زایی و کسب درآمد در فضای مجازی فراهم می‌کند.

روش‌های اشتغال‌زایی در متاورس رنگ:

 • تاسیس مراکز تجاری: متاورس رنگ فضایی مناسب برای تاسیس مراکز تجاری مجازی است. در این مراکز، افراد می‌توانند به خرید و فروش محصولات و خدمات خود بپردازند و شغلی جدید برای خود ایجاد کنند.
 • ارائه خدمات: طیف وسیعی از خدمات مانند مشاوره، آموزش، طراحی و تولید محتوا در متاورس رنگ قابل ارائه است. افراد با ارائه این خدمات می‌توانند به کسب درآمد بپردازند.
 • تولید محتوا: تولید محتوای جذاب و خلاقانه، یکی از نیازهای اساسی متاورس رنگ است. افراد با تولید محتوای متنی، تصویری و ویدئویی می‌توانند در این پلتفرم شغلی برای خود ایجاد کنند.
 • بازی‌های متاورسی: بازی‌های متاورسی، فرصتی برای کسب درآمد از طریق بازی و سرگرمی هستند. افراد با شرکت در این بازی‌ها و کسب مهارت در آن‌ها می‌توانند به درآمدزایی برسند.
 • ارائه خدمات آموزشی: متاورس رنگ، بستری مناسب برای ارائه خدمات آموزشی آنلاین است. افراد متخصص در زمینه‌های مختلف می‌توانند با ارائه دوره‌های آموزشی، به کسب درآمد بپردازند.

مزایای اشتغال‌زایی در متاورس رنگ:

 • عدم نیاز به سرمایه اولیه بالا: برخلاف مشاغل سنتی، برای شروع کار در متاورس رنگ به سرمایه اولیه بالا نیاز نیست.
 • انعطاف‌پذیری: افراد می‌توانند در هر زمان و مکانی در متاورس رنگ به کار خود بپردازند.
 • محدودیت‌های کمتر: متاورس رنگ، محدودیت‌های جغرافیایی و جنسیتی را از بین می‌برد و فرصت‌های شغلی برابر برای همه افراد فراهم می‌کند.
 • رشد و توسعه: متاورس رنگ یک پلتفرم نوظهور و در حال رشد است و فرصت‌های شغلی جدیدی در آینده در این پلتفرم ایجاد خواهد شد.

نقش متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور:

متاورس رنگ با ارائه فرصت‌های شغلی جدید، می‌تواند به حل مشکل بیکاری در کشور کمک کند. این پلتفرم همچنین می‌تواند به افزایش درآمد افراد و رونق اقتصادی کشور کمک کند.

2719a8debb3bd3ae4c562038e8e5e2cd89283cab 2922 - پروژه متاورس رنگ در توسعه اشتغال کشور چه نقشی خواهد داشت ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 5, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها953 times
 • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات