چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟

3

چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟

در متاورس رنگ زمین هایی که برای مصارف نظامی و انتظامی و همچنین مکان های دینی و مذهبی به دلیل اهمیت عمومی که دارند . قابل فروش نیستند

 • زمین های شهر مجازی ایران بر چه اساسی طبقه بندی شده اند ؟ در این طبقه بندی کدام زمین ها قابلیت فروش را ندارند ؟
 • دلیل عدم فروش برخی زمین ها در دنیای موازی متاورس رنگ چیست؟ چه محدودیت هایی باعث می شود تا این زمینها در شهر مجازی ایران به فروش نرسد ؟
 • آیا زمین های نظامی  و انتظامی در شهر مجازی ایران قابلیت فروش دارند ؟ آیا دلیل عدم فروش این زمین ها موقعیت استراتژیک آنها در دنیای موازی متاورس رنگ می باشد ؟
 • آیا زمین هایی که برای ساخت مساجد و مکانهای مذهبی در شهر مجازی ایران در نظر گرفته شده اند قابلیت فروش دارند ؟ چه محدودیت هایی باعث عدم فروش این زمین ها در دنیای موازی متاورس رنگ می شود ؟
 • اگر برخی زمین ها در شهر مجازی ایران قابلیت فروش ندارند چگونه درون انها ساخت و ساز انجام می شود و مالکیت این زمین ها در دنیای موازی متاورس رنگ با چه کسی ست؟
 • آیا زمینی که برای ساخت بیمارستان و مراکز خدمات عمومی در نظر گرفته شده اند نیز قابل فروش نمی باشند؟ چه تفاوتی میان این زمین ها با زمین های نظامی و مذهبی  در دنیای موازی متاورس رنگ وجود دارد ؟
 • زمین‌هایی که قابل فروش نیستند در شهر مجازی ایران آیا این عدم قابلیت فروش به صورت مدت دار و موقتی می باشد و پس از طی مدت زمانی این محدودیت فروش از انها ساقط می شود یا اینکه مادام این غیر قابل فروش بودن در دنیای موازی متاورس رنگ ادامه خواهد داشت ؟
 • 410701721edf10b404e069f1094f5ce9cf5de05b 227 - چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟
مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده ژانویه 2, 2024
گذاشتن نظر
8

باسلام

در وهله اول تمامی مراکز دولتی اعم از بیمارستان ها , دفاتر دولتی, مراکز انتظامی فروخته نمیشوند و هدف بر این که در این مراکز خدمات از این کاربری به نزدیک ترین کارکرد در دنیای حقیقی باشد.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 9, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

در اینجا تأکید شده که مراکز دولتی، از جمله بیمارستان‌ها، دفاتر دولتی و مراکز انتظامی، به دلایل حقیقی و خدمات به نزدیک‌ترین کارکرد در دنیای واقعی متمرکز هستند.

گذاشتن نظر
1

با توجه به پرسش ” چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟ ” میبایست بیان کرد از آنجایی که متاورس رنگ برترین پلتفرم برای سرمایه گذاری بوده و فروش و معامله VOD در آن یکی از بزرگترین بخش های آن است باید بیان کرد تمامی زمین ها در آن از طریق سیستم به فروش می رسند به جز برخی از زمین هایی که دنیای واقعی متعلق به دولت هستند و برای موازی بودن این جهان نمیتوان آنها را معامله کرد این VOD ها عبارتند از بیمارستان ها ، فضا های سبز ، دفاتر دولتی و … اما باید توجه داشت که اگر بخشی از دولت خواستار خریداری این زمین ها ( در واقع همان زمین خودشان در دنیای مجازی و موازی ) باشند ، در این صورت فروش انجام میشود . 984ac86c8a79d97787385efab1d941e974440d7e 2922 - چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده می 17, 2023
گذاشتن نظر
0

1162f48f4bcbbd86c1dc8fd774af086f1b361a37 796 - چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟

در متاورس، زمین‌هایی که مربوط به مصارف نظامی و انتظامی یا مکان‌های دینی و مذهبی هستند به دلیل اهمیت عمومی و حساسیت‌های فرهنگی و اجتماعی، اغلب قابل فروش نیستند. این زمین‌ها به عنوان بخشی از تاریخ، فرهنگ، یا امنیت ملی معنی می‌شوند و به‌طور معمول به تفاوت از زمین‌های تجاری یا صنعتی نیازهای متفاوتی دارند.

زمین‌های مصارف نظامی و انتظامی:
– زمین‌هایی که به عنوان پایگاه‌های نظامی یا انتظامی استفاده می‌شوند، اغلب دارای اطلاعات حساس و استراتژیک می‌باشند.
– این زمین‌ها به دلیل نیاز به حفاظت و امنیت بالا، به صورت عمدتاً از فروش مستقیم خارج می‌شوند.

مکان‌های دینی و مذهبی:
– زمین‌های مرتبط با مکان‌های دینی و مذهبی بیشتر از هر چیز دیگر به ارزشهای معنوی و فرهنگی مرتبط هستند.
– این مکان‌ها برای جوامع مذهبی و فرهنگی بسیار ارزشمند بوده و اغلب به‌صورت عامه یا حتی به صورت حقوق ملت ارثیه تلقی می‌شوند.

تاکید بر این نکات مهم است که تصمیمات مرتبط با فروش یا استفاده از این زمین‌ها بسیار حساس و پیچیده است. برخی از این مکان‌ها دارای تاریخچه و اهمیت فرهنگی قدیمی هستند و افراد و جوامع متعددی را دربرمی‌گیرند. بنابراین، هر گونه تصمیمی که به مدیریت یا تغییر وضعیت این زمین‌ها مربوط باشد، نیاز به مشارکت و توافق گسترده از سوی جوامع مربوطه دارد.

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده ژانویه 2, 2024
گذاشتن نظر
0

علاوه بر مواردی که دوستان فرمودند باید اضافه کنم که مکان هایی نیز در متاورس رنگ وجود دارد که از حساسیت ویژه ای برخوردار می باشند مانند مساجد و یا عبادتگاه های مذهبی و یا مکان های تاریخی و گردشگری که قابل فروش نمی باشند  . البته در نهایت با ورود به گام های بعدی و قوانینی که توسط خود شهروندان به مرور زمان تدوین و تصویب می شود ممکن است بسیاری از این مرزبندی برای جلوگیری از فروش تغییر نماید  . چرا که در ادامه قصد دارم به موضوعی اشاره کنم که یکی از مهم ترین ویژگی های متاورس ملی رنگ می باشد آنهم جامعه محوری این متاورس و مدیریت غیرمتمرکز در آن که نه در حرف و ادعا بلکه در عمل , به اجرا درمی آید و جامعه ای مجازی شکل گرفته که علاوه بر درآمدزایی و سودآوری اقصادی موجی از تغییرات گام به گام را در عرصه های مختلف در پی داشته باشد  . از این رو در بحث محدود نمودن فروش برخی vod ها در متاورس , اینکار ابتدا توسط پیش فرض از سوی سیستم متارنگ انجام می گیرد و سپس در مراحل بعد با رای گیری های طبقه بندی شده و منظم در میان شهروندان بسیاری از این محدودیت ها و قوانین آن تغییر می نماید  تا رضایت جمعی پدیدار گردد .

b63f007b10fd3b35a54085f5e470864f41487943 227 - چه زمین های در متاورس رنگ به فروش نمیرسد ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 9, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

در اینجا افزوده شده که مکان‌های حساس مانند مساجد، عبادتگاه‌های مذهبی و مکان‌های تاریخی و گردشگری در متاورس رنگ غیرقابل فروشند. همچنین، با ورود به گام‌های بعدی و تصویب قوانین توسط شهروندان، این مرزبندی‌ها ممکن است تغییر کنند، زیرا جامعه‌مداری و مدیریت غیرمتمرکز در متاورس به عمل می‌آید و تغییرات گام به گام را در انواع حوزه‌ها ارائه می‌دهد.”

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1185 times
 • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات