پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

3

پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

با توجه به فرآیند تماما علمی پروژه متاورس رنگ دستاورد این تجربه بزرگ در تاریخ علم کشور چه خواهد بود ؟

برای گسترش دستاورد علمی پروژه  متاورس رنگ چه طرح و برنامه هایی پیش بینی شده؟

آیا در پروژه متاورس رنگ واحدی برای استعدادیابی و پرورش و تربیت این استعدادها و نخبگان برای پشتوانه سازی آینده پروژه پیش بینی و آماده سازی شده است؟

0c95b2fe938cff5a236dc4bdf260bca99c37d0ec 227 - پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

مرضیه ثاقب علیزاده پاسخ انتخاب شده به عنوان بهترین آوریل 28, 2023
گذاشتن نظر
2

پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

 پروژه متاورس رنگ اهداف آن بهبود و توسعه کشور در همه زمینه ها است . توسعه علم کشور در متاورس رنگ میتوان به ایجاد مراکز آموزشی برای آموزش علوم روز, برگرازی سیمنارها و کنفرانس ها برای اشتراک گذاری علوم, تاسیس کتابخانه ها برای ترویج کتاب خوانی و بالا بردن علم اشاره کرد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g58 - پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه و هشتم پاسخگویی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه ی متالکس.
مدنی: سلام آقای قدیری.
قدیری: سلام آقای مدنی.
مدنی: خوبین شما؟!
قدیری: سلامت باشید.
سلام دوستان از اینکه در بخش پنجاه و هشتم یک سوال دیگر شما که در انجمن متاورس ایران مطرح کردید پاسخ می دهیم خیلی خوشحالیم.
مدنی: بله.خب مبحث این قسمت ما درمورد حضور متاورس رنگ یا به طور مثال حالت فعالیتش در توسعه علم کشور هست،

مدنی:

پرسیده شده پروژه ی متاورس رنگ در توسعه ی علم کشور چه تاثیری دارد.

 

قدیری: عرضم به حضور شما پروژه ی متاورس رنگ که خب عملا پروژه ای است که با علوم روز پیش می رود و هدفش ایجاد ساختاری برای رفع نیاز جامعه ی ایرانی با علم روز است پس مسلما توی زمینه های مختلف می تواند کمک علمی بکند به جوان ها و نخبگان کشورمان به دلیل اینکه یک پروژه ی متاورسی از الگوریتم ها و ساختار های کد نویسی مختلفی است و به جز اینکه با ساختار های کد نویسی کار می کند با ابزار های مخلتف طراحی و گرافیکی هم کار می کند پس مسلما در این مسیر علوم خیلی مختلفی با هم تلفیق می شوند تا یک دنیای موازی ویا مجازی در اختیار جامعه قرار بدهند.

مدنی: بله ممنون.

پرسیده شده که باتوجه به فرآیند تماما علمی پروژه ی متاورس رنگ دستاورد بزرگ در تاریخ علمی کشور چه خواهد بود؟

قدیری: ببینید اینکه در تاریخ علم کشور چه خروجی می تواند داشته باشد، میتوان گفت اون بازه ی زمانی که این پروژه شروع شد عملا ما به دنبال یکسری اساتید گشتیم که بتوانند یک ساختتاری رو برای ما پیاده سازی بکنند که برروی موقعیت جغرافیایی بود بر روی نقشه های Online street map) ) و گوگل و از این دست مباحث بود ولی خب در آن بازه ی زمانی عملا اساتیدی که ما دنبالشان گشتیم نتوانستند آن چیزی را که خواسته ی ما بود را پیاده سازی کنند و ما توانستیم با کمک یکسری از منابع آموزشی و همچنین یکسری از نخبگان داخلی یکسری جوان های ایرانی این ساختاری که میتوان گفت عملا در کشور ما به دلیل اینکه پیاده سازی نشده بود و نمی توانستند را پیاده سازی کنیم در اون بازه ی زمانی کمک زیادی به علم می شد چرا که یک بخشی از پروژه کاملا بومی سازی شد.
مدنی:بله.

پرسیده اند که برای گسترش دستاورد های علمی پروژه ی متاورس رنگ چه برنامه هایی پیش بینی شده است؟

قدیری: ببینید کلا پروژه ی متاورس رنگ در حال حاضر حدودا 270 تا وظیفه داخلش تعریف شده است وظایفی که هرکدام برای اجرایش نیاز به زیرساخت، برنامه نویسی و تخصص در ابزار های مختلف دارد میتوان گفت این طرح هایی که (200 و خورده ای طرحی که) برای توسعه متاورس رنگ ریخته شده هرکدام اهداف و پیش بینی هایی پشتش است که میتواند نیاز های جامعه ی ایرانی را برطرف کند برای مثال پنل هایی که در هر سطح شهروندی در اختیار شهروندان قرار داده میشود خودش ساختاری است که پیش بینی شده است که بتواند کمک بکند به تعاملات بهتر، به رابط کاربری بهتر، به ارتباط بین شهروندان با یکدیگر که هرکدام میتوان گفت پیش بینی هایی است که هم میتوان گفت پیش بینی، هم دستاورد هایی است که این پروژه… .
مدنی: بله، خیلی هم عالی.

پرسیده اند که آیا در پروژه ی متاورس رنگ واحدی برای استعدادیابی و پرورش و تربیت این استعداد ها و نخبگان برای پشتوانه سازی آینده ی پروژه پیش بینی و آماده سازی شده است یا خیر؟

قدیری: عرضم به حضور شما. اینکه بخوایم استعداد یابی بکنیم و حالا پرورش بدیم یکسری علوم را برای یکسری از افرادی که تمایل داشته باشند خب مسلما تا همین الانش هم این کار رو کردیم ما درخواست های زیادی کردیم برای اینکه بتوانید یکسری افرادی رو جذب این پروژه بکنیم حالا بصورت پیمانکاری بیان فعالیت بکنند و مسلما توی این مسیر یکسری خواسته هایی ازشون داریم که عملا انجام نداده اند چون تا اینجای کار که به این صورت بوده است خب خواسته های ما چون با علم روز و ساختاری هست که قبلا توی جوامع پیاده سازی نشده مسلما نیاز داره که اون فرد اولا استعدادش رو داشته باشد علاقه داشته باشد و برای توسعه ی آن پیش برود خب نمی توان گفت همه آمادگی این فرایند رو دارند و می توانند خروجی بدهند مسلما بین یک تعداد ده نفر تا الان بررسی که شده نیمی از اونها توانستند تو این مسیر قدم بردارند علاقه داشتند و خب اون خروجی ای که مدنظرمان بوده را در اختیار ما بگذارند و مسلما توی این مسیر برای اینکه ما بتوانیم استعداد یابی بکنیم و یکسری افرادی رو پیدا بکنیم که به ما بتوانند کمک بکنند یک بخشی ایجاد کردیم که این بخش شما می توانید ایده ها و حالا اون ایراداتی که می توانید از سیستم بگیرید و اگر بتوانید رفع کنید اون ایرادات رو برای ما می توانید ارسال کنید بخش گزارشات است که میتوانید ارسال کنید و در نهاتی اگر اون ایده یا اون ایراد رو بتوانید درست برطرف کنید وارد این سیستم میشوید وارد سیستم متارنگ می شوید و در نهایت می توانید هم خروجی درآمدی داشته باشید هم توی این مسیر به ما کمک بکنید هم اهدافی که بعنوان پروژه در نظر گرفته شده در اختیار شما قرار داده میشود تا بتوانید توی این مسیر ها آگاهی کامل رو بدست بیاورید و اجراییش بکنید.
مدنی:خب دوستان مبحث 58 ام هم به اتمام رسید ممنون که همراه ما بودید ما در بخش های آینده در مورد پروژه متاورس رنگ در توسعه ی اشتغال کشور چه نقش هایی خواهد داشت، پروژه ی متاورس رنگ برای سیاست های خارجی چه نقشی دارد، متاورس رنگ در ارز آوری کشور چه نقشی دارد و الی آخر .

قدیری:خیلی خوشحال شدیم از اینکه تا اینجای برنامه همراهمان بودید ما یکسری شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی داریم که داخل این شبکه ها ویدیو ها رو انتشار می دهیم اعم از آپارات، نماشا، جعبه، دالفک، تماشا، MP4، فیلیمو و… خیلی خوشحال میشویم که نظرات و انتقادات و پیشنهادات خودرا نسبت به این سوال ویا سوالات قبلی در انجمن متاورس ایران مطرح کنید چرا که انتقادات و پیشنهادات شما باعث توسعه ی این پروژه ی بومی در کشور میشود، پیروز و سربلند باشید.
مدنی: خداوند یار و نگهدار شما.

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:35 پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟
01:30 با توجه به فرآیند تماما علمی پروژه متاورس رنگ دستاورد این تجربه بزرگ در تاریخ علم کشور چه خواهد بود ؟
03:57 برای گسترش دستاورد علمی پروژه  متاورس رنگ چه طرح و برنامه هایی پیش بینی شده؟
04:00 آیا در پروژه متاورس رنگ واحدی برای استعدادیابی و پرورش و تربیت این استعدادها و نخبگان برای پشتوانه سازی آینده پروژه پیش بینی و آماده سازی شده است؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 12, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بسیار عالی است که شما یک بخش جدید با عنوان “گزارشات” در نظر گرفته‌اید تا افرادی که علاقه دارند ایده‌ها و پیشنهادات خود را برای بهبود پروژه متاورس رنگ ارائه کنند. این نوع فرصت‌ها به افراد اجازه می‌دهد تا به عنوان یک جزء فعال و مشارکت‌کننده در توسعه و بهبود یک پروژه شرکت کنند و در عین حال از این فرصت بهره‌مند شوند.

اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به متخصصان و علاقه‌مندان در خصوص این بخش جدید از سیستم بسیار مهم است تا بیشترین بهره‌وری از توانمندی‌های مختلفی که در این پروژه قرار دارند، حاصل شود. با توجه به این امکانات، می‌توانید هم کمک به بهبود پروژه کنید و هم از آن بهره‌مند شوید.

nazanin اظهار نظر کرد

این مصاحبه نشان می‌دهد که پروژه متاورس رنگ نه تنها به توسعه علمی و فناوری در کشور کمک می‌کند بلکه همچنین برای استعدادیابی و پرورش نخبگان و توسعه آینده‌ای روشنتر برای کشور می‌افزاید. همچنین، تأکید آقای قدیری بر اهمیت نظرات، انتقادات و پیشنهادات شهروندان و اعضای انجمن متاورس نشان از توجه ویژه به شفافیت و شرکت مردم در این پروژه دارد.

گذاشتن نظر
2

با توجه به پرسش عنوان شده ” پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟ ” باید مطرح کرد که از آنجایی که متاورس رنگ بزرگترین پروژه پیشرفت علم و تکنولوژی کشور است قطعا در توسعه علم کشور تاثیر زیادی خواهد داشت اما این پرسش به وجود می آید که متاورس رنگ چگونه بر روی علم تاثیر دارد ؟ که باید پاسخ داد با توجه به محیط های آموزشی که شامل حضور اساتید حرفه ای و سازه های 3D از جمله سالن های کنفرانس ، آزمایشگاه های مجهز ( که امکان انجام آزمایشات را در دنیای مجازی با بیشترین امکانات می دهد . ) و … هستند  که باعث افزایش سطح و کیفیت آموزش در سراسر کشور بدون محدودیت خواهد شد ، برای مثال افرادی که دانشجوی پزشکی هستند میتوانند قبل از فارغ التحصیل شدن به آزمایشگاه های جراحی رفته و بدون اینکه به کسی یا خود آسیب بزنند ، تمرینات 3D داشته باشند 9b5110354f9e898f302e90a89e4841e1a9671a60 2922 - پروژه متاورس رنگ در توسعه علم کشور چه نقشی دارد ؟. جدا از این موضوع دانش آموختگان با توجه به توانایی و استعداد خود می توانند محیط آموزشی جدیدی تدارک دیده و بر روی VOD آموزشی فعالیت خود را آغاز نمایند .

از این رو میتوان بیان کرد که برترین محیط ها و دانشگاه های کشور با وارد شدن به جهان مجازی اینبار بر خلاف جهان فیزیک میتوانند بدون محدودیت در تعداد دانشجو ها ، از سراسر کشور ورودی بگیرند و سطح آموزش کشور را بالا ببرند .

saeed.zajkani ارسال نظر جدید اکتبر 30, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

بی‌شک تأثیر متاورس رنگ بر توسعه علم و تکنولوژی در کشور قابل تصور و مهم است. فضای مجازی متاورس رنگ با تجهیزات و سازه‌های پیشرفته‌ای که ارائه می‌دهد، به عنوان یک محیط آموزشی و تحقیقاتی بسیار مؤثر عمل می‌کند. این امکانات به دانشجویان و محققان این فرصت را می‌دهند که تجربیات جذاب و آموزشی را در دنیای مجازی تجربه کنند و از تکنولوژی‌های پیشرفته برای توسعه علم و تحقیقات بهره‌برداری کنند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1274 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات