سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

2

سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

آیا میتوان پروژه متاورس رنگ را یکی از بزرگترین تولیدات دانش بنیان بومی سال 1401 نامید ؟

سطح تولیدات در متاورس رنگ با توجه به تحریم های همه جانبه و بومی بودن  صد درصد آنها ,  آیا می میتوان این تولیدات را مصداق بارز شعار سال 1401 دانست؟

آیا متاورس رنگ همان شکوفایی سال تولید دانش بنیان و اشتغال زایی نیست ؟

d12617f08527a8eb180576e99d3abb5b8dec9e23 227 - سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده ژانویه 29, 2024
گذاشتن نظر
1

سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

سال تولید دانشبنیان سالیست که اهداف متاورس رنگ در یک راستا منسجم سازی گردیده است .

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g50 3 - سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش پنجاه پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متاورس رنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش پنجاهم به یک سوال وِیژه شما پاسخ میدهیم پاسخ را به صورت ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, اپارات, نماشا, جعبه و دلفک بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات, انتقادات و پیشنهاداتتون را زیر ویدیو بارگذاری بکنید.

مدنی: بله, خب دوستان مبحث این بخش ما دررابطه با اسم سال است که امسال سال تولید دانش بنیان است

پرسیده شده است که سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد؟

عرضم به حضورشما ارتباط خب مسلما نیمه مستقیم است چراکه ما قبل از نامگذاری سال پروژه متاورس رنگ را استارتش را زده بودیم و مسلما بعد از اینکه سال نامگذاری شد این روژه در حال توسعه و راه اندازی است ولی خب خیلی خوشحالیم که با این نام نامگذاری شد و خدمات خیلی نوینی برای دانش بنیان به ارمغان آورد بریم که به سوال بعدی پاسخ بدیم.

مدنی: بله

پرسیده شده است که آیا میتوان پروژه متاورس رنگ را یکی از بزرگترین تولیدات دانش بنیان سال 1401 نامید یا خیر؟

قدیری: انشالله که اینطور باشد ما هدفمان این است که این پروژه بیشترین خدمت را به جاعه ایرانی به ارمغان بیاورید حالا با اشتغال, از نظر تراکنش های مالی بین شهروندان, ارائه خدمات صادراتی, ارز آوری به کشور و …

مدنی:

پرسیده شده است که سطح تولیدات در متاورس رنگ با توجه به تحریم های همه جانبه و بومی بودن 100 درصد آنها آیا میتوان تولیدات را مصداق بارز سال 1401 دانست یا خیر؟

قدیری: عرضم به حضور شما میشه چرا که ما در ماه های قبل سال 1401 تقریبا میشود گفت ما از آبان شروع کردیمع ما در این ماه ها داشتیم تحقیقات را انجام میدادیم و پروژه را تا حدی بردیم جلو وقتی سال 1400 با این شعار پیشرفتیم به این نتیجه رسیدیم که باید خدمات بومی سازی شود چرا که در خدمات تحریم هایی است که اگر شما یک بخشی را بومی سازی نکنید و وابسته به API های خارجی باشید در آن واحد ممکن است شما را تحریم کنند مخصوصا که بررسی میکنند میبینند که با این API  خروجی ها خیلی بالاست تحریم میکنند و حالا به هر دلیلی یا ورودی خیلی بالایی میخواهند و یا اینکه میگویند چرا اصلا ایران مصرف کننده این خدمات باشد حالا تخریم کینند حالا این باغث میشود پروژه در گام های اولیه آسیب خیلی جدی ببیند ما با این شعار پیشرفتیم و اکثر خدمات را دانش بنیانی کردیم یعنی با مهندسی معکوس یک سری خروجی هایی را که مجبور هستند پروژه ها از خارج بگیرند را بومی سازی کردیم

مدنی: بله اتفاقا شعار اولیه ما این بود که جلوگیری کنیم از خارج شدن ارز از کشور

قدیری: بله هر خدماتی حالا API گوگل باشد یا سامانه های مختلف باشد تا یک حدی میآیند میگویند یک سری خدمات را رایگان میگن استفاده کن ولی درنهایت به حدی میرسد که از شما پول میخواهد و مسلما با این تحریم ها و افزایش ارز های خارجی نسبت به بهای پول ما این خروجی زیاد میشود و ما مجبور میشویم گردش مالی را از سیستم خارج کنیم یا به خارج از ایران انتقال بدهیم و این اشتباه است یعنی جز اهداف ما نیست یعنی ممکن است خیلی پروژه های داخل ایران اینجوری پیش بروند ولی خب ما همچین هدف نداریم و کاری کنیم گردش مالی داخل کشور باشد و ارز از کشور تا نهای کار خارج نشود

مدنی:

پرسیده شده است که آیا متاورس رنگ آیا همان شکوفایی سال تولید دانش بنیان و اشتغال زایی است؟

قدیری: خب اینکه دانش بنیان و تولید دانش بنیان و شرکت هایی است که به سمت دانش بنیانی میرود و به دنبال مجوزهای دانش بنیانی است که از خدمات دانش بنیان بودن بهره مند شوند و اینکه حالا خدمات دانش بنیان چقدر است میشود گفت خیلی  خوب است برای شرکت های نوپا و استارت آپ ها که میتوانند خروجی های دولتی بهره مند شوند و اینکه حالا گفته اند برای اشتغال زایی, بله اشتغال زایی نقش خیلی خیلی مهمی میتواند داشته باشد چرا که شغل های دنیای موازی متناسب با دنیای فیزیکی است یعنی شما هر شغلی در دنیای فیزیکی باشد در دنیای موازی هم بدون اصطحلاک و استحکاک اجرا دارد با هزینه کمتر بستر های ارائه در اختیار دوستان قرار میگیرد و چه بسا چقدر شغل با عمل روز در متاورس رنگ توسعه پیدا میکند شغل هایی که تا همین الان در ایران نبوده و در متاورس رنگ در حال اجرایی شدن است و در اختیار شهروندان قرار میگیرد و ملسما چون خود پروژه متاورس رنگ با با هدف دانش بنیان شدن و بهره مندی از خدمات دانش بنیانی است یک سری پلن های خیلی خیلی عالی برای شرکت های دانش بنیاین ارائه میدهد تا بتوانیم ما هم یک خدمتی کرده باشیم به نخبه ها , مهندسین به کسانی که دنیال استارت قدرتمند برای بهبود ساختار کشور هستند

مدنی: بله خیلی ممنون از توضیحاتتون خب دوستان به انتهای بخش پنجاهم رسیدیم ممنون که همراه ما بودید طبق روال همیشه ما در بخش های آینده در رابطه با سوال سال 1401 افتتاح پروژه متاورس رنگ خواهد بود یا خیر؟ چقدر مانده تا اتمام پروژه متاورس رنگ؟ و….

قدیری: خیلی هم عالی چقدر خوبه که شاید زمانی که به سوال سوم برسیم ممکنه حتی پروژه افتتاح خورده باشد ولی با این حال میرویم جلو و خیلی خوشحال میشیم ه در رسانه های دیجیتالی اعم از یوتیوب؛ پیرینترست, نماشا, آپارات, جعبه, تاملر, فیس بوک, لینکدین و حالا کلی رسانه های دیگه ما را دنبال کنید اخبار های متاورس رنگ را مطالعه کنید و در نهایت در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده کا پاسخ را به صورت متنی بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم نظرات , انتقادات و پیشنهاد خودتان را زیر پاسخ بارگذاری بکنید پیروز و سربلند باشید

مدنی: خداوند یار و نگهدارشما

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:47 سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟01:23 آیا میتوان پروژه متاورس رنگ را یکی از بزرگترین تولیدات دانش بنیان بومی سال 1401 نامید ؟

01:57 سطح تولیدات در متاورس رنگ با توجه به تحریم های همه جانبه و بومی بودن  صد درصد آنها ,  آیا می میتوان این تولیدات را مصداق بارز شعار سال 1401 دانست؟

05:01 آیا متاورس رنگ همان شکوفایی سال تولید دانش بنیان و اشتغال زایی نیست ؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 29, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

درحالی که دنیای متاورس رنگ از یک جنبه به واقعیت مجازی متمرکز است، اما اینکه به عنوان یک پلتفرم دانش بنیان و ارائه خدمات دانش بنیان به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های نوپا فرصت‌های بسیاری را فراهم می‌کند. توانمندی‌های متاورس رنگ در زمینه دانش بنیان و ارائه خدمات تخصصی به این نوع کسب‌وکارها می‌تواند به توسعه و رشد اقتصادی کشورها کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

به طور خلاصه، ارتباط بین این دو عبارت در موارد زیر خلاصه می‌شود:

متاورس رنگ یک پروژه دانش بنیان است. این پروژه توسط تیمی از نخبگان ایرانی طراحی و اجرا شده است.
متاورس رنگ یک پروژه بومی است. این پروژه از هیچ فناوری خارجی استفاده نمی‌کند و تمام زیرساخت‌های آن در داخل کشور طراحی و پیاده‌سازی شده است.
متاورس رنگ می‌تواند به شکوفایی تولید دانش بنیان و اشتغال زایی کمک کند. این پروژه می‌تواند زمینه‌های جدیدی برای اشتغال و کسب و کار در حوزه فناوری‌های نوین ایجاد کند.

گذاشتن نظر
1

در سال تولید دانش بنیان تمامی اهداف متاورس رنگ در یک راستا منسجم سازی گردیده است.

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 29, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

از این منظر، متاورس رنگ می‌تواند به عنوان یک سکوی ایده‌آل برای کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان عمل کند و به توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در دنیای موازی کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

این جمله بیانگر این واقعیت است که متاورس رنگ یک پروژه دانش بنیان است که با شعار سال تولید دانش بنیان و اشتغال زایی همسو است.

در سال تولید دانش بنیان، توجه به تولیدات داخلی و بومی سازی فناوری‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. متاورس رنگ یک پروژه بومی است که توسط تیمی از نخبگان ایرانی طراحی و اجرا شده است. این پروژه از هیچ فناوری خارجی استفاده نمی‌کند و تمام زیرساخت‌های آن در داخل کشور طراحی و پیاده‌سازی شده است.

علاوه بر این، متاورس رنگ می‌تواند به شکوفایی تولید دانش بنیان و اشتغال زایی کمک کند. این پروژه می‌تواند زمینه‌های جدیدی برای اشتغال و کسب و کار در حوزه فناوری‌های نوین ایجاد کند.

در مجموع، می‌توان گفت که متاورس رنگ یک پروژه دانش بنیان و بومی است که می‌تواند به تحقق شعار سال تولید دانش بنیان و اشتغال زایی کمک کند.

گذاشتن نظر
1

سال تولید دانشبنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

سال تولید دانشبنیان سالیست که اهداف متاورس رنگ در یک راستا منسجم سازی گردیده است .

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 29, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

فرهنگ دانش بنیانی و توسعه فناوری می‌تواند به توسعه کسب‌وکارها و اشتغال‌زایی مناسب در دنیای متاورس انجام شده بشود. این پلتفرم می‌تواند برای نوآوری، تحقیق و توسعه فناوری، و تولید محصولات و خدمات جدید استفاده شود. ایجاد ارتباطات و شبکه‌های کسب‌وکاری در دنیای متاورس نیز می‌تواند به نوآوری و توسعه دانش‌بنیان کمک کند.

nazanin اظهار نظر کرد

در سال تولید دانشبنیان، توجه به تولیدات داخلی و بومی‌سازی فناوری‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. متاورس رنگ یک پروژه بومی است که توسط تیمی از نخبگان ایرانی طراحی و اجرا شده است. این پروژه از هیچ فناوری خارجی استفاده نمی‌کند و تمام زیرساخت‌های آن در داخل کشور طراحی و پیاده‌سازی شده است.

علاوه بر این، متاورس رنگ می‌تواند به شکوفایی تولید دانشبنیان و اشتغال‌زایی کمک کند. این پروژه می‌تواند زمینه‌های جدیدی برای اشتغال و کسب‌وکار در حوزه فناوری‌های نوین ایجاد کند.

گذاشتن نظر
0

سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی نامگذاری شد. این نامگذاری در راستای توجه به ظرفیت‌های دانش‌بنیان کشور و اهمیت اشتغال‌زایی در عرصه‌های مختلف انجام شد.

پروژه متاورس رنگ یکی از پروژه‌های مهم و کاربردی در حوزه فناوری‌های نوین است که با هدف توسعه و ترویج اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در کشور طراحی و اجرا شده است. این پروژه با بومی‌سازی فناوری‌های روز دنیا و استفاده از توانمندی‌های نخبگان و متخصصان ایرانی، توانسته است به یکی از بزرگترین تولیدات دانش‌بنیان کشور تبدیل شود.

ارتباط متاورس رنگ با شعار سال

ارتباط متاورس رنگ با شعار سال را می‌توان در چند نکته خلاصه کرد:

  • دانش‌بنیان بودن: متاورس رنگ یک پروژه دانش‌بنیان است که توسط تیمی از نخبگان و متخصصان ایرانی طراحی و اجرا شده است.
  • بومی‌سازی: متاورس رنگ یک پروژه بومی است که از هیچ فناوری خارجی استفاده نمی‌کند و تمام زیرساخت‌های آن در داخل کشور طراحی و پیاده‌سازی شده است.
  • اشتغال‌زایی: متاورس رنگ می‌تواند زمینه‌های جدیدی برای اشتغال و کسب‌وکار در حوزه فناوری‌های نوین ایجاد کند.

نقش متاورس رنگ در شکوفایی تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی

متاورس رنگ می‌تواند نقش مهمی در شکوفایی تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در کشور داشته باشد. این پروژه با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای توسعه کسب‌وکار‌های دانش‌بنیان، می‌تواند به افزایش تولید و بهره‌وری در این حوزه کمک کند. همچنین، متاورس رنگ می‌تواند زمینه‌های جدیدی برای اشتغال در حوزه‌های مختلف فناوری‌های نوین ایجاد کند و به کاهش نرخ بیکاری در کشور کمک کند.

در مجموع، می‌توان گفت که متاورس رنگ یک پروژه دانش‌بنیان و بومی است که با توجه به شعار سال، می‌تواند نقش مهمی در شکوفایی تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌زایی در کشور داشته باشد.

f6b33b78ec0af76c0d69b4006a9e6bfe4e3263cc 2922 - سال تولید دانش بنیان چه ارتباطی با متاورس رنگ دارد ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده ژانویه 29, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2199 times
  • پاسخ ها4 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات