متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ

2

متاورس رنگ چیست؟

سرمایه گذاران متاورس رنگ چه کسانی هستند؟

متاورس رنگ چه هدف هایی دارد؟

متاورس رنگ از کجا شروع شد؟

055ce4bc35f586fa88e2c868f3ba6ab5c104ac35 2427 - متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ

چگونه می توان در متاورس رنگ سرمایه گذاری کرد؟

آیا متاورس رنگ یک پلتفرم ایرانی است؟

nazanin سوال پاسخ داده شده دسامبر 2, 2023
گذاشتن نظر
8

متاورس رنگ چیست؟

گفت یک پلتفرم خدماتی است که بومی سازی شده است که کلا برای جامعه ایرانی در ابتدا افتتاح میخواهد شود که داخلش خدمات ارائه میدهد, خدمات فروشگاهی, خدمات آموزشی, خدمات میشود گفت تبلیغاتی برای کسانی که دوست دارند به صورت سه بعدی خدمات را ارائه به دهند و این خدمات را ببینند.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g3 05 - متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ

زمین دارای سند در متاورس زنگ « محتوای استخراج شده از ویدیو

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سوم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی, حسین قدیری هستم امروزهم تایمی در اختیارمون هست که بتوانیم سوال سوم که در انجمن متاورس ایرام مطرح شده در خصوص پروژه متاورس رنگ را پاسخ بدیم. بفرمایید.

مدنی: پرسیده شده است که متاورس رنگ چیست؟

قدیری: متاورس رنگ میشه گفت یک پلتفرم خدماتی است که بومی سازی شده است که کلا برای جامعه ایرانی در ابتدا افتتاح میخواهد شود که داخلش خدمات ارائه میدهد, خدمات فروشگاهی, خدمات آموزشی, خدمات میشود گفت تبلیغاتی برای کسانی که دوست دارند به صورت سه بعدی خدمات را ارائه به دهند و این خدمات را ببینند.

خب پروژه تخصصی است که قابلیت سرمایه گذاری داخلی دارد و تراکنش های خیلی بالایی که شما میتوانید از این سیستم خارج بکنید و در دنیای فیزیک از آن بهره مند بشید.

مدنی: پرسیده شده است که سرمایه گذاران متاورس رنگ چه کسانی هستند ؟

قدیری: سرمایه گذاران متاورس رنگ خب آقای مدنی هستند که به صورت مستقیم سرمایه گذاری میکنند و شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت که پشتوانه خدماتی و اجرایی این پروژه هستند و توی این زمینه فعلا ما به صورت مستقیم با آقای مدنی فعالیت میکنیم در زمینه سرمایه گذاری.

مدنی: پرسیده شده است که پروژه متاورس رنگ چه هدف هایی دارد؟

قدیری: خب اهدافه, البته توی سوال قبلی هم این سوال مطرح شده بود حالا بریم جلوتر سوالات جذاب تر خواهد شود, که این سوالات, سوالات اولیه بوده که اصلا متاورس رنگ چه چیزی است .

خب اهداف خیلی گسترده ای داره پروژه متاورس رنگ و حالا چندتا نکته رو میگم توی ویدیو قبلی شما میتوانید حتما این ها را کامل گوش بدهید و ببینید چه خدماتی دارد.

اشتغال کشور, در اشتغال کشور خیلی تاثیر مثبت دارد . اشتغال به صورت دورکاری است و میشود گفت محدودیت سنی ندارد اشتغال, بستگی به  تخصص شما است و اینکه بتوانید یک خدماتی را ارئه بدهید. میتوانید اشتغالتان به صورتی باشه که بیس خودتان را داشته باشید, خدمات و محصولات خودتان را ارائه بدهید و یا در بیس صاحب ملک ها , صاحب خدمات ها به صورت اشتغال غیرمستقیم داشته باشید . فروشنده باشید یا بالاخره مشاور خدماتی باشید.

میشود گفت در زمینه از ملی خیلی فعالیت مستقیم دارد و اینکه ارز کشور را بخواهد به جامعه جهانی نشان بدهد و بخواهد با ارز کشور تعاملاتی داشته باشد با کشورهای دیگر که این هم یکی از بخش هایش است

ایجاد یک ارتباط خیلی تخصصی بین شهروندان, بین ایرانیان چه بسا جایگزین خیلی از شبکه های باشد که الان خروجی مثبت  فیکس برای ایرانیان ندارد و خب ما تحریم هستیم و این یک چیزی است که ما باید همه چیز را بومی سازی کنیم .با بالاخره این تحریم ها نتوانند آسیب بزنند.

بخش صادرات و خدمات محصولات, میتواند چشم انداز خیلی وسیعی داشته باشد چه بسا محصولات ایرانی نیازی نیست که یکی از کشورهای دور بخواهد بیاید و محصول را ببیند. همان محصول به صورت سه بعدی با جزییات ارائه بدهد .

و اینکه در زمینه هوش مصنوعی میشود گفت یک پلتفرم کاملا اختصاصی دارد و تا حالا هم همچین چیزی هوش مصنوعی نشده و

باید بیایید داخلش و توی دنیای سه بعدیش هوش مصنوعیش را میتوانید ببینید چه خدماتی دارد.

مدنی: بسیار عالی یک سوال بسیار زیبایی پرسیده شده است که متاورس رنگ از کجا شروع شده است آقای قدیری؟

قدیری: میشود گفت متاورس رنگ از فعالیت بنده و آقای مدنی در متاورس آپلند شروع شد . ما خب یک متاورسی پررنگ و مطرح شد برای متاورس که البته ما قبلش طراح سامانه بودیم, سامانه های خدماتی, که تقریبا حدودا 15 سامانه خدماتی شرکت فعالیت داشت.

اینکه پروژه متاورس مطرح شد و خیلی رسانه ها پیگیرش بودند و خیلی شرکت های قدرتمند سرمایه گذاری کردند و ما هم وارد شدیم و خب توانستیم داخل متاورس آپلند تعداد زیادی زمین تهیه کنیم و از خدماتش, تعاملاتش, فروشش و این مباحثش فعالیت کنیم.

رفته رفته یک سری مخاطب های ایرانی وارد متاورس آپلند شد و در نهایت فکرکنم برج یک یا دو بود که ایران را تحریم کردند.

تمام ایرانیانی که داخلش سرمایه گذاری کرده بودند را تحریم کردند و خب مسلما این مشکل خیلی بزرگی بود.

اینکه ایرانیان میخواستند سرمایه گذاری کنند ولی نمیتوانستند سرمایه را بردارند این شد که ما آمدیم و گفتیم چرا بومی و ایرانیش را ما نداشته باشیم البته نه چیزی را که آپلند است. آپلند و متاورس های دیگر یک ادغام تخصصی از نکات مثبت این پروژه ها, که خیلی حرفه ای روش تحقیق کرده ایم و توی اکثرشان فعالیت خیلی سنگین کردیم و اینکه امدیم روی چالش های اقتصادیش فکر کردیم که اگر این بومی بشود و با ارز داخلی کار بکند, خدمات بیشتری و به صورت سه بعدی ارائه بدهد میتواند خروجی خیلی خوبی برای کشور و اشتغال کشور بالاخره به دوستان و شهروندان داشته باشد و اینجوری شد که متاورس شروع به پایه گذاری شد.

مدنی: پرسیده شده است که راه های سرمایه گذاری درمتاورس رنگ چگونه است ؟

قدیری: عرضم به حضور شما که راه های سرمای گذاری ورود به متاورس رنگ است اینکه شما وارد میشود ثبت نام را انجام میدهید احراز اولیه را انجام میدهید شما یک شهروند شناخته میشوید, شما یک نام مجازی دارید, شما یک شناسه شهروندی دارید و حتی ورود داخل این و اینکه از خدماتش بهره مند بشید تایم شما حساب میشود تایم ورود شما. تایم ورود شما یک سرمایه حساب میشود که شما را به سطح میرساند.

به سطح وقتی دست پیدا میکنید به شما پورسانت, پاداش و خدمات زیادی داده میشود. این یکی از روش ها است یعنی بدون سرمایه و فقط با حضور شما

مدنی: این خودش یک امتیاز است

قدیری: بله, چهارتا ما الگوریتم داریم که فقط شهروندان بتوانند خروجی مثبت و رایگان داشته باشند که حالا در ویدیو های بعدی انشاالله درباره اش صحبت میکنیم.

اینکه بخواهید مستقیم سرمایه ای وارد بکنید, بله شما میتوانید سه کاربری را فعلا در شروع تهیه کنید, کاربری مسکونی, کاربری تجاری و کاربری اموزشی که هرکدام زمین هایی است که بر اساس موقعیت جغرافیاییع حالا اگر گوگل مپ را استفاده کرده باشید مشاهده میکنید که ملک ها روی نقشه جهانی خیلی ضعیف یعنی خیلی یک سری پلیگان ها و متراژها مشخص شده, حالا یک پلیگان های مسکونی یا آموزشی, همین پلیگان ها در اختیار شما قرار داده میشود میتوانید تهیه کنید این ها را و بیس سه بعدیتان را روی آن بنا کنید.

فعلا سه کاربری, مسکونی یک سری خدمات دارد اتحاد و سلسله خانوادگی و اینگونه مباحث میشود پیاده سازی کرد .

ملک های تجاری قابلیت ایجاد فروشگاه, مراکز خدماتی, دفاتر اداری و هر گزینه ای که در حال حاضر در دنیای فیزیک میبینید داخل ملک های تجاری قابل اجرا است البته با داشتن گواهی.

ملک های آموزشی که قابلیت اجرای مدارس, مراکز آموزشی و حالا دانشکده, دانشگاه و غیره را دارد.

یک سری املاک هم هست که فعلا در فاز اول قفل هستند و در اختیار ارگان های دولتی و اینگونه مراکز قرار میگیرد یک سری ها.

یک سری ها هم باز شهروندان میتوانند در مزایده شرکت کنند و این املاک را به دست بیاوردند و از خدمات سه بعدیش بهره مند بشوند مثل نمایشگاه ها, مراکز عمومی, موزه ها, که در اختیار قرار میگیرد که میتوانید سرمایه گذاری کنید و از خدماتش بهره مند بشید.

هر کدام این ها خروجی های خیلی خیلی بالایی دارد چرا که هم دوبعدی است هم سه بعدی و همچنین در آینده ای نچندان دور آی پی(IP) کشورهای دیگر باز میشود و آن ها میتوانند از این خدمات بهره مند بشوند و خروجی درآمدی برای شما داشته باشد.

مدنی: بله سوال خیلی مهمی پرسیده شده است که بنده ما بین سوالات بهش خیلی توجه داشتم که یک حالت حس اطمینان میخواهند پرسیده شده است که آیا متاورس رنگ یک پلتفرم ایرانی است؟

قدیری: بله, ما تلاشمان بر این بوده است که با متخصصینی که داریم تمام خروجی هایی که ممکنه از خارج بخواهیم اِی پی آی (API) بگیریم, ممکن باشه یک کالای دیجیتال را از خارج بگیریم و اینجا بخواهیم استفاده بکنیم که حالا ممکن باشه اطلاعات برود بیرون, پول بخواهیم پرداخت کنیم, همه این ها را با استفاده از متخصصین داخلی بومی سازی داریم انجام میدهیم و بومی سازی کرده ایم.

قرار نیست اطلاعاتی از ایران خارج بشه, قرار نیست ارزی, ارز خارجی ای دخیل باشه و قرا براین است که فعلا فقط آی پی (IP) ایران و فقط ایرانیان بتوانند داخل این سرمایه گذاری کنند و اقتصاد در گردش داشته باشد تا بتوانند با بیس آشنا شوندگ

فاز یک, فازدو, فاز سه  هر کدام خروجی های بسیار بالایی برای شهروندان دارد و کاملا ایرانی است و ما داخل ایرانیم.

مدنی: بله

قدیری: خب این هم که پایان بخش سوم رسیدیم. هر ویدیویی که ما میگیریم حالا ممکنه دوستان اولین بار باشه این ویدیو و این قسمت را میبینند, ویدیو ها خیلی به صورت حرفه ای در نماشا, آپارت, یوتیوب و در آخر در انجمن حم (انجمن پرسش و پاسخ) یا انجمن متاورس فرقی ندارد هر کدام را بزنید می آید, زیر سوال به صورت تخصصی ویدیو با محتوای متنی صحبت های ما قرار گرفته شده, میتوانید نظر بدهید, انتقاد کنید, پیشنهاد دهید انتقادهای شما خیلی راهبردی است خیلی به درد ما میخورد, پیشنهادهایتان را دوست داریم و انشالله بتوانیم با کمک شما ایرانیان عزیز پیش بریم که به سوالات خیلی تخصصی برسیم و بهترین متاورس جهانی را داشته باشیم چرا که باید ایران داشته باشد و ایران میتواند بهترین خروجی ها را بگیرد. پیروز و سربلند باشید.

مدنی: ممنون که همراه ما بودید

قدیری: خدانگهدار

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:32 متاورس رنگ چیست؟

01:21 سرمایه گذاران متاورس رنگ چه کسانی هستند؟

01:48 متاورس رنگ چه هدف هایی دارد؟

04:10 متاورس رنگ از کجا شروع شده است؟

06:16 راه های سرمایه گذاری در متاورس رنگ چگونه است؟

09:25 متاورس رنگ پلتفرم ایرانی است؟

ویدیو پاسخ دهی به سوال متاورس رنگ چیست ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 23, 2023
m6hdixx اظهار نظر کرد

عالی بود توضیحات کامل و صریح

Awmin اظهار نظر کرد

عالی بود

ممنونم از شما

عالی بود

nazanin اظهار نظر کرد

یک پلتفرم نوآورانه و بومی برای جامعه ایرانی در حال راه اندازی است که خدمات گسترده‌ای از جمله خرید، آموزش، و خدمات دیگر ارائه خواهد داد. این پلتفرم نه تنها خدمات ضروری را ارائه می‌دهد بلکه به عنوان یک فضای تبلیغاتی سه بعدی نیز عمل می‌کند، به افراد این امکان را می‌دهد که خدمات خود را به صورت سه بعدی معرفی و مشاهده کنند. یک پروژه جذاب که کاربران و ارائه‌دهندگان خدمات را به تجارب جذاب و نوآورانه می‌کشاند.

گذاشتن نظر
1

متاورس رنگ یا متارنگ اولین متاورس بومی و اختصاصی ایران است که کاملا تحت نظر شرکت تعاونی زنجیره ای تامین بهشت میباشد متاورس رنگ کاملا برای ایرانیان طراحی و ساخته شده است و مانند نمونه های خارجی مثل آپلند و … سیایت های پشت پرده ای ندارد و شهروندان میتوانند با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کنند. همچنین متارنگ از ارز ریال و داخلی استفاده میکند که از خروج ارز از کشور جلوگیری میکند

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 23, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متارنگ، به عنوان اولین متاورس بومی و اختصاصی ایران، با حمایت شرکت تعاونی زنجیره‌ای تامین بهشت، یک پلتفرم بی‌سابقه است. این پروژه با توجه به اصول و ارزش‌های ایرانیان طراحی شده و با تمرکز بر روی بازار داخلی، بدون پنهان‌کاری، فرصتی ایمن برای سرمایه‌گذاری برای هموطنان ایرانی ایجاد کرده است. استفاده از ارز ریال و منابع داخلی نه تنها از خروج ارز جلوگیری می‌کند بلکه به تقویت اقتصاد داخلی نیز کمک می‌کند.

گذاشتن نظر
0

پلتفرم خدماتی که به تازگی در حال افتتاح در ایران است، یک فرصت جذاب و نوآورانه را برای جامعه ایرانی ایجاد می‌کند. این پلتفرم، به عنوان یک فضای بومی سازی شده، خدمات گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این خدمات به طور کلی شامل دسته‌های مختلفی هستند که از فروشگاهی تا خدمات آموزشی و تبلیغاتی جلب توجه می‌کنند.

یکی از بخش‌های مهم این پلتفرم، بخش خدمات فروشگاهی است. کاربران می‌توانند به راحتی به خدمات فروشگاهی متنوع دسترسی پیدا کنند و از محصولات مختلف بهره‌مند شوند. این امکان به کسانی که دوست دارند تا تجربه خرید خود را به یک سطح جدید برسانند و از خدمات فروشگاهی در یک محیط سه بعدی بهره‌مند شوند، فراهم می‌شود.

بخش دیگر این پلتفرم شامل خدمات آموزشی است. اینجا کاربران می‌توانند به دوره‌ها، آموزش‌ها و منابع آموزشی متنوع دسترسی پیدا کنند. این امکان به آنهایی که به دنبال یادگیری جدید و افزایش دانش خود هستند، این فرصت را می‌دهد تا از خدمات آموزشی در دنیای متاورس بهره‌مند شوند.

بخش تبلیغاتی این پلتفرم نیز به تازگی توجه کاربران را جلب کرده است. این بخش به افرادی که علاقه دارند خدمات خود را به صورت سه بعدی معرفی کنند و تبلیغات خود را به شکل جذاب و متفاوت ارائه دهند، امکان می‌دهد. این ابزار تازه‌ترین رویکردها در زمینه تبلیغات را با استفاده از فناوری سه بعدی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به طور کلی، این پلتفرم به عنوان یک اکوسیستم چندوجهی در دنیای مجازی، امکانات گسترده‌ای را به ارمغان می‌آورد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به تنوع و دسترسی به خدمات مختلف در یک فضای بومی سازی شده دست یابند. این ابتکار نه تنها یک افزونه به تجربه آنلاین افراد ایرانی ارائه می‌دهد بلکه یک پلتفرم نوین در حوزه خدمات مجازی را به جامعه معرفی می‌کند.

31d07af5bde39367fcd874a1c3ac1baebd0bb4b4 2922 - متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ

nazanin سوال پاسخ داده شده دسامبر 2, 2023
گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ یا همان متارنگ یک پروژه متاورسی کاملا بومی است که توسط مهندسین ایرانی طراحی در حال اجرا می باشد.

سرمایه گذاران متارنگ طبق خواسته خودشان تا اطلاع ثانوی گمنام خواهند بود ولی این پروژه با سرمایه گذاری بنیادی شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت همراه است.

از اصلی ترین اهداف این پروژه می توان به ارزشمند کردن پول ملی اشاره کرد. زیرا در این پروژه به راحتی می توانید با واحد پول ملی یا همان ریال فعالیت کنید.

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 23, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متارنگ یا متاورس رنگ یک پروژه متاورسی بسیار بومی و نوآورانه است که توسط مهندسین ایرانی با افتخار طراحی و اجرا می‌شود. سرمایه‌گذاران این پروژه، طبق دلایل شخصی خود، می‌توانند تا اطلاع ثانوی در حالت گمنام باقی بمانند. با حمایت مالی اساسی از شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت، این پروژه به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری امن برای افراد علاقه‌مند به نظر می‌رسد. یکی از اهداف اصلی این پروژه، ارزشمندسازی پول ملی است، زیرا فعالیت‌ها به راحتی با واحد پول ملی، یعنی ریال، انجام می‌شود.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ چیست؟

متاورس رنگ یک شبکه گسترده و واقعا تخصصی از تبلیغات فضای سه بعدی دنیای موازی و از همه مهمتر بومی می باسد با آروزی پیروزی

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 23, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ به عنوان یک شبکه گسترده و تخصصی، تبلیغات فضای سه بعدی در دنیای موازی را به واقعیت می‌پیوندد. این پروژه بومی، با هدف پیشرفت، بهترین فرصت‌ها را برای تبلیغات و ارتقاء تجربه فضای مجازی فراهم می‌کند.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ یا همان متارنگ بستری است  که فروشگاه های ۳ بعدی ارایه میدهد و در دنیای موازی ان فروشگاه میتواند فروش خوبی داشته باشد

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 23, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

متاورس رنگ، به عنوان یک بستر فراهم‌کننده فروشگاه‌های سه بعدی، فرصت مناسبی را برای ارائه محصولات در دنیای موازی ایجاد می‌کند. این امکان به فروشگاه‌ها این امکان را می‌دهد که تجربه فروش موفقی را در فضای مجازی بیافرینند.

گذاشتن نظر
0

آیا میتوان در متاورس رنگ با استفاده از تمامی سیستم ها مانند گوشی همراه لپتاپ یا vr وارد متاورس رنگ شد یا این باید سیستم خواصی تهیه کنیم c8f68cdac982486c51a63980eb5b19b084cada17 2912 - متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 4, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

نیاز به سیستم خاصی نیست با هر سیستمی میتوانید وارد شوید

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ اولین متاورس بومی کشور است و با هدف آسان کردن  زندگی ملت ایران ادامه میدهد.

متاورس ملی از پیشگامان قدرتمند کردن اقتصاد کشور است و قصد دارد با استفاده از ارز ریال و وارد کردن ارز به داخل کشور اقتصاد کشور را نیرو ببخشد

من به شخصه خیلی به این پروژه امید دارم:)

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 4, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

تقویت اقتصاد کشور با استفاده از متاورس ملی یه ایده فوق العادست. استفاده از ارز ریال و جذب ارز خارجی میتونه به رونق اقتصادی کشور کمک بزرگی بکنه.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ جزء آن دسته از پروژه هایی است که با وجود تمام محدودیت های موجود در کشور ، تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا بتواند فردایی روشن تر برای کشورمان رقم بزند ، با ارزوی موفقیت روزافزون 👏

nazanin سوال پاسخ داده شده سپتامبر 3, 2022
گذاشتن نظر
0

بسیار ممنون از توضیحاتتون

berlin سوال پاسخ داده شده آگوست 30, 2022
گذاشتن نظر
0

توضیحات عالی 👏

nazanin سوال پاسخ داده شده آگوست 22, 2022
گذاشتن نظر
0

سلام و درود بر شما با عرض پوزش به منظور تاخیر در پاسخ دهی به سوال شما دوست گرامی با عنوان ” متاورس رنگ چیست | متاورس رنگ ” که اینجانب با هدف افزایش سطح علمی در خصوص پروژه ملی متاورس رنگ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهم داد .

پروژه ملی متاورس رنگ با هدف بهبود عملکرد شهروندان در یک زندگی موازی در دنیای دوبعدی و سه بعدی ساختار سازی و بزودی در اختیار جامعه ایرانی قرار خواهد گرفت .

پروژه متاورس رنگ زیرنظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت که با اهداف منسجم سازی خدمات رفاهی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و دیگر موارد پیشرو در علوم روز بوده و به همین منظور شمارا در دنیایی دیگر همواره پشتیبانی خواهد کرد .

در زیر میپردازم به سوالاتی که در شرح محتوای این تاپیک بیان کرده اید :

  1. سرمایه گذاران متاورس رنگ چه کسانی هستند؟ سرمایه گذاران متاورس رنگ تا اطلاع ثانوی به دستور خوشان به صورت محرمانه حمایت های مالی کرده اند و البته سرمایه گذاری بنیادین شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت میباشد .
  2. متاورس رنگ چه هدف هایی دارد؟ متاورس رنگ با هدف بهبود عملکرد جامعه ایرانی در راستای ایجاد حداکثری شغل در سراسر ایران بزرگ ایجاد و درحال توسعه میباشد .البته لازم به ذکر است پروژه متاورس رنگ دارای 3 گام اجرایی و در هر گام سه فاز جمع بندی شده است و در استارت پروژه شما در گام اول و فاز اول حضور خواهید داشت .
  3. متاورس رنگ از کجا شروع شد؟  متاورس رنگ از یک ساب دامین زیرنظر دامین صادراتی شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت ایجاد خواهد شد با نام https://rgb.irpsc.com .
  4. چگونه می توان در متاورس رنگ سرمایه گذاری کرد؟ متاورس رنگ درهای سرمایه گذاری را در پروژه های داخلی باز گذاشته است و هیچگونه محدودیتی در سرمایه گذاری لحاظ نشده است .
  5. آیا متاورس رنگ یک پلتفرم ایرانی است؟ متاورس رنگ یک ساختار بومی سازی شده با استفاده از صدها ویژگی خاص در جریان هدف دهی به زندگی موازی ادغام شده با فیزیک میباشد .

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 4, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

اطلاعات کاملی در مورد متاورس رنگ ارائه شده و به سوالات مهم پاسخ داده شده.متاورس رنگ یه پروژه ملی با اهداف بزرگه. خوشحالم که شاهد یه ابتکار ایرانی در این زمینه هستیم.
هدف این پروژه بهبود زندگی مردم ایرانه و این خیلی عالیه.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها4933 times
  • پاسخ ها12 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات