دیسکورد DISCORD چیست ؟

4

دیسکورد DISCORD چیست؟

Discord یک برنامه چت صوتی، تصویری و متنی رایگان است که ده‌ها میلیون نفر از افراد بالای ۱۳ سال از آن برای گفتگو و معاشرت با جوامع و دوستان خود استفاده می‌کنند.

انجمن علمی

مردم روزانه از Discord برای صحبت در مورد بسیاری از چیزها، از پروژه های هنری و سفرهای خانوادگی گرفته تا تکالیف و حمایت از سلامت روان استفاده می کنند. این خانه برای جوامع با هر اندازه ای است، اما بیشتر توسط گروه های کوچک و فعالی از مردم که به طور منظم صحبت می کنند استفاده می شود.

اکثریت قریب به اتفاق سرورها، فضاهای خصوصی و فقط دعوت‌شده برای گروه‌هایی از دوستان و جوامع هستند تا در تماس باشند و زمان خود را با هم بگذرانند. همچنین جوامع بزرگتر و بازتری وجود دارد که عموماً حول موضوعات خاصی مانند بازی های محبوب مانند Minecraft و Fortnite متمرکز هستند. همه مکالمات انتخابی هستند، بنابراین افراد کنترل کاملی بر اینکه با چه کسی تعامل دارند و تجربه آنها در Discord چیست دارند.

مردم Discord را دوست دارند زیرا خانه ای برای همه جوامع و گروه های دوستان آنها است. جایی است که می توانند خودشان باشند و با افراد دیگری که علایق و سرگرمی هایشان را به اشتراک می گذارند وقت بگذرانند. هیچ الگوریتمی وجود ندارد که تصمیم بگیرد چه چیزی را ببیند، هیچ پیمایش بی‌پایانی و هیچ فید خبری وجود ندارد. مکالمات در Discord بر اساس علایق مشترک انجام می شود.

platforms - دیسکورد DISCORD چیست ؟

فهرست

  1. واژه نامه Discord
  2. چرا مردم Discord را دوست دارند

واژه نامه Discord

اختلاف واژگان خاص خود را دارد. ممکن است وقتی نوجوان یا دانش‌آموزتان در مورد Discord صحبت می‌کنند، از این کلمات استفاده کنند.

سرور :  سرورها فضاهای موجود در Discord هستند. آنها توسط جوامع خاص و گروه های دوستان ساخته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق سرورها کوچک هستند و فقط دعوتی هستند. برخی از سرورهای بزرگتر عمومی هستند. هر کاربری می تواند سرور جدیدی را به صورت رایگان راه اندازی کند و دوستان خود را به آن دعوت کند.

کانال :  سرورهای Discord در کانال های متنی و صوتی سازماندهی شده اند که معمولاً به موضوعات خاصی اختصاص داده شده اند و می توانند قوانین مختلفی داشته باشند.

  • در کانال های متنی، کاربران می توانند پیام ارسال کنند، فایل ها را آپلود کنند و تصاویر را برای دیگران به اشتراک بگذارند تا در هر زمان ببینند.
  • در کانال‌های صوتی، کاربران می‌توانند از طریق تماس صوتی یا تصویری در زمان واقعی ارتباط برقرار کنند و می‌توانند صفحه نمایش خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند – ما به آن Go Live می‌گوییم.

DM و GDM :  کاربران می توانند پیام های خصوصی را به عنوان پیام مستقیم (DM) به سایر کاربران ارسال کنند، همچنین می توانند یک تماس صوتی یا تصویری را شروع کنند. اکثر DM ها مکالمه های یک به یک هستند، اما کاربران این گزینه را دارند که حداکثر نه نفر دیگر را برای ایجاد یک DM گروهی خصوصی با حداکثر اندازه ده نفر به مکالمه دعوت کنند. DM های گروه عمومی نیستند و برای پیوستن به دعوت از یک نفر در گروه نیاز دارند.

Go Live :  کاربران می توانند صفحه نمایش خود را با سایر افرادی که در سرور یا DM با آنها هستند به اشتراک بگذارند.

نیترو:  نیترو سرویس اشتراک ممتاز Discord است. Nitro امتیازات ویژه‌ای را برای مشترکین ارائه می‌کند، مانند گزینه سفارشی کردن تگ Discord، امکان استفاده از احساسات سفارشی در هر سرور، سقف آپلود فایل بالاتر، و تخفیف سرور با تخفیف.

تقویت سرور:  اگر نوجوان شما از طرفداران پر و پا قرص یک انجمن است، ممکن است بخواهد سرور انجمن (یا سرور خودش) را تقویت کند. مانند Nitro، Server Boosts به سرورها امتیازات ویژه ای مانند احساسات سفارشی بیشتر، کیفیت ویدیو و صدای بهتر و امکان تنظیم پیوند دعوت سفارشی می دهد. Server Boosts را می توان با Nitro خریداری کرد یا جداگانه خریداری کرد.

مرکز دانشجویی : Discord Hubs برای دانش‌آموزان به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا حساب Discord خود را با ایمیل رسمی دانش‌آموزی خود تأیید کنند و دسترسی به یک مرکز انحصاری برای دانش‌آموزان مدرسه خود را باز کنند. در داخل هاب، آنها می توانند با سایر دانش آموزان تأیید شده ارتباط برقرار کنند، سرورهایی را برای گروه های مطالعه یا کلاس ها کشف کنند، و سرورهای خود را برای دانش آموزان دیگر به اشتراک بگذارند. هاب ها وابسته به مدرسه یا کارکنان مدرسه نیستند یا توسط آن اداره می شوند. سرورها در یک هاب توسط دانش آموز اداره می شوند، اما ممکن است شامل غیردانشجویان نیز باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کانون های دانشجویی، لطفاً سوالات متداول کانون های دانشجویی ما را بررسی کنید  .

چرا مردم Discord را دوست دارند

در زیر، می‌توانید تنها تعدادی از داستان‌های مورد علاقه ما درباره کارهایی که مردم در Discord انجام می‌دهند و چرا آن را دوست دارند، ببینید. می‌توانید داستان‌های بیشتری درباره نحوه استفاده افراد از Discord در اینجا بیابید  .

سیندی، والدین دو فرزند اهل کارولینای شمالی، نحوه استفاده خانواده‌اش از Discord را منعکس می‌کند:

چهار نفر از ما وجود دارد و همه ما باید اختلافات در هر دو کامپیوتر و تلفن های ما نصب شده است. پسر بزرگ من در یک آپارتمان است و پسر کوچکتر در محوطه دانشگاه است، بنابراین ما از Discord برای تنظیم برنامه های خانوادگی استفاده می کنیم. همه چیز در آن سرور ریخته می شود. از آماده شدن شام گرفته تا کارآموزی و پیشنهادهای کاری. معمولاً این چیزهای احمقانه و احمقانه ای است که ما فقط در آن می اندازیم و همه ما را می خنداند، مانند زمانی که یک سوال Weird Al در مورد Jeopardy وجود دارد .  نمی توانم زندگی را بدون آن تصور کنم. 

Genavieve، دانش آموز دبیرستانی از کالیفرنیا، در مورد نحوه استفاده کلاس هایش از Discord صحبت می کند:

“من در دو سال گذشته از Discord به عنوان ارتباط اصلی خود با دوستانم استفاده کرده ام. ما افراد زیادی در چت گروهی خود داشتیم و پلتفرمی می خواستیم که همه ما بتوانیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. Discord یک راه عالی برای یک دوست است. گروهی متشکل از 30 نفر برای حفظ ارتباط! همچنین، با آموزش از راه دور، استفاده از آن را در کلاس فیزیک AP نیز آغاز کرده‌ام. این بسیار مهم است که احساس کنیم با معلمان خود و یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنیم، زمانی که ما بسیار منزوی و منزوی هستیم. استفاده از Discord ما را به عنوان یک کلاس به هم نزدیکتر کرد – ما در حال حاضر یک کلاس کوچک با 22 دانش آموز هستیم، بنابراین توانایی شوخی کردن و ارسال میم به ما کمک می کند در طول آموزش از راه دور احساس تنهایی نکنیم . کانال‌های مختلف و نام‌گذاری‌های @ باعث می‌شود که اطلاعات مستقیم نگه‌داشته شوند. اشتراک‌گذاری صفحه این کار را حتی آسان‌تر می‌کند، بنابراین می‌توانیم اسناد یا مشکلاتی را که روی آنها کار می‌کنیم برای دریافت بازخورد یا مشاوره عیب‌یابی به یکدیگر نشان دهیم.

دیوید، معلم فیزیک و ریاضی از نیوجرسی، در مورد نحوه آموزش دانش‌آموزان و ارتباط با معلمان دیگر از طریق Discord صحبت می‌کند:

“من از Discord برای تدریس خصوصی به یکی از دانش آموزانم و به روز بودن با مکالمات و اطلاعیه های گروهی از معلمان فیزیک که علاقه مند به تحقیقات آموزش فیزیک هستند استفاده می کنم. دیدن یک نمای دوربین کنار هم از میز من با تصویر دانش آموز بسیار خوب است. کار می کند. من همچنین صدا را از طریق کدک OPUS که بسیار تمیز به نظر می رسد بسیار دوست دارم.”

 

لینک دیسکورد متاورس آپلند : https://discord.gg/9c7RszhzeP

منبع : discord

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 22, 2022
گذاشتن نظر
5

باسلام

اطلاعات بسیار جامع و کاملی بود بسیار ممنون.

مرضیه ثاقب علیزاده سوال پاسخ داده شده جولای 22, 2022
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها2084 times
  • پاسخ ها1 پاسخ
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات