ارز دیجیتال upx | uPlexa خرید و فروش ارز upx

0

ارز دیجیتال upx | uPlexa خرید و فروش ارز upx

توضیحات کامل در خصوص ارز دیجیتال uplexa  و نحوه خرید آن که به اسم دیگر upx در متاورس آپلند معروف است .

درباره uPlexa

upx - ارز دیجیتال upx | uPlexa خرید و فروش ارز upx

uplexa ارز upx قیمت و تبدیل ارز

uPlexa با نماد اختصاری UPX یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴۴ هزار دلار، در رتبه ۲۰۴۸ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از uPlexa در این لحظه با قیمت ۰.۰۰۰۲۰۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۹۶۷ تومان معادل ۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۸۴ دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۳۱% کاهش یافته است. بالاترین قیمت uPlexa در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰(16 April 2021) معادل ۰.۰۰۲ دلار بوده که همینک %۹۱.۱۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش uPlexa ۲.۶۳ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۰.۵ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن uPlexa معامله می‌شود، صرافی TradeOgre با سهم %۵۶.۷۱ از حجم معاملات روزانه است.

معرفی ارز uplexa ِیا همان upx

uPlexa یک ارز دیجیتال خصوصی، امن، غیرقابل ردیابی و غیرمتمرکز است. شما بانک خود هستید، وجوه خود را کنترل می کنید، و هیچ کس نمی تواند نقل و انتقالات شما را ردیابی کند مگر اینکه به آنها اجازه انجام این کار را بدهید.

حریم خصوصی: uPlexa از یک سیستم رمزنگاری معتبر استفاده می کند تا به شما امکان ارسال و دریافت وجوه را بدون اینکه تراکنش های شما به راحتی در بلاک چین آشکار شود (دفتر کل تراکنش هایی که همه دارند) را می دهد. این تضمین می‌کند که خریدها، رسیدها و تمام نقل و انتقالات شما به طور پیش‌فرض کاملاً خصوصی باقی می‌مانند.

امنیت: با استفاده از قدرت یک شبکه اجماع همتا به همتا توزیع شده، هر تراکنش در شبکه از نظر رمزنگاری ایمن می شود. کیف پول های جداگانه دارای یک دانه حافظه 25 کلمه ای هستند که فقط یک بار نمایش داده می شود و می توان برای پشتیبان گیری از کیف پول یادداشت کرد. فایل‌های کیف پول با یک عبارت عبور رمزگذاری می‌شوند تا در صورت سرقت، بی‌فایده باشند.

ردیابی ناپذیری: uPlexa با بهره‌گیری از امضای حلقه، ویژگی خاصی از نوع خاصی از رمزنگاری، می‌تواند اطمینان حاصل کند که تراکنش‌ها نه تنها غیرقابل ردیابی هستند، بلکه دارای معیاری اختیاری از ابهام هستند که تضمین می‌کند که تراکنش‌ها نمی‌توانند به راحتی به یک فرد مرتبط شوند. کاربر یا کامپیوتر .

در مورد این پروژه

این پیاده سازی اصلی uPlexa است. این منبع باز و کاملا رایگان برای استفاده بدون محدودیت است، به جز مواردی که در توافقنامه مجوز زیر مشخص شده است. هیچ محدودیتی برای ایجاد یک پیاده سازی جایگزین از uPlexa که از پروتکل و شبکه به شیوه ای سازگار استفاده می کند وجود ندارد.

مانند بسیاری از پروژه های توسعه، مخزن در Github به عنوان منطقه “مرحله سازی” برای آخرین تغییرات در نظر گرفته می شود. قبل از اینکه تغییرات در آن شعبه در مخزن اصلی ادغام شوند، توسط توسعه دهندگان جداگانه در شاخه های خودشان آزمایش می شوند، به عنوان یک درخواست کشش ارسال می شوند و سپس توسط مشارکت کنندگانی که بر روی آزمایش و بررسی کد تمرکز می کنند، آزمایش می شوند. همانطور که گفته شد، مخزن باید قبل از استفاده از آن در یک محیط تولید به دقت مورد بررسی قرار گیرد، مگر اینکه یک وصله در مخزن برای یک مشکل توقف نمایش خاص که با آن مواجه هستید وجود داشته باشد. به طور کلی ایده بهتری برای استفاده از نسخه برچسب گذاری شده برای ثبات است.

هر کسی می تواند در پایگاه کد uPlexa مشارکت کند! اگر اصلاح یا تغییر کدی دارید، به راحتی آن را به عنوان یک درخواست کشش مستقیماً به شعبه «مستر» ارسال کنید. در مواردی که تغییر نسبتاً کوچک است یا بر سایر قسمت‌های پایگاه کد تأثیر نمی‌گذارد، ممکن است بلافاصله توسط هر یک از همکاران ادغام شود. از سوی دیگر، اگر تغییر به‌ویژه بزرگ یا پیچیده باشد، انتظار می‌رود که یا خیلی قبل از ارسال درخواست کشش یا حتی مستقیماً در مورد درخواست کشش، به طور طولانی در مورد آن بحث شود.

uPlexa از مکانیزم ارتقاء نرم افزار با زمانبندی ثابت (هارد فورک) برای پیاده سازی ویژگی های جدید استفاده می کند. این بدان معناست که کاربران uPlexa (کاربران نهایی و ارائه دهندگان خدمات) باید نسخه های فعلی را اجرا کرده و نرم افزار خود را بر اساس یک برنامه منظم ارتقا دهند. ارتقاء نرم افزار در ماه های مارس و آگوست انجام می شود. نرم افزار مورد نیاز برای این ارتقاء قبل از تاریخ برنامه ریزی شده در دسترس خواهد بود. لطفاً مخزن را قبل از این تاریخ برای نسخه مناسب نرم افزار uPlexa بررسی کنید. در زیر برنامه تاریخی و برنامه پیش بینی شده برای ارتقای بعدی آمده است. تاریخ ها در قالب YYYY-MM-DD ارائه شده است.

برنامه زمانبندی و پروتکل انتشار

تقریباً سه ماه قبل از ارتقاء نرم افزار برنامه ریزی شده، شعبه ای از Master با برچسب نسخه جدید ایجاد می شود. درخواست‌های کششی که اشکالات را آدرس دهی می‌کنند باید هم به Master و هم به شعبه انتشار جدید ارسال شوند. درخواست‌های کششی که نیاز به بررسی و آزمایش گسترده دارند (به طور کلی، بهینه‌سازی‌ها و ویژگی‌های جدید) نباید به شعبه انتشار ارسال شوند.

کامپایل uPlexa از منبع

وابستگی ها
جدول زیر ابزارها و کتابخانه های مورد نیاز برای ساخت را خلاصه می کند. تعدادی از کتابخانه ها نیز در این مخزن گنجانده شده اند (با علامت گذاری به عنوان “فروشنده”). به طور پیش فرض، ساخت از کتابخانه نصب شده روی سیستم استفاده می کند و منابع فروشنده را نادیده می گیرد. با این حال، اگر هیچ کتابخانه ای روی سیستم نصب نشده باشد، منبع فروشنده ساخته و استفاده می شود. منابع عرضه‌شده همچنین برای ساخت‌های مرتبط با استاتیک استفاده می‌شوند، زیرا بسته‌های توزیع اغلب فقط شامل باینری‌های کتابخانه مشترک (.so) هستند اما بایگانی‌های کتابخانه ایستا (a.a) را شامل نمی‌شوند.

جهت دریافت 4500 upx رایگان از لینک روبرو وارد متاورس شوید : https://r.upland.me/b9ZZ

منبع : github

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 13, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1209 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات