اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار

0

اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار افزایش می دهند

ذکر منبع محتوا در انتهای سایت بارگذاری شده است جهت مطالعه به زبان انگلیسی میتوانید به منبع رجوع کنید . افزایش سرمایه گذاری بر روی بازی متاورس آپلند .

اخبار متاورس

2 نوامبر 2021، 6:00 صبح

upland - اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار
Upland زمین مجازی را بر اساس دارایی های واقعی می فروشد.
اعتبار تصویر: Uplandme

 

به رهبران بازی، در کنار GamesBeat و Facebook Gaming، برای دومین اجلاس سالانه GamesBeat & Facebook Gaming Summit بپیوندید | GamesBeat: Into the Metaverse 2 در 25 تا 27 ژانویه 2022 آینده . درباره این رویداد بیشتر بدانید. 

Upland 18 میلیون دلار با ارزش 300 میلیون دلاری برای بازی املاک مجازی غیرقابل تعویض خود (NFT) جمع آوری کرده است، که به نوعی شبیه نسخه دنیای واقعی Monopoly است.

Upland مستقر در پالو آلتو، کالیفرنیا (که نام رسمی آن Uplandme.Inc. است) خود را به عنوان یکی از متاورس های سریع در حال رشد در بلاک چین که به دنیای واقعی ترسیم شده است، توصیف می کند. این مالکیت دیجیتال مجازی را بر دنیای واقعی می پوشاند، بنابراین می توانید خانه خود را در دنیای فیزیکی یا در دنیای مجازی مالک آن باشید. بهتر از این، شما می توانید تالار شهر سانفرانسیسکو را در دنیای مجازی داشته باشید.

 

NFTها از شفافیت و امنیت دفتر کل دیجیتال بلاک چین برای احراز هویت اقلام دیجیتالی استفاده می کنند و در این مورد، NFTها مالکیت یک ملک را تأیید می کنند، مانند نسخه دیجیتالی ساختمان امپایر استیت. و این شرکت دارای ارزش 300 میلیون دلاری است، حتی اگر تاکنون تنها در 13 شهر در ایالات متحده موجود است.

محبوبیت NFT در سال جاری افزایش یافته است، و این امر ارزش گذاری قوی Upland را توضیح می دهد که روزانه 60000 کاربر فعال نسبتاً کمی دارد. Animoca Brands که اخیراً 138 میلیون دلار سرمایه جذب کرده بود، سرمایه گذاری را رهبری کرد. سرمایه‌گذار قبلی C3 Management (که قبلاً FinLab EOS VC نامیده می‌شد) نیز در این دور مشارکت داشت.

 

رویداد

دومین نشست سالانه GamesBeat و Facebook Gaming و GamesBeat: Into the Metaverse 2

سرمایه گذاران جدید عبارتند از OneTeam Partners، Block.one، Alumni Ventures Fund Blockchain، Global Founders Capital، Michael Ronen (شریک مدیریت سابق SoftBank)، Mike Vorhaus (Vorhaus Advisors)، Michael Terpin (موسس/مدیرعامل Transform Group) و دیگران. ( Vorhaus در رویداد بعدی GamesBeat Summit ما در یک گفتگوی کنار آتش با مدیر عامل Take-Two Interactive، Strauss Zelnick صحبت می کند؛ دستور کار اینجاست.)

ایدان زاکرمن، یکی از بنیانگذاران Upland، در مصاحبه ای با این شرکت گفت که این شرکت سودآور است و از این پول برای استخدام افراد و سرمایه گذاری در جذب کاربر استفاده خواهد کرد.

زاکرمن گفت: «این اساساً راهی است که ما می‌توانیم روش‌های ارائه ویژگی‌ها و نوآوری‌های جدید را برای نقشه راه خود تسریع کنیم. ما همچنین اولین همکاری تجاری بزرگ خود را در آپلند داشتیم و می‌توانیم شرکت‌های بیشتری را به Upland بیاوریم.

جنون NFT

از بهار، من مرتباً در مورد NFT می نویسم. اگر به Google Trends نگاهی بیندازید، خواهید دید که NFT ها در ماه فوریه شروع به افزایش کردند و پس از فروش NFT مرتبط مانند هنر دیجیتال و NBA Top Shot به شدت افزایش یافتند. Dapper Labs اکنون شاهد فروش و فروش مجدد آن NFT ها به بیش از 780 میلیون دلار بوده است. در ماه مارس، یک کولاژ دیجیتال NFT توسط هنرمند Beeple در کریستی به قیمت 69.3 میلیون دلار فروخته شد. خیلی گنگ به نظر می رسد محبوبیت NFT ها برخی از اشکالات جدی را در کلاهبرداری های متعددی  که افراد هنر را می دزدند و آن را به عنوان NFT خود می فروشند ، آشکار کرده است .

در ماه می، بازار NFT در اتریوم سقوط کرده بود. کوتاکو نوشت که حباب NFT ترکیده است. اما در اوت و سپتامبر دوباره افزایش یافت، افت کرد، اما به طور پیوسته رشد کرد. به اندازه تجارت ارز دیجیتال برای بیت کوین نوسان داشته است، اما به طور پیوسته افزایش یافته است. DappRadar، با اندازه‌گیری بازار گسترده NFT فراتر از اتریوم، گزارش داد که فروش NFT در سه ماهه اول به 1.2 میلیارد دلار، در سه ماهه دوم به 1.3 میلیارد دلار و با شروع بازی‌هایی مانند Axie Infinity به 10.7 میلیارد دلار در سه ماهه سوم رسید.

طرفداران همچنین بر این باورند که NFT ها در فراجهان ، دنیای جهان های مجازی که همه به هم مرتبط هستند، مانند رمان هایی مانند Snow Crash  و  Ready Player One، راه اندازی خواهند شد. از آنجایی که NFTها می‌توانند مالکیت دیجیتال را تأیید کنند، می‌توانید دارایی‌ها و آواتارهایی را که در یک جهان خریداری می‌کنید، ببرید و به جهان دیگری ببرید.

ریشه ها

upland 2 - اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار

Above: Upland یک بازی دارایی مجازی است که توسط بلاک چین پشتیبانی می شود.

اعتبار تصویر: Upland

اما اجازه دهید به Upland برگردیم. من از سال 2019 ، زمانی که آنها از بازی خود رونمایی کردند، در مورد آنها می نویسم . این شرکت با نام Uplandme در سال 2018 توسط کارآفرینان سریالی Dirk Lueth، Mani Honigstein و Idan Zuckerman تاسیس شد. آنها 1.8 میلیون دلار جمع آوری کردند. این عنوان به صورت بتا در سال 2020 عرضه شد. این شرکت برای مدتی سودآور بوده است

آنها ایده ای شبیه به مونوپولی را در نظر گرفتند و آن را در دنیای واقعی قرار دادند، که آن را در مقایسه با بسیاری دیگر از بازی های مجازی املاک و مستغلات منحصر به فرد کرد. شما می توانید نسخه مجازی یک ملک را خریداری کنید و NFT در دنیای مجازی مالکیت آن را تأیید می کند. شما می توانید پول واقعی خود را برای خرید زمین در دنیای مجازی سرمایه گذاری کنید و سپس می توانید آن را به افراد دیگر در دنیای مجازی بفروشید.

این شرکت در اوایل از بلاک چین استفاده کرد، اما تصمیم گرفت این پیچیدگی را از بازیکنان پنهان کند. باید قوانین مبارزه با تقلب و پولشویی را اجرا می کرد.

تاکنون 13 شهر ایالات متحده در دسترس است و بیش از 100000 مالک مجازی از سراسر جهان در  متاورس آپلند Upland شرکت می کنند. بیش از دو میلیون NFT توسط بازیکنان خریداری شده است، و مکان هایی مانند سانفرانسیسکو و منهتن از ابتدای امسال خارج از زمین مجازی فروخته شده است. روزانه بیش از 60000 کاربر فعال روزانه به خرید، فروش و تجارت املاک مجازی، ساختن خانه، تکمیل مجموعه اموال و شرکت در گنج یابی و گشت و گذار در شهر می پردازند.

هدف Upland این است که بر خلاف بسیاری از بازی های سنتی، بازیکنان را قادر سازد تا دارایی های خود را در دنیای مجازی داشته باشند. “بازی برای کسب درآمد” را در بر می گیرد، جایی که بازیکنان می توانند دارایی های خود را بفروشند و از آنها پول واقعی کسب کنند.

بازیکنان با استفاده از ارز بومی بازی، UPX، مبادلات خود را انجام می دهند تا انواع NFT ها را که به طور کامل در بازار آزاد با دلار آمریکا و ارز مجازی UPX قابل معامله هستند، ضرب کنند. در حالی که بازیکنان می‌توانند از دلار واقعی برای خرید و فروش NFT در بازار ثانویه استفاده کنند، UPX تنها ارزی است که برای ضرب بیشتر NFT‌ها در  متاورس آپلند Upland استفاده می‌شود، که به توکن سودمندی اضافه می‌کند. ارز مجازی خارج از  متاورس آپلند Upland قابل معامله نیست، که به آن کمک می کند تا از مشکلات نظارتی دور بماند. از نظر قانونی، این امر UPX را به یک کالای دیجیتال تبدیل می کند تا یک ارز.

 

زاکرمن گفت: «از آنجایی که اشیاء فقط یک ارز مجازی یا توکن ابزاری در داخل بازی ما هستند، این به ما امکان می‌دهد اساساً تبادل امن کالا را به دلار آمریکا و بالعکس ارائه دهیم.»

به لطف شراکت ما با Tilia از Linden Lab (استفاده شده در Second Life)، Uplanders تأیید شده می توانند دارایی های دیجیتال خود را مستقیماً به دلار آمریکا بفروشند. این امر  متاورس آپلند Upland را به یکی از معدود بازی‌هایی در جهان تبدیل می‌کند که بازیکنان در آن واقعاً درآمد واقعی کسب کرده‌اند. تا به امروز، بازیکنان با بازی Upland بیش از 1.5 میلیون دلار درآمد داشته اند.

سرمایه گذاری

upland - اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار

در بالا: Upland یک بازی مبتنی بر مکان دارد که در آن می توانید املاک مجازی خریداری کنید.

اعتبار تصویر: Uplandme

به لطف محبوبیت NFT ها، ارزش گذاری و بودجه  متاورس آپلند Upland در این دور بسیار بیشتر است.

ما تحت تاثیر آنچه تیم تاکنون ساخته است هستیم. یات سیو (همچنین در اجلاس ما)، رئیس اجرایی برندهای Animoca، در بیانیه‌ای گفت:  متاورس آپلند Upland از بسیاری جهات، از جمله رویکرد اول تلفن همراه خود که به کاربران برنامه‌های iOS و Android را ارائه می‌دهد، نوآوری کرده است. پیشنهاد «NFT to fiat» به شهروندان متاورس این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را با دلار آمریکا به سایر بازیکنان بفروشند. مهمتر از همه، پورتال NFT  متاورس آپلند Upland ، قابلیت حمل NFT را از زنجیره‌های بلوکی مختلف امکان‌پذیر می‌سازد، و قابلیت همکاری را ممکن می‌سازد که یکی از ستون‌های حیاتی فراجهان باز است.

Upland اخیراً Upland Legits را راه‌اندازی کرده است، که مجموعه جدیدی از پیشنهادات NFT است که به منظور فعال کردن برندها، شخصیت‌ها و سازمان‌ها مانند باشگاه‌های ورزشی، ورزشکاران، هنرمندان، مارک‌های سرگرمی طراحی شده است تا حضور واقعی خود را در متاورز  متاورس آپلند Upland و فراتر از آن گسترش دهند.

OneTeam Partners، یکی از سرمایه گذاران، معامله ای را با انجمن بازیکنان NFL (NFLPA) تسهیل کرد، که اولین برندی بود که از Legits در Upland استفاده کرد و بیش از 2000 بازیکن فوتبال را وارد دنیای متاورس کرد. NFLPA همچنین از طریق OneTeam Partners به ​​سهامدار غیرمستقیم Upland تبدیل شد.

پلتفرم ما همچنان شاهد رشد شگفت‌انگیز، یک جامعه مشتاق و یک اقتصاد پر رونق است، و این تازه شروع است. ما می دانیم که یک پیشنهاد منحصر به فرد به حوزه پویا NFT ها آورده ایم. آنچه ما را متمایز می‌کند، ارتباط Upland با دنیای واقعی در ترکیب با مکانیک‌های جذاب بازی است که تعداد تقریباً بی‌پایانی از موارد استفاده قانع‌کننده برای NFT‌ها را هدایت می‌کند. «ما مفتخریم که برندهای Animoca، یک رهبر فکری روشن در زمینه بازی و بلاک چین، این دور تأمین مالی را رهبری کرد. این یک مشارکت قوی خواهد بود که به ما کمک می‌کند تا در قلمروهای جدید گسترش پیدا کنیم و فصل بعدی در تاریخ  متاورس آپلند Upland را شروع کنیم.»

 

زاکرمن گفت که شرکت او با راه اندازی شهر به شهر، مسئولانه در حال رشد است. راه اندازی آن در سراسر کشور آسان بود، اما این یک بازی استرس زا با نوسانات بالای قیمت ها را ایجاد می کرد. زاکرمن گفت، این در واقع قیمت نقاط عطف در بازی مانند Rockefeller Center را کاهش می دهد، زیرا جنگ های مناقصه این ویژگی ها را از محدوده مقرون به صرفه اکثر بازیکنان خارج می کند.

upland - اخبار متاورس | افزایش سرمایه گذاری بر روی متاورس آپلند از NFT 18 میلیون دلار به ارزش 300 میلیون دلار

بالا: Uplandme یک بازی دارایی بلاک چین دارد.

اعتبار تصویر: Uplandme

او گفت: “ما در حال انجام یک کار مسئولانه برای حفظ یک اقتصاد پایدار و رشد پیوسته و آهسته هستیم.” اگر ما کل ایالات متحده را آزاد می‌کردیم، برای اقتصاد فاجعه‌بار بود.»

این شرکت ترجیح می دهد که پذیرش انبوه اتفاق بیفتد، و این اتفاق نمی افتد اگر شما مجبور به خرید ملک در بازی به قیمت یک میلیارد دلار باشید. با این حال، برخی از مکان های دیدنی در دنیای مجازی با قیمتی حدود 25000 دلار به فروش می رسند. (آنها می توانستند خیلی بیشتر بفروشند). زاکرمن گفت که برخی از بازیکنان به مغول تبدیل شده اند.

شعار Upland «بازسازی جهان» است و پایداری را بسیار جدی می‌گیرد: در ژوئن 2021،  متاورس آپلند Upland یک سال کامل از ردپای کربن بلاک چین عمومی EOS را جبران کرد که  متاورس آپلند Upland متاورنس NFT خود را بر روی آن اجرا می‌کند. علاوه بر این، Upland از بلاک چین EOS “اثبات سهام” استفاده می کند که به مصرف انرژی زیادی نیاز ندارد.

این شرکت 75 کارمند دارد. بودجه جدید برای رشد تیم‌ها در ایالات متحده و اروپا و سرمایه‌گذاری در مشارکت برند و جذب کاربر استفاده خواهد شد.

GamesBeat
اعتقاد GamesBeat هنگام پوشش صنعت بازی این است که “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. شما چگونه انرا انجام خواهید داد؟ عضویت شامل دسترسی به:

  • خبرنامه هایی مانند DeanBeat
  • سخنرانان فوق العاده، آموزشی و سرگرم کننده در رویدادهای ما
  • فرصت های شبکه
  • مصاحبه‌ها، چت‌ها، و رویدادهای «Open Office» با کارکنان GamesBeat فقط برای اعضا
  • گپ زدن با اعضای انجمن، کارکنان GamesBeat و سایر مهمانان در Discord ما
  • و شاید حتی یک یا دو جایزه سرگرم کننده
  • معرفی مهمانی های همفکر

جهت ورود به متاورس آپلند و دریافت 4500 upx رایگان بر روی ورود به متاورس کلیک کنید .

جهت دریافت جدید ترین اخبار روز متاورس بر روی خبر فوری متاورس کلیک کنید .

منبع : upme

حسین قدیری تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 17, 2021
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1436 times
  • پاسخ ها0 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات