ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

2

ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

اگر ارز ریال واحد پولی خرید و فروش در متاورس رنگ باشد آیا می توان در آینده این واحد پولی را از پشتوانه نفتی بی نیاز کرد ؟

آیا ارز ریال اعتبار لازم برای خرید و فروش را در متاورس رنگ داراست؟

9d2d231b9ae107034226c26f7866b39a55084e36 227 - ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده نوامبر 7, 2022
گذاشتن نظر
4

ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

در دنیای موازی متاورس رنگ با توجه به اینکه برای ایرانیان و مردم کشور ایران تاسیس شده است از ارز ملی کشور که همان ریال است برای خرید و فروش زمین ها, خرید محصولات استفاده شده زیرا با استفاده از ارز ریال شما دیگر نیاز به پرداخت کمیسیون برای تبدیل ارز نیستید و میتوانید در هر زمانی از کیف پولتان میتوانید درآمدتان را به ریال استخراج کنید.
مرضیه ثافب علیزاده
پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیر مدنی فر
g31 3 - ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ محتوای متنی استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش سی و یکم از پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس تحت عنوان پروژه متارنگ

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

حسین قدیری هستم در بخش سی و یکم به یک سوال ویژه شما پاسخ میدهیم سوال را به صورت ویدیویی در سامانه های یوتیوب, آپارات, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاری میکنیم همینطور این ویدیو را به صورت متنی در انجمن متاورس ایران زیر سوال که مطرح کرده اید بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشیم انتقادات, پیشنهادات و نظرات خودتان را در زیر سوال بارگذاری کنید چرا که باعث توسعه ما میشود.

مدنی: این بخش ما باز هم در رابطه با ارز ریال است اما خب در بخش های گذشته در رابطه با استخراج ارز, اهمیتش و نوساناتت ارز ریال بود ولی اینجا در رابطه با خرید و فروش صحبت کرده اند.

مدنی:

پرسیده شده است که ارز ریال واحد خرید و فروش در متاورس رنگ است؟

قدیری: بله, یکی از واحدهای خرید و فروش در متاورس رنگ ارز ریال است ببینید ارز ریال با هدف توسعه کسب و کار شما در دنیای موازی و در دنیای فیزیک بارگذاری شده برای خرید یک سری زمین ها, یک سری خدمات, یک سری مشاوره ها و پکیج ها در داخل دنیای موازی متاورس رنگ از شهروندان میتوانید ار ارز ریال استفاده بکنید البته در نظر بگیرید شهروندی که خدماتش را بر پایه ارز ریال بارگذاری کرده باشد شما میتوانید با ارز ریال خریداری کنید چرا که یک واحد ارز دیگر تحت عنوان PSC  مخفف (Paradise supply chain) یا همان زنجیره تامین بهشت در دنیای موازی متاورس رنگ وجود دارد و هر شهروند میتواند با ارز PSC  نیز خدماتش را ارائه بدهد و شما میتوانید هم با ارز PSC خدمات را تحویل بگیرید و هم با ارز ریال

مدنی:

سوال پرسیده شده است در رابطه با چرخه اقتصادی , پرسیده شده است اگر ارز ریال واحد پولی در متاورس رنگ باشد آیا میتوان در آینده آن را از پشتیبانه نفتی بی نیاز کرد؟

قدیری: ببینید نفت یک معقوله بسیار گسترده است و خیلی از اقتصادها هست که غیر از نفت ارزش بسیار بالایی برای کشور دارد و ارزآوری اقتصادهای کلان کشور هست, دنیای موازی چون دارد توسعه پیدا میکند جز اقتصادهای خیلی گسترده کشورها میتواند باشد و چه بسا نیمی از اقتصادهای کشور وارد دنیای موازی میتواند بشود چرا که تراکنش در دنیای موازی خیلی بالا میرود, من یک پادکست گوش دادم که گفته شده است از خود ایرانیان هم بود میگفت 51 درصد تراکنش ها در دنیای مجازی صورت میگیرد. تراکنش های دوبعدی دنیای مجازی بیشترش فعلا به صورت دو بعدی است دنیای موازی متاورسی و مجازی روز به صورت سه بعدی, سه بعدی یعنی شما جزییات روز و خدمات خیلی بهتر و باکیفیت تری رو میبینید و مسلما تمامی شهروندان مجازی خرید و فروش انجام میدهند به این سمت گرایش پیدا میکنند و خب اقتصاد برگردش متاورسی و موازی خیلی خیلی بالا میرود و میتواند جزیی از خیلی از گردش های کشورشود و جز یکی از اقتصاد های کلان کشور شود و خب میشود گفت بله در آینده میتواند جایگزین شود.

مدنی:

بله میشود یک مثال از دنیای دو بعدی بزنید؟

قدیری: دنیای دو بعدی مثل خرید و فروش هایی که به صورت وب انجام میشود شما در گوگل جستجو میکنید خرید موبایل, گوگل به شما ده تا پیشنهاد میدهد که شما اولی, دومی و سومی را امتحان میکنید هر کدوم این ها را واردش میشوید و میروید برای خرید و عکس را مشاهده میکنید ببینید در دنیای دو بعدی شما عکس و محتوا مشاهده میکنید ولی در دنیای متاورسی شهرهای مجازی شما آن محصول را میروید داخل فروشگاه, فروشنده را سه بعدی مشاهده میکنید چه بسا در دنیای فیزیک هم فروشنده همان کاراکتر را دارد و با فروشنده میتوانید صحبت بکنید که این جنس شما چه جنسی دارد دیگر نیاز نیست محتوای متنی را از بالا تا پایین بخوانید. میروید جزییات را مشاهده میکنید اون گوشی را حتی میتوانید در دنیای موازی تست بکنید یک جذابیت  خیلی بالا, محصولی که وارد ایران نشده است را فروشنده میتواند در دنیای موازی به صورت سه بعدی ارائه بدهد خب مسلما شرکت آیفون, سامسونگ اون محصول را که میخواهد در دنیای فیزیک ارائه بدهد را سه بعدیش را میسازد و آن سه بعدی ها در اختیار نمایندگی ها قرار میگیرد محصول را شما قبلش میبینید که قرار است چه محصولی وارد ایران شود و شما تعاملاتتان به صورت کلامی است و خیلی هم حرفه ای این خیلی فرای دنیای دو بعدی است الان شما نهایت چیزهایی که در دنیای دو بعدی وب میتوانید ببینید که محصول را میبینید و قانع شوید که بخرید ویدیو نهایت از محصول است ولی خب شما به صورت زنده محصول را سه بعدی میبینید وقتی بحث هوش مصنوعی میاد شما دارید یک محیط دو بعدی را میبینید در وب وقتی هوش مصنوعی میاید در دنیای سه بعدی ممکن است شما یک فروشنده باشید شما آن آواتاراتان باید در محیط فروشگاه باشد که خدمات بدهد و خب شما مسلما باید آنلاین باشید اگر شما از هوش مصنوعی متاورس رنگ استفاده کنید نیاز نیست همیشه در متانورس حضور داشته باشید آن خدمات شما توسعه پیدا میکند  و زمانی که شما نیستید آواتار شما  زنده دارد خدمات انجام میدهد در نهایت آن تراکنش را حتی کمک میکند تا متقاضی انجام دهد این چیزی است که توسعه پیدا میکند یعنی شما در دنیای فیزیک در حال تفریح باشید و در دنیای موازی آواتار شما در حال خدمات و کسب درآمد است.

مدنی:

سوال پرسیده شده است که آیا ارز ریال اعتبار لازم برای خرید و فروش در دنیای موازی متاورس رنگ را دارد؟

قدیری: بله خب ارز داخلی کشور است و ارز ریال نقصی ندارد ارز بومی کشور است و اعتبار کامل هم دارد.

مدنی: خب دوستان ممنون که همراه ما بودید به انتهای بخش سی و یکم رسیدیم و و در بخش های آینده چگونه از ارز ریال استفاده کنیم؟ ساخت فروشگاه با ارز ریال چگونه است؟ ارز ریال متصل به درگاه متاورس رنگ برای ساخت دنیای مجازی ایرانی است؟ و ….

قدیری: خیلی خوشحال شدیم که این ویدیو را دارید دنبال میکنید ویدیوهای بعدی را حتما مشاهده کنید انتقادات, پیشنهادات شما به ما کمک میکند ما در تمام ویدیوها میگوییم در انجمن متاورس ایران خیلی راحت سوال مدنظرات را جستجو کنید اگر سوالش نباشد میتوانید سوالتان را مطرح کنید ما پاسخ میدهیم و تمام تلاشمان این است که به تمام سوالات شما پاسخ دهیم هم محتوای متنی ویدیو را هم خود ویدیو را در هر شبکه ای که است بارگذاری میکنیم چرا که ایرانیان باید باشند که بهترین خدمات را در دنیای متاورس و موازی بهره بگیرند و برای پروژه متاورس همه تلاشمان را میکنیم پیروز و سربلند باشید

مدنی: خدایار و نگهدارتان باشد.

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

01:02 ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

02:07 اگر ارز ریال واحد پولی خرید و فروش در متاورس رنگ باشد آیا می توان در آینده این واحد پولی را از پشتوانه نفتی بی نیاز کرد ؟

07:14 آیا ارز ریال اعتبار لازم برای خرید و فروش را در متاورس رنگ داراست؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال ارز ریال واحد خرید فروش در متاورس رنگ است ؟

 

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 13, 2024

بسیار عالی و کامل بود

nazanin اظهار نظر کرد

بسیار مفید و کاربردی بود

Awmin اظهار نظر کرد

ممنونم بابت پاسخ گویی

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

تعامل با ارز ریال و ارز PSC در متاورس رنگ، امکانات گسترده‌ای را برای شهروندان و کسب‌وکارها فراهم می‌کند. این دو واحد ارزی به شهروندان امکان می‌دهند تا با توجه به نیازها و ترجیحات خود، خدمات و محصولات خود را به صورت ارز ریال یا ارز PSC ارائه دهند و تعاملات خود را انجام بدهند. این انعطاف در تعامل با ارزها به شهروندان این قدرت را می‌دهد که به بهترین نحو از خدمات متاورس رنگ بهره‌برند و کسب و کارهای خود را توسعه دهند. همچنین، وجود ارز PSC به عنوان یک ارز داخلی منحصر به فرد، به توسعه اقتصادی داخلی کمک می‌کند و امکان تعامل با دنیای متاورس رنگ را فراهم می‌سازد.

nazanin اظهار نظر کرد

استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ یک اقدام بسیار هوشمندانه و آینده‌نگر است. این کار باعث می‌شود که متاورس رنگ برای کاربران ایرانی بسیار جذاب‌تر و دسترس‌پذیرتر شود.

یکی از مشکلات اصلی کاربران ایرانی در استفاده از متاورس‌های خارجی، نیاز به تبدیل ارز است. این کار هزینه‌بر و زمان‌بر است و ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربران شود. استفاده از ارز ریال در متاورس رنگ این مشکل را برطرف می‌کند و کاربران ایرانی می‌توانند به راحتی و بدون هیچ دردسری در متاورس رنگ فعالیت کنند.

گذاشتن نظر
0

در متاورس رنگ با استفاده از ارز ریال بدون پرداخت کمیسیون و به راحتی هر چه تمام می توانید سرمایه وارد کنید یا خارج کنید یا به عبارتی ورود و خروج سرمایه انجام دهید.

nazanin ارسال نظر جدید ژانویه 13, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

استفاده از ارزهای مختلف در دنیای موازی متاورس رنگ، امکاناتی جالب و گسترده برای خرید و فروش ارائه می‌دهد و به تنوع درگاه‌های معاملاتی کمک می‌کند. این تنوع ارزی می‌تواند به شهروندان و تاجران امکان دسترسی به بازارهای مختلف را بدهد و این امر می‌تواند برای توسعه کسب و کارها و اقتصاد در دنیای موازی متاورس رنگ مفید باشد.

nazanin اظهار نظر کرد

علاوه بر این، امکان ورود و خروج سرمایه بدون پرداخت کمیسیون، باعث می‌شود که کاربران ایرانی بتوانند از سودهای خود در متاورس رنگ به راحتی بهره‌مند شوند. این کار می‌تواند باعث افزایش انگیزه کاربران ایرانی برای سرمایه‌گذاری در متاورس رنگ شود.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1665 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات