روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

4

روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

 • در شهر مجازی ایران فروش زمین آیا تنها با ارز ریال امکان پذیر است ؟ و خرید و فروش زمین با ارز ریال در دنیای موازی متاورس رنگ چگونه انجام می شود ؟
 • بهترین روش برای فروش زمین با ارز ریال در شهر مجازی ایران آیا  توسط طراحان این شهر متاورسی ارائه شده است ؟ در این روش چگونه تبادلات ارزی میان شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ انجام می شود ؟
 • برای بهرگیری از ریال برای خرید فروش زمین در شهر مجازی ایران آیا شهروندان نیاز به کیف پول دیجیتال دارند ؟ و شارژ نمودن این کیف پول دیجیتال در دنیای موازی متاورس رنگ به چه شکل انجام می شود ؟
 •  آیا می توان برای خرید و فروش زمین ها در دنیای موازی متاورس رنگ از ارز ریالی استفاده نمود که از طریق درگاه سایت شهر مجازی ایران قابل شارژ کردن باشد ؟ شارژ ارز ریال در دنیای موازی متارنگ به چه شکل انجام می شود ؟
 • آیا وام هایی که در شهر مجازی ایران برای خرید زمین مجازی به شهروندان داده می شود با ارز ریال است ؟ ارزش واقعی این وام ها با توجه به ریال بودن آنها در دنیای موازی متاورس رنگ چگونه می باشد؟
 • هر شهروند در شهر مجازی ایران تا چه میزان می تواند در یک بازه زمانی ریال در کیف دیجیتال خود داشته باشد ؟ و آیا برای جلوگیری از جرایم مالی در دنیای موازی متاورس رنگ محدودیت هایی در زمینه استفاده از ارز ریال اعمال شده است ؟
 • مهمترین محدودیت های اعمال شده در مورد استفاده از ارز ریال در دنیای موازی متاورس رنگ شامل چه مواردی می شود ؟ و این موارد  آیا تضمین کننده این واحد پولی برای استفاده در شهر مجازی ایران خواهد بود ؟
 • آیا شهروندان غیر ایرانی نیز برای فعالیت در شهر مجازی ایران موظف به استفاده از واحد ریال می باشند ؟ برای استفاده شهروندان غیر ایرانی از واحد ریال چه امکانات و خدماتی در دنیای موازی متاورس رنگ ارائه شده است ؟

aa3f6c38c1c88c6cd238d0257ce2b957ff4d2e9d 227 - روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 3, 2023
گذاشتن نظر
1

با توجه به پرسش ” روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟ ” مطرح شده میبایست بیان کرد متاورس رنگ بزرگترین پلتفرم سرمایه گذاری میباشد که در ایران ساخت و پرداخته شده است و از اصلی ترین ارز های موجود در آن ریال است که افراد میتوانند با راحتی و امنیت بسیار بالاتری به سرمایه گذاری و کسب درآمد بپردازند حال میبایست بررسی نماییم برای خرید و فروش VOD های موجود در متاورس رنگ چگونه میتوانیم این عمل را با ارز ریال انجام دهیم ، برای این امر یک بخش در متاورس رنگ تهیه شده است که افراد پس از خریداری VOD میتوانند با کلیک بر روی آن مشخصات VOD خود اعم از متراژ ، تراکم ، موقعیت مکانی ، کاربری و … را مشاهده نمایند پس از آن میتوانند نسبت به قیمت گذاری آن اقدام نمایند ، قیمت گذاری در این بخش به دو صورت ریال و PSC ( ارز داخلی متاورس رنگ ) انجام میشود به طوری که فرد میتواند تعیین نماید که بخشی از سرمایه به طور psc و بخش دیگر آن به طور ریال به حساب او واریز شود و یا میتوانند تنها psc یا تنها ریال را انتخاب نماید . حائز اهمیت است در این بخش قسمتی وجود دارد که شما میتوانید مطرح نمایید شهروندان قیمت پیشنهادی برای VOD شما مطرح نمایند و حتی شما توانایی فیلتر کردن پیشنهاد ها نسبت به قیمت اولیه را نیز دارید . پس از طی شدن این پروسه و فروش زمین ، مبلغ در کیف پول شما ذخیره شده و شما قادر به برداشت آن خواهید بود . 61e4ef3563aab7e1378d3cd15c2f33314a4bd78c 2922 - روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید می 17, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ شما
در ادامه پاسخ شما سوالی به ذهنم خطور کرد و اینکه آیا فروش زمین در متاورس رنگ تنها از روش مزایده امکانپذیر است ؟؟؟؟؟؟؟؟
و روش مزایده فروش زمین یا vod در متاورس رنگ چگونه می باشد ؟

گذاشتن نظر
شما در حال مشاهده 1 از 3 پاسخ هستید ، برای دیدن همه پاسخها اینجا را کلیک کنید .
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1302 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات