روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

4

روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

 • در شهر مجازی ایران فروش زمین آیا تنها با ارز ریال امکان پذیر است ؟ و خرید و فروش زمین با ارز ریال در دنیای موازی متاورس رنگ چگونه انجام می شود ؟
 • بهترین روش برای فروش زمین با ارز ریال در شهر مجازی ایران آیا  توسط طراحان این شهر متاورسی ارائه شده است ؟ در این روش چگونه تبادلات ارزی میان شهروندان در دنیای موازی متاورس رنگ انجام می شود ؟
 • برای بهرگیری از ریال برای خرید فروش زمین در شهر مجازی ایران آیا شهروندان نیاز به کیف پول دیجیتال دارند ؟ و شارژ نمودن این کیف پول دیجیتال در دنیای موازی متاورس رنگ به چه شکل انجام می شود ؟
 •  آیا می توان برای خرید و فروش زمین ها در دنیای موازی متاورس رنگ از ارز ریالی استفاده نمود که از طریق درگاه سایت شهر مجازی ایران قابل شارژ کردن باشد ؟ شارژ ارز ریال در دنیای موازی متارنگ به چه شکل انجام می شود ؟
 • آیا وام هایی که در شهر مجازی ایران برای خرید زمین مجازی به شهروندان داده می شود با ارز ریال است ؟ ارزش واقعی این وام ها با توجه به ریال بودن آنها در دنیای موازی متاورس رنگ چگونه می باشد؟
 • هر شهروند در شهر مجازی ایران تا چه میزان می تواند در یک بازه زمانی ریال در کیف دیجیتال خود داشته باشد ؟ و آیا برای جلوگیری از جرایم مالی در دنیای موازی متاورس رنگ محدودیت هایی در زمینه استفاده از ارز ریال اعمال شده است ؟
 • مهمترین محدودیت های اعمال شده در مورد استفاده از ارز ریال در دنیای موازی متاورس رنگ شامل چه مواردی می شود ؟ و این موارد  آیا تضمین کننده این واحد پولی برای استفاده در شهر مجازی ایران خواهد بود ؟
 • آیا شهروندان غیر ایرانی نیز برای فعالیت در شهر مجازی ایران موظف به استفاده از واحد ریال می باشند ؟ برای استفاده شهروندان غیر ایرانی از واحد ریال چه امکانات و خدماتی در دنیای موازی متاورس رنگ ارائه شده است ؟

aa3f6c38c1c88c6cd238d0257ce2b957ff4d2e9d 227 - روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

مرضیه ثاقب علیزاده تغییر وضعیت برای انتشار دسامبر 3, 2023
گذاشتن نظر
2

روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

مناورس رنگ دنیایی موازی متصل به دنیای فیزیک است و به منظور ایجاد گردش مالی و بهبود چرخه اقتصادی کشور شهروندان می‌توانند خدمات و محصولات خود را یا ارز ریال و یا ارز psc معامله کنند .

پس از فروش و یا ارائه خدمات با ارز ریال مبلغ دریافتی در کیف پول شما دخیره و در بازه زمانی مشخص شده میتوانید برداشت نمایید .

nazanin ارسال نظر جدید آوریل 5, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

خوشبختانه متاورس رنگ امکان معامله زمین و سایر خدمات و محصولات را با ارز ریال فراهم کرده است. این امر برای کاربران ایرانی که به ارز دیجیتال دسترسی ندارند یا تمایل به استفاده از آن را ندارند، بسیار مفید است.

گذاشتن نظر
1

d960be6d3cde477a1cf8e04eba5809409b6881ba 796 - روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

در دنیای موازی و مجازی متاورس رنگ یک سری vod  ها قرار دارد که هر کدام متناسب با کاربری خود از ویژگی های زیادی برخوردار است

حال زمانی که یک شهروند یک زمینی را تهیه مینماید میتواند در هر زمانی که تمایل داشت vod خود را قیمت گذاری کند و به فروش بگذارد

برای انجام اینکار تنها لازم است که صفحه اطلاعات vod خود را باز کرده و در بخش قیمت گذاری میتواند vod خود را با دو ارز ریال و psc یا یکی از اینها قیمت گذاری نمایید

حال سایر شهروندان vod شهروند را مشاهده کرده که برای فروش گذاشته شده است و میتوانند اقدام  برای خرید این vod کنند

nazanin ارسال نظر جدید آوریل 5, 2024
nazanin اظهار نظر کرد

امکان معامله با ریال در متاورس رنگ، یک مزیت بزرگ برای کاربران ایرانی است. با ارائه اطلاعات بیشتر و رفع ابهامات، می توان شاهد استقبال بیشتر از این امکان بود.

گذاشتن نظر
1

با توجه به پرسش ” روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟ ” مطرح شده میبایست بیان کرد متاورس رنگ بزرگترین پلتفرم سرمایه گذاری میباشد که در ایران ساخت و پرداخته شده است و از اصلی ترین ارز های موجود در آن ریال است که افراد میتوانند با راحتی و امنیت بسیار بالاتری به سرمایه گذاری و کسب درآمد بپردازند حال میبایست بررسی نماییم برای خرید و فروش VOD های موجود در متاورس رنگ چگونه میتوانیم این عمل را با ارز ریال انجام دهیم ، برای این امر یک بخش در متاورس رنگ تهیه شده است که افراد پس از خریداری VOD میتوانند با کلیک بر روی آن مشخصات VOD خود اعم از متراژ ، تراکم ، موقعیت مکانی ، کاربری و … را مشاهده نمایند پس از آن میتوانند نسبت به قیمت گذاری آن اقدام نمایند ، قیمت گذاری در این بخش به دو صورت ریال و PSC ( ارز داخلی متاورس رنگ ) انجام میشود به طوری که فرد میتواند تعیین نماید که بخشی از سرمایه به طور psc و بخش دیگر آن به طور ریال به حساب او واریز شود و یا میتوانند تنها psc یا تنها ریال را انتخاب نماید . حائز اهمیت است در این بخش قسمتی وجود دارد که شما میتوانید مطرح نمایید شهروندان قیمت پیشنهادی برای VOD شما مطرح نمایند و حتی شما توانایی فیلتر کردن پیشنهاد ها نسبت به قیمت اولیه را نیز دارید . پس از طی شدن این پروسه و فروش زمین ، مبلغ در کیف پول شما ذخیره شده و شما قادر به برداشت آن خواهید بود . 61e4ef3563aab7e1378d3cd15c2f33314a4bd78c 2922 - روش فروش زمین به ریال در متاورس رنگ چگونه است ؟

saeed.zajkani ارسال نظر جدید می 17, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

سپاس از پاسخ شما
در ادامه پاسخ شما سوالی به ذهنم خطور کرد و اینکه آیا فروش زمین در متاورس رنگ تنها از روش مزایده امکانپذیر است ؟؟؟؟؟؟؟؟
و روش مزایده فروش زمین یا vod در متاورس رنگ چگونه می باشد ؟

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها1454 times
 • پاسخ ها3 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات