آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

1

آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

در متاورس رنگ امکان ایجادچه مشاغلی وجود داردارد؟

زمانیکه متاورس رنگ فراگیر شود تمامی مشاغل وابسته به آن خواهد شد ؟

از بین رفتن اشتغال سنتی موجب رفع بیکاری خواهد شد ؟

در چشم انداز آینده متاورس رنگ اشتغال چه تفسیر و معنایی دارد؟

a7902b68c7f49c2d166cfea05d0fc6fc2d6e9a39 227 - آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

محمد فلاح سوال پاسخ داده شده نوامبر 24, 2022
گذاشتن نظر
5

آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

آینده اشتغال در دنیای موازی متاورس رنگ بسیار درخشان است زیرا هر فرد میتواند با داشت تخصص و دانش خود هر زمینه ای اقدام به ایجاد اشتغال زایی تماید و در دنیای موازی متاورس رنگ اشتغال زایی محدودیت ندارد هر شغلی که با قوانین جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد قابل اجرا میباشد.

مرضیه ثاقب علیزاده

پاسخ به سوال مطرح شده توسط آقایان حسین قدیری و امیرمدنی فر .

g42 3 - آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

 

آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ محتوای متنی کامل استخراج شده از ویدیو:

سلام دوستان امیر مدنی فر هستم خیلی خوش آمدید به بخش چهل و دوم پاسخ دهی به سوالات انجمن متاورس ایران تحت عنوان پروژه متارنگ.

سلام آقای قدیری

قدیری: سلام آقای مدنی فر

مدنی: خوب هستید شما؟

قدیری: درود بر شما

سلام دوستان حسین قدیری هستم در بخش چهل و دوم به یک سوال ویژه شما که در انجمن متاورس ایران مطرح کرده اید پاسخ میدیم پاسخ ویدیویی در رسانه های ویدیویی اعم از یوتیوب, آپارت, نماشا, جعبه, دالفک بارگذاری میشود خیلی خوشحال میشویم که نظرات و پیشنهادات خودتان را زیر ویدیو بارگذاری کنید.

مدنی: بله دوستان مبحث امروز ما در رابطه با آینده اشتغال کشور به نسبت پروژه متاورس رنگ است

پرسیده شده است در متاورس رنگ امکان اشتغال چه مشاغلی وجود دارد؟

قدیری: عرضم به حضور شما آقای مدنی اینکه پروژه متاورس رنگ یک دنیای موازی و یک دنیای مجازی است خب در دنیای موازی محدودیت در اشتغال وجود ندارد یک سری از اشتغال ها  قابلیت ورود به متاورس رنگ را در استارت ندارند چه بسا در آینده الگوریتم هایی نوشته بشه تا در متاورس رنگ حضور مستقیم داشته باشند. در نظر بگیرید در دنیای فیزیک مسلما هر فرد میتواند شغلی داشته باشد و شغلی فیزیکی یعنی اعمال کاری باشد یا ذهنی باشد به صورت مشاوره ای باشد خب درمتاورس رنگ اشتغال محدودیت ندارد یک سری اشتغال ها نیاز به گواهی دارند گواهی هایی که در ایران صادر میشود برای مثال یک سری کسب و کارها که نیاز به مجوز دارند و مسلما این اشتغال ها در متاورس رنگ هم مجوز داشته باشند و مجوز خودشان را ارائه بدهند و احراز بشوند در خصوص یک سری شغل ها که مشاوره ای یا شغل های روز میشه گفت شغل های کدنویسی, آی تی, شغل های طراحی های سه بعدی این شغل ها در متاورس رنگ بدون داشتن گواهی قابلیت اجرا دارند و شما میتوانید شعل های خودتان را داخل متاورس رنگ ثبت کنید البته بعضی شغل ها نیاز دارد که بیس کار را داشته باشید و فروش  یک سری محصولات فیزیکی در دنیای فیزیک نیاز به دفتر فروش یا انبار دارد در دنیای متاورس رنگ شما با داشتن زمین میتوانید محیط شغلی خودتان را طراحی کنید و محصولات سه بعدی خدمات خودتان را ارائه بدید حالا این شغل میتواند فروش فیزیکی باشد میتواند فروش محصولات مجازی باشد

مدنی:

پرسیده شده است که  آینده اشغال کشور در متاورس رنگ چگونه است؟

قدیری: خدمت شما عرض شود دنیای موازی متاورسی چون اصطلاک و اصطحاک محدودی دارد شغل داخل متاورس خیلی گسترده میتواند باشد یعنی هر فردی که بتواند خدماتی ارائه بدهد و کالای مجازی بتواند ارائه بدهد میتواند شغلی داشته باشد در نظر بگیرید در حال حاضر اشتغال برای یک سری سنین خیلی محدود است ولی خب در دنیای موازی متاورسی حتی برای کسانی که میتوانند محتوایی را ترجمه کنند, محتوایی را ارانه بدهند, چالشی طراحی بکنند, بازی ای حتی طراحی بکنند قابلیت اجرا دارد. برای تولید کنندگان هم اشتغال است یعنی میتوانند محصولات خودشان را در دنیای موازی ارائه بدهند و یک سری ها حتی فروشنده محصولات تولیدکنندگان باشند اشتغال در حال حاضر میتوان گفت محدودیتی ندارد چه بسا برسیم به گام دوم هزاران هزار شغل در متاورس رنگ اجرایی میشود و هر فرد  میتواند یک یا چند شغل داشته باشد و درآمدی متناسب با ارز ملی داشته باشد و بتواند از دنیای متاورس ارزش را خارج بکند و در دنیای فیزیک بهره  اش را ببرد.

مدنی:

پرسیده شده است که زمانی که متاورس رنگ فراگیر شود تمامی مشاغل وابسته به آن چه خواهد شد؟

قدیری: خب ببینید مشاغلی که وابسته به متاورس باشند مسلما توسعه پیدا میکند, مشاغلی که در دنیای موازی متاورس رنگ است میشود گفت در فاز سوم به صورت اتومات ترجمه میشوند یعنی شما اگر مشاور به یک سری خدمات باشید در دنیای فیزیک میتوانید در دنیای موازی مشاورتان را به زبان فارسی برای ایرانیان و همینطور الگوریتم هایی است که محتوای شما را به زبان های دیگر برای متقاضیان خارجی ترجمه بکند مسلما شغل شما توسعه پیدا میکند اگر محصولات فیزیکی ارائه بدهید محصولات فیزیکی شما با باربری قابلیت ارسال به سراسر ایران را دارد و در گام دوم قابلیت ارائه به تمام  کشورها را هم میتواند داشته باشد و ارز وارد کشور بشه و حالا این محصولات میتواند ترجمه بشود و حالا در اختیار متقاضیان خارجی به صورت سه عبدی و دو بعدی قرار بگیرد همینطور که شما در گوگل جستجو میکنید و محصول را پیدا میکنید خارجی ها هم اگر محصول را هم به زبان فارسی هم به زبان خارجی جستجو بکنند به بیس متاورس داخلی وارد میشود و متقاضی محصولات شما خواهند شد.

مدنی:

پرسیده شده است که آیا از بین رفتن اشتغال سنتی موجب رفع بیکاری خواهد شد یا خیر؟

قدیری: ببینید نمیشود گفت تمامی اشتغال های سنتی حذف میشوند یک سری اشتغال ها در دنیای فیزیک به خورد و خوراک مردم بستگی دارد خب کشاورزی, خب در دنیای موازی متاورس میشود کشاورزی کرد ولی محصول خوراکی فیزیکی فعلا در اختیار متقاضی قرار نمیگیرد ولی در آینده ای نچندان دور کشاورزی هم در دنیای موازی وقتی انجام میشود ربات ها در دنیای فیزیک محصولات را میکارند و برداشت میکنند و در نهایت حتی اشتغال هم در این زمینه هم به سمت متاورس دنیای موازی گرایش پیدا میکند.

مدنی: بله خیلی هم عالی

پرسیده شده است که در چشم انداز آینده متاورس رنگ اشتغال چه تفسیرو چه معنایی دارد؟

قدیری: خب اصلا هدف پروژه متاورس رنگ اینکه داخل ایران توسعه پیدا کرد برای رفع یک سری مشکلات است آلودگی هوا, اصطلاک و …. اینا باشه و یک سری میتواند اشتغال باشد و ما کلا از بیس آمدیم اشتغال را توسعه دادیم همینجورکه این پروژه دارد توسعه پیدا میکند یک سری اشتغال ها برای توسعه این پروژه ایجاد شده که مسلما دوستانی در همین محیط در حال فعالیت هستند یک سری اشتغال هم در دنیای موازی برنامه پروژه متاورس رنگ ایجاد اشتغال گسترده و افزایش گردش  مالی در ایران و دنیای موازی است پس مسلما برنامه پروژه متاورس رنگ ایجاد اشتغال گسترده و افزایش گردش مالی در ایران و دنیای موازی است پس مسلما چشم انداز خیلی قدرتمندی در دنیای موازی میتواند داشته باشد.

مدنی: بله ممنون از توضیحاتتون آقای قدیری دوستان بخش چهل و دوم هم به اتمام رسبد ممنون که همراه ما بودید و طبق روال همیشه ما در بخش های آینده در رابطه با چه میزان اشتغال در متاورس رنگ ایجاد میشود؟ اشتغال زایی پروزه متارنگ چگونه است؟ شغل های متاورس رنگ در چه زمینه هایی است و …. صحبت میکنیم

قدیری: خیلی هم عالی خیلی خوشحال شدیم که ویدیو ما را مشاهده کردید محتوای متنی این ویدیو را در انجمن متاورس ایران زیر سوالی که دوست عزیزمان مطرح کرده به صورت پاسخ بارگذاری میکنیم خیلی خوشحال میشویم انتقادات, نظرات و پیشنهادات خودتان را نسبت به این پاسخ زیر همین پاسخ بارگذاری بکنید پیروز و سربلند باشید.

مدنی:موفق باشید خداوند یار و نگهدارتان باشد

 

موضوعات پاسخ داده شده در این ویدیو به شرح زیر است :

00:00 مقدمه

00:52 آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

02:53 در متاورس رنگ امکان ایجادچه مشاغلی وجود داردارد؟

04:19 زمانیکه متاورس رنگ فراگیر شود تمامی مشاغل وابسته به آن خواهد شد ؟

05:47 از بین رفتن اشتغال سنتی موجب رفع بیکاری خواهد شد ؟

06:37 در چشم انداز آینده متاورس رنگ اشتغال چه تفسیر و معنایی دارد؟

 

ویدیو پاسخ دهی به سوال آینده اشتغال کشور در متاورس رنگ است ؟

nazanin ارسال نظر جدید نوامبر 28, 2023
berlin اظهار نظر کرد

ممنون از پاسخگویی شما

nazanin اظهار نظر کرد

مطالب بسیار مهم و کاربردی

ممنون بابت مطالب خوبتون

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

به نظر می‌رسد که دنیای موازی متاورس رنگ امکانات و فرصت‌های جدیدی را برای افراد و کسب‌وکارها فراهم می‌کند. این دنیای موازی از محدودیت‌های شغلی تقلید نمی‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به گواهی‌ها و مجوزهای سنتی، شغل‌های متنوعی را در دست بگیرند. این اشتغال‌ها می‌توانند به طور آنلاین یا حتی در دنیای مجازی ایجاد شوند و افراد بتوانند خدمات و محصولات مختلف را به صورت سه بعدی یا مجازی ارائه دهند.

nazanin اظهار نظر کرد

آینده اشتغال در دنیای موازی متاورس رنگ وعده‌های بسیار زیادی دارد، زیرا افراد می‌توانند با تخصص و دانش خود فرصت‌های شغلی در هر زمینه‌ای را ایجاد کنند. در متاورس رنگ، هیچ محدودیتی برای ایجاد شغل وجود ندارد و این امکان را به وجود می‌آورد که هر شغلی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران هماهنگ باشد، اجرا گردد. ماهیت پویا و بی‌محدود اشتغال در این دنیای موازی، درهای نوآوری و مسیرهای شغلی متنوعی را باز می‌کند.

گذاشتن نظر
0

اشتغالزایی در متاورس رنگ به گونه ای است که هر فرد با داشتن نخصص خود می تواند ار متاورس رنگ کسب درآمد کند

nazanin ارسال نظر جدید فوریه 1, 2024
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

از این رو، متاورس رنگ نه تنها فرصت‌های شغلی جدیدی را برای افراد فراهم می‌کند، بلکه می‌تواند به توسعه اقتصادی کشور و تنوع در شغل‌ها و خدمات منجر شود. این امکان برای کسب‌وکارها نیز ایجاد فرصت‌های جدیدی برای توسعه و بهره‌برداری از بازارهای متاورس فراهم می‌کند.

nazanin اظهار نظر کرد

اشتغالزایی در متاورس رنگ، یک فرصت بسیار عالی برای افراد با مهارت‌های مختلف است. هر فرد با داشتن تخصص خود، می‌تواند از متاورس رنگ کسب درآمد کند.

گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
  • فعال
  • بازدیدها1887 times
  • پاسخ ها2 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات