اولین شهر مجازی ساخته شده در ایران به چه صورت است ؟

2

اولین شهر مجازی ساخته شده در ایران به چه صورت است ؟

 • ایا شهر مجازی ساخته شده در پروژه متاورس رنگ همان نخستین شهر مجازی ساخته شده در ایران می باشد ؟
 • هدف سازندگان شهرمجازی ایران از ساختن ان در ایران و تطبیق ان با ویژگی های ایران چه چیزی بوده است ؟ و چگونه می توانند به این اهداف دست یابند ؟
 • شهر مجازی ایران در متاورس رنگ به نسبت سایر شهر های مجازی در دیگر نمونه های متاورس ساخته شده در جهان در چه سطحی از کیفیت ساخت به سر می برد ؟
 • ساخت شهر مجازی ایران  توسط ایرانیان و بومی سازی متاورس در ایران چه حسن و مزیت هایی برای کشور ایران می تواند داشته باشد ؟ و این مزیت ها شامل چه چیزهایی می شود ؟
 • طراحی  و شکلگیری اولیه شهر مجازی ایران چه مدت زمان به طول انجامید ؟
 • برای ساخت شهر مجازی ایران چقدر از نیروی انسانی و مالی در این پروژه بهره گرفته شده است ؟ و ساخت ان چقدر هزینه برای سازندگان پروژه متاورس رنگ در بر داشته است ؟
 • در شهر مجازی ایران چه چیزهایی برای نخستین بار در پروژه های متاورس ساخته شده در جهان اتفاق می افتد و بدان اضافه شده است ؟
 • در طراحی اولین شهر مجازی ایران از چه تیم های مشاوره ای  و نظارتی در ساخت این پرووژه استفاده شده است ؟ و تاثیرگذاری این تیم های مشاوره و نظارت بر روی این پروژه چگونه است ؟
 • طراحی معماری شهری و بناهای ان توسط چه تیمی و چه افرادی با چه تخصص هایی انجام شده است ؟ و در طراحی شهری شهر مجازی ایران از چه اصول و بنیانی پیروی شده است ؟
 • در طراحی و ساخت شهر مجازی ایران چه عوامل و شرایطی تاثیرگذار بوده است و و ساخت این پروژه در چه شرایطی انجام شده است ؟
 •  سرمایه گذاری اولیه در پروژه ساخت نخستین شهر مجازی در ایران توسط چه کسانی و به چه اهدافی انجام شده است ؟
 • تاثیر ساخت اولین شهر مجازی در ایران در سیاست های اقتصادی کشور ایران چگونه خواهد بود و ایا اساسا تاثیری خواهد داشت ؟
 • سرمایه گذاری و خرید زمین در اولین شهر مجازی ایران چگونه است و ایا در این زمینه از نمونه های دیگر متاورس الگوبرداری شده است ؟
 • ورود به اولین شهر مجازی در ایران چگونه است و برای ورود به این شهر مجازی به چه شرایطی نیاز است ؟
 •  
 • c6b16dc7d88a748a6b54d3ef87f7c7ea70e62e1a 227 - اولین شهر مجازی ساخته شده در ایران به چه صورت است ؟  
nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 8, 2024
m6hdixx اظهار نظر کرد

ایا شهر مجازی ساخته شده در پروژه متاورس رنگ همان نخستین شهر مجازی ساخته شده در ایران می باشد ؟ بله متاورس رنگ نخستین شهر مجازی ایران است
هدف سازندگان شهرمجازی ایران از ساختن ان در ایران و تطبیق ان با ویژگی های ایران چه چیزی بوده است ؟ و چگونه می توانند به این اهداف دست یابند ؟ هدف سازندگان این است که ارز از داخل کشور خروج نکند/فقط در گاه های داخلی
شهر مجازی ایران در متاورس رنگ به نسبت سایر شهر های مجازی در دیگر نمونه های متاورس ساخته شده در جهان در چه سطحی از کیفیت ساخت به سر می برد ؟ قوانین آن بهبود کیفیت زندگی بهبود عملکرد شهر چندان بهبود رضایت شهروندان بالا رفتن امید در زندگی
ساخت شهر مجازی ایران توسط ایرانیان و بومی سازی متاورس در ایران چه حسن و مزیت هایی برای کشور ایران می تواند داشته باشد ؟ و این مزیت ها شامل چه چیزهایی می شود ؟ خارج نشدن ارز ملی از کشور /بالا بردن امید اجتماعی/بالا بردن کیفیت زندگانی
طراحی و شکلگیری اولیه شهر مجازی ایران چه مدت زمان به طول انجامید ؟ حدود ۶ ماه
برای ساخت شهر مجازی ایران چقدر از نیروی انسانی و مالی در این پروژه بهره گرفته شده است ؟ و ساخت ان چقدر هزینه برای سازندگان پروژه متاورس رنگ در بر داشته است ؟ تیم های چند نفره برنامه نویسی طراحی و بازی سازی
در شهر مجازی ایران چه چیزهایی برای نخستین بار در پروژه های متاورس ساخته شده در جهان اتفاق می افتد و بدان اضافه شده است ؟دنیای موازی

گذاشتن نظر
2

با سلام و درود به شما جناب آقای زاجکانی عزیز درخصوص پاسخ به سوال “ اولین شهر مجازی ساخته شده در ایران به چه صورت است ؟ “ بنده متناسب با پروژه متاورس ملی یا همان متاورس رنگ اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهم داد .

شهر مجازی ساخته شده در ایران که توسط تیم متخصص دانشگاه متاورس ، انجمن متاورس ایران درحال توسعه میباشد تحت عنوان متارنگ به ثبت رسیده است و این ساختار با هدف ایجاد خدمات رفاهی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اشتغال ، توسعه صادرات و ایجاد گردش مالی منسجم زیر نظر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت مدیریت میشود .

درخصوص سوالات شما که در شرح عنوان این تاپیک بیان کرده اید بنده به ترتیب به سوالات پاسخ خواهم داد و در هرجای پاسخ ها ,  مشکلی حائز اهمیت بود اعلام کنید .

 1. ایا شهر مجازی ساخته شده در پروژه متاورس رنگ همان نخستین شهر مجازی ساخته شده در ایران می باشد ؟ در این خصوص به دلیل اینکه تا به الان ساختاری مشابه با شهر مجازی هوشمند و با هدف بهبود عملکرد شهروندان ایجاد نشده است و متارنگ اولین نسخه میباشد میتوان گفت متاورس رنگ اولین شهر مجازی ساخته شده برای ایرانیان به شمار میرود .
 2. هدف سازندگان شهرمجازی ایران از ساختن آن در ایران و تطبیق آن با ویژگی های ایران چه چیزی بوده است ؟ و چگونه می توانند به این اهداف دست یابند ؟ درخصوص هدف ایجاد شهر مجازی ایران میتوان گفت علوم و تکنولوژی روز به روز و ساعت به ساعت درحال توسعه میباشد و دراین راستا نباید عقب ماند و میبایست با علوم روز پیش رفت ، طبق تحقیقات گسترده از دنیای مجازی و شبکه سازی اطلاعات درنظر گرفته شد که ساختاری متفاوت از متاورس های خارجی برای بهبود عملکرد شرهوندان کشور ایجاد و نمونه اولیه ساختار سازی دنیای موازی را متناسب با نیاز جامعه ایجاد نماییم . از نکات حائز اهمیت در ساختار فعلی کشور اشتغال هدفمند میباشد و در این زمینه مهم ترین رکن ایجاد ساختار های اشتغال آفرینی متناسب با فعالیت شهروندان و چشم انداز پروژه متارنگ درحال توسعه است . ساختار متاورس رنگ به صورتی هدف دهی شده است که در تمامی ساعات کاری تیم متخصص درحال توسعه میباشد و پروژه های توسعه ای جلوتر از ساختار اجرایی میباشد .
 3. شهر مجازی ایران در متاورس رنگ به نسبت سایر شهر های مجازی در دیگر نمونه های متاورس ساخته شده در جهان در چه سطحی از کیفیت ساخت به سر می برد ؟ پروژه متاورس رنگ از نگاه متخصصین ایرانی و فعالان در حوزه جستجو در موتور های جستجو نمونه مشابه ندارد چرا که این ساختار برگرفته از چندین پروژه مدیریت شهری در دنیای مجازی میباشد و شامل خدماتی فراتر از واقعیت فعالی جوامع میباشد .
 4. ساخت شهر مجازی ایران  توسط ایرانیان و بومی سازی متاورس در ایران چه حسن و مزیت هایی برای کشور ایران می تواند داشته باشد ؟ و این مزیت ها شامل چه چیزهایی می شود ؟ از مزیت های ایجاد شهر مجازی متارنگ میتوان به بهبود عملکرد صادرات و جلوگیری از تحریم اشاره کرد و این ساختار خود میزان ارز آوری به کشور را افزایش خواهد داد و از دیگر موارد حائر اهمیت کاهش مواردی اعم از آلودگی کشور ، بیماری های مسری ، واسته گری و دلالی ، افسردگی و کاهش اعتیاد در میان جوان .
 5. طراحی  و شکلگیری اولیه شهر مجازی ایران چه مدت زمان به طول می انجامید ؟ طراحی اولیه شهر مجازی ایران از سال 1399 و با هدف ایجاد ساختاری دو بعدی هدف دهی شد و با نام شاهکار بشریت در قالب 32 پروژه درحال بروز رسانی است و به دلیل بهبود علم در جامعه جهانی متناسب با نیاز جامعه امروزی چرخش پروژه به سوی سه بعدی سازی و هدف دهی گیمینگ چالش هایی را برای متخصصین شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت از سال 1400 ایجاد نمود و در این راستا پروژه متاورس رنگ در فاز اول اجرایی بزودی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . تاریخ انتشار نسخه اولیه .
 6. برای ساخت شهر مجازی ایران چقدر از نیروی انسانی و مالی در این پروژه بهره گرفته شده است ؟ و ساخت ان چقدر هزینه برای سازندگان پروژه متاورس رنگ در بر داشته است ؟ هزینه های جاری برای ایجاد شهر مجازی ایران یا همان متاورس رنگ به دلیل داشتن بیس مرکزی انجمن متاورس ، دانشگاه متاورس ، سامانه مرکز آموزش ویدیویی ، سامانه تبلیغات و پروژه های دیگر شرکت تعاونی زنجیره تامین بهشت در فاز اول هزینه زیادی نداشته است و تمامی ساختار توسط متخصصین شرکت درحال توسعه میباشد .
 7. در شهر مجازی ایران چه چیزهایی برای نخستین بار در پروژه های متاورس ساخته شده در جهان اتفاق می افتد و بدان اضافه شده است ؟  سوال شما را میتوان اینگونه برداشت کرد که تفاوت میان متاورس ایران با دیگر متاورس های ساخته شده در چیست ؟ عرضم به حضور شما متاورس بومی ایران دارای 5 ارز داخلی و دو ارز خارجی میباشد همچنین ساختار هدف دهی به فروشگاه های کشور ، تولید کنندگان داخلی ، تجار ، معلمین و اساتید ، مراکز فرهنگی و تفریهی ، مراکز گردشگری و دیگر موارد حائز اهمیت بوده و در پروژه شهر مجازی متارنگ شدیدا به این موارد اشاره خواهد شد درنظر گرفته شود تمامی اطلاعات بارگذاری شده در این تاپیک و دیگر تاپیک ها همه در همان تاریخ ثبت منعکس شده است و روز به روز درحال بهبود میباشد .
 8. در طراحی اولین شهر مجازی ایران از چه تیم های مشاوره ای  و نظارتی در ساخت این پروژه استفاده شده است ؟ و تاثیرگذاری این تیم های مشاوره و نظارت بر روی این پروژه چگونه است ؟ برای ایجاد یک متاورس بومی متناسب با نیاز جامعه ایرانی در فاز های اولیه از مشاورین و متخصصین زیادی بهره گرفته شده است و هرکدام از این مشاورین پس از اجرای فاز یک در دانشگاه متاورس معرفی خواهند شد . مسلما تاثیر مشاوران بسیار ملموس است و برای بهبود عملکرد در فاز دوم اجرایی تمامی ایرانیان میتوانند به صورت مستقیم مشاور بهبود کیفیت ساختار شهر مجازی متارنگ باشند و پاداش ، جوایز و سهیم در ساختار توسعه یافته باشند .
 9. طراحی معماری شهری و بناهای ان توسط چه تیمی و چه افرادی با چه تخصص هایی انجام شده است ؟ و در طراحی شهری شهر مجازی ایران از چه اصول و بنیانی پیروی شده است ؟ درخصوص طراحی معماری شهری میتوان گفت اراضی شهر بسیار حائز اهمیت است و تمامی املاک موجود در نقشه مرکزی متارنگ متناسب با همان جزئیات در فیزیک میباشد و ساخت و ساز در شهر مجازی متارنگ در اکثر موقعیت ها با همان تراکم اعلامی شهرداری صورت خواهد گرفت . درخصوص اصول بنیادی میتواند گفت مراحل ساخت یک بنا دارای جزئیات خاصی میباشد و در گام دوم اجرایی ساخت بنا متناسب با ساخت فیزیکی توسعه خواهد یافت .
 10. در طراحی و ساخت شهر مجازی ایران چه عوامل و شرایطی تاثیرگذار بوده است و  ساخت این پروژه در چه شرایطی انجام شده است ؟ عوامل موثر در ساخت شهر مجازی ایران یا همان متارنگ بهبود عملکرد شهروندی در دنیای فیزیک و مجازی برگرفته با ابزارهای موجود با علم روز می باشد و در خصوص سوال شما که پروژه متارنگ در چه شرایطی ساخته شده است میتوان گفت در شرایط تحریم حداکثری .
 11.  سرمایه گذاری اولیه در پروژه ساخت نخستین شهر مجازی در ایران توسط چه کسانی و با چه اهدافی انجام شده است ؟ لیست سرمایه گذاران تا اطلاع ثانوی انتشار نخواهد یافت و هدف از سرمایه گذاری را پس از انتشار اسانی سرمایه گذاران میتوانید مستقیما به صورت سوالی در انجمن مطرح نمایید و پاسخ گوی شما شخصا سرمایه گذار خواهد بود .
 12. تاثیر ساخت اولین شهر مجازی در ایران در سیاست های اقتصادی کشور ایران چگونه خواهد بود و ایا اساسا تاثیری خواهد داشت ؟ میتوان گفت تاثیر شهر مجازی ایران در اقتصاد کلان کشور بسیار بالا و در گام سوم میزان تراکنش های صورت گرفته چه بسا بیشتر از تراکنش های دنیای فیزیک در کشور ایران خواهد بود .
 13. سرمایه گذاری و خرید زمین در اولین شهر مجازی ایران چگونه است و ایا در این زمینه از نمونه های دیگر متاورس الگوبرداری شده است ؟ خرید و فروش زمین در دنیای مجازی یک پروتوکل مجازی میباشد و مسلما خرید و فروش در بخش هایی مشابهت با نمونه های دیگر متاورس دارد ، در خصوص نوع کاربری ، نوع خرید و نوع عملکرد املاک در متاورس رنگ میتوان گفت هیچ نمونه خارجی موجود نمیباشد .
 14. ورود به اولین شهر مجازی در ایران چگونه است و برای ورود به این شهر مجازی به چه شرایطی نیاز است ؟ برای ورود به شهر مجازی ایران تنها کافیست از لینک Metaverse Rang وارد تیکت متاورس رنگ شوید و پس از افتتاح در سامانه مرکزی متارنگ عضو شوید .
nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 22, 2023
saeed.zajkani اظهار نظر کرد

درود و سپاس از شما جناب آقای قدیری عزیز
بابت پاسخ کامل و جامعی که ارئه فرمودید
در ادامه صحبت های شما یک پیشنها به ذهن بنده خطور کرد در مورد طراحی معماری و شهرسازی در متارنگ و اینکه کشور ما از پیشینه بسیار غنی در زمینه هنر و معماری برخورداره ولی متاسفانه به دلایلی که اینجا فرصت بازگو کردنش نیست این معماری بروز نشده و به جای اون معماری بیگانه به ضعیفترین و بدترین شکل ممکن مورد تقلید و استفاده قرار گرفته .
و خب خودتون بهتر میدونید برای یک گردشگر چه در دنیای واقعی و چه مجازی ورود به جایی که قبلا ندیده و تجربه اونرو نداشته بسیار جذابتر خواهد بود تا دیدن کپی های ضعیف از معماری کشور خودش با این حساب پیشنهاد من البته اگر در پروژه متاورس رنگ چنین چیزی پیش بینی نشده ؟ اینکه با استفاده نیروهای متخصص و خلاق در زمینه معماری و شهرسازی حداقل در شهر مجازی ایران میشه شهری کاملا ایرانی اما کاملا بروزرسانی شده نه سنتی از فرهنگ غنی ایرانی طراحی کرد که حضور و گردش در این شهر برای هر بازدیدکننده خارجی و داخلی هم بسیار تجربه متفاوت و نویی باشه .
ممنون میشم در این باره کمی توضیح بفرمایید …

درود بر شما جناب آقای زاجکانی عزیز به گزینه جالبی اشاره کرده اید.
ساخت بنا ها و نوع معماری بنا ها در دنیای موازی متارنگ بدون هیچگونه محدودیتی طراحی خواهد شد .
دلیل این تصمیم آزادی شهروندان در انتخاب نوع طراحی ، رنگبندی و دیگر موارد است .
سازه های طراحی شده بر اساس محدودیت قانونی متراژ زمین و تراکم که توسط شهرداری متارنگ درنظر گرفته میشود به سازنده ابلاغ خواهد شد و سازنده میتواند با استفاده از گزینه های پیشنهادی ملک خود را به وضعیت ساخت تغییر دهد و گزینه دیگر خرید یک نقشه بنا از دیگر شهروندان میباشد که آن نقشه را در فروشگاه ها عرضه مینمایند ، روش سوم ساخت بنا به صورت سفارشی میباشد و به این صورت شهروند میتواند متراژ زمین خود و حد تراکم را دراختیار طراح قرارداده تا در بازه زمانی مناسب سازه سفارشی طراحی و به مرحله اجرا برسد .
درنظر گرفته شود دنیای موازی متارنگ با هدف کاهش محدودیت ها بنا توسعه خواهد یافت و تمام تلاش تیم توسعه متارنگ به صورتیست که خواسته و تقاضا در کمترین بازه زمانی صورت گیرد و درخواست هر شهروند متناسب با نیاز شهروند در اولویت اجرایی قرار گیرد .
دنیای موازی متارنگ بنیان مدیریت شهروندی در تمامی زمینه های دستوری خواهد بود و این ساختار بر پایه الگوریتم حدتاثیر توابع توسعه خواهد یافت .

saeed.zajkani اظهار نظر کرد

هدف سازندگان شهرمجازی ایران از ساختن آن در ایران و تطبیق آن با ویژگی های ایران چه چیزی بوده است ؟ و چگونه می توانند به این اهداف دست یابند ؟ درخصوص هدف ایجاد شهر مجازی ایران میتوان گفت علوم و تکنولوژی روز به روز و ساعت به ساعت درحال توسعه میباشد و دراین راستا نباید عقب ماند و میبایست با علوم روز پیش رفت ، طبق تحقیقات گسترده از دنیای مجازی و شبکه سازی اطلاعات درنظر گرفته شد که ساختاری متفاوت از متاورس های خارجی برای بهبود عملکرد شهروندان کشور ایجاد و نمونه اولیه ساختار سازی دنیای موازی را متناسب با نیاز جامعه ایجاد نماییم . از نکات حائز اهمیت در ساختار فعلی کشور اشتغال هدفمند میباشد و در این زمینه مهم ترین رکن ایجاد ساختار های اشتغال آفرینی متناسب با فعالیت شهروندان و چشم انداز پروژه متارنگ درحال توسعه است . ساختار متاورس رنگ به صورتی هدف دهی شده است که در تمامی ساعات کاری تیم متخصص درحال توسعه میباشد و پروژه های توسعه ای جلوتر از ساختار اجرایی میباشد

درود و سپاس جناب مهدس قدیری بزرگوار

در تایید فرمایش شما  و فهم بنده از توضیحات حضرت عالی باید عرض کنم که به نکته ظریفی اشاره فرمودید که ( بهبود عملکرد شهروندان ) که مساله بسیار مهمتری نسبت خود اشتغال است چرا که هر عملکردی را می توان بهبود بخشید ولو زمانبر باشد البته اگر

بعد از ورود به دنیای موازی به دلیل عملکرد بد شهروندی قابل حذف است ؟

در غیر این صورت می توان به بخش دوم بیانات شما اشاره نمود که فرمودید ( اشتغال هدفمند ) و بنده اینطور توانستم تفسیر کنم که برای هر انسان ایرانی در لایه نخست با هر تخصص توانایی و استعدادی فرصت شغلی ایجاد می شود و مبحث اول در مبحث دوم حل می شود چرا که جامعه ی موازی شکل می تواند بگیرد که افراد در انجام درست و اصولی توانایی و تخصص خود می توانند فعالیت کنند و فرصت شغلی و امکانات آموزشی شرایط را به گونه ای رقم می زند تا عملکرد های ضعیف نیز بهبود یابند

سپاس فراوان از شما جناب زاجکانی عزیز :
یکی دیگر از اهداف پروژه ساخت شهر مجازی ایران بهبود عملکرد عرضه و تقاضا با تکنولوژی روز و توسعه ساختار های صادراتی کشور میباشد . تکنولوژی پیش روی شما در آینده ای نچندان دور اقتصادی متفاوت را برای ایرانیان به ارمغان خواهد آورد و به همین منظور این پروژه در ایران و برای ایرانیان توسط متفکرین ایرانی طرح ریزی و توسط متخصصین ایرانی درحال توسعه میباشد .
دست یابی به هدف بزرگی که ساختار یک کشور را در خود جای دهد با استفاده از علوم روز زمان زیادی نخواهد برد و به منظور نمایش خدمات در بازه های زمانی توانسته ایم پروژه را در سه گام اجرایی که هر کدام دارای 3 فاز میباشند طراحی نماییم .

nazanin اظهار نظر کرد

خیلی ممنون از توضیحات جامع و کامل شما. متاورس رنگ پروژه‌ای بسیار امیدوارکننده است که می‌تواند تأثیر مثبتی بر جامعه ایران داشته باشد. استفاده از هوش مصنوعی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی و همچنین توجه به قوانین جمهوری اسلامی از جمله نکات مثبت این پروژه هستند.

امیدوارم که این پروژه هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد و بتواند به اهداف خود دست یابد.

با آرزوی موفقیت برای همه دست‌اندرکاران پروژه متاورس رنگ

گذاشتن نظر
5

با سلام

در رابطه با سوال های ارائه شده توسط شما دوست عزیزم باید خدمتتون عرض نماییم که بنده با توجه به دانسته های خود در رابطه با شهرمجازی به این دانش رسیده ام که متاورس رنگ اولین متاورس ایرانی است که در آینده ای نه چندان دور برای رفاه حال شهروندان در زمینه های فرهنگی، هنری، اقتصادی افتتاح می‌شود . با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و پیشگام شدن دانش ها به سمت هوش مصنوعی متاورس رنگ از این دانش برای کار آفرینی و اشتغال زایی برای شهروندان شهرمجازی متاورس رنگ استفاده کرده است که با کوچیک ترین فعالیت ها و مشقت ها اما با بزرگترین ذهن و تفکر باز خود، به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یابی داشته باشند.

شهرمجازی متاورس رنگ با رعایت کوچکترین قوانین ملزوم که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی است می‌تواند بزرگترین خدمات را برای شهروند داشته باشد.

و در رابطه با تفاوت بین متاورس رنگ با متاورس های موجود در جهان خدمتتان باید عرض بنمایم که متاورس رنگ دارای ۵ ارز داخلی میباشد که هدف از این کار خارج نشدن ارز از کشور میباشد و با توجه به داشتن زمین هایی با کاربری مسکونی، تجاری، آموزشی هر شهروند می‌تواند با داشتن زمین خود اشتغالزایی کند ،اساتید و معلمین می‌توانند مراکز آموزشی خود را افتتاح نمایند و همچنین فروشنده های فروشگاه ها و تولیدی ها می‌توانند مراکز خرید را در متاورس رنگ افتتاح کنند.

امیدوارم مطالب درج شده مفید برایتان بوده باشد.

موفق باشید

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

با سلام

خیلی ممنون از توضیحات جامع و کامل شما. متاورس رنگ پروژه‌ای بسیار امیدوارکننده است که می‌تواند تأثیر مثبتی بر جامعه ایران داشته باشد. استفاده از هوش مصنوعی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی و همچنین توجه به قوانین جمهوری اسلامی از جمله نکات مثبت این پروژه هستند.

شخصاً من به آینده متاورس رنگ بسیار خوشبین هستم.

گذاشتن نظر
2

درود بر اعضای انجمن

خدمت دوست عزیزم جناب زاجکانی باید عرض کنم که پروژه متاورس رنگ ( متارنگ ) اولین پروژه متاورسی تماما ایرانی و بومی سازی شده بدون کمک افراد بیگانه از کشورهای دیگر است.

هدف این پروژه عدم خروج ارز از کشور است و حتی در فازهای بعدی هدف ارز آوری هم دارد که در این شرایط بد اقتصادی کمک بسزایی به اقتصاد مریض کشور خواهد کرد.

این پروژه توسط مهندسین خبره ایرانی طراحی شده و در حال توسعه می باشد و در آینده ای نه چندان دور از این پروژه ملی رونمایی خواهد شد.

از همین جا به تمام عوامل این پروژه خسته نباشید میگویم.

بی صبرانه منتظر رونمایی از این پروژه هستیم.

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

امیدوارم که این پروژه، با موفقیت به مرحله اجرا برسد و بتواند نقش مهمی در بهبود اقتصاد ایران ایفا کند.

گذاشتن نظر
1

بنده راجع به این موضوع اطلاعاتی نداشتم. ولی با خواندن پرسش و پاسخهای دوستان کمی آشنا شدم. انشالله با مطالعه بیشتر علم بنده راجع به این موضوع بیشتر خواهد شد. با تشکر

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

با سلام

خوشحالیم که از پرسش و پاسخهای دوستان استفاده کردید و توانستید اطلاعات خوبی در مورد این موضوع کسب کنید. مطالعه بیشتر همیشه راه خوبی برای افزایش دانش است. امیدواریم که در آینده بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع کسب کنید و در این زمینه پیشرفت کنید.

گذاشتن نظر
1

ایا شهر مجازی ساخته شده در پروژه متاورس رنگ همان نخستین شهر مجازی ساخته شده در ایران می باشد ؟

بله این اولین پروژه در حیطه خود است.

هدف سازندگان شهرمجازی ایران از ساختن ان در ایران و تطبیق ان با ویژگی های ایران چه چیزی بوده است ؟و چگونه می توانند به این اهداف دست یابند ؟

اهداف این پروژه راحتی مردم در امور زندگی است و با شرکت مردمی این اهداف بدست آوردنیست

شهر مجازی ایران در متاورس رنگ به نسبت سایر شهر های مجازی در دیگر نمونه های متاورس ساخته شده در جهان در چه سطحی از کیفیت ساخت به سر می برد ؟

با وجود تیم قوی‌ این پروژه قطعا پروژه پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی میکند و هرروز خود را قوی تر میکند

طراحی  و شکلگیری اولیه شهر مجازی ایران چه مدت زمان به طول انجامید ؟

حدود یه سال و نیم زمان برد این پروژه

nazanin ارسال نظر جدید دسامبر 22, 2023
nazanin اظهار نظر کرد

امیدوارم که این پروژه، با حمایت مردم و دولت، به موفقیت برسد و بتواند ایران را به یکی از پیشگامان فناوری متاورس تبدیل کند.

گذاشتن نظر
0

متاورس رنگ، اولین متاورس ایرانی است که با هدف ارائه خدمات رفاهی، فرهنگی، هنری و اقتصادی به شهروندان در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد. این متاورس با استفاده از هوش مصنوعی و با در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران، بستری برای کارآفرینی، اشتغال‌زایی و ارائه خدمات متنوع به کاربران ایرانی فراهم می‌کند.

ویژگی‌های متاورس رنگ:

 • ارزهای داخلی: متاورس رنگ دارای 5 ارز داخلی است که از خروج ارز از کشور جلوگیری می‌کند.
 • زمین‌های مجازی: کاربران می‌توانند با خرید زمین‌های مجازی با کاربری مسکونی، تجاری و آموزشی، در متاورس رنگ به فعالیت‌های مختلف اقتصادی و آموزشی بپردازند.
 • کارآفرینی و اشتغال‌زایی: متاورس رنگ با استفاده از هوش مصنوعی، فرصت‌های جدیدی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کند.
 • خدمات متنوع: متاورس رنگ خدمات متنوعی در زمینه‌های فرهنگی، هنری، اقتصادی و آموزشی به کاربران ارائه می‌دهد.

تفاوت‌های متاورس رنگ با سایر متاورس‌ها:

 • ارزهای داخلی: استفاده از ارزهای داخلی در متاورس رنگ، این متاورس را از سایر متاورس‌ها که از ارزهای خارجی استفاده می‌کنند، متمایز می‌کند.
 • تمرکز بر خدمات: متاورس رنگ بر ارائه خدمات متنوع به کاربران ایرانی تمرکز دارد، در حالی که بسیاری از متاورس‌های دیگر بر سرگرمی تمرکز دارند.
 • رعایت قوانین: متاورس رنگ با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، فضایی امن و قابل اعتماد برای کاربران ایرانی فراهم می‌کند.

مزایای استفاده از متاورس رنگ:

 • دسترسی به خدمات متنوع: کاربران می‌توانند به طیف وسیعی از خدمات فرهنگی، هنری، اقتصادی و آموزشی در متاورس رنگ دسترسی داشته باشند.
 • کارآفرینی و اشتغال‌زایی: متاورس رنگ فرصت‌های جدیدی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کند.
 • ارتباطات و تعاملات: متاورس رنگ بستری برای ارتباطات و تعاملات اجتماعی بین کاربران ایرانی فراهم می‌کند.

متاورس رنگ به عنوان اولین متاورس ایرانی، نویدبخش دنیایی مجازی جدید با طعم نوآوری و خلاقیت است. این متاورس با ارائه خدمات متنوع و با در نظر گرفتن نیازهای کاربران ایرانی، می‌تواند نقش مهمی در ارتقای کیفیت زندگی و توسعه اقتصادی کشور ایفا کند.

d1f8103e5e452ef1631f09d438c182e138843514 2922 - اولین شهر مجازی ساخته شده در ایران به چه صورت است ؟

nazanin سوال پاسخ داده شده مارس 8, 2024
گذاشتن نظر
پاسخ خود را بنویسید .
 • فعال
 • بازدیدها2913 times
 • پاسخ ها6 پاسخ ها
ورود به متاورس | متاورس ایرانی
ورود به متاورس ایران یا همان متاورس ملی

علامت ذره بین Tutorials سمت راست به رنگ قرمز به شما کمک خواهد کرد .

جدید ترین سوالات پرسیده شده

منقضی شدن سم بتانال 1 پاسخ | 0 آرا
ایا ایدز گزفتم؟ 0 پاسخ ها | 0 آرا
انتخاب ورزش رزمی 0 پاسخ ها | 1 رای
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نماد اعتماد الکترونیک اسناد و املاک کشور مرکز آموزش ویدیویی انجمن حم فروشگاه ملی تولید کنندگان مدیریت بر مدیران حم سامانه حیوانات رسانه ملی اخبار متا دانشگاه متاورس استخدام | دانش فروشگاه حم تبلیغات ملی بازار NFT متاورس رنگ نقشه ملی سه بعدی متا املاک و مستغلات